Які деякі хороші способи обсмажування перець

Я шукаю безпечний спосіб, щоб видалити шкіру.

+222
user297460 12 лист. 2010 р., 13:17:08
32 відповідей

Як мінімум, вам знадобиться як мінімум один "ароматний" і один "нейтральний" нафта.

Оливкова олія є найбільш поширеним вибором для ароматизованого масла і соняшнику/арахісу/рапсове масло всі вони мають досить нейтральний смак (не кажучи вже про таких пунктів диму).

Зверніть увагу, що для гарного смаку вам потрібно екстра вірджин оливкова олія, яка також робить його непридатним для смаження/гасіння при високих температурах.

Так що я б сказав, що у вас вже є мінімальні вимоги. Що сказати, навіть "нейтральний" масла мають дещо різні смакові характеристики у зв'язку з їх різним вмістом жиру, і ви будете хотіти прийняти це під увагу, якщо ви любите готувати в етнічних кухонь. Короткий список (і майте на увазі, що це частково суб'єктивне):

 • Арахісове масло: азійські кухні, страви мексиканської кухні (високої температури смаження)
 • Кунжутне масло: азіатська кухня (стир-фрай або засмажити [тільки вишуканий])
 • Оливкова олія: італійська кухня, французька кухня (низькотемпературний)
 • Соняшникова або рапсова олія: американська кухня, ЕСП. фритюру
 • Масло виноградних кісточок: гідна заміна за будь-які інші олії
 • Горіх/мигдальне масло: відмінно підходить для смажених десертів (дивитися хоча точка диму).
+974
Figus 03 февр. '09 в 4:24

Гаразд, я відновлений мій ВП на це питання (чесно кажучи, не впевнений, наскільки схожі ці двоє...., ніколи не перевіряв, що тісно). Найголовніше, щоб дивитися З точки зору 'ніжність' стане змішування і інгредієнт темп. Коли всі інгредієнти при кімнатній температурі, вони homogonize набагато швидше і вимагають набагато менше змішувати, тому менше повітря включена, що робить для більш щільного продукту. Я думаю, це повинно допомогти.

Мало того, це може бути рецепт. Ідеальний рецепт Чізкейк важко знайти (на щастя, у мене є один). Я можу розмістити його тут? Я не думаю, що це допускається.....

Відповіді я набрав вчора (вибачте, якщо це по суті Боян)..... Я' @ Робота, немає часу, щоб дуже уважно перевірити...

Я зробив тисячі сирники. Мій шеф-кондитер навчив мене спосіб, який завжди працював:

 1. Завжди використовуйте інгредієнти кімнатної температури. Ніколи не слід перемішувати занадто довго, включення повітря-ваш ворог Розігрійте духовку до 300 Ф (На жаль, у Канада нас метрику, але використовувати Фаренгейтом для випічки).
 2. Додайте свій чізкейк на водяній бані. Випікати протягом 30 хвилин.
 3. Вимкніть духовку і відкрийте двері, дозвольте чізкейк на 30 хвилин, сидячи в печі в такому стані.
 4. Після тридцяти хвилинного відпочинку, ретельно закривати двері, і встановити знову в духовку до 300 Ф. Запікайте ще 30 хвилин (у мене іноді доводилося їхати до 40 хвилин в залежності від духовки).

І це все. Працює кожен раз. Я так вдячний, він навчив мене цьому. В якості додаткового бонусу, ви отримаєте торт, який є плоскою як дошка, без тріщин.

+933
jimmyday87 7 груд. 2011 р., 18:25:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Курка у віці від 20-28 тижнів має один шанс із ста прокладанням подвійного впрягался яйце. Так як всі яйця в коробці, як правило, приходять з тієї ж зграї і всі птахи в зграї одного віку, якщо ви знайдете один, подвійний жовток, то провафлить знаходження у полі висока. Як двічі впрягался яйця більше, ніж один впрягался, якщо яйце сортується і той же розмір, в коробці, ймовірність знаходження в них збільшується.

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-16118149

+906
virgula24 30 серп. 2016 р., 05:32:46

Яйця можуть бути пофарбовані. Вам уникнути процесів фарбування послабити оболонки, зокрема травлення кислотними барвниками. Так що використовуйте метод, який зміцнює оболонки, шляхом замочування в неї і загартовування. Це також може бути сильне покриття, яке допомагає розподілити навантаження.

Тобто, використовувати правила, але не обдурити. Модифікації повинні бути частиною процесу фарбування, а не окремий крок просто для зміцнення—якщо ви можете залишити, що крок або інгредієнт і раніше виглядають однаково, це загартовування крок.

+906
fallince 14 лют. 2019 р., 07:04:39

Я варені курячі ніжки протягом 2 годин при низькій температурі. Суп жовтий і з дуже м'якою курки. Його смак дуже добре після додавання солі. Яка частина курки є найбільш підходящим для цього супу? Я шукаю саму низьку вартість.

+882
Cumar kuun 4 квіт. 2011 р., 08:51:38

Мій друг розповідав мені про звичкою в іспанську культуру (я не впевнений, якщо це робиться в інших місцях) залишаючи насіння авокадо всередину при гуакамоле. Претензія полягає в тому, що якщо залишати насіння всередині гуакамоле, що в насінні запобігає авокадо від потемніння.

Я трохи скептично - мені здавалося, що Браунінг був із-за окислення. Якщо це так, то я не бачу, як сім'я може допомогти в запобіганні окислення. Я щось пропустила? Це правда чи просто міф?

+855
MAZOUZI Zakaryae 13 бер. 2010 р., 09:09:17

Всякий раз, коли ви нарізати авокадо, активації ферменту поліфенолоксидази, яка викликає monophenols в авокадо кишечнику знижується поліфенолів. Це призводить до потемніння ви бачите.

Ви можете зупинити цю реакцію мертвим у його треків, вводячи кислоти. Які кислоти залежить від того, що ти робиш, але я зазвичай використовую лимонну кислоту, у вигляді сік лайма. Однак ви можете використовувати будь-яку кислоту, які ви хотіли.

Прикриваючи свій гуакамоле зі сметаною, звичайно, будуть працювати також, молочна кислота може допомогти (хоча бачачи як сметана не дуже кисла, напевно, досить незначну роль), але цей ефект приходить в основному від того, що ви покриваєте його, так що він не піддається впливу повітря.

Ви можете зробити те ж саме з поліетиленовою плівкою, просто переконайтеся, що ви не залишайте повітряних кишень між поліетиленовою плівкою і гуакамоле.

+849
ZujkisNx 8 вер. 2010 р., 21:03:22

Живі організми, включаючи рослини, дуже складний мініатюрний хімічний заводи. Навіть розлучені, омертвілі частини тіла, як і раніше, мають хімічні процеси, що протікають повністю незалежним від будь-яких паразитують організмів (бактерій, плісняви) присутній. Але, звичайно, багато процесів, які відбуваються в живій рослині не відбувається більше, і їх відсутність може істотно змінити харчування (трупне задубіння у тварин, в'янення рослин).

Охолодження уповільнює ріст бактерій і цвілі, і деякі з процесів, що відбуваються всередині рослин. Є дві проблеми: 1) Іноді, ви хочете, щоб ці процеси. Груша буде продовжувати дозрівати і покращувати свій аромат після вищипування, особливо якщо є каталізатори, такі як етилен присутній. Якщо в холодильнику, це дозрівання буде значно обмежений. 2) Деякі з хімічних речовин, які вже присутні в рослинах зміниться при низьких температурах. ESultanik вказав два таких приклади, саморуйнування ароматичних сполук в томатах і крохмалю-перетворення цукру в картоплі. Ці та подібні зміни відбуваються і в інших фруктів і овочів теж. Але це не означає, що всі фрукти і овочі піддаються небажаним змінам.

Є гарне емпіричне правило, щоб передбачити, де такі зміни можуть відбутися. Він каже, що чим більше різниця температур між умовами життя рослин і умови зберігання, тим більше ймовірність того, для хімічних речовин, щоб вести себе дивно. Так що все, що процвітає, на північ від Альп повинна робити добре в холодильник (якщо холодильнику є чіткіше, використовуйте його). Все інше повинно залишитися за межами (у тому числі помідорів - їх можна вирощувати в Середній Європі, але вони не смак добре). Форма, колір і т. д. це зовсім не має відношення до температури зберігання. Якщо у вас є логістичні труднощі, просто використовувати невеликі дихаючі контейнери для розміщення ягід і т. д. в холодильник, замість того, щоб хлюпати в стані поліетиленові пакети ви можете купити їх.

Правило не ідеально, але краще зробити це, вам доведеться дослідити оптимальні умови зберігання для кожного фрукта або овоча і, можливо, представити холодильних шафи або комори в 10°С - 15°С в діапазоні.

+840
Ali Hok89 27 трав. 2011 р., 04:00:17

'Сирокопчені окіст' вказує, що це шматок копченої свинини, який був підданий процес холодного копчення для поліпшення смаку, але не достатньо, щоб приготувати його, щоб переконатися, що це безпечно, щоб поїсти - так це вважається сире м'ясо і ще треба готувати. Копчені окороки (у всякому разі у Великобританії) зазвичай продаються варені і безпечним, щоб поїсти.

+816
user1269737 13 черв. 2017 р., 06:20:44

Як початківець пекар, я знаходжу сервіси, де вони принести коробку з порційних інгредієнтів з інструкцією як спекти торт дуже корисно (і цікаво!). Однак, я знаходжу, що я втратив, коли мені потрібно спекти торт на мій власний. Я тільки припускаю, що це з-за мого рівня новачка (або відсутність). Які прийоми слід використовувати, коли намагається спекти торт за рецептом, а не в порційних коробка інгредієнтів?

+672
Zagor23 7 вер. 2011 р., 12:03:03

Я уявляю, що вони роблять це тому, що більшість людей не буде "чистим" і повторно використовувати стручок, що пролежала в молочному (я знаю, я б не став). Таким чином, вони можуть отримати найбільшу ароматом ванілі з стручка, що вони можуть, перш ніж викинути його геть.

+666
Saidalavi Padinhare Peediyakka 14 бер. 2012 р., 01:37:52

В Африці, смажити сарану в пальмова олія є поширеним явищем. Які магазини може продати їх? Яка основна техніка для смаження їх, і як би я додати приправу?

+639
Lalo P 9 лип. 2017 р., 08:55:26

Від того, що ти описуєш, я думаю, що сир (або сир-як речовина, в даному випадку) "розірвано" ... тобто, олія відділяється від нього.

Я б рекомендував:

 1. Не розтопити його при повній потужності
 2. Перемішайте кілька разів в процесі плавлення
 3. Розтопити сир (або "сир-їжа") окремо, потім додайте помідори, так помідори не нагріваються, викликаючи нерівномірне опалення.

Я не впевнений, якщо є хороший спосіб, щоб відновити сиру, коли його зрадили. Крохмаль допоможе зберегти молочні від злому в першу чергу, але я не думаю, що це допоможе в даному конкретному випадку.

+433
Fernanda Matto 20 січ. 2015 р., 20:51:00

Питання важко відповісти загалом для всіх можливих видів хліба. Для більшості відповідь, я буду вважати, що ми говоримо як мінімум про дріжджовому пшеничні хліба, склалися в щось, що нагадує якийсь стандарт в європейському стилі, типу буханця.

У чому буде різниця між хлібом бабла, що було достатня кількість води компонент, проти хліба тісто, яке не достатньо зволожений, з точки зору кінцевого результату хлібобулочний виріб?

Це дійсно багато в чому залежить від типу хліба. Дуже Взагалі кажучи, тісто з більшою вологістю буде взагалі в підсумку більше внутрішніх отворів і часто буде рости трохи більше. Занадто багато борошна, як правило, для створення надійних мереж клейковини, які посилюють і в поєднанні із зайвою вагою борошна, не дозволить тісту піднятися також.

Б під зволоженою хліб стане розсипчастим і сухим всередині?

Сухий? Може бути. Розсипчастим? Що зазвичай не буває зі стандартним пшеничний хліб, поки вони трохи зачерствели.

Більшість стандартних пшениці на основі дріжджового хліба повинні в принципі ніколи не буде "розсипчастої" всередині. Хліб, тісто, як правило, мають більш високий клейковини, що робить жувальні і еластичний інтер'єрів. Навіть при дуже ніжному (як правило, з-за великого збагачення речовини, такі як масло/масла, яєць, молока і т. д.), хліб інтер'єри рідко кришиться. "Розсипчастий" - це скоріше характеристика підроблених Нижньому клейковини хлібобулочних виробів (торти, тістечка, деякі quickbreads), який також, як правило, мають набагато більше цукру і збагачуючи агентів, ніж хліб тісто. Вся мета розминки полягає у створенні та еластичною клейковини облігацій, що дозволить уникнути розсипчастий інтер'єрів. "Розсипчастий" може відбуватися також у хліб, заснованих на не-пшеничний крохмаль з невеликим або без клейковини, або в хліб, який упакований повний з іншими інгредієнтами, які запобігають масштабні формування клейковини.

У будь-якому разі, якщо ви в кінцевому підсумку (на основі пшениці) хліб, який кришиться всередині, ймовірно, не досить змішані включити і повністю зволоження муки. Якщо тісто було досить сухо для того, щоб це сталося навіть з великою кількістю змішування, ви зазвичай бачите сировинної муки, яка навіть не може бути замішана в тісто і тісто буде настільки жорсткою як буде непрацездатною.

Або це більше вплив нестачі вологості в духовці під час випічки?

Недолік вологи під час випічки є бажаною характеристикою для багатьох видів хліба, особливо після перших 10 хвилин або близько того. Протягом перших 10 хвилин, пара в цілому вигідно для більшості хліба, так як він тримає скоринку зволоженою довше і затримує його твердіння, що забезпечує велику піч весни. Після першої порції випічки, низька вологість дозволяє сформувати кірку і перефарбовування (що збільшує смак).

Що сказав, Є деякі сорти хліба, які готуються на пару або запечена повністю покрита (ефективно випаровуватися самі). Для збагаченого хліба іноді це може бути корисним у підтримці внутрішньої вологи. Але для пісного дріжджового тіста (наприклад, багета або багета), висока вологість буде перешкоджати хорошою скоринкою з формуючи, і може навіть покидати салон трохи "клейкий", навіть коли повністю запечені. Багато чого з того, що ми пов'язуємо з "готово" текстури в хлібі частково заснований на дозволяє інтер'єру трохи сушить, оскільки це готує.

Нарешті, які частини рецепта хліба і процес його випікання дасть м'якою, вологою нутрощі, на відміну від сухий розсипчастий всередині?

Більш високий вміст води, як правило, не про вологий інтер'єр для кінцевого продукту. Я запікають вологий, м'який хліб тісто з чим завгодно, від 60% до 90% гідратації. (Термінологічне Примітка: це співвідношення води і борошна за вагою, наприклад, 60% гідратації буханець має відношення 0.6:1 води і борошна. Цей діапазон охоплює практично всі стандартні види хліба.) Як я вже згадував вище, більш високий вміст води, як правило, виробляють більш нерегулярні (і більше) діри в кінцевий продукт, також часто збільшується об'єм хліба. При збільшенні обсягу буханця, ви також зменшення концентрації води/вологості тіста (так як там більше повітря навколо пасма інтер'єру тісто). Це означає підвищену вологість хліба тісто не обов'язково робити з підвищеною вологістю остаточної буханець: насправді, чим вище гідратація тіста, як правило, використовується для створення зернового хліба, інтер'єр якого може все ще бути м'якими, але, вміст вологи є низьким, недостатньо, щоб пом'якшити зовнішній кірки передчасно, як хліб віку після випічки.

Тому, якщо ви хочете "вологий" і ніжний інтер'єр-як ви могли знайти в стандартній білої сендвіч хліб -- найпростіший спосіб зробити це з поліпшуючими агентами, як описано вище. Масло/масла, яєць, молока і цукру в якійсь мірі, призведе до більш м'який м'якуш. Вони також, як правило, дещо зменшити кінцевий об'єм буханця, яка буде ефективно привести до більш вологою кінцевого продукту (навіть якщо кількість води спочатку нижче, ніж у пісне тісто).

Є й інші більш тонкі способи, щоб зберегти ніжний інтер'єр, якщо у вас є певний стиль хліба в розумі. Але в цілому, збагачуючи агентів буде мати більше значення в ніжності і сприймається як "соковитий", ніж вода:співвідношення борошна.

Все, що сказав, Для більшості стилів хліб -- якщо ви зменшуєте воду з "стандартний" рецепт для цього типу хліба, ви часто будете в кінцевому підсумку з більш жорстким хлібом. Початок пекарі часто роблять таку помилку (випадково), включивши в нього занадто багато борошна під час замісу і формування.

+426
Francesco Marchitelli 24 жовт. 2015 р., 06:46:07

Варить макарони по-різному в залежності від форми. Він буде мати інше відчуття в роті, як ви жувати, а також проведення соус по-різному.

Ви помітите різницю, якщо ви прагнете приготувати макарони відмінно аль денте.

+408
Allan Sene 7 лист. 2019 р., 12:38:18

У кулінарній школі ми проводили години на омлет. Це найпростіший спосіб, щоб підготувати відповідний французький омлет (як у бік правильний французький омлет не повинен мати будь-який колір і повинен бути ледве закінчив приготування всередині).

Почнемо з добре збитими яйцями, молоком не треба. Сезон з сіллю і перцем. Місце достатня кількість топленого масла (топлене не обов'язково, але допомагає) в дуже чистій антипригарній сковороді (ми хотіли зробити лікування сіллю Кубок солі в каструлю і нагріти на вогні протягом 20 хвилин - на нашій сковорідки, щоб всі забруднення зникли). Отримайте ваш гарячий жир на середньому полум'я. Тепер влийте яйця і за допомогою невеликої пластиковою виделкою почати дертися яйця. Це дозволить отримати якомога більше яєць на тепло, як це можливо. Ця частина повинна займати близько 20-30 секунд, якщо ваша сковорода досить гаряча. Тепер додайте ваші інгредієнти (мої улюблені креветки і авокадо). У цій точці, якщо у вас є будь-сир інгредієнти можна покрити, щоб допомогти йому розтанути протягом ще 30 секунд. Тепер з допомогою тонкого шпателя, складіть одну сторону і нахиліть сковороду на тарілку.

Коли ми робили в школі кухар секундомір і як тільки ми зайняли більше часу, ніж, наприклад, 2:30 він візьме сковорідку викинути і змусити нас почати все спочатку, якщо він повинен був будь-який колір, те ж саме. Це також дуже корисно, якщо інші інгредієнти вже тепло, так що вам не потрібно нагрівати їх через яйце бар'єр і тільки насправді просто плавити сир.

+398
Cakelady1 11 лип. 2011 р., 02:37:45

Можливі Дублікати:
Можна зробити сметану в домашніх умовах?

Я роблю йогурт з додаванням невеликої кількості кефіру на молоко, злегка нагріваючи його (чи в таку погоду!) і дозволити йому сидіти протягом декількох годин. Це, звичайно, простий процес-це скоріше те, що йогурт-це все.

Я розумію, що сметана виготовлена з тієї ж необхідний процес, але я не знаю, які зміни мені потрібно зробити. Я міг би просто додати трохи кефіру вершків? Потрібно змінювати співвідношення свіжих до культури? Часу інкубації або зміни температури на всіх?

+393
Pirojochek 20 серп. 2012 р., 04:08:08

Ідея приготування Індичку з ніг на голову, що жир з більш жирний біт птиці (ноги і т. д.) стікає в груди. Як корона не має жодної з цих бітів, немає сенсу варити його догори ногами.

Всі кошти вершкове масло і бекон, хоча він - грудка індички дуже убогий, тому має всі жиру вона може зробити, щоб зберегти її зволоженою, так що використовуйте хороший жирного бекону.

Візьміть його з холодильника за годину до приготування, Розігрійте духовку до 180С і готувати протягом 20 хвилин за фунт (454 г) + 20 хвилин. Регулярно поливати, але слід пам'ятати, що кожен раз, коли ви відкриваєте двері печі спека різко падає, так що не перестарайтеся - раз в 20 хвилин повинно бути нормально. Потім дайте йому відпочити протягом півгодини, на теплу тарілку під фольгу. Це допоможе соковитість.

+392
The Final Soldier 12 лют. 2015 р., 20:33:19

В ресторанах можна додати асафетіду, мелений корінь продукт, який додає пікантний, цибулі-й смак до їжі. Це дуже концентрована штука і пахне жахливо, але після того, як ви варити його абсолютний час-це чаклунство.

+349
gszecsenyi 25 лют. 2018 р., 11:13:16

Це завжди вважалося в нашому будинку, що якщо ви зробите трапезу з раніше заморожене м'ясо, що їжа не може бути заморожений собою і розігрівати на більш пізній термін. Це правда?

Так, просто щоб бути ясно, у мене є трохи замороженого фаршу, я розморожу його, приготувати його в лазанью, потім хочуть заморозити залишки.

Поради будуть вітатися.

+340
C taylor 22 вер. 2019 р., 14:17:07

Витратитися на невеликий верхній полиці з антипригарним покриттям. Можна готувати яйця без жиру взагалі, і нічого не буде прилипати.

+304
nurfazol 10 серп. 2014 р., 19:18:31

Я поставив приготовану долму в морозилці на трьох різних випадків, тому що вони займають багато часу і я створити велику партію кожен раз. Вони повинні бути у будь-якому випадку обвивалися і вони вийшли правильно. Я нагріваємо їх в духовці і ще залишилося (також заморожені) яйце лимонний суп (afgolemono) в інший раз деякі додаткові лимонна вода і ще залишилося куркою boulian підливою. Ідея в тому, щоб служити їм вологий і не сухий.Насправді я думаю, що я спробую розігрівати їх у майбутньому.

+224
Tim Kanuka 31 серп. 2010 р., 02:53:47

Я підігрівається водою в мікрохвильовку і вона вибухнула всередині. Вода лилася, навіть якщо двері була закрита. Тепер я знаю, що я не повинен нагріти воду в мікрохвильовій печі. Але я і зараз, після вибуху воді, я не впевнений, якщо я можу використовувати мій мікрохвильовку. Дванадцять годин після вибуху всередині мікрохвильової печі, я намагався зігрітися деякі овочі і є божевільні звуки і блимає помаранчевим. Це тому, що вода ще не просох або мікрохвильова піч повністю зруйнована?

+203
Nick Barrett 19 серп. 2018 р., 03:41:44

Сухий старіння створює певну кількість вроджених відходів:

 • Вага розрізу віком значно менше
 • Зовнішні частини стають сухими, жорсткими, шкірястими, може з'явиться цвіль, а інакше по суті зіпсували і повинні бути відрізані

З цієї причини, це тільки дуже практичні в сухому віці досить великі розрізи. Так це виключити курку і більшість риб, і так далі, Навіть якщо їх м'ясо піде на користь.

Ніжне м'ясо, курка і риба не дуже, однак, вимагають сухої в'янучої, для яких головне вплив ферментативних tenderization м'яса. Це більше відноситься до червоного м'яса, особливо яловичини.

У цій статті на сайт Gizmodo каже:

Коли ми створюємо [прохолодний і вологий] умови, ми дозволяємо ферменти роблять свою роботу. І ми в кінцевому підсумку з складністю смаку—savoriness, солодощі, трохи гіркоти, що просто не було раніше. Немає ніякого методу приготування їжі, що може створювати глибину аромату сухий-у віці від шматка м'яса.

Що відбувається, полягає в тому, що ферменти в клітинах м'язової тканини м'яса починають руйнуватися білки м'ясо, жири, а глікоген—вуглевод—до амінокислот, жирних кислот і цукрів. Одна аміно кислоти, що утворюється при сухій витримки—найважливіший і ароматний, фактично, є глутамат, який є частиною МСГ. інші амінокислоти мають смак трохи схожий на глутамат натрію; інші, як і раніше, солодкі.

Отже, ви хочете м'яса, чий смак досить сильні, щоб протистояти, і отримувати користь з цих типів змін.

Поки не мейнстрім, можна знайти сухий у віці від свинини, хоча я не впевнений, що він потребує лікування. Можна навіть знайти сухий віці ягняти!

+183
Teresa Juniour 8 серп. 2014 р., 01:44:08

Дотримуватися мікрохвильова піч. Багато гуртожитку коледжу кілька на кісточках для всіх, приносячи високої потужності техніки, є (як і ваш, здавалося б,) правила щодо тих, і багато департаменти коледжу безпека життєдіяльності задоволенням конфіскувати висока потужність приладів, які заборонені. Спалити будинок-це трохи неспокою. Використовувати надані зручності для приготування їжі (може бути навіть справжню піч де-небудь в гуртожитку, ви можете використовувати, якщо ви вийти за межі мікрохвильової печі, але якщо піч все що вам потрібно навчитися робити це).

+177
tech advisor 99 16 січ. 2012 р., 11:07:40

Я протягом багатьох років використовується наждачний папір для заточування і полірування мій літак лопатки і зубила лавці в моєму деревообробного цеху. Він працює дивно добре забезпечений кожним ударом на абразивні точно такий же кут. Пам'ятайте, що ріжуча кромка-це союз двох площинах. Більш рівномірний літаки, тим гостріше краю. Я закінчу з 6000 грит мокрому папері, він має текстури в коричневий паперовий мішок. Я бачу своє відображення і легко збрити волосся з руки. Різниця в юзабіліті мого деревообробні інструменти прямо-таки сексуально. Чому цей метод роботи з кухонними ножами? Розглянемо покупки в секонд-хенді для економічного кухонні ножі по практиці перед виходом на роботу на ваших реальних ножів. Спробуйте цей сайт: http://www.woodbutcher.net/scary.shtml зробіть собі послугу і перейти до скороченої версії; або випити кухлик Ерл Грей і розважатися маячня.

+175
Sujata 25 жовт. 2011 р., 14:02:31

Я просто зробив партію рататуй, використовуючи зелений перець. Є гіркий металевий смак. Я можу що-небудь зробити, щоб врятувати цю партію?

Це те, що я зробив. Оливкову олію використовували на протязі.

Очищені баклажани, нарізані шматками, солять, промивають

Вирізати стрункі молоді цукіні в шматки розміру; не солі

Нарізати цибулю і зелений перець на шматки

Розморожувати заморожені томати Рома з минулого року в саду. Груба рубані

Соте з баклажанів , додають в каструлю

Обсмажені цукіні з часником, додають в запіканку

Обсмажують зелений перець, цибуля

Додано торішні заморожені томати Рома цибуля/перець мікс, знижується і додала в запіканку

(Я спробувала помідори після того, як вони розморозяться; немає проблем) Додані деякі трави д Provence, вкриті запіканки і запечені.

Це гіркий і металевий. Що сталося ? Це може бути спасенним?

Як уникнути цього в наступний раз?

(Мені дуже подобається свіже рататуй влітку)

Дякую

+145
Vasek Hampl 24 груд. 2011 р., 21:25:31

Спочатку вам потрібна сіль, то вам потрібно кислоти. Деякі методи використовують борошно, тому що тісто з борошном легше контролювати. Для кислоти можна використовувати оцет або лимонний сік; лимонна кислота, ймовірно, прекрасно працювати (від Ecnerwal в коментарях). Одне з відео, я розміщую тут використовується білий винний оцет. Їх солі-це, напевно, Maldon морською сіллю, яка буде ще більш безглуздо. Лимонний сік або звичайний оцет разом з сіллю (грубою, можливо, дещо краще) все, що вам потрібно зробити ваші каструлі чудові.

Ось відео , де він використовує 1 їдальня ложка борошна, 1 чайна ложка солі, і досить оцту, щоб зробити пасту.

Промокніть його і дайте йому сидіти протягом 30 хвилин.

pan1

Потім протріть і змийте пасту. Вуаля!

pan2

Це ще одне відео , де він використовує білий винний оцет {закочує очі} і крупною сіллю. Він не використовує борошно, і техніка трохи незграбний, без нього. Це майже таке ж поняття, як перше відео. Він йде трохи далі і використовує трохи жир ліктя з оцтом просоченої низькорослих губки на опік на підставу каструлі.

pan3

pan4

Багато інших джерел в Інтернеті, в тому числі у кухня використання лимонного соку або лимони нарізати замість оцту. Це, здається, не роблять великої різниці, всі відповідні методи роботи.

+127
user187291 9 серп. 2018 р., 01:31:00

Яку курку ти готуєш? Я можу дійсно відчуєте різницю між дешеві магазин купив вільний діапазон проти фермерів ринку/ М'ясник - купуйте найкраще, що ви можете собі дозволити.

Я зазвичай порожнину тушки курей з вибором: Цибуля, лимони, зелень (чебрець, розмарин) і часник разом з буль спуску масла, сіль і перець. Потім протерти шкіру сіллю, перцем і маслом.

Покрити курку протягом перших 2/3rds приготування потім зняти коричневу шкіру.

+120
Isuru Bandara 26 черв. 2018 р., 04:52:12

В основі всіх збитими вершками-це просто термін, його..."збитими вершками". Ви отримуєте жирних вершків, і бив його, поки він не загусне. Додаткові удари перетворити його в вершкове масло.

Що дає збитими вершками, що культовий профіль аромату є додавання ароматизаторів, таких як цукор і ваніль. Звичайно, ви можете додати загусники, але це не обов'язково, якщо готують безпосередньо перед вживанням. Загусники зазвичай нешкідливі комерційні добавки, які допомагають у масове виробництво продукту. Вони можуть також допомогти у забезпеченні послідовності в пропорції до тривалості життя при відвантаженні і упаковці.

Рецепт для збитих вершків:

Жирні Вершки Цукор і / або ванілін

 1. Поєднати інгредієнти
 2. Використовуйте м'язи, щоб шмагати його батогом.. це добре
 3. Стоп, коли це виглядає як збиті вершки і з'їсти його

Примітка-батогом більше для солодкого вершкового масла. Це здорово на хліб.

+119
Galyun4ik 7 квіт. 2016 р., 14:15:55

Я розумію, чому тісто має бути охолодженим до формування його в пиріг блюдо/лоток, але часто бачу рецепти, бажаючи сформована база покрита плівкою і поставити в холодильник на 20 хвилин перед сліпий випічки.

+114
UnskilledBuild 5 бер. 2010 р., 14:14:18

Використовуючи відоме гвоздика рецепт Фаджа, коли я додати зефір, шоколадні чіпси і горіхи воно стає густим і зефір повністю не тане. Я готую його занадто довго або не досить довго, чи мені потрібно зробити температуру вище або нижче? У мене він середній вогонь. Постійно помішуючи до повного кипіння, а потім варити протягом 4-5 хвилин, постійно помішуючи.

+92
yanivmz 25 бер. 2013 р., 05:04:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil