Безпека вакуумна упаковка копченого лосося в відключається холодильник?

У мене є шматок лосося холодного копчення, у вакуумній упаковці, у холодильнику. На жаль, при виході з будинку я включив холодильник випадково і вийшов з будинку на 8 днів. Будинок був неопалюваним, і кухня знаходиться на північній стороні, так що навряд чи є за межами 4-8С діапазон і холодильник був відкритий. Я засунула градусник в коли я виявив, і це читайте нижче 5.

Я схильний думати, що в цих умовах має бути ОК, але я не впевнений. Це не виглядає або пахне інакше, ніж раніше.

+880
Andy Adams 11 серп. 2019 р., 02:06:36
37 відповідей

Традиційні (справжнього?) Лазанья робиться з соусом Бешамель.

Взагалі, що значить справжнє означає, і як довго харчова традиція робить щось справжнє.

Наприклад, макарони бабульок

+995
Just Gentleman 03 февр. '09 в 4:24

Ми говоримо про заморожування, але, дійсно, користь від низької температури, а не від переходу з рідкого стану у тверде. Коли ви наведете порядок в морозилці, неважливо, вони стають твердими чи ні: важливо те, що вони мерзнуть.

+916
junna 4 жовт. 2016 р., 06:08:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я рекомендую готувати м'ясо зверху цибулю. Ви можете накрити сковорідку кришкою, хоча я не. Використовувати очищений ріпчасту цибулю нарізати кожен раз, коли ви перевертаєте м'ясо скінчиться, то він ніколи не згорить, а м'ясо буде добре.

+861
kraig 13 лип. 2010 р., 16:39:13

100% чистого масла чайного дерева просто видалили мій опік плями без проблем

+847
Sk Rajib 23 лист. 2017 р., 03:13:34

Традиційно качалку можна використовувати кришку і кондитерські тканини, які були посипану борошном або опудривают порошком крохмалю, такі як кукурудзяний крохмаль. Для солодкої випічки можна поєднувати крохмаль і цукор кондитерів. Ви також можете злегка змастіть качалку і рухомий дошки.

Інші альтернативні поверхонь кочення, які зазвичай використовуються для тіста включають в себе використання мармуровій плиті, на silpat мат, або поліетиленовий пакет, як ваш ковзної поверхні

+845
auz2 17 квіт. 2017 р., 05:13:13

Це, напевно, процес оброблення та чищення риби. Він повинен бути огранований таким чином, що частина шлунка риби, яку потрібно чистити обов'язково вийде легко і повністю, не випліскуючи назовні. Я хочу сказати, що небажані речі всередині шлунка повинні бути очищені, не розбивши його. Як тільки він отримує розбили гіркі речовини в шлунку поширюється, де б його не чіпає. І тоді його не можна чистити будь-яким способом. То ж відбивається на плоті шматки після приготування риби, що робить його важко з'їсти. Моя бабуся завжди бути обережними про це коли-небудь рибу очистити і за цей період я відчув, що це є причиною гіркоти в рибі.

+837
Terenfear 29 бер. 2015 р., 11:51:02

Справа про злочин полягає в тому, що ви ніколи не можете бути абсолютно впевнені. Тільки ви можете зробити все можливе.

Якщо гості-ваші друзі, Ви можете задати їх. Якщо це комерційна ситуації або ж харчування для невідомих гостей, ви повинні мати окрему поверхню, хоча багато хто (навіть більшість) фаст-фуд не.

Ви, ймовірно, буде готувати для декількох чоловік відразу. Якщо хтось хоче халлумі і потім ще хоче гамбургер, що ви будете робити? (Я б йти для халлумі і я не вегетаріанка, просто, щоб заплутати вас). Якщо ви робите партію сосисок, і вони отримують розхапали, так що ви хочете ще, але вегетаріанських шашликів є?

Віддавши останнім часом це трохи думав, я хотів би використовувати другий для барбекю з власними інструментами для вегетаріанської їжі.

+830
Idigy 5 груд. 2018 р., 19:56:39

На мій звичайний чай інтернет-магазині, ви завжди можете дізнатися, який рік і місяць цей чай був зібраний. Зовсім недавно вони принесли урожай у весняний Дарджилінг. Але у них також є чай від 2011 (в даному випадку чорного чаю). Як час збору врожаю з чаєм? Коли чай вважається "старою"? Вони втрачають смак при зберіганні протягом більш ніж двох років? Хотілося б більше нещодавно зібраний чай вважається краще купувати чи це залежить від смаку і типу чаю?

+828
Pravar Jawalekar 26 січ. 2019 р., 21:15:12

Я знаю про додаткового часу приготування, необхідні для приготування заморожених м'ясо су-вид. Крім того, є додатковий ризик в приготуванні м'яса су-вид з заморожених?

+824
gagan bajaj 12 квіт. 2012 р., 16:29:07

Накрити сковорідку кришкою, коли яйця 3/4 і утворюють невелике плівки на верхній частині яйця, але жовток ще буде рідким. Це дозволить вам перенести їх легше. Вона не така красива, але це, безумовно, легше і має точно такий же смак.

Так що у вас є сковорода з яйцем і кришкою. Накрити кришкою, поки він має тверду поверхню, зверху на жовток, потім переверніть. Вона захищає разом жовток ви можете втратити деякі з смаженої шукати на стороні. Це може виглядати трохи більше париться (тому що це було)

+779
Rahul Mukerjee 15 вер. 2016 р., 15:04:42

Для овочевих ножів, основна перевага лицьову сторону одностороннього скосу, що це легше зробити супер-тонкі зрізи. Наприклад, тест ножа майстерності включає шкірка редька дайкон, щоб зняти шкірку, потім, продовжуючи відрізати довгу безперервну папір-тонку смужку, довший, ніж ви могли б зробити, якщо ви просто порізали її. См., наприклад, http://www.youtube.com/watch?v=oLZUJGyuhQM

Люди, які освоїли цю навичку може також зробити дуже швидко ріже сірник зробивши довгий шматок, і відсутність фаски може зменшити кількість їжі, який прилипає до ножа. Деякі з цих скосом однієї кромки ножів, який має злегка увігнута зад (urasuki), які також можуть зменшити суму приєднання їжі до ножа.

Для краба ножі, хонінгувальні знаходиться на протилежній стороні до руки (тильна сторона ножа), які можуть зменшити кількість осколків снарядів, які могли б вбудуватися в м'ясо, і, ймовірно, дозволяє м'ясо, щоб вирізати більш акуратно.

На практиці, однак, більшість японських домогосподарств використовують подвійний скошений ножі. Зі скосом однієї кромки більш поширений на професійних кухнях, особливо, в області Кансай де фантазійної ограновування методи, що використовуються у презентації, в більшій мірі, ніж в Токіо або на північ Японії.

Хоча у мене є хороший nakiri ніж і дешеві Сантоку, обидва подвійний-скошений.

Ножі призначені для різання звичайної риби або м'яса, як правило, але не завжди, подвійний-скошений, за винятком знову ж таки в основному для професіоналів. (Я думаю, що янагиба ножі для суші і, як правило, зі скосом однієї кромки, але знову в основному використовується на професійних кухнях і майже ніколи не буває вдома). Я думав, sobakiri і udonkiri, як правило, зі скосом однієї кромки, щоб допомогти підштовхнути нарізати локшину, але останнім часом я менш впевнений, що зі скосом однієї кромки використовується так часто, як я раніше думав, що для соба або удон ножі.

Запис японської Вікіпедії usuba ножів говорить про те, що один-скіс краю є більш міцним, тому, якщо вірно, що є перевагою у великих обсягах ресторан використовувати. З мого досвіду, тонкий, добре заточений японський клинок може чіп більш легко, ніж товщі лезо, так, що резонує зі мною, хоча я не впевнений на 100% представлення про те, що один скіс є більш стійким, більш ніж вчинили мудро.

З практикою, я думаю, що ви можете отримати трохи більш істотного зниження точності з одним скосом, ніж з подвійною коническо-циліндричні ножі, однак, я не думаю, що вони так само легко використовувати для кухарів з середніми навичками ніж.

+765
Daniel Flippance 31 серп. 2011 р., 04:57:32

Так, ви можете.

Справа в... Якщо ви працюєте в кондитерський магазин (що я і зробив протягом кількох років), ви використовуєте жорстку борошна (з високим вмістом білка) для хліба. Ви використовуєте торта або тістечка борошна, як ви вже здогадалися, торти і тістечка. Якщо ви дійсно потребуєте борошно, все добре змішати.

Тим не менш, мене вчили, і донині вважають, що пшенична мука була створена тільки для домашнього використання, коли люди не були супер-складні і не знають (або хочуть знати) відмінності в борошно. Це було для пекаря, який повинен був мати глибоке розуміння.

У мене тільки жорсткий борошном і лебеді-вниз тісто борошном, і я використовую один з тих, що я зробити. Я б особисто використовувати хліб борошна для мого бананового хліба, і я хотів би зробити це 'так'. Я тоді не розвивається клейковини від протеїну. Крім того, білка не клейковини. Глютен створюється механічним змішуванням білків.

Коротше, змішуючи два нормально. Ось що АП борошна - суміші.

+759
Oishi 4 квіт. 2015 р., 20:18:15

Окремі яйця можуть мати великі комірки і по -, як і раніше, бути свіжими, але в цілому великі повітряні осередки прирівняти до старих яйця, а можливо, і яйця, які зберігалися при дуже високій температурі. При підвищенні температури, повітря клітка росте швидше.

Щоб перевірити, використовуйте маленький ліхтарик світить через яйце, і ви можете знайти схема повітряної камери. Це трохи складніше з кольоровими яйцями, і ви, можливо, доведеться використовувати тіні, щоб побачити повітряні осередки в умовах яскравого освітлення.

На замітку, яйця часто неправильно зберігають. Правильно зберігати яйця слід помістити в повітря клітина вгору, а не вниз. Тим кругліше яйця повинні мати повітряні осередки, більш загостреним кінцем повинні бути розміщені вниз. Причина в тому, що дихання повітряної камери через пористу оболонку, як природа призначена. Введення повітря клітини вниз, уповільнює дихання. Це не тільки сповільнить зростання з повітря клітку, іноді роблячи яйце свіже, ніж насправді, це також збільшує ймовірність того, що яйце уловлювання газів і буде погано. Зберігати в горизонтальному положенні, це також нормально саме яйце може дихати, це в коробках і такі, що має значення орієнтація, і чомусь багато хто вважає, загостреним кінцем йде вгору і, здається, більш поширена орієнтація, якщо покласти у випадковому порядку.

+708
user7341233 26 лют. 2011 р., 12:36:45

Я знайшов два види контейнерів, які працюють для цього. По-перше, є containsers як lemontwist рекомендує, де тіло або скла або пластику, а кришка має прокладку і надійно-система закривання, що запобігає витоку. Існує кілька брендів, які продають їх. По-друге, для таких маленьких розмірів можна використати банку з-під варення з кришкою, що загвинчується. Обидва працюють дуже добре, але ви можете розглянути можливість розміщення цілого контейнера в невеликий пластиковий пакет у разі, якщо ви не запечатати його належним чином перед транспортуванням.

+700
tentonipete 1 жовт. 2012 р., 19:49:40

Я намагаюся зробити сир маскарпоне і вершковий сир, і я пробувала різні рецепти, але безуспішно. Я думаю, що проблема з моїм початкові інгредієнти.

Всі мої вершковий сир/маскарпоне занадто жорсткою і гумовою, а також деякі злаки. Його не оксамитовим вершковим, як в магазин завезли версії.

Для сирного крему я використовую незбиране молоко/сік лимона і напружуючи її. Для маскарпоне я використовую 25% вершків.

Рецепти я маю на увазі кликати на 35% вершки, але у мене немає тих, хто тут, де я живу. Додавши вершкове масло і трохи ксантанова камедь, щоб емульгувати його (вже) збільшити її до 35?

Я пробував грати з вмістом кислоти (лимонний сік, лимонну кислоту і змінюючи їх вгору і вниз на 20%)

Що завжди вистачає бархатистою текстурою для обох елементів. Будь-яке керівництво буде прийнята з вдячністю.

Також я пробував гріти їх, щоб пом'якшити їх трохи перед використанням, але безрезультатно.

Примітка - рецепти я пробувала для приготування маскарпоне і вершковий сир.

https://www.biggerbolderbaking.com/mascarpone-cheese-recipe/

https://food52.com/blog/12319-homemade-mascarpone-cheese

https://fankhauserblog.wordpress.com/2003/05/29/making-mascarpone-at-home/

https://www.biggerbolderbaking.com/how-to-make-cream-cheese/

+653
rleon 26 бер. 2016 р., 11:24:51

Він може також, У доповнення до чогось на кшталт закону бікарбонат сода як розпушувач для деяких видів хліба - реакція оцту з бікарбонат результаті викиду газу, що викликає зростання.

Це тільки припущення

+652
Foxkat48 8 серп. 2012 р., 01:40:27

Це схоже на смачний рецепт для курки, але це не страйк мені, як Карне Асада (що б Полло Асада?) тип аромату.

Для маринаду себе, ви могли б спробувати додати будь-який або всі: свіжий часник; кінза або коріандр (той же завод, колишній листя; остання насінням – будуть різні результати в смаку позначиться, подивимося, що і як вам більше подобається); гострий перець, паприка, орегано.

Я також хотів би використовувати більше, ніж один цитрус в шахті, як правило, або лимона і лайма або лимона, лайма і апельсиновий соки. Завжди свіжовичавлений; якщо вони тільки не тепер доступні, де ви живете, варто чекати, поки вони будуть.

Деякі масло додають в маринад допоможе процес маринування і поглибити смак. Для яловичини, я використовую арахісове масло; для курячих, може бути, кісточок винограду або авокадо. Ви могли б піти з EVOO якщо ти прив'язаний до нього, але, схоже, сильні аромати на будь-м'ясо Асада б заглушити тонкі нотки хорошого EVOO.

Щоб підняти умами можна додати трохи сушених білих грибів просто перед тим, як закинути вже маринованої курки в каструлю. Або дуже дрібного помелу і злегка посипають м'ясо, або відтворювати гриби і використовуючи рідини в маринаді.

Особисто я волів би молоти сушені в дрібний порошок. Це також дає вам можливість отримати шар більше аромату шляхом додавання будь-якого або всіх грибів шматочки в кавомолці: кристали часник, перець, сушений гострий перець, насіння коріандру, копчена паприка, сушений імбир.

Якщо зовсім практично, де ви живете, завжди буде смачніше, підсмажене на вугіллі, варто навіть тулячись в морозні зими, як правило, на барбекю.

І одне останнє зауваження, ви ніколи не помилитеся, використовуючи свіжі, цілі форми насіння свої спеції, злегка підсмажування, потім молоти безпосередньо перед вживанням. Вони тримають набагато довше, ніж сухе версії теж, так що це гідні інвестиції навіть з обмеженим бюджетом, якщо ви зможете підібрати нову або два тут і там.

+629
faheem 12 груд. 2018 р., 12:49:57

Кнопку на металевій кришці - будь то куплені або домашні консерви - це показник вакууму в пляшці.

Під час консервування, утворюється вакуум, який засмоктує кришку щільно і тягне на кнопку тому він не може бути пригнічений.

Якщо кнопка може бути "вискочив", то немає вакууму і пляшка не запечатана. Якщо кришка не рухається, це просто означає, що він застряг не в тому, що вона запечатана.

Це означає, що безпека продуктів харчування перебуває під загрозою. Якщо ви просто викинули цю пляшку, то ви можете спробувати це знову з новою кришкою і поставити в холодильник, щоб відразу ж вживати. Якщо вона була у вашій коморі, тоді подумайте над цим псується і викинути його.

До речі - кнопка не піп не гарантує, що пляшка запечатана. Рідко, кнопка буде всмоктуватися та друк не вдасться, але кнопка не вискочити назад. Якщо кришка застрягла в місці ви виявите це при відкритті пляшки як не було б ніякого опору від вакууму. Після бутилювання, я обережно перевірити пломби на око, навіть якщо кнопка знаходиться.

+576
lol 25 бер. 2017 р., 11:50:59

Мій рецепт закликає до 1/2 площа випічки шоколаду на печиво. Але, намагаючись скоротити через бар у зазначені квадрати, просто кришаться і не акуратні і точні. Чи є спосіб яким-небудь зігріваючим шоколадом або пом'якшуючи його, так що це буде легко вирізати красиво з твердого бар?

+509
irah 14 черв. 2012 р., 10:04:35

Я зробила шоколадний вільне лазіння з запеченої мускатної гарбуза, рікоттою і шавлією і коричневим маслом соусом, який повинен був померти за.

Інші кандидати, ймовірно, буде щось на зразок тушкованої яловичини або свинини. Інгредієнти з силою, щоб встати на какао пасту. Крем соуси і сири є ідеальним гарніром. Сіль і перець пара чудово зі всім перерахованим вище.

Краще всього грати зі своєю їжею і отримуйте задоволення.

+490
jaredzhang 2 серп. 2018 р., 11:43:35

Хоча це, можливо, підгорає в коментарях кажуть, що це також можливо, що там може бути занадто багато вологи у духовку для запіканки встановити. Якщо вони не можуть встановити і кристалізуються вони не тримають їх структура і вони потонуть.

Спробуйте це: після того, як вони доберуться до вершини їх піднімаються відкривати духовку протягом 10-20 секунд, щоб дати вологу. Потім закрити і готувати їх до золотистого кольору.

+486
ACM64 7 січ. 2011 р., 13:28:05

Скористалися Шеррі замість мадери в грибному різотто, який спробував жахливо. Краще замінити сухим білим вином, але це не має той же смак, як тоді, коли я використовував Мадейра. Мадейра додає красиву глибину, яка біле вино не вистачало. Сподіваюся, що це допомагає.

+370
user1960021 25 груд. 2017 р., 18:30:54

Я бачу два фактори, які беруть участь у цьому процесі. Тенденція іскорки, щоб звільнити свої фарби, і здатність обмерзання поглинути їх.

Волога безсумнівно бере участь в передачі кольору, тому чим сухіше середовище, в яких вони зберігаються, тим менше шансів, що буде відбуватися. Звичайно, це також означає, що ваше печиво стане висохли раніше.

Якщо ви зможете придбати різні марки бризкає, ви можете виявити, що деякі рідше кровотеча, ніж інші.

Ви могли б також бути в змозі контролювати передачу кольору, змінюючи свій рецепт глазурі, щоб включати менше вологи, або дозвіл певного періоду часу на поверхні глазурі висохнути перед нанесенням бризкає.

Ви можете легко експериментувати з цим у наступний раз, коли ви зробити партію печива. Застосувати накидає на деякі печиво відразу, а почекати якийсь час, перш ніж застосувати його до інших.

Якщо ви чекаєте занадто довго, щоб застосувати бризкає, вони можуть не дотримуватися, як очікувалося. Шляхом проб і помилок, можна знайти "золоту середину" часу, що мінімізує колір кровотечі, для забезпечення належного зчеплення бризкає.

+362
Rehab Fouad Abdelhamid 2 квіт. 2010 р., 08:02:32

Так, ви можете.

Проблема в тому, що картопля почне поглинати воду, і ви в кінцевому підсумку з дуже рідким пюре це важко смак (як більшості людей смак їх пом'яти з додаванням рідини, ароматні).

оновлення : є кілька речей, які ви можете зробити, щоб утримати їх. Перший-злити воду і залишити шматочки картоплі (unmashed) в горщику. Якщо ви залишите їх розкрили, вони будуть охолоджуватися, але це також дає волозі випаровуватися, що може допомогти виправити деякі з проблем, які я згадав раніше.

Ви не хочете, щоб дозволити їм охолонути занадто далеко, або вони не зім'яти гладко, якщо ви будете потребувати, щоб тримати їх протягом більше 5-10 хвилин, поставити кришку на них. Коли прийде час Маш, оновити їх з якою б рідиною ви збираєтеся додати до пюре, обігріли.

Якщо ви будете потребувати, щоб тримати їх тривалий час, у вас є два варіанти ... це один розім'яти їх, але навмисно зменшити рідину, а потім обновити їх з гарячою рідиною за кілька хвилин до подачі. Інший-перевести їх у форму для випічки, після затирання, і поклав його в низькій печі. (якщо ти загрубил поверхню, і помістити його під жаровнею прямо перед подачею на стіл, ви можете зробити корочку на ньому трохи різноманітності).

+302
tony piazza 21 лист. 2011 р., 10:13:18

Я хотів би подивитися на існуючі продукти в тому ж просторі і спробувати з'ясувати, якщо ви хочете, щоб ваші пропозиції розмір, щоб відповідати їм, або якщо ви хочете, щоб ваш продукт, щоб бути диференційовані від пропозицій розмір. Зайдіть у магазин і подивіться приблизно, Хто твій великомасштабної конкурентного середовища виглядає.

Наскільки галузевих аналогів, я бачив фасованої продукції попкорн, орієнтованих на стільки ж місця, скільки "сандвіча і чіпсів" супер обід, і вони, як правило, пропонують вага близько .5-.7 унцій (можливо трохи важче для цукрової глазур'ю користування, скажімо 1-1.5 унції); 1 унція на вагу перевести в обсяг близько 2,5 склянки. Нічого в цьому діапазоні (від 1/2 до 1 унції) може легко перейти на одну порцію.

Мікрохвильова піч пакетів попкорну з'являються, як правило, мають 1.2-1.5 унції попкорн (4-5 обсяг чашки після виштовхування). Деякі люди вважають ці однієї порції.

(Я зробив без особливого розслідування частка ваги, що припадає на олія/жири/прянощі/цукор/сіль, так що ваш пробіг може змінюватись).

Я не здивуюся, якщо велика частка упакованих харчових продуктів мають розміри засновані на тому, що упаковка була доступна для якої вартості. Один продукт (не попкорн) я раніше продавав шматок на рахунку окреслена що упаковка стиль був цілком доступні для мене за розумною ціною; я міг би поміститися 4 шт в Малій коробці, 8 у великий ящик, а потім у мене було "навалом" ціноутворення (25 одиниць або щось подібне) для тих, хто не подбав про пакування, я варіювали об'ємну упаковку в залежності від того, що було доступно мені з PaperMart або U-лінії в той час.

+302
MerC 7 трав. 2014 р., 12:04:53

Я попросив знайомого пекаря, щоб допомогти йому протягом ночі, так що я міг би поліпшити мій домашній хліб. Вони використовують машини, щоб замісити хліб, як вони готують купу бабла (25-30 кг борошна за раз).

Машини, які я бачив мають дві швидкості (швидкості і швидкості II) і ви можете встановити таймер для обох (мій друг додає 5 хвилин мені потім 20 хвилин на другий) так що змішувач автоматично переключається з одного на інше.

Білий хліб замішується з допомогою міксера обертальні, в той час як для цілісного зерна, він використовує машини з двома "руками", що замісити тісто знизу-вгору (такий же використовується для бриошей і круасанів).

+254
Bithons 23 вер. 2016 р., 21:05:38

Я зробив цей рецепт супу цибулю-шалот, але зробив замін за те, що у мене яловичий бульйон замість курячого, і кокосове молоко замість вершків. Я додав Джин, тому що я бачила подібний рецепт, який називається для сухого Шеррі... але я думаю, що занадто багато способів. (Також, я думаю, що приготували його занадто довго, тому що я ледь можу більше за смаком цибуля зелена! Хоча я просто слідував рази в рецепт.)

Я також додав солодкий картопля, ще один інгредієнт, що досить багато, просто на смак як каша.

Будь-які ідеї про те, як зробити цей суп краще? Це досить м'який, інші, ніж смак джина.

http://www.saveur.com/article/Recipes/Scallion-Soup

+247
cC Xx 5 лют. 2018 р., 04:26:39

(Примітка -- нам назви шматків м'яса)

Частина 'ніжність' м'ясо приходить у тому, як ви ріжете м'ясо. У "Лондонську сварку", ви використовуєте трохи жорсткіше шматок м'яса (я зазвичай використовую дно кругле), гриль, а потім тонко нарізати поперек волокон, перед подачею на стіл.

Ви можете зробити те ж саме з флангу стейк, але я знайти його, щоб бути завищена в загальній продуктові магазини.

+227
Danny Blue Walker 23 груд. 2013 р., 02:19:03

Його, можливо, з-за недавніх змін в компанії їх брендинг.. які теж змінили сили, і позначення ... її, швидше за все, ваш друг отримав "старі"..

Там був неотесаним впливом на компанію, у них так "повернулася", і змиритися з тим фактом, що люди, як більш міцного напою..

ще немає Фізз.

http://www.news.com.au/business/aussie-beer-favourite-victoria-bitter-back-to-full-strength/story-e6frfm1i-1226464247134

+181
Yak Attack 15 серп. 2011 р., 22:53:21

Піца зазвичай зроблена з підвищеним вмістом білка борошна, ніж борошна. Манна крупа борошно зазвичай використовується в Італії.

+171
Bubbs 5 серп. 2016 р., 03:51:32

Так, ви можете заморозити яйця, потім зробити яєчню.

Я очистив 4 заморожені яйця і покласти їх в миску. Я вирубав їх на 1 хв в мікрохвильову піч, щоб розморозити, потім збиті яйця і смажити 1 хвилину. У мене був гарний смачний омлет.

+169
Joseph Talanay 21 січ. 2017 р., 04:23:36

Одна річ, я задаюся питанням, якщо ваша температура печі є точною? Термометр духовка допомагає там. А також камінь для піци, щоб підтримувати постійну температуру. Також, наскільки велика була ваша курка? Може бути, ви не достатньо довго для вазі.

Метод, який я використовую це: попередньо розігрійте духовку до 450. Чистої птахом, видалити нутрощі, фермової конструкції. Сіль (столову ложку або близько того) і перець або іншим руб. на маринад. Покладіть птицю на великій чавунній сковорідці і варити протягом 1 години. Видалити птахів і залиште на 10 хвилин, а тим часом зробити соус, використовуючи залишки в каструлю. Шкіра коричнева, а м'ясо соковитим. Цей метод Майкл Ruhlman, в "раціо". Я знаходжу, що це відмінний спосіб для основної смажену курку.

Я зазвичай використовую 4 - 5 кг курки і не перевірила внутрішні томпс перші кілька разів, використовуючи цей рецепт, за винятком коли я на або за верхній кінець.

+169
MartinS 16 жовт. 2012 р., 09:50:31

Це був просто шар зверху зелені або сама суміш зеленого кольору? Колишній запропонував би він пішов цвіллю; останнє, що якоїсь хімічної реакції відбулася зміна кольору. Ви також можете дати йому гарненько принюхатися... якщо запах взагалі неприємний або помітно відрізнятися, це може бути ознакою того, що щось вибухнуло.

Навіть якщо це не "погано", я б, напевно, до цих пір кинути його і просто зробити половину суми в наступний раз з кількох причин:

  1. Зміна кольору шкіри може також вказувати на зміни в ароматі.
  2. Якщо тісто зеленого кольору, млинці, швидше за все, вийти теж неапетитний колір.
  3. Я ніколи не подобається те, що я цікаво, якщо це може зробити мене хворим. Це просто не варто.
  4. Млинці майже напевно не підніметься після того, як тісто має сидів усю ніч (що-небудь з випічкою порошок повинен бути приготовлений як швидко як можна після змішування випічки порошок з вологих інгредієнтів).
+117
Dandi Purnomo 16 бер. 2015 р., 07:20:10

Спленда продає сумки, які працюють 1:1 в якості замінника цукру (хоча іноді мені здається, що треба ще). Не зовсім той же смак, але я думаю, що це краще, ніж цукор.

+103
kobazik 2 бер. 2011 р., 23:49:30

Нещодавно я виявив набагато більш широке використання лимонного соку в готуванні, і тепер додам його для майже всі тушковані страви і супи за кілька хвилин до закінчення варіння. Але мені цікаво, якщо є пільги, щоб додавати його раніше, наприклад, якщо він буде готувати краще і дати йому zestier смак, якщо його готувати довше, ніж просто додавши його в кінці після. Один приклад, який приходить на розум, є боби, які дуже пікантний. Оборотна сторона приготування Сік лимона, що це може призвести до небажаних curding ряду рослинних білків.

+54
Jearaluncaprunial Neri 26 вер. 2014 р., 16:41:45

Крім того, ваш місцевий бакалійник/м'ясний відділ/м'ясник поклав шматки разом для вас (яловичі кістки, курячі шиї і т. д.) Від того, що вони валять в цей день. Він зазвичай продається за ціною 1 $/фунт (в моєму районі). Просто зателефонуйте рано! Виключає довге очікування, щоб отримати достатньо того, що вам потрібно/хочете, щоб ваш запас.

+50
John Mitchell 19 груд. 2013 р., 09:55:00

Замінити 1 чайна ложка порошку каррі 2 столові ложки курячого порошку.

+45
Vince Varga 29 черв. 2016 р., 20:11:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil