Яку температуру і час потрібно використовувати для рецепта кекс?

Я насилу випічки ваніль і розмір чашки шоколадний торт. Інгредієнти наступним чином:

12 (1 унція) квадрати напівсолодкого шоколаду, нарізаного
1 чашку вершкового масла, розрізати на шматки
1 чашка холодного молока
1 1/4 чашки борошна загального призначення
1 щіпка солі
2 яйця
1 чайна ложка ванільного екстракту
1/4 чашки білого цукруПроблема в тому, що торт горить зовні, а потім всередині не повністю зроблено. Якщо я можу зменшити кількість тіста я використовую в банку до половини-розмір чашечки, вони в кінцевому підсумку, як печиво. Я також намагався зменшити температуру До 200 градусів до 100 градусів, збільшення проміжку часу від 15 хвилин до 30 хвилин, але все одно не отримаєте добре збалансований кінцевий результат.

Я хотів би знати, якщо у мене погана суміш інгредієнтів, або абсолютно неправильну температуру і час для кексів.

+855
AmitGaur 18 жовт. 2019 р., 03:16:22
25 відповідей

Вам знадобиться ізольований ящик, що ви зберігайте в прохолодному місці. Це може бути зроблено шляхом додавання готового льоду, або по замкнутій системі насос, який видаляє гаряче молекул газу перед подачею їх в систему, так що всередині коробки він холодніше, а на вулиці, де насос, гарячіше.

+944
SteveDonie 03 февр. '09 в 4:24

Книг ви можете отримати довгий шлях, але вони ніколи не зможуть стати вчителем. Кулінарія-це не тільки те, що вам потрібно знати, це ремесло, що ви повинні практикувати.

Учитель може

 • Місце огріхи в техніці.
 • Суддя результат, заснований на багаторічному досвіді.
 • Дають вам поради та трюк, який вам потрібен.

Так що поки ви можете дізнатися з книги, Як дістатися до високий важіль буде набагато простіше з досвідченим викладачем/майстром, щоб направляти вас.

+914
David62311 6 серп. 2018 р., 02:51:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Що може піти не так? Напевно, не багато. Той же процес , який перетворює яловичину на солонину із свинини перетворюється в солонину з свинини - і якщо ви використовуєте інший шматок і порівняти рецепти, ви могли б визнати процес затвердіння з шинкою. Ви могли б порівняти рецепти небагато - час затвердіння коливається від двох до десяти днів в залежності від автора - і сам процес приготування вимагає трохи різні строки, але в цілому, нічого конкретного тварини.

І як Солонина, солонина із свинини продається як консерви тушонки. Культовий спам був (трохи сумно) приклад.

Я навіть знайшов один письменник стверджує, що свинина була насправді більш "ірландський" версія для ірландських сім'ях (яловичина будучи дорожче, і в основному на експорт), використовуючи при цьому яловичини стали американо-ірландській традиції, вдаючись до (єврейської) челышко, коли яловичина була насправді дешевше і простіше зробити, ніж свинина.

+909
Mitzi087 22 квіт. 2016 р., 11:24:00

Я після цього на основі йогурту на заквасці рецепт, і (зараз) в 18 годин, він (тісто) пахне алкоголем. Це поганий знак, що його не можна вживати? І, крім того, цей рецепт може бути небезпечний для виїзду з йогурту протягом тривалих періодів часу? Або процес випічки зробити його безпечним, щоб поїсти?

Примітка: Я знаю, що коли закваска закваска пахне спиртом, його потрібно годувати. Але це фактичне бабла, а не стартера, що викликає моє занепокоєння.

Редагувати готової випічки. Пахло кисло-тісто-Y і нормально, тому я спробував трохи. Не так добре, як звичайні закваски, але я думаю, що алкоголь-пахнуть питання було насправді не проблема.

+882
user128371 15 вер. 2012 р., 18:23:58

Моя духовка нагрівається, поставивши на грилі. Вчора я готувала пиріг і зверху згоріла небагато. Це відбувається майже кожен раз. Це відбувається в той момент, коли гриль йде на короткий момент, тому що духовка охолоне небагато. Можливо мій пиріг горить, а середина не повністю приготовані струменя. Я завжди переконайтеся, що піч повністю підігрівається, перш ніж класти в пиріг, і звичайно тримати дверцята духовки відкритій як можна коротше. Мені було цікаво, чи є трюк, так що мій пиріг не обпектися, коли піч повторного нагріву? Прямо зараз я вимкну духовку небагато, так що він не буде знову тепло, яке дійсно запобіжить пиріг від пригорання. Проте, в цьому випадку я не отримують оптимального результату.

+847
phil bias 13 квіт. 2015 р., 04:20:19

Резюме: не кинути просочитися водою.

По-перше, для вирішення питання продовольчої безпеки, фітогемаглютинін поступово руйнуються при температурі вище 175f або так. ФДА довідкові дослідження (див. стор 254-256), які показують, що 10 хвилин кип'ятіння повністю знищить цього токсину в зернах, хоча вони рекомендують 30 хвилин за температурами кипіння, щоб бути на безпечній стороні. Так, деякі дослідження рекомендується скидати воду, що залишилася після замочування, щоб зменшити кількість токсинів перед приготуванням, але немає ніякої необхідності до тих пір, поки ви не впевнені, щоб їсти квасолю або майже кипіння, принаймні, частини часу приготування.

Крім того, щоб прояснити ваше твердження про температурах близько 170f у збільшенні токсин -- це правда, що недоварені боби, які ніколи не досягають більш високої температурі буде виділяти більшу кількість токсинів, ніж сирі боби. Однак, я нічого не бачу досі в літературі, що дозволяє говорити про проблему, якщо квасоля витратьте деякий час при цій температурі, як довго, як вони витрачають, принаймні 10 хвилин (а краще 30 хвилин) біля варіння на слабкому вогні. (Поки ваші боби активно кипіти для хорошою порцією приготування, токсин має деградувати: справжня проблема полягає в мультиварки, який ніколи не досягне кипіння або навіть пристойний кипіти і може підтримувати постійну температуру, яка не піднімається вище 180f в тому, щоб знищити отруту.)

Нарешті, я повинен також зазначити, що ви просили про Чорні боби, і турбота з фітогемаглютинін-це більше для червоної квасолі і кілька інших, пов'язаних з бобами, де концентрація особливо висока. Таким чином, існують іноді рекомендації для відкидання замочування воду для цих конкретних типів квасолі. Концентрація значно нижча, чорні боби, і в той час як є багато інших лектинів чорної квасолі про що турбуватися, поки вони ретельно готують, в тому числі кип'ятіння протягом не менше 10 хвилин, немає ніяких підстав для занепокоєння.


Що стосується ваших питань про поживних речовин, метеоризм-завдаючи агенти і т. д. і мочити водою, я Гарольд Макгі (який також згадується в одному з своїх корисні посилання) від їжі та кулінарії (стор 486-487):

Часто використовуваний метод для зниження загазованості зерен кип'ятити їх коротко в надлишок води, дати постояти годину, потім відкинути замочування воду і почати варити з прісною водою. Це ліч більшу частину водорозчинних олігосахаридів, але він також вимивається значна кількість водорозчинних вітамінів, мінералів, простих цукрів, а насіння-пальто пігменти: тобто, поживні речовини, смак, колір, і антиоксиданти. Це висока ціна, щоб заплатити. В альтернатива проста тривалого приготування, яка допомагає в кінцевому підсумку ламаючи багато олігосахаридів та клітинної стінки цементів в легкозасвоюваних простих цукрів.

У відповідності з рекомендаціями Макгі, я взагалі не парюся замочування, оскільки чим довше я готую квасоля, тим більше я не витримую, газ викликають елементів. (Також, за винятком незвичайних випадків, я вважаю, замочування-навіть довгострокова, і дуже рідко рятує мене більше 30-45 хвилин варіння, і для бобових я все одно варити на повільному вогні кілька годин, що, здається, не сильно допоможе.) Незважаючи на це, я ніколи не викидайте мочити водою, так як я волію, щоб зберегти смак і поживні речовини.

Деякі люди до сих пір знайти, що при замочуванні протягом короткого часу дозволить поліпшити остаточну текстуру або зберегти квасоля від розриву або розвалюється або будь-який інший. Якщо ви виявите, що це має значення для вас, мочіть. Але крім непарне пакетні тут або там, я зрозумів, що найкращий текстуровані квасоля я взагалі не вимочують.

Один дрібні точки, що, хоча я дійсно іноді використовують духовку, щоб квасоля зварити, немає ніяких причин, щоб не гасити їх на плиті так довго, як ви використовувати важку каструлю. Якщо ви дійсно стурбовані токсинів, довести до кипіння рано (хоча є ще багато рідини), але через 10-30 хвилин, ви можете перетворити їх вниз до кипіння. Якщо ви, як правило, варять квасолю до такої міри, що вони лопаються і викликають рідини значно потовщуються, вам не потрібно часто помішувати них (або всіх), щоб уникнути прилипання.

Можна додати помідори або інші слабокислою інгредієнти як квасоля майже зроблено, скажімо, за останні 30 хвилин. Ви праві, що ви не повинні додавати їх на самому початку, але додавши їм трохи до кінця може дозволити ароматам проникнути зерен більше (якщо ви хочете цього). Крім того, додавання невеликих кількостей кислоти до кінця справді трохи зміцнити квасоля і зберегти свою структуру, навіть якщо ви пересмажити їх небагато.

В іншому випадку, я згоден з основному всі свої ідеї, які, здається, добре опрацьований. Ви знайдете подібні поради даються в багато інші питання.

+765
Marco Palzkill 16 лист. 2013 р., 07:09:36

Ну так, при додаванні консерванту-це ... просто це. Я б просто палиця з "домашньої" сторони; є так багато дезінформації щодо консервантів, що так швидко поширився без дослідження. Ви можете використовувати його, щоб промити/простерилізувати ємності без перемішування, але не так ефективно. Рецепти я використав кілька ¼ чайної ложки на літр (змішати з 1 ч. л. гарячої води розчинити). Також може бути використаний для стерилізації банок, зробивши промити гарячою водою (використовувати аналогічне співвідношення). Читайте Вікіпедію бензоат натрію, якщо хто турбується про це, як весь цей галас була розвінчана і це безпечніше, ніж "природний" використовується сорбат калію.

+743
timqzm 18 жовт. 2017 р., 01:08:58

я люблю робити це таким чином, це не зовсім "барбекю" крім цього його готують на барбекю.

викласти стейки на фольгу, потім сіль і перець їх. ліг на них зверху кілька шматочків лимона і кілька гілочок орегано. наливаєш біле вино, на ньому потім запечатати фольгу у форму шатра з біфштексом всередині. зніміть приблизно через 10 хвилин або до тих пір, поки стейки, як ви їх любите.

+717
Stefan Merfu 29 лист. 2015 р., 16:34:16

У мене немає особистого досвіду, тому я можу тільки сказати, що я знайшов в інтернеті:

Є керівництво для засолювання риби на Університеті Міннесоти сайт:

Маринувати-це легкий спосіб збереження риби. Мариновану рибу слід зберігати в холодильнику при температурі не вище 40° С (температура холодильника), і для кращого смаку слід використовувати протягом чотирьох-шести тижнів. Лише кілька видів риб збереглися комерційно маринувати, але майже будь-який вид риби може бути замариновано на дому. Охолодіть рибу на всіх етапах травлення.

 • Інгредієнти для маринованої риби
  • Риби — використовують тільки свіжої, якісної риби.
  • Води — Уникайте жорсткої води, так як це викликає від кольору і аромати.
  • Оцет — використання дистильованої білого оцту з вмістом оцтової кислоти не менш 5% (50 зерен означає те ж саме). Цей відсоток оцтової кислоти необхідний для того, щоб зупинити зростання бактерій.
  • Сіль — використання високоякісного, чистого консервації або маринування сіль. Він не містить кальцій або сполук магнію, які можуть викликати відключення колір і смак маринованої рибою.
  • Спеції

(Курсив, як він ставиться до ваших питань)

Виходячи з вищевикладеного, схоже, у вас гарне вікно для засолювання, 4-6 тижнів, що значно довше, ніж один тиждень потрібно... хоча, ймовірно, займе кілька днів для них, щоб отримати мариновані.

Як у замороженій рибі питання, я думаю, це залежить від того, якщо ви можете гарантувати, що ваш риба високої якості... йдеться в статті використовувати "висока якість свіжої риби", яка звучить як це може бути викликано проблемами, хоча їх сторінки, які розглядаються безпосередньо спосіб засолювання риби, списки замерзання нижче 0 f (від -18 С) як метод, щоб убити глистів, які можуть перебувати в рибі:

Або, якщо ви маринувати сиру рибу, її заморозили на рівні 0° f протягом 48 годин до засолювання. Який спосіб вбиває паразита.

Ця сторінка з Аляски джерело каже, що заморожена риба-це добре, поки воно відтане, і вони рекомендують засолювання, щоб вбити паразитів.

Перш ніж ви зможете правильно засолити рибу, її потрібно правильно їх солити, щоб витягнути воду, щоб ущільнити рибу і вбити зайву істоти, які можуть жити в м'ясі. Засолку повинні проводитися при температурі нижче 38 Ф (3.3) в якості додаткової міри безпеки. Це означає, що можна очистити великий простір у вашому холодильнику або використовувати на свіжому повітрі льоду коробка Сьюард, як ми робимо.

 • Інгредієнти:
  • Рибне філе, розморозити (якщо використовується заморожена), шкіра на
  • Білий оцет
  • Маринувати (нейодованої) солі
  • Води
  • Прохолодному приміщенні нижче 38 Ф (3.3 в) – холодильника або на свіжому повітрі

Як отримати рецепт пропозиції, що насправді з нашої сфери обговорення, але є купа рецептів є в інтернеті, в тому числі в одній я включив тут.

+588
user563561 2 квіт. 2011 р., 19:22:41

Всякий раз, коли я смажу щось (наприклад, шматок риби) в духовці, використовуючи для цього або 1/4 аркуша сковороді або 9 х 13 каструлю наприклад, будь-які жири заводитися горить на сковороді і не можу взяти каструлю чистою. Це майже як та сковорода яка починається антипригарній вітри антипригарним покриттям і загартованим.

Чи є спосіб, щоб зберегти посуд від жирів спалюється навіть той короткий час, що в коминку, або там типу лотка, що чинить опір "приправа", що відбувається, так легше отримати їх в чистоті?

Як вона стоїть зараз, у нас є кілька задумок, які є безпечними для використання у Бройлерному, тому що вони вже знищили. Було б приємно думати, що є спосіб, щоб використовувати будь-яку сковороду і не турбуватися про це.

+495
Michael Polite 1 лип. 2016 р., 09:08:26

Я організовую семінар на наступному тижні в Музеї науки в Лондоні. Одна з тем, яку ми будемо обговорювати-це виклик шеф-кухаря "називається" рецепти для простору. Критерії для рецепт для космосу, набагато більш суворі, ніж тут, на землі (ми, звичайно, повинні бути більш суворими також і тут, ось чому це така цікава задача). Я включив текст нижче:

Друга тема, 'рецепти для простору', пов'язана з ідеєю проектування рецепти, які оптимально враховувати різні критерії для майбутніх харчовими продуктами простір-дорослий пробіл (), такі як скорочення використання ресурсів, часу зростання, необхідний простір; і максимізація харчування, харчовими біомаси, і смак, плюс різні змінні щодо СО2, О2, і багато іншого. Очевидно, що умови у просторі мають важливе значення для Землі (якщо ми дбаємо про стійкого сільського господарства). Це виклик, який вимагає співпраця між висококваліфікованими кухарями, дієтологами, космос інженери, і (міських) фермерів. В ході сесії ми будемо далі визначити критерії та роботи на шеф-кухар виклик, щоб бути запущений в наступному році.

Мене цікавлять пропозиції та ідеї про те, як створити таку структуру і специфіку критеріїв.

+413
didito 19 бер. 2016 р., 01:18:26

Ось декілька варіантів, які я знайшов в інтернеті:

Висушіть їх в духовці

Суху локшину в духовці при температурі 200 градусів близько 10 хвилин або поки вони не закінчаться "паритися." Ви хочете, щоб вони сухі на дотик, але ще дуже гнучкі і вологі всередині. Перемішати їх приблизно через 5 хвилин і подивитися, як вони роблять...час вони повинні сохнути буде змінюватись в залежності від того, як вологі сквош. Як тільки вони досить сухі, перенести їх в киплячу воду на кілька хвилин. Я стояв над горщиком і дивився, як вони засвітилися темно-зелений, потрібно близько 4 хвилин для моєї локшини для досягнення текстуру, подібну аль-денте.

Підштовхнути їх до "поту" з води за допомогою солі:

Пітливість локшина з цукіні з сіллю дуже важливо в цьому рецепті Палео, щоб вони не стали водянистими і млявими під час приготування їжі.
Помістіть соломкою цукіні в друшляк або ситечко дроту і щедро посипайте сіллю, поки пасма будуть злегка змазані. Дозвольте цукіні, щоб сидіти протягом 20 до 30 хвилин. Промити проточною водою, злийте воду і відіжміть насухо чистим рушником блюдо.

+394
Rich Seller 9 черв. 2010 р., 17:19:19

Духовка знаходиться на контролі температури. Якщо піч так бемкали, щоб обмежити циркуляцію повітря в той же час.

Тепловий удар від пудингу є незначним. Піч може доставити тепла, щоб приготувати пудинг чи ні. Всі печі треба довести повітря до темп. На 2' 2' 2' і 2015 ват духовка вона займає близько 20 секунд для приведення повітря від 70 F до 350 Ф. після цього духовку не треба доставити в 3 рази більше тепла, втрати тепла в кімнату все той же. Це не так, як білити або у фритюрі, де є швидкої передачі тепла і середніх почалася при температурі. Коли ви відкриваєте і закриваєте духовку приміщення повітря обмінюється так, з 1 пудинг або 3 температуру повітря починається при близьких до кімнатної температури. Піч швидко повертає повітря до температури варіння і приготування їжі починається.

дві буханки хліба

+364
Zipfer 18 квіт. 2010 р., 03:48:20

У мене є рецепт пряників (http://www.tasteofhome.com/recipes/gingerbread-loafя недавно робила з безглютенової борошном і медом замість цукру. У той час як він був трохи вологий, я хотів зробити його трохи більш зволоженою і бархатистою. Як я можу зробити рецепт більш зволоженою і бархатистою?

Також, я зробив деякі дослідження і помітив, що більшість інших рецепт пряників онлайн масло в них, рецепт я використовую не містить масла. Буде масло допомагає освітлити і зволожити рецепт?

+290
FILOGEN 17 черв. 2017 р., 01:41:57

Штучні підсолоджувачі - особливо ті, які мають "нульовою калорійністю" - в основному все одно наповнювачі, такі як декстроза. В залежності від того, який саме наповнювач вони використовують, це може привести до несподіваних результатів у вашому рецепті.

Під брендом Спленда вони пропонують масовий продукт, який (як вони стверджують) можуть бути використані як взаємозамінні для цукру в приготуванні їжі та випічки. Ми зазвичай використовуємо його навпіл з реальним цукром.

+272
Yanaro 10 жовт. 2016 р., 23:09:51

А вчора піч на 350 частину шляху через приготування бройлерний елемент прийшов і спалив верхній частині мого торта. Будь-які ідеї про те, чому таке могло статися?

+216
Armando Herrera 2 лип. 2019 р., 13:55:49

Ваніль веде себе як сіль. Це не просто додає аромат, але для поліпшення смакових навколо нього.

+204
sunshine737 26 квіт. 2015 р., 16:33:45

Ви можете зробити приємний коричневий шепотіла лінії на плита з грилем Пан. Котедж має чавунну сковороду-гриль це не надто дорого. Я також виявив, що з яловичим фаршем загалом, спочатку вона стає сірою, то коричневою, як вона починає обпалити.

Інший варіант, якщо ви хочете використовувати духовку, щоб використовувати лоток, що дозволяє мастилі стекти. Або грати в деко або якийсь варіант на жаровні. Ви могли б також розглянути можливість використання бройлера в духовці, щоб дати вам результати, як відкритий гриль. (Це, по суті, вгору-вниз, гриль з полум'я/тепла вище, а не нижче харчування.)

У книзі про що Ейнштейн розповів своєму кухареві, Роберт Волькен пропонує використовувати соляну кірку, щоб прибрати жир на сковорідці. Рецепт можна знайти в інтернеті тут. Що може допомогти з мастилом. Єдине інше пропозицію я міг би допомогти з мастило для зливу каструлі на півдорозі через.

+141
Stephanie Franqui 15 лист. 2014 р., 16:28:39

Часто, йогурт буде стікати зайва рідина в цей час, потовщення йогурт. Якщо залишити стікати на ніч, багато йогуртів буде стікати величезна кількість сироватки (кефіру, води), деякі йогурти навряд чи будемо випускати. Якщо ваш йогурт не випускають сироватки, це просто означає, що це добре і товстим, щоб почати с. Це здорово, але не думайте, що ваш наступний контейнер йогурту буде однаково, навіть якщо ви отримаєте той же бренд. Якщо злити йогурт і він випускає сироватку, він буде набагато товщі, ніж це було перш, ніж ви її видалили, роблячи отриманий маринад товщі в додачу.

У США, це основна відмінність між грецьким йогуртом і "звичайний" йогурт Yoplait як оригінал. Грецький йогурт товщі, тому що вона була напружена. "Справжній" грецький йогурт може також використовувати різних культур, я не знаю, але в цій країні різниця між грецькою і "звичайні" напружує.

Ласкаво просимо до Поради бувалого!

+130
iftheshoefritz 28 лип. 2014 р., 05:33:02

Єдина заміна того, що ви згадали б турбінадо, який, як правило, трохи більш грубий, небілений версія звичайного гранульованого.

Кондитери/ХХХ цукор дрібного помелу в порошок і не забезпечують аерацію і структуру/Навальний виконати в торт. Коричневий цукор може працювати, але буде змінювати свій смак. Спленда просто не функціональні.

Удачі.

У майбутньому це допоможе, якщо ви дасте більше інформації про тип торта/продукт, який ви робите.

+121
user3206193 20 трав. 2012 р., 06:46:03

Ні, це неможливо з кількох причин.

По-перше, ви не можете колір вже роблять морозиво. Вона виготовлена із заморожених кристалів крему, і це дуже сильно заморожене і змішуються з речами. Якщо ви були в мряка харчовий барвник на ньому, у вас буде тільки кілька точок, але вони не будуть поширювати через все це. Кольорові морозиво виготовляється шляхом розчинення харчового барвника в рідкий крем, а потім збивають його з Машина морозива в свій звичайний стан. Єдиний спосіб для вас, щоб додати колір буде танути морозиво спочатку додайте розмальовки, потім знову заморозити його з машини. Мінуси: вам потрібна машина, інакше, якщо ви просто покладіть крем в морозилку, ви в кінцевому підсумку з жорсткий блок молочного льоду. Крім того, вам доведеться почати з правильного, вершки на основі морозива. Ви можете зробити такі в кафе. Якщо ви просто купуєте морозиво з супермаркету, вона не буде працювати, тому що він зроблений не з молока, а з емульсії, яка поділяється на неапетитний фаз після плавлення.

По-друге, якщо ви хочете зеленого кольору, починаючи з рожевого морозива-це погана ідея. Ви напевно мали якусь теорію кольору в школу. Рожевий складається з невеликої кількості червоної фарби в біле морозиво. Якщо додати зелений барвник червоний, то вийде коричневий. Ви повинні додати дуже велику кількість зеленого барвника до червоного відтінку втрачається в зелені, та й то, колір не дуже апетитно, так би і злегка брудний відтінок. Крім того, додавання цих кількостей харчового барвника, щоб морозиво не дуже хороша ідея. По-перше, він може помітно змінити смак. По-друге, розчинники у фарбі може бути достатньо, щоб тримати морозиво для застигання.

Кращим варіантом буде забути про існуючі рожевий морозиво, і зробити свій власний, додавши зелений барвник з самого початку. Для цього вам потрібна машина морозива (є недорогі для домашнього використання). Потім у вас є проблема отримання полуничний смак, не отримуючи його в рожевий колір. Домашнє морозиво використовує цю полуницю, а коли вони досить дозріли, щоб дати вам приємний аромат, вони також кольору морозива. Ви могли б спробувати отримати синтетичний полуничний аромат, але я не знаю, де можна отримати джерело для нього. В якості альтернативи, ви могли б спробувати зробити з низьким вмістом жиру морозиво, починаючи з наявних у продажу полуниця на смак молочний напій і змішуючи його з вершками, але знову ж таки, це буде злегка рожевий.

Якщо у вас є машина морозива, ви можете спробувати домашні маршрут. Але було б набагато простіше, якщо ви можете піти на інший тип несподівані смакові/колірні поєднання. Наприклад, домашній ананас морозиво дуже блідий, майже білий. Якщо ви колір, скажімо, червоний, ніхто не буде чекати смаком ананаса в ньому. Ви можете піти ще далі і зробити дуже незвичайне морозиво вливаючи вершки з травами (наприклад, розмарином або меліси), а потім колір відтінок, ніхто не пов'язує зі смаком трав.

Якщо у вас немає машини, ви могли б спробувати зробити щось, чого не морозиво. Наприклад, можна колір молочний коктейль з використанням комерційних морозива. Ви не будете мати ніяких проблем з отриманням харчового барвника в молоко. Ті ж проблеми з змішування кольорів застосовують як вище - ви могли б зробити синьо-фіолетовий або помаранчевий коктейль з рожевим морозивом, а от зелений можна було б важко досягти.

+87
Matyas K 17 жовт. 2012 р., 21:54:35

Я хотів би зробити тісто для піци вручну за кілька днів до власне випічки. Я замісити тісто, дати піднятися, обім'яти, накрити в масло і целофан, а потім помістіть в холодильник? Або мені замісити тісто, покрити маслом і целофан, а потім помістіть в холодильник?

+87
Saurav Tiwary 31 серп. 2013 р., 02:52:30

Загалом, шматочки сирої риби або іншого м'яса називаються сашимі. Вони часто служили ООН-п'яним, але іноді їх подають щіткою з будь-якою кількістю соєвих соусів.

Судячи з вашого опису, ви могли б також бути описом японському варіанті страва дуже поширене на Гаваях називають тикати. Тикайте найчастіше роблять з тунцем, але також може бути зроблено з іншими рибами або морепродуктами. Інші інгредієнти, включений в мішку вельми різноманітні.

+82
user67024 12 лип. 2015 р., 03:12:42

Особисто я б не поставити його в духовку. Ви можете бути в змозі піти з ним, якщо ви нічого не смажити протягом тривалого періоду часу, але тепло не грай з деревом і після тривалого використання я б очікував, що дерево на рукоятці очорнити або навіть тріщини.

+51
zanedev 29 черв. 2017 р., 07:19:09

Нещодавно я почала пекти хліб, у тому числі кожен день за останній місяць. (Я даю його геть.) Так як я почав піч стільки хліба, у мене були серйозні проблеми з моїми нігтями. Вони були лущення, і порушуючи, навіть усю дорогу, поки вони не супер короткі. Це дуже незручно.

Я намагаюся зрозуміти, що відбувається. Можливо, що обробки багато муки, може, тому що мої нігті зламати?

+21
Keen to Design 8 черв. 2018 р., 00:07:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil