Як я можу зробити веганські Туреччина-шкірі замінник?

Нещодавно Я спробував на практиці зробити сейтан веганські заснований Туреччини трубу, використовуючи цей рецепт. Щоб перевірити результати для різних методів приготування їжі, я піду в остаточній тісто навпіл перед запіканням, таких Туреччина-тесту і Туреччина-тіста і начинки рулет.

І Туреччина, батони вийшли добре. Однак, цей рецепт дає інструкції по виготовленню свого роду "Туреччина шкіра". В принципі, після того, як Туреччина буде зроблено випічки, вийняти з духовки, викладіть на сковороду, обгортання з Юба (бін-сирний шкіру від виготовлення соєвого молока, схожий на весняний рулет з тіста), змастити кунжутним маслом, і випікати поки не підрум'яниться (близько 45-60 хвилин, чистити на ще масло іноді). Результати були в основному відволікаючий кондитерські оболонка обгорнута навколо сейтан голова; він, як видається, не прилипають до поверхні батона в будь-який момент. Важко було вирізати і складною текстурою порівняно з легкістю сейтан.

Щоб дати уявлення про результати, ось фотографія якісь огризки від плити:

enter image description here

Інструкції не дав конкретних деталей щодо того, що очікувати, чи дійсно як кваліфікувати результати "Туреччина шкіра". Таким чином, я в розгубленості щодо того, як поліпшити результати.

Так:

 • Ви зробили або мали Юба загорнутий пункт, де описаний вище метод був як-то застосовується, але з більш успішним результатом (як у Юба приклеюють до поверхні короваю, Юба відрізати легко, або мали більш ніжну консистенцію, що не контраст більше)?
 • Із трьох (приєднання, різання, текстура), якими методами буде працювати, щоб поліпшити їх? (Е. Р. буде чистити масло на булку, перш ніж допомогти або перешкодити Юба дотримуватися Буханець, це допомогло б пом'якшити Юба?)
 • Чи є спосіб розм'якшення Юба і робить його більш ніжним, перед його застосуванням? Це було б вигідно бажаного результату? Чому?
 • Можна змінити темп:час випічки з Юба обернути допомогти? (тобто нижній-повільніше розщеплює жири, сполучних тканин у тварин... чи є подібні сполуки я зйомки у Юба Сіті?)
 • Може Юба бути готовим, щоб імітувати м'які-міцність турецької шкіри? Як?
+707
MadTux 12 лют. 2016 р., 09:23:07
36 відповідей

Я шукаю, щоб замінити мій блендер стільницю. Оскільки моє кухонне простір досить обмежена, я робив деякі дослідження, щоб побачити, якщо є якісь універсальні пристрої. Я дізнався, що там теж стоять міксери і кухонні комбайни, і багато завдань вони можуть використовуватися для перекриття. Я ніколи не використовував кухонний комбайн або міксер раніше.

Отже, моє запитання: які їх основні відмінності? Е. Р. thekitchn представлені всі три (!) з них же важливо, дрібна побутова техніка, яка, здається, дуже дивно для мене, враховуючи, що багато завдань вони можуть перекриватися. Чому всім трьом треба?

+994
ultimatefloydian 03 февр. '09 в 4:24

Такий же високий, сказав, що можна назвати гасіння, але в цілому можна гасити з рідиною, яка не зовсім занурте м'ясо. Якщо м'ясо повністю занурений у воду, інший термін - "гасіння". Називайте як завгодно, це краще робити на повільному вогні, не кипіти.

+992
user12843 19 черв. 2015 р., 16:41:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Там природним продуктами, синій? Немає продуктів, які були створені в лабораторії, щоб бути синій?

+961
apfel53 1 черв. 2019 р., 09:22:22

Я зробила подвійну порцію глінтвейну Алтон Браун років в липні. Він сидів у кількох 32 унції скляні банки і має прекрасний смак, коли я крадькома ковток кожні кілька днів. Я не заповнив їх на всьому шляху (щоб нога не контактує з кришками, за винятком, коли я струсніть його прямо перед подачею на стіл)

https://altonbrown.com/eggnog-recipe/ він говорить про "велику скляну посудину"

+892
NDGuy 21 серп. 2016 р., 06:38:32

Три речі:

 1. Місити його дуже мало
 2. Випікати при низькій температурі (325F протягом 90 хвилин працює для мене)
 3. Додати інгредієнт, який перешкоджає утворенню клейковини (наприклад, томатна паста)

Я іду цим рецептом, з деякими змінами.

Я місити набагато менше, ніж рекомендується - рівно стільки, щоб довести тісто разом, в основному. У перший раз я зробив це я замішується в протягом декількох хвилин, і сейтан вийшов жорстким і жувальні, просто як ви описуєте. Подумайте самі: коли ми робимо хліб, ми хочемо, щоб деякі розжовувань, але борошно-це тільки 10% глютену, тому треба місити багато, і заохочувати більшість клейковини розвивати. Пшенична клейковина борошна становить 75% клейковини, тому ми не хочемо, щоб всі клейковини розвивати або сейтана стане гумової супер, якщо це враховуючи високий вміст води при кип'ятінні.

Я також мав сейтан свою чергу досить еластичним (хоча і не так погано, як над місив речі), коли я випадково підпалив у печі занадто висока. Хоча я скоротила час приготування, збиток був нанесений.

Цей рецепт закликає до томатною пастою (кетчупом, але я додати додаткову томатну пасту замість). Я дізнався, що зміна кількості томатної пасти кардинальним чином впливає на структуру сейтан. Навіть трохи економії буде виробляти chewier сейтан.

Я також пробував додавати цибульний смак сейтана за обжаривал цибулю, приготування пюре їх і підставляючи пюре для деяких з води в сейтана. На мій подив, сейтан вийшов дуже м'який та ніжний, хоч і мокрий:співвідношення Сухої був все такий же. Моя теорія полягає в тому, томатна паста і пюре цибулю обидва містять щось, що заважає розвитку клейковини. Я перейшов на використання рубані шматочки карамелізованого лука, а не пюре, так що не заважає глютен стільки, і це дає сейтан хороша ковбаса-фактуру.

+885
abunickabhi 3 вер. 2017 р., 13:21:04

Важливо враховувати тут обробну поверхню. Якщо ви використовуєте скляну або керамічну дошку, ви будете мати проблеми з прослизанням.

Використовувати дерев'яні або пластикові дошки, і (як вже сказали) гострим ножем відповідного типу.

+824
Varludea 14 груд. 2016 р., 00:41:50

Наші графіки дуже часто непередбачуваний, і його важко планувати харчування більше, ніж за день.

Хто-небудь ще зіткнувся з подібною проблемою, і що ти придумав, щоб вирішити це?

У мене були схожі проблеми з-за образу життя, які багато їздять (на роботу, до друзів) і друзів, які наполягали, щоб я залишився з ними більше, ніж я залишитися в моєму просторі. Я часто приходив додому відкрити холодильник, що б зів'яли трави і рветься сирої їжі. На довершення, у мене були батьки, які відвідали мене періодично і залишився у мене, заповнюючи холодильник з свіжих сирих продуктів для приготування їжі вони хотіли, і тому в холодильнику було багато сирої їжі, коли вони йшли. Скільки не кажу ним працював. Я теж компосту всіх моїх вологих відходів і сверхсознательный про витрачати продукти, і крім того, я не заробляю стільки, тому я не можу дозволити собі харчуватися поза готелю весь час.

Щоб обійти ці труднощі життя, я почав зневоднення сирих продуктів, що залишилися. З часнику зелень, як петрушка/кінза, м'ята, помідори, квасоля, горох фрукти, такі як ананаси, яблука.

Я переходжу на моєму дегидратор, перш ніж я пішов з дому з ночівлею у друзів місце і повернутися, щоб знайти всі мої фрукти/сушені овочі. Звичайно, було невелике кількість залучених часу на підготовку, але яка врятувала так багато їжі, від відходів.

Після того, як я висушила їжу, я зберігав їх за собою, і смачні страви, як паста, смажений рис, супи, рагу і їла сухофрукти закуски в будь-який час. Немає більше продуктових магазинів до приготування їжі.

що я ніколи не можу згадати, коли я в даний час в комору або холодильник.

У мене є досить свіжий часник в будинку? Лимони? Які спеції у мене в приправах?

Я сам досить забудькуваті і отримати перевантажені, коли є дуже багато речей, які беруть участь. Приготування їжі є одним з таких заходів, є сухі інгредієнти для розгляду (в коморі), вологі інгредієнти (думаю ці пункти у ваш холодильник), процес приготування їжі та прибирання після нього, внут!

Щоб зробити приготування їжі легким, я почав з зберіганням всіх моїх сухих вантажів в прозорій пластиковій коробці зберігання, де я можу побачити їх все в один постріл. Я напевно б необхідності, як сіль, перець і олію. Я тільки почав купувати спеції, які працюють з усім, як куркума і гарам масала. Таким чином, коли я готував їжу, я повинен був дивитися у вікно, збирати мої сухі інгредієнти і мокрі інгредієнти з холодильника і готувати на кухні.

+819
Flameater 5 серп. 2010 р., 03:54:19

Ви можете виміряти силу двох, а потім розділити. Наприклад, ви вимірюєте 15 грамів, що майже в 16, і тоді ви наполовину його, наполовину один з тайму і т. д. чотири рази: ви в кінцевому підсумку з одного грама. Або виміряти 30 (майже 32) і скоротити в п'ять разів.

+818
saty 13 груд. 2013 р., 05:58:59

Я не схильний тримати будь-біле вино в будинку для приготування їжі і пляшку рисового вина використовувати оцет - використовувала його тільки один раз і не знаю, що ще можна використовувати.

Я міг би використовувати рисовий оцет на початку приготування різотто?

+804
Brian Cornwell 1 трав. 2015 р., 14:00:37

Питання: чому італійські яйця такі жовті?

Іноді я вам подадуть смажені / варені яйця з темно-жовтий/оранжевий жовток. Я знаходжу це надзвичайно апетитно і візуально привабливим.

Іноді яйця були дуже слабко пофарбовані жовтка, який є менш привабливим, але я не міг би заприсягтися, що вплинуло на смак.

 • Чи є кореляція між кольором жовтка і його смаку?
 • При покупці, як я можу збільшити мої шанси на отримання яскраве забарвлення жовтка?
  • Не на вільному вигулі / сарай / батареї зробити різницю?
  • Чи є кореляція між ціною і жовток колір?
 • У виробників яєць та/або кухаря використовують брудні трюки, щоб ефект жовтого жовтка? Фарба? Харчові добавки?

Я у Великобританії, але, будь ласка, не соромтеся, дайте відповіді для інших частин світу. Якщо ви підозрюєте, що вони не універсальні, переконайтеся, що ви вказати ваше місце розташування.

+793
Kamal SMMAM 15 трав. 2016 р., 22:46:20

Картоплю відварити спочатку до напівготовності , злити воду, покласти кришку на каструлю і дати картоплі струсити , нагріти олію і вершкове масло 50 / 50 суміш в мікрохвильовій печі, поки масло не розтане покрити картопля з його посолити у гарячій духовці до хрусткої .

+756
AdeK 17 вер. 2018 р., 12:57:55

Для вирішення цієї проблеми, вам потрібно зрозуміти, що це таке, що змушує рису злипаються. Я поясню це пізніше.

При варінні рису, я використовую рис басматі. Важливо знати, якою рис ви використовуєте, так як деякі зерна рису, такі як різотто рису більш крохмалисті, частково із-за їх високої площі поверхні. Для басматі я використовую 1 і 1/2 склянки води на кожен 1 склянку рису. Я додаю спеції, я додаю пару ложок вершкового масла для кожної чашки рису. Масло тане у воду. Я використовую сотейник з скляною верхньою частиною, що дозволяє мені побачити, як це ладити. Якщо я бачу, що він б'ється, я зменшую вогонь, він ризикує кипить його зняти варильну поверхню і утримуйте його, поки він трохи охолоне, а потім замінити його. Коли достатня кількість води пішло (близько 8-10 хвилин), я нахилити сковороду і бачу через скляну кришку, якщо рис робиться. Якщо є ще вода в сковороді, то рис не робиться. Якщо ви бачите рис гіркою, це не зробили. Варений рис не буде ковзати. Нагріти його до дуже низької температури сімер і чекати його, щоб бути твердим. З кожною хвилиною це фірма, на етапі нагрівання завершена. Взяти його відразу з плитою. Тепер переходимо до фази охолодження.

Важливо не піднімати кришку під час цього процесу, - який є, чому я рекомендую скляною кришкою, так що ви можете бачити це. Щоб прояснити це правильне кількість води, щоб використовувати. Коли рис закипить, то багато він все одно буде пара. Ви не повинні підніміть верхню з каструлі під час цього процесу охолодження, тому що пар повинен продовжувати приготування рису. Якщо ви підніміть кришку, занадто багато вологи буде бігти і рис не будуть приготовані через.

Тепер, коли це готове, прибрати з вогню і залиште його, щоб почати охолодження, після 10-15 хвилин, поки рис ще теплий, запустити вставити вилку з допомогою рису, так що ви не розірвати будь-які зерна. Коли зерна перерви він випускає крохмаль і це викликає більше злипання. З-за вершкового масла розтопиться на початку, запустивши вилку через нього легко. Відокремити весь рис зараз.

Коли рис охолоне, всупереч очікуванням, масло буде тримати зерна окремо. По суті, коли рис охолоне, crystalises крохмаль, чому зерно рису чіплятися разом з допомогою липкої борошняного клею. Масло не зупинятися на крохмаль стає липким, але воно викликає бар'єр, який зупиняє цей крохмаль "клей" від підключення між зернами.

Деякі люди рекомендують напружуючи перший рис перед приготуванням. Я не зроблю цього, якщо я в кінці 5-10кг мішок рису, коли там багато крохмалю туди. Всі липкості викликана крохмалю навколо зерен рису. Чим менше крохмалю, тим менше він буде триматися, але ліпідний бар'єр, як краще.

Мабуть, оливкова олія теж можна використовувати. Однак я отримую кращі результати з маслом.

Таку ж стратегію можна використовувати для інших крохмалистих продуктів, як макарони і картоплю.

+744
AWCrooke 17 квіт. 2018 р., 18:48:44

Я змінив Палео швидкий рецепт хліба, щоб я міг зробити це без борошна - кокосової, горіхової чи іншої альтернативи. Це дійсно добре, але дуже волога. Палити вона допомагає, Але я чогось не вистачає в рецепті? Я ще не намагався погладити сухий тертої моркви. Думки?

Кокосове Морквяний Швидкий Хліб

 • 2/3 склянки оброблені сушені пластівці кокоса
 • 1 чайна ложка. кориця
 • тире морської солі
 • 1/2 чайної ложки соди
 • 5 яєць
 • 1 чайна ложка. ванільний екстракт
 • 2,5 склянки тертої моркви (середня грати)

Змішайте кокосове, кориця, морська сіль, випічки соди. В окремій мисці, збити яйця і ваніль. Додати сухий на вологу, ретельно перемішати, додати терту моркву. Налийте в скляну буханець хліба тарілку, змащену кокосовим маслом. Випікати при 325 градусів за Фаренгейтом протягом 1,25 години або поки не зроблено. Краще всього подавати смажена на сковороді, тепло. (рецепт ZeraMarie)

+682
hochland 28 лист. 2018 р., 21:40:20

Подрібнений червоний перець і кайенский перець родом із тих же видів перцю, і ви можете виразно подменяешь одне іншим в плані гостроти (більшість ресурсів я знайшов сказати, що ви додати близько 1/2 чайної ложки кайенского кожен 3/4 чайної ложки подрібненого червоного перцю пластівці, або навпаки).

Однак, за рівень гостроти вони не можуть дати той же смак до страви. Зокрема рецепт, що ви з посиланням, оскільки передбачає гасіння пластівці деякі гостроти будуть зроблені з пластівців і носити з соусом, в той час як деякі з них залишаться з пластівцями і представити ці хвилі жару, що ваша дружина, здається, не подобається. Як говорить Віллем, ви можете використовувати свіжий чилі перець, додайте їх, як ви б пластівці, а потім вийняти їх перед подачею. Це, ймовірно, найближчий ви можете отримати до того ж аромат без цих "сюрприз гострі" моменти. (1 червоний чилі у 3/4 чайної ложки пластівців).

Додавання меленої кайенского перцю в кінці соус дозволить соусом, щоб мати красиву уніформу пряність, без будь-яких сюрпризів, але можуть і не дати той же смак. Кайенский перець зазвичай просто Землі кайенский перець (видова різноманітність). Червоний перець може складатися з пари різних видах висушений червоний перець, і вони часто включають висушені насіння, крім самих сушених перців. Таким чином, Cayenne буде додати спецій, але, ймовірно, не відрізняється складністю.

Моя пропозиція: зробити половину соусу з перцем і половиною з червоного перцю пластівцями і подивитися, що ви думаєте!

+679
Manga 3 серп. 2013 р., 18:40:31

Рецепт на сумку з коричневого рису каже:

 • Співвідношенні 1:2 рису і води
 • Немає солі у воді
 • Варити протягом 35 хвилин
 • Відпочинок протягом 5 хвилин
 • Видалити будь-який надлишок води

Вони завжди виходять хороші і м'які :-)

+658
kfk 25 трав. 2016 р., 10:48:12

Я хотів би знати, якщо Джалебі кисла чи ні? Я хочу створити страву з використанням молока і Джалебі. Але якщо Джалебі має кислий характер, ніж він вступить в реакцію з молоком і може робити мій рецепт дрантя. Якщо це дійсно кисла, як зробити її менш кислою, не впливаючи на його смак?

+626
cagoscra 25 вер. 2011 р., 14:46:33

Коротка відповідь "Ні", це напевно не проблема тільки. Оскільки це питання дає порівняння між США і Європою, я зосереджуся на цих двох областях.


На жаль, нам важко оцінити, хвороби від яєць тільки, тому що часто сальмонели спалаху від яйця, так як вони обробляються на кухні і які інші продукти можуть їх забруднити.

Якщо ми просто подивимося на сальмонели випадках, загалом, самі останні дані, що я зміг знайти з ЄС (2014) список:

 • 88,715 повідомив (підтверджених) випадків, 23.4 випадків на 100 000 населення
 • 9,830 госпіталізацій
 • 65 загиблих

Самі останні дані, які я міг знайти для США (2013) список:

 • 7,307 повідомив (підтверджених) випадків, 15,2 на 100 000 населення
 • 2,029 госпіталізацій
 • 30 загиблих

(Примітка: ці цифри з'являються на основі вибірки населення США, тому я б звернув увагу на показник захворюваності на 100 000 при порівнянні з номерами ЄС.)

Проблема, звичайно, полягає в тому, що в ЄС і США кількість зареєстрованих випадків становить лише малу частку від загальної кількості. Велике дослідження з ЄС підрахували, що тільки 1 в 58 випадків сальмонельозу повідомляється, що передбачає річної захворюваності на 5 мільйонів випадків. ЦКЗ звітів із США, зазначеної вище оцінки близько 1,2 мільйонів випадків щорічно.

Враховуючи, що населення Євросоюзу становить близько 500 млн. і США-близько 325 млн., частота сальмонели отруєння виявляється приблизно вдвічі в ЄС порівняно з США, але знову ж це всього лише оцінки. (Також, примітно, що в минулому дослідженні говориться, що рівень захворюваності в різних державах-членах ЄС, ймовірно, коливається в межах близько 16 на 100 000 і 11800 на 100 000, що, очевидно, величезний асортимент. Деякі країни набагато більш безпечний, ніж інші.)

Тепер питання: скільки таких випадків може бути пов'язано з яйцями? Більшість досліджень показують, що яйця є найпоширенішим носієм сальмонели , що ведуть до хвороби. З вищезазначеного доповіді ЄС:

Сальмонели рідко знайти в таблиці яйцями, на рівні 0.3% (одиничних зразків) або 1,0% (вибірки з партії). Найбільш важливим джерелом їжа-Борн сальмонели спалаху був, однак, ще яйця і яєчні продукти.

У США, в одному з досліджень з 2000 за оцінками десь близько 180 000 захворювань в рік з яйця, але ще один доповідь, підрахував, що частка хвороб харчового походження, пов'язаних з яйцями, скоротилася з 6% в кінці 1990-х років до 2% у 2006-2008 роках. Все це було перед Новим яйцем правила безпеки , прийнятий в 2010 році. (Це посилання оцінками 79,000 сальмонели випадків щорічно пов'язано з яйцями перед правилом.)

Порівняйте, що в ЄС, який за оцінками 5,4 млн випадків сальмонельозу в 2010 році близько 17% з яких були, ймовірно, пояснюється яйця, або 928,000 випадків у 2010 році. З урахуванням відмінностей у чисельності населення, що свідчить про те, що сальмонели випадків, викликаних яйця були близько 7 разів більше поширені в ЄС порівняно з США в 2010 році. Ось останній рік, я міг би знайти гідну цифри тільки для яєць, щоб зробити порівняння. (Зверніть увагу, що захворюваність значно варіюють між державами-членами ЄС. Ті країни, які мають більш суворі політики, як і політики вакцинації у Великобританії, мають значно менші цифри.)

Оцінка частки яйця в США, заражена сальмонелою часто запропонував ряд навколо 1 на 20 000 (або 0.005%), заснований на дослідженні від 2000. Але це було до нових правил безпеки яйце було введено, і цифри, ймовірно, трохи нижче, зараз (з урахуванням більш частого контролю заражених зграй і їх зняття з виробництва).


З усім цим сказав, я сенсу питання та посилання на скептицизм з приводу яєць політики США в цілому. Просто щоб прояснити кілька моментів, пов'язаних з цими джерелами:

 • Кури мають набагато більше шансів бути щеплені в ЄС порівняно з США, але відсоток заражених курей ще значно варіюється від країни до країни в ЄС.

 • Неправильне миття яєць є проблемою, але керівних принципів для відповідних температур і т. д. стали набагато суворішими у США протягом багатьох років.

 • Пральна яйце є найбільш виразно не тільки для вигляду. США успішно знизив сальмонели ставки значно раніше, ніж багато європейських країн через яйце пральної і холодильній. Подібні успіхи в безпеці тільки нещодавно були досягнуті в Європі, а головним чином за допомогою вакцинації. Переважна більшість сальмонел випадках від немитих яєць від шкаралупи забруднення. Без пральної яйця, єдиний спосіб забезпечити безпеку, щоб переконатися, що зовнішність не забруднений, в першу чергу (що означає забезпечення кури не заражені, в першу чергу, наприклад, з допомогою вакцинації).

 • Останній звіт, який я пов'язаний з Європейською харчовими продуктами органами безпеки у її анотації: "ефективним способом, щоб мінімізувати будь-яке підвищення ризику при тривалому зберіганні тримати яйця в холодильнику як в роздріб, так і побутових. Практика не холодильне яйця в ЄС, швидше за все, однією з основних причин високої захворюваності сальмонеллезной випадків, згаданих вище. У США, холодильного обладнання потрібно частково через пральна процес, який робить кілька збільшуються пористість оболонки.

+588
Eduard Rozenberg 17 груд. 2015 р., 20:48:30

Я розумію, що я в рік пізно відповідати, але я тільки що знайшов рішення під ваші задачі. Можливо, це може допомогти комусь іншому.

1) Коли ви скраб від іржі (мій чавун був повністю розграбований, приправи, тому я використовувала теплій мильній воді і сталева стружка), необхідно відразу рушник-висушити його. Це дуже важливо! Якщо ви покладете його в піч, щоб висушити його, теплота його іржавіти набагато швидше, ніж він висохне. (Примітка: Я зняв міну, поставивши її в духовку і з допомогою режим самоочищення. Він повністю знищив всю забудовану бруд і велика частина іржі, і я просто використовував мильній воді, прополоскати і трохи залишилася іржі)

2) Після того як він висох, перевірте і переконайтеся, що він темно сіруватого кольору з мінімальними червоний. Великі плями іржі повинні бути знову витягнуто, але якусь слабку червоне забарвлення ніколи не зашкодить моїй чавун і зникає, коли вони приправлені.

3) Як тільки ви висушіть рушником і переконайтеся, що вся іржа пішла, нанесіть перший тонкий шар масла з приправами (не чекати - це запрошення іржі) і поставте в духовку (я роблю в годину на 250 градусів за Фаренгейтом). Більшість сайтів я запропонував використовувати три хороших шару приправи перед зберіганням чавун.

Це схоже на вашу проблему намагався висушити чавун з жару замість рушники. Я сподіваюся, що ви зуміли зберегти ваші голландської печі!

+561
Mathias Begert 24 груд. 2010 р., 09:09:02

Лист коріандр/кінза зовні дуже схожий на плоский лист петрушки. Коли у мене обидва будинки, я іноді вдаються до запаху знаю, що є що.

Кінза дуже сильне нюх, і ви б напевно змінити смак страви, якщо ви залишили його.

Плоский лист петрушки значно більш тонкий і має набагато більш м'який смак і аромат. Він не позбавлений смаку, а в рецепті, який закликає до багато, ви б дійсно бути щось упустив, залишивши його.

Коли у вас є рецепт, який закликає до як петрушка і кінза, ти точно буде більше можливостей, щоб смак/запах кінзи більше, ніж петрушка, але вони обидва вносять вклад різні ноти. Якщо ви повинні залишити один вихід, піти з петрушки, але не намагайтеся зробити гучність більше кінза, як ви можете завершити пересилюючи ваше блюдо. Просто залиште петрушку і продовжити роботу в звичайному режимі.

Не використовуйте фігурні залишити петрушку на що завгодно-він є жорстким і практично позбавленим смаку. Це тільки гарнір і не варто витрачати свій час на.

+533
Tsz Ching Yu 3 серп. 2018 р., 20:44:24

Крендель бере свій початок в Німеччині, де його називають Laugenbrezel. Вона спочатку була готова в розчині лугу, в якому "Laugen" частина слова походить від; як правило, луг використовувався, але соду отримує вас на шляху до мети-без поїздки в аптеку (мексиканський або азіатський ринок може зробити трюк, якщо ви хочете кулінарні луг).

Розчину лугу, що викликає скоринки на коричневий так глибоко, і це велика різниця між крендель і бублик. Бублик зазвичай кип'ятять у розчині цукру солодового замість. Смак теж впливає, але я не знаю як описати різницю, є дуже помітне розходження аромат, якщо ви пропустіть цей крок. Для мене, ви в кінцевому підсумку з не більше ніж красива соломка, якщо бабла отримує, що лужні ванни.

Якщо ви використовуєте кулінарний луг, використовуйте рукавички і не квапити події. Традиційні Laugen не кип'ятять, тому вам просто необхідний холодний 3% - ний розчин лугу; не киплячої крок.

У Німеччині, форму колінця не єдиний варіант для Laugen. Маленькі роли дзвінки Laugenbrötchen і вже, грубо кажучи, багет-ширина палички під назвою Laugenstangen також популярні. На моєї останньої поїздки в минулому році Laugenstangen часто продається у вигляді бутербродів, хоча я не пам'ятаю багатьох з тих, коли я ще жила там в середині 90-х років.

ЕТА: проробивши це ще кілька разів, так як спочатку проводка, я б також додати, що посуд, яку ви використовуєте в основі лугу кренделі повинні бути дерево, скло або пластик. Захист очей-це теж важливо. Метал, ймовірно, іржавіти або окислюватися при попаданні їжі в контакт з лугом, навіть якщо це після миття. Я раджу промитий кренделі на дерев'яну поверхню після занурення, якщо ви хочете, щоб звести до мінімуму пошкодження/вицвітання на вашому аркуші випічки.

+474
Chris Truman 27 трав. 2014 р., 00:01:46

Я борюся з цією ж проблемою; якщо я опускаю винного каменю (або кукурудзяний крохмаль), тоді він залишиться красивим і пухнастим, не падає. Звичайно, тоді у мене проблема-це "плач", як описано тут.

+446
TheRealSouthner 4 лист. 2017 р., 12:56:10

Всі ми знаємо, що смажена індичка є традиційним блюдом в обох країнах. Цифри кукурудзяний хліб помітно на півдні США.

Які ще є істотні відмінності?

+402
userzsa 27 трав. 2015 р., 09:02:44

lilghtly покриттям в рапсове масло або масло з високою точкою диму, і повітря смажена

+387
matthew parks 28 серп. 2016 р., 07:50:15

Я використовую сито, яку можна повісити над раковиною.

Покладіть шпинат в сито. Поверх шпинату ставлю тверду чашу, і в чаші йде якусь вагу. Я взагалі використовувати будь-які сухі речі у мене валяється, який зазвичай сочевицю. Ви можете використовувати сліпий випічки рюшечки, якщо вони у вас є.

Почекайте близько 15 хвилин.

+367
Lorenzo Donati 25 жовт. 2011 р., 09:33:05

Я не згоден з Джоанною тут. В той час як її звучить як розумне визначення, це не те, як слово використовується в практиці.

Молоко

 • А) коров'яче (і козяче, овече, верблюже і кобиляче) лактат рідини, або
 • Б) будь-які рідини, яка виглядає як), не мають занадто сильний смак, і є умовність називають молоко. У багатьох випадках може бути заміни, в тому числі і коли пити прямо з чашки.

Так що не тільки там, горіхів, молока, такі як мигдальне молоко, які містять жири і вуглеводи, але є і зерна молока, як рисове молоко і овес молоко, в якому практично немає жиру і зробити їх білого кольору з крохмалю в зерні. Це йде врозріз з "жиру у визначенні водної емульсії", але це загального користування.

Є також продукти, які мають "молоко" в назві, хоча ніхто не сказав б, що вони є молоко, як "осляче молоко" вино.

Зрештою, немає правила. Те, що люди називають "молоко" - це молоко. І це вони називають "молоко", що нагадує їм про молоко, вони стикалися раніше.

+290
Sulisu 23 жовт. 2012 р., 10:38:33

Більшість охолодження від льоду все одно приходить від танення. Ось чому для приготування льоду, яка не замерзає так холодно, як морозильники, ще знадобляться.

Він приймає 334J/G, щоб включити лід при 0С у воді при 0С, але тільки 2.03 Дж/г до теплого льоду 1С. Тому, щоб скоротити вдвічі кількість льоду можна використовувати, щоб отримати таку ж охолодження потрібно заморозити до -150С. Якщо ви збираєтеся робити що ви можете також використовувати рідкий азот безпосередньо, тому що це найбільш вірогідний спосіб отримати лід в -150.

Якщо ви використовуєте сухий лід або рідкий азот на кухні, вам потрібно подивитися на всі запобіжні заходи (та правил, якщо це реклама), що треба брати.

Ви повинні бути в змозі соус охолодити шляхом передачі його в миску, сидячи в крижаній+водяній бані (це охолоджує швидше, ніж сидіти її в миску з льодом, тому що площа контакту). Якщо цього не достатньо, ось деякі ідеї, які можуть бути використані також

Це робиться з вином і коктейлями - він може працювати з вашим соусом:

 • приготувати соус (або без вершки/яйце і т. д.)
 • заморозити його
 • використовуйте заморожені соус (основа) для охолодження остаточної соусом. Він може розбавити інгредієнти, які ви не могли заморозити, але це буде набагато менш помітний, ніж розбавляючи водою.

Сидячи миску в іншу миску, з зазором лід+вода, потім замерзла, вам дуже ефективний пристрій для охолодження помірних кількостях. Вона повинна масштаб літра або так на судно, якщо є достатньо місця для льоду між. Внутрішній контейнер повинен мати пристойну теплопровідність і/або тонкі стіни - сервірувальне блюдо з нержавіючої було б ідеально.

Інший підхід полягає у використанні крижаний/сольової ванни для кріоскопічної. Це може використовуватися, щоб зробити морозиво, так що стає дуже холодно. Можна попередньо охолоджувати чашу в тому, а потім покласти соус в ньому.

+278
Mohammed ATIFI 13 квіт. 2011 р., 16:17:26

Скороварка з кришкою закрита і запечатана буде дуже погана ідея, навіть небезпечно? Скороварки для води (вона запечатана з якоюсь гуми/силіконові ущільнювачі), якщо ви де приготувати з маслом з її температура була значно вище, ніж те, що плита буде за використання води. Води/пари всередині повністю герметичній скороварці-це десь в діапазоні 120 ° с (250F). Масло кипить при набагато вище, ніж навіть без тиску, 175 і 190 °С (345-375 °С), тому с тиск температура, ймовірно, буде більш ніж у два рази, що плита зроблена на. Друку, ймовірно, танути? І ви могли отримати всілякі "веселі" наслідки. Не намагайтеся повторити це вдома, хлопці!!!!

Але якщо ви близько, але не ущільнення кришки має бути ОК.

+269
nishiogawakun 11 серп. 2019 р., 11:49:36

Я завжди переконайтеся, що горщик і чаша для шоколаду мають однаковий розмір. Ви не хочете, щоб горщик повинен бути маленький і чаша повинна бути великою - ви хочете рівну поверхню для шоколаду розтопити на.

Стояти і тримати воду кипіти на середньо-слабкому вогні. Вона не повинна кипіти на дні чаші. Якщо це станеться, у вас занадто багато води занадто висока тепло у ваш горщик. Ви взагалі не хочете залишити це без нагляду, так як він може нагріватися набагато швидше, ніж очікувалося, і часто помішувати шоколад. Шоколад може згоріти від країв чашу, якщо вона стає занадто спекотно.

Іноді, якщо у мене є інші речі, щоб працювати на Я целофан у верхній частині чаші, поки він не розплавиться. Це гарантує, що нічого не потрапляє в мій шоколад, поки я не в змозі платити повну увагу.

+248
Denise Calhoun 7 бер. 2015 р., 07:09:25

Друг і я з'ясувала, що 2-й спосіб. Ніколи не вважав 4-й. Це був шлях назад, коли ми були на перерву школи. У 2-й спосіб ви отримуєте вершкове масло розтопити, додати сир речей і все це поєднується так добре відразу. Потім додати молоко за бажанням. Як правило, використовувати трохи більше масла і менше молока, але робити так, як ви хочете цього!

+246
user32669 15 січ. 2018 р., 01:03:25

Я знаю Бейкеров відсоток використовується в хліб, і я успішно використовував його.

Я пекла печиво будинку як хобі. Я зібрав кілька рецептів з блогів, і вони відмінно працюють.

Як я вже в курсі інгредієнтів, використовуваних для печива, є пекарі відсоток, який ми повинні мати на увазі?

+219
Christian Nichols 25 черв. 2014 р., 17:06:35

Я недавно їла в ресторані, які ви готуєте собі їжу. У них було опалення плита в центрі столу, і вони сиділи в маленькій каструлі і додати спеції/овочі у воді, після чого ви отримаєте блюдо сире м'ясо (курка, стейк, креветки і т. д.), Щоб готувати самим.

Офіціант розповідав, що, коли ви готуєте м'ясо, ви повинні залишити його протягом 1,5 - 2 хвилин в залежності від того, що було (креветки протягом меншого часу, ніж курка/стейк). Якщо ви залишите м'ясо протягом тривалого періоду (скажімо, від 15 до 25 хвилин), м'яса-варити в киплячій воді? Невеликі шматки м'ясо готувати в 'середній' або 'середньо-системність' протягом 2 хвилин в залежності від розміру розрізу.

Це був перший раз, коли я коли-небудь бачив невеликі шматки м'яса (особливо у цьому сорті), приготовлені в киплячій водяній котел.

Спасибі!

+212
Waltari 11 вер. 2010 р., 20:42:08

Ти дуже правильно кавомолки досить дорогі. Я вважаю, що ми заплатили за нас близько 300$.

Є кілька хороших причин, щоб у мене була кавомолка. Є вони хороші причини для вас-це ваше покликання.

1 - я можу молоти все, що я хочу. Зараз я використовую твердої білої пшениці. Невибілені, жорсткий, біле пшеничне борошно коштує дорожче, ніж зі звичайної борошна і приходить в дратівливо невеликої сумки. Я теж подрібнити квасоля, кіноа, овес і т. д.

2 - я можу контролювати тонкість помелу. Це дрібниця, але приємно для мене, щоб мати можливість експериментувати з текстурою продукту. На практиці я зазвичай залишаю його на тому ж місці, але це краще, ніж борошно можна купити.

3 - Пшеничне борошно дуже швидко псується. Я проходжу трохи борошна. Аж на 200 унцій у важкому тиждень. Для того, щоб вистачило пшеничного борошна на руки на пару тижнів йому доведеться жити в морозилці. Я не хочу витрачати так багато простору морозильника. Цілі ягоди пшениці тривати майже нескінченно.

4 - я більше подобається смак. Його смак свіже і більше горіховим. Це можна уявити - я не робив ніяких подвійних сліпих тестів. Я повинен зробити це.

5 - Ціна - мені довелося зробити деякі математику, так як я зазвичай не приділяю багато уваги цьому. Король Артур біла пшеничне борошно коштує близько 1.00 $за фунт.

Я купую 25 фунтів сумки оптом білої пшениці за ціною $12-$15 або 0.50-$$0.60 фунта. Якщо я використовую близько 10 фунтів борошна на тиждень (зазвичай трохи менше, вона коливається) я рятую близько 5 $в тиждень. Якщо у вас немає доступу до пшениці, що дешево або не роблять так багато хліба, то звичайно економія буде менше.

Що стосується харчування - я весь час читаю, що поживних речовин в пшеничне борошно деградують дуже швидко. Я не хімік, але ці результати виглядають правдоподібно для мене, грунтуючись на тому, як швидко сама мука погіршує якість.

+180
Tim Bair 28 лют. 2019 р., 11:25:35

Drisheen скумбрія показано на картинці на веб-сайті у вас пов'язані найзагальніші скумбрія в світі і використовуються у всьому світі в суші-бари. Для досягнення найкращих результатів злегка солимо скумбрію першим і залишити філе в холодильник, щоб дозволити солі для видалення надлишків води у філе. Зробити суміш з 100 мл суші-30 мл оцту 20мл цукру і солі і замаринувати філе в розсолі оцту, щоб надати більше смаку філе перед використанням риби. Щоб переконатися, що скумбрія свіжі, вони повинні бути на льоду і виглядати так, як на картинці на веб-сайті у вас є посилання на. Риба повинна мати круглі ясні очі і, не рибний запах або занадто пізно.

+137
sharitah munaaba 29 жовт. 2014 р., 10:29:02

Я помістив 14 кг молодої круглого пагорба заморожені Бастед Туреччини в каструлі, і смажили їх в духовці.

Після того, як він був зажарен, там було досить багато маслянистої рідини залишилося в каструлі. Ця рідина варто тримати, і з якою метою?

+120
Codista 2 лют. 2017 р., 13:18:33

Схоже, це дійсно залежить від консистенції тесту. Деякі тісто печива не будуть тримати форму, так як вони містять багато олії і мало борошна - шоколадне печиво є гарним прикладом. Плюс в тому, що вам не доведеться формувати їх на круглі скибочки, перш ніж спекти їх, тому що, як тільки в духовці, вони тануть, перетворюючись в один великий більш або менш кругла пляма незалежно від форми вони були спочатку (я колись намагався зробити у формі серця шоколадне печиво - не працював). Я зазвичай просто помістіть маленьку ложку або так бабла на випічці стійку без сплющивать його. Я також часто заморозити тісто у форму для льоду - і коли я хочу печиво, я просто кинути кілька блоків замороженого тіста печива в розігріту духовку.

Інший тест cookie, такий як печиво цукрове, треба розкачати і вирізати з допомогою формочки. Тісто повинно містити більше борошна і повинен тримати свою форму, що Роллінг тісто в ковбасу не повинно бути занадто багато роботи. Можна використовувати прес для печива, якщо ви хочете гарне печиво практично миттєво. Якщо тісто дуже м'яке, щоб добре впоратися, це означає, що тісто містить багато масла і масло стало занадто жарко - охолоджувати тісто на деякий час має допомогти, але якщо ви охолодіть її дуже довго, масло в тісто може стати занадто важко керувати легко (охолодження тесту цукрового печива є гарною ідеєю в будь-якому випадку, це допомагає їм зберегти свою форму).

Яке тісто ви робите, і що саме так складно?

+102
Know Your Tech 6 жовт. 2012 р., 09:50:16

Ну, це як і все інше: є клас вашої споживчої версії, який досить хороший для бабусі, але буде болото вниз на якихось важких завдань, а потім є погана дупа професійного класу модель, яка буде прогризти дірку в стіні, Якщо ви повинні це потрібно.

У мене є кухня допомогу , яка працює досить добре, і було досить дешево.

Але якщо ви шукаєте реальні угоди, ви, ймовірно, хочете, щось на зразок Варінга "великою палицею" або робот купе МП 800. Це для професіоналів, 20 літрів-у-щі-В-а-час, блендери. Повинно тривати досить довгий час, і прийти з гарантії (що блендери всіх видів часто не вистачає).

+46
Andrey Ivanov 13 черв. 2017 р., 13:27:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil