Ви можете заморозити мигдальної пасти?

У мене є трохи свіжого мигдалю і вони починають застарівати. Я думаю зробити мигдалеву пасту з яйцями і цукром.

Це добре тримати в морозилці? Я припускаю, що це робить, але питати не боляче.

+977
vyvazhenyy 10 серп. 2010 р., 04:38:18
35 відповідей

Спробуйте додати трохи розпушувача.

+993
googol8080 03 февр. '09 в 4:24

Подруга наполягає на тому, що "шоколад" - це німецькі частини з німецького шоколадного торта, докази того, що там немає пальм в Німеччині (для кокосової глазурі). Це правильно?

+972
PikkuKatja 30 вер. 2011 р., 08:54:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є дві причини, по яких вам може знадобитися, щоб зварити суп:

 1. Для утримання компонентів при температурі кипіння рідини протягом періоду часу, так що вони вам готують
 2. Щоб зменшити суп - це, щоб згустити його, видаляючи воду у вигляді пари

Ви навряд чи зможете ефективно зменшити суп в каструлю. Для одну річ, вони здатні довести рідину до дуже легкого кипіння-як правило, щоб зменшити суп, доводимо його до кипіння, щоб втратити якомога більше води. Для іншої речі, мультиварки призначені для виконання з кришкою, тому дуже мало пари втрачається.

Мультиварки стають блискучими, однак, для тримати їжу на температурі кипіння. Запустити його на висоту; як тільки ви побачите бульбашки, удар його вниз низький. Якщо ти йдеш, просто встановіть його на низький, він дійде до точки кипіння, в кінці кінців.

Якщо ви зазвичай додавати воду в суп, використовувати трохи менше при використанні каструлю, тому що вона буде википати.

+961
thobens 24 лют. 2013 р., 00:51:06

За вашим визначенням, я б готувати їх все в один час. Звідти у вас є пара варіантів.

 1. Залиште їх в раковині і почистити при необхідності. Це відсіває багато повітря, що продовжує термін зберігання до 2 тижнів, але може висушити їх небагато робить текстуру трохи складніше.
 2. Негайно очистити та висушити їх як можна краще. Покласти їх у поштову замок разом з сухим паперовим рушником на дні, щоб зловити будь-яку зайву воду і конденсат. Видалити стільки повітря, скільки можливо. Текстури набагато краще, але свій термін придатності, якщо приблизно. 1 тиждень і трохи смердюче. (також можна поставити замок на блискавки в закритому контейнері) Лол. Продуктові магазини зараз продають яйця таким чином.

У будь-якому випадку ви хочете нехай вони сидять на прилавку досить довго, щоб трохи прогріти, так це не так складно. Для мене це не важливо, я можу з'їсти їх будь-яким способом. ЛЮБЛЮ ЇХ!

+863
Shiju Jacob 27 квіт. 2014 р., 08:44:05

Я вирощую деякі Бхут Jolokia (у світі гарячі перець ака привид перець) серед інших пекучих перців. У кого є якісь рекомендації, що можна зробити з ними? Я вибрала вчора з заводу. Я шукаю щось інше, що гострий соус або чилі.

+858
Guilherme Cesar Medeiros 24 вер. 2018 р., 08:20:43

Там було питання про нещодавно заморожування риби, який був схожий (але був призвук безпеки харчових продуктів, а не смак). Особисто мені подобається тільки заморозити м'ясо на місяць (на верхньому кінці). Я вважаю, що якщо це дійсно, дійсно добре захищений, нічого більше, що є дійсно помітний ефект. Проте, є деякі скорочення, такі як фарш, що я буду тримати більше, просто з-за типу блюдо, яке вони використовуються.

+824
smoking 28 лют. 2010 р., 16:33:17

Якщо ви стурбовані тільки з ніжністю, відварити Хек з них, потім залити їх сметанним соусом і викладіть їх на гриль. Вони не зробити димчастий отак.

Перший експеримент мого батька з його курець була купа реберець. Ось що треба зробити:

 1. Отримати реберця. Промийте та висушіть з паперовими рушниками.
 2. Видалити оболонки від кісткової частини ребер. Paring ніж або прямий викрутки допомагає вам почати, а потім захопити вільний кут мембрана з паперовим рушником
 3. Можна посипати приправами на всіх поверхнях. Я використовую або просту комбінацію сіль, перець і часник; або чарівної пилу.
 4. Ви, можливо, забажає підготувати соус, СС. Це допоможе зберегти реберця ніжні, особливо якщо ви не маєте обладнання для диму при 200°F. Ви будете брати СС або барбекю наметочная щітки, змоченої в соусі СС, ляснути його по всьому ребер кожні 15 хвилин. Цей соус повинен бути кислим без цукру.
 5. Отримайте ваш гриль або коптильня десь між 200-350°F. Якщо ви можете використовувати дрова чи вугілля для тепла ви краще з точки зору смаку. Більше тепла потрібно більше вологи.
 6. Грилі або закоптити реберця до тих пір, поки внутрішня температура становить 160. Ви зможете покуштувати реберця в соусі барбекю протягом останніх півгодини до години Для приготування хорошою глазурі.

Конкретні рішення з нічого спільного з наведених вище інструкцій може бути спірним. Я просто Янкі, хто любить барбекю, чищення рядів. У мене немає коні в будь-яких регіональних аргумент барбекю. Це все смачно.

+816
CodeBusters 21 лист. 2017 р., 01:46:26

Сир тканина легко знайти, і робить велику роботу, коли ми робимо орчата.

Детальніше

Я використовую звичайний сітчастий фільтр, як показано нижче, і я його із декілька шарів марлі. Залежно від дизайну вашого друшляк, це теж може спрацювати.

Кількість шарів залежить від ваших напрягів, і як зняти марлю це. Я використовую його частіше, щоб зробити сир маскарпоне і я, як правило, використовують 3 або 4 шари.

Я встановити сито над великій мисці і завантажити ситечко і марлю з таким же нефільтровану рідина, як це потрібно. Щось на зразок орчата не повинно зайняти надто довго, кілька хвилин, може бути. Коли я роблю маскарпоне я поставив фільтр (в миску) поставити в холодильник на ніч.

strainer

+760
table 5 лип. 2017 р., 06:40:10

Я нещодавно вдома робив масло.
Починаючи з 500г вершків у мене виходить, скажімо, 250 г вершкового масла 250 г кефіру.

Досить велика кількість побічних продуктів/брухту, пахта, за рахунок:

 • половину від початкової маси крем
 • висока вартість крем
 • (принаймні в Італії) - це компонент, використовуваний справді кілька рецептів

Це, дозвольте мені думати про те, як молочної промисловості угод з ним, оскільки я не бачу багато способів застосування кефіру так:

 1. Хіба молочної промисловості виробляють Простоквашино в ту сторону?
 2. Є інше застосування сколотин?
 3. Це пахта перетворюється в інші продукти харчування?

Редагувати: по-перше, помоему це чисте цікавість. Мені не потрібно використовувати сколотини в будь-якому місці в будь-який рецепт.
По-друге, тут, в Італії, Маслянка-це дуже рідкісний продукт: я ніколи не бачив маму або бабусю через маслянку в рецептах, наприклад, торти не зазначений в якості інгредієнта в промислових тістечок та інших десертів; крім того, я ніколи не використовував його в якості напою. Навіть жорстка, Google повертає деякі рецепти з пахтою.

+751
thargaturi moses prasun 5 жовт. 2010 р., 12:18:52

Я хочу зробити карамель для покриття чізкейку, або іншу випічку, яка залишається рідина в холодильнику, і не стане твердим/твердим.

Я не заперечую, якщо карамельного соусу/сиропу містить масла/молока чи ні; якщо це тільки цукор і вода ОК.
Я зробила карамельний соус, в якому була рідину протягом деякого часу, але коли я покрив чізкейк і поставити в холодильник, воно стало твердим і я просто залипла на це і викинув.

Якщо у вас є рецепт для цього я був би радий почути, просто так довго, як це карамелізований цукор, не зрозуміло сиропом (злегка підігрів води плюс цукор).

+716
yrcauskas 24 жовт. 2016 р., 05:45:36

Немає. Коли ви робите Лау Лау, ти листя є обов'язковими, а не фольги. Ти листя аромат є унікальним - палити парові смак, що акцент та листя Таро.

+700
TheJack 3 трав. 2016 р., 08:35:49

Зріз кабачки (цукіні) схоже, вона виділяє воду/сік , що був раніше в плід. Колір за інших "штучок" в соку, крім води: наприклад, можливо, цукрів, крохмалю та іншої гидоти. Вода випаровується, вона виглядає так, як показано на картинці, якій також роз'яснено, кульок ГУУ бути жорсткою і несмачною. Що властиво виникати певні плоди, особливо кабачки, і особливо в стовбурі-решт, як ти показуєш на картинці. Ви можете побачити те ж саме відбудеться при різанні фруктів поперечних (поперек волокон), і особливо з свіжозібраних зразків. Я помічаю це особливо зі свіжою мускатного гарбуза.

Якщо він м'який, з цвіллю, чи інакше з'являються ознаки загнивання, це, напевно, нормально поїсти. Відрізати потворні біт(и) вимкнути і викинути просто перед використанням... чи інакше знову піддається плоть буде виділяти більше соку! Напевно, є якісь тимчасові захисні властивості від втрати рідини.

З свіжих (влітку) кабачки, при кімнатній температурі, вони почнуть вам крохмалисті і м'який досить швидко. Покласти їх в холодильник (наприклад, вологості/контроль температури) можуть сповільнити цей процес, але ви дійсно тільки є кілька днів, поки плід починає йти вниз швидко. Так що в цьому сенсі, це "погано" ... цей процес починається, як тільки він узяв! З'їдять його. З зими патисони, з іншого боку, у вас набагато більше часу.

+677
Dina Lou Nazareno Jamero 28 груд. 2018 р., 20:16:22

Вам потрібна кислота для консервації, я б запропонував додати більше цукру в суміш, щоб збалансувати кислуватий. Ви не будете знизити кислоту, тому у вас буде збереження, але він може працювати, щоб зробити їх більш прийнятний. Я б експериментувати на одну банку спочатку, щоб бачити. Ви можете зробити це перед консервуванням, або ви можете змішати після відкриття.

+670
ernest kangwa 25 груд. 2011 р., 17:19:26

Це нормально для бульйону кістки мають зелений відтінок? Я подивилася трохи, і це виглядало як шпинат. Сам бульйон був невеликий зелений відтінок. Я не впевнений, чи це нормально чи ознака чогось згодиться. Це може бути викликано кісткового мозку, жирів і т. д.?

+612
joel galamgam 24 вер. 2018 р., 12:20:15

Мій коричневий рис хліб не піднімається і я не знаю, якщо я роблю щось неправильно або якщо дріжджі не працює з коричневою рисового борошна.

Я спекла коричневий рис хліб наступним чином:

 • 600 гр борошна з коричневого рису
 • 100 г Chuño
 • Вся дріжджів блоку
 • 100 г льону

Будь-які поради про те, як зробити його рости без будь-яких пшеницю чи інші продукти?

(Я не можу їсти будь - клейковини, тому мені потрібна 100% без глютену рішення.)

+605
RadZaeem 29 лист. 2018 р., 03:11:01

На основі керівних вказівок, мій доброзичливий місцевий департамент охорони здоров'я дав мені, ви повинні отримати речі до потрібної температури, як можна швидше, щоб мінімізувати зростання бактерій, як правило, протягом чотирьох годин після її виходу, для "потенційно небезпечних продуктів харчування."

Це означає, що ви повинні виробити стратегію, щоб охолодити їжу в ці терміни. Предмети, які є занадто великими і дуже жарко, щоб охолодити нижче "небезпечній зоні" протягом цього часу вимагають більш складного підходу, ніж "залиште його, поки він не охолоне" або "засунь його в холодильник відразу". Найбільш практичним варіантом у такому випадку помістіть продукти в неглибокі контейнери або герметичні поліетиленові пакети, а потім помістити це в "крижану ванну". Крижана ванна-це просто лід і вода. Можливо, вам доведеться замінити ванну з льодом кілька разів, якщо лід дуже швидко тане, не досягши заданої температури.

+598
Ramachandra reddy P 3 лют. 2014 р., 20:26:55

Не впевнений, якщо це питання не по темі (https://cooking.stackexchange.com/help/on-topic), але я буду відповідати на тій підставі, що тих, хто шукає не жиріти рецепт печива, ймовірно, страждав досить вже.

Дивлячись на Квакера сайті, у них є гарний рецепт, хоча і з маслом (https://www.quakeroats.com/cooking-and-recipes/vanishing-oatmeal-raisin-cookies). Враховуючи сухість овес, можна спробувати змінити цю та зниження вмісту олії та заміна того, що з деякими яєчним білком до консистенції близький до традиційного рецепту.

Іншою альтернативою є банан, див. https://cafedelites.com/healthy-2-ingredient-breakfast-cookies який просто вівсянку і банан.

У будь-якому випадку, ви, ймовірно, буде в змозі покласти щось разом, що нагадує печиво, але для цього дійсно розкішний досвід печива, вершкового масла, цукру і шоколаду важко перевершити.

+533
Eric Westbrook 9 вер. 2011 р., 02:23:40

Це гарячий горщик або пароплав, як ми називаємо це в Малайзії. Це явний суп із запасу. Сировина та інгредієнти поступово додавати до нього, як він кипить. Суп і приготовані інгредієнти виловили, коли вони зробили (кожен раз, коли горщик кипить). Зрештою, у вас залишається багатий, смачний суп, який має смак всі перемішалися інгредієнти, і його зазвичай їдять з локшиною.

Судячи з цього, він буде класифіковано як суп або бульйон. Це не рагу, як борошно не використовується, щоб згустити його.

+524
Yaakov Pinchas 29 вер. 2014 р., 23:37:18

Я шанобливо видалити, якщо рахувати не актуальним, але ніхто не відповів Поки, так що сподіваюся, це орієнтир краще, ніж нічого?

Я роблю каву з допомогою пластикового конуса (замість французькій пресі), коли я урізав свій раціон боби прямо до получки. (конус з невеликим отвором в нижній частині сидить на вершині чашки, всередині фільтр має підстави, залити окропом території готелю, так що каву в чашку капає.)

Коли я йду навколо, я поповнюю мою ізольовані гуртка, плюс приблизно 10-унція додому кухоль з кавою. Коли я вдома, я просто зроблю два або три 10-унція будинку гуртки в першій половині дня, використовуючи той же підстав.

В той час як це, очевидно, не підходить кави, якість така ж, як і на скільки води підстав зазнає перед виробляти слабкий, водянистий кави, чи можу я залити це все відразу або протягом вранці. Єдина різниця полягає в тому, що я очей ллються зерна в кавомолці щоранку, так що якість продукту, іноді трохи іншу суму.

Чай і кава, буде мати кінцеве кількість смакоти, які можуть бути стягнуті у воду. Я не знаю, чому чорний і зелений чаї вели б себе інакше; чорний чай більш сухий, ніж зелений, так що він поглинає більше води?

+522
Crazor 23 жовт. 2013 р., 02:02:06

Я люблю мускатного гарбуза!! Коли я роблю невелику кількість, я готую її в мікрохвильовій печі. Коли я роблю великі суми, я поклав його в духовці. Для мікрохвильової печі, я пив мускатної шиї, поріжте його кружечками, потім кубиками 1/2" квадрати. Я очистіть яблука і наріжте кубиками. Я кидаю, як в мікрохвильовій печі контейнер разом з crasins і яблучного соку, сидру або води. Я мікрохвильовку-може бути, 5 хвилин. Візьміть його і тикати в сквош і подивитися, якщо це потрібно більше часу. Я пристрастився до цього комбо. Я подаю його гарячим, як овочеве, м'ясне в швидкий салат, і я навіть додати це до моєї ранковій вівсянці.

+522
NELSON 25 вер. 2012 р., 20:46:33

Я знаю анекдот != даних, але я можу запропонувати свою власну точку зору: ми готуємо квасолю раз в тиждень (латиноамериканські сім'ї), і ми майже завжди замочую квасолю у воді на ніч лічильника. У мене ніколи не було симптомів харчового отруєння після їжі наші боби.

Мої родичі живуть в Нікарагуа, і більшість з них квасолю замочити їх поза холодильника, а також. Знову ж таки, їх методи приготування їжі, як правило, довести квасолю до кипіння під час приготування їжі, та/або їх обсмажити квасоля перед подачею на стіл.

+341
Birko 18 січ. 2014 р., 23:26:36

Я бачу кілька думок на моє запитання, кілька років тому. Просто цікаво, якщо хто має оновлену ідею. Я хочу служити свіжі і хрусткі креветки з кокосом в рамках звана вечеря на 12 осіб. Я б вважав за краще не мати запаху і часу смаження, Як мої гості в відвідуваності. Я можу посмажити за дві години до вечері, і вони сидять при кімнатній температурі....з дуже швидка флеш-тепла в духовці? Якщо так, то як довго і при якій темп (450 або близько того)? Напружувала свій мозок, щоб спробувати придумати найкращий прийнятний варіант. Велике спасибі!!

+322
Tinti Fax 21 січ. 2011 р., 07:46:47

Я використовую грубого помелу (полента) змолоти кукурудзяне борошно, і використовується для замочування кукурудзяного борошна на ніч, як @Роб. Останнім часом я почав заздалегідь готувати, а не кукурудзяної. Змішати кукурудзяне борошно 1-1 з киплячою водою, потім піч 3-4 хвилини при 50%. Зменшити воду/молоко в заключному рецепті на 1/3.

+313
chikurin 5 груд. 2017 р., 05:56:56

Я цікаво, якщо це має значення того, починаєте ви тільки від кислоти (лимон, оцет або лимонна) проти щось на зразок кислоти + сичужний фермент.

Тому сироватки, що залишилися від приготування паніру, проти сироватки, що залишилася від приготування моцарелли. Ви можете використовувати або для вилучення рікотта?

+295
Angger Prasetyo 4 серп. 2013 р., 13:16:53

У мене два питання:

1. Це сир і панір одне і те ж?

Я готувала сир по підкислення молока (з додаванням оцту). У рецептах, я бачу, що результат називається сир і панір (індійський сир).

На другому етапі я знайшов просту інструкцію для виготовлення моцарелла з сиру, приготування його в гарячій воді близько 5 хвилин.

Цей рецепт був ідеальним, коли я використовував сир купили на ринку. Але коли я використовувала домашній сир (шляхом додавання оцту в молоко), сир розвалилася замість формування пружна моцарелла.

Я трохи заплутався, сир (або панір) я роблю шляхом додавання оцту аналогічний тому, який я купую з ринку (навіть смаки схожі).

2. Чому домашній сир не може виробляти моцарелу?
+274
Cravenica 22 жовт. 2011 р., 01:08:11

Додаючи більше цукру в невеликій кількості виправив проблему. Я думаю, що киплячий кави/суміш цукор буде пройти довгий шлях до підвищення СГ, не роблячи його нудотно солодким. Наступного разу я зробити партію це те, що я зроблю.

+249
Vincent Rozario 8 вер. 2015 р., 14:14:05

ще однією причиною однобокою булочки викликана "скручування" тісто, коли ви ріжете їх. Ви завжди повинні використовувати різкий удар і не скручується при різанні ячмінна або пшенична паляниця, таким чином, ви отримаєте прекрасний вилазиш зі своєї булочки.

+208
user2079531 11 лист. 2013 р., 19:53:26

Я живу в Окінаві, Японія, і я мав важкий час знаходячи манної борошна. Я люблю робити домашню пасту, і було цікаво, якщо там був хороший замінник манку, що б допомогти дати пасти трохи більше структури і аромату.

+196
Eugene Zharkov 5 лип. 2010 р., 09:54:55

Я розглядаю набір посуду з нержавіючої сталі або з AllClad або Inoxia

Обидва класу виготовлені з нержавіючої сталі 18/10. але Inoxia держави ви можете приготувати сало в посуд:

Під час використання блок приготування тепло акумулюється в висока-товщина структури капсульно база, яка поширює його назад поступово і рівномірно всередині банку, так що харчові продукти можуть бути приготовані без води або жири, крім того.

Це вірно для AllClad? (або будь-який посуд виготовлено з нержавіючої сталі 18/10 з 5-шарової конструкції?) Інакше яка технічна можливість для води/жиру вільних кулінарії в Inoxia?

+192
gderaco 25 серп. 2014 р., 10:04:59

Лімонен, основним компонентом олії лимона, не дуже розчиняються у воді, і залишить липких слідів на ваших руках, поки ви миєте з милом і водою.

+160
RTFM 5 трав. 2012 р., 13:12:25

На китайський смажений рис, найкраще, коли це просто старого вареного рису, яйця, зелений лук, і масло;

 • спочатку яєчню, відставити
 • смажити в заздалегідь приготовлений рис з маслом і трохи зеленої цибулі
 • поєднувати варені яйця та рис і смажимо їх разом
+109
MengruWong 1 вер. 2013 р., 05:39:24

Так, ви можете приготувати їх в 1" масла у крутий односторонньої сковороді або воке. Просто включіть їх досить часто, щоб забезпечити навіть для приготування їжі.

Якщо ви сумнівалися, використовуючи багато гарячого масла, ви можете використовувати менше, зробивши свій bhajis плоску форму пиріжка і смаження.

+97
spiderman homecoming gaming ch 16 бер. 2014 р., 10:38:32

Як сказав Річард, Самбал Oelek виробляється зі свіжого перцю і трохи ще, так що смак буде відрізнятися.

Зручно, у мене є різні пасти чилі в моєму холодильнику і комори:

 • Самбал Oelek (Хай Фонг продукти) : чилі, сіль, дистильований оцет, potasium сорбат і potasium бісульфіту в якості консерванту.
 • Червоний перець чилі паста (тайська кухня) : червоний перець чилі, часник, лемонграс, калган, сіль, цибулю, кафір лайм, коріандр, перець
 • Смажений червоний перець чилі паста (тайська кухня) : (список інгредієнтів настільки мала, я не можу читати це ... я думаю, що другий пункт є часник ... ого, а це навантаження на очі)

оновлення : як я і писала моя відповідь, logophobe написав, припускаючи, що заміщення йде в іншу сторону, ніж я думав, що це було, і що це в свою чергу є заміною для корейської пастою чилі. Я не знаю, якщо в магазині купив речі, які я ферментується чи ні:

 • Гострого перцю, 3 рівня (Рії Бразерс, Інк.) : Червоний перець порошок, кукурудзяний сироп, вода, приправи, червоний перець (червоний перець, вода, сіль, часник, цибуля), пшеничне борошно, сіль, порошок рису, соєвий порошок, glucost, часниковий порошок, мононатриевый L-glutimate

Якщо ви хочете, щоб спробувати appriximate оригінальний рецепт, самбал може зробити для кращого підстави, ніж тайська паста Чилі, але вона буде набагато сильніше Чилі клюне на це. Суміші самбал і місо може бути хорошою альтернативою, або самбал Маниса, у вас є.

Щоб наблизити рецепт, що ви пов'язані, ви б також потрібно додати часник і інші слайди. Якщо у вас немає лемонграсу, спробуйте маленький шматочок лимонної цедри. Як ви, ймовірно, не мають калган, замінник імбиру.

Але навіть при самбал і місо, або самбал і часник, напевно, вийти.

+89
Milena Kostova 17 бер. 2012 р., 07:00:32

У мене є контейнер меду будинку, що пішло 'кристалізувалася і залеплял. Коли я поверніть контейнер догори дном, вся маса розшарувалася навпіл, і половина прилипає до дна, а інша половина ковзання в напрямку сили тяжіння.

Це може бути спасенним? (тобто це просто dehydated?) Я можу додати води, щоб це виправити?

+56
user2624078 2 лип. 2016 р., 04:20:10

Дуже важко втриматися від спокуси солодкий, солодкий попкорн (drooool) особливо при оплаті, щоб подивитися фільм. Однак пакети повинні приходити з пачку сигарет попередження: може вам потрапити між яснами, викликаючи інфекцію, що призводить до болю в горлі і в свою чергу, масовий болю у вусі'.

Це буває, люди, просто, як недавно я випробувала, і це не приємно. Повністю одужавши, я повернувся, щоб жувати вниз мішки смакота смачно перекусити. Мене осінило тільки в цей вечір, який, сподіваюся, врятує багатьох з нас від таких мук. Ось це;

Є лише кілька "корн попс" (?!) в той час і в неквапливому темпі!

Просто! Роблячи це, ви дозволяєте достатньо часу для рота / мова / слини, щоб робити необхідні прояснити до перезавантаження... а не змушувати ковтків осколкам в кожен закуток свій величезний рот, поки theres не, де для них, щоб сховатися, але і в ясна.

Бум! Геній... поширити слово люди! Ми в безпеці. Вільно жити. Більше ми не будемо перебувати в полоні.

;) Лада

+24
LP Papillon 30 квіт. 2019 р., 08:59:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil