Як я можу нарізати цибулю без сліз?

Цибуля-відмінне доповнення до багатьох страв, але різати їм може бути неприємно, коли вони роблять вас "плачуть" весь час.

Хто-небудь знає якісь поради або трюки, щоб допомогти мінімізувати сліз при подрібненні лука?

+628
Brenda L Carter 18 жовт. 2013 р., 09:03:01
26 відповідей

Старовинні рецепти відомі бути неточними, особливо про температуру, але коли вони телефонують на "гарячий" або "холодний" грубку ми можемо отримати гідну ідею, про що вони говорять. Цей один:

СОДА ПЕЧИВО.

  1. Інгредієнти.-1 фунт. борошна, 1/2 фунта. розтерті цукром батон, 1/4 фунт. свіжого вершкового масла, 2 яйця, 1 маленька чайна ложка кальцинованої соди.

Режим.—Покласти борошно (яка повинна бути абсолютно сухою) в басейні; руб. у масло, додати цукор і змішати ці інгредієнти разом. Збийте яйця, перемішайте їх в суміші, і бив його так, поки все добре включені. Швидко вмішайте соду, розкачати пасти до товщини приблизно 1/2 дюйма, розрізати його на невеликі круглі торти з жерстяної різця, і випікати від 12 до 18 хвилин , а швидка піч. Після додавання соди, Великої експедиції необхідно у прокатки і різання з пасти і покласти печиво відразу в духовку, або вони будуть важкими.

Час.-12 до 18 хвилин. Середня вартість, 1С.

Достатньо, щоб зробити близько 3 десятків тортів. Ідилія в будь-який час.

[Курсив мій] менш ясно. Імовірно, Бойко=швидкого приготування=досить спекотно, але це може все ще бути де завгодно від 180°C до 250°C. Як я розглядаю випічки його подивимося, як у них вийде, знайти схожі сучасний рецепт скопіювати не можливо, тому що я не знаю, що собою являє подібне: бісквіт (Великобританія)? булочку?

Я запитав про інший аспект тієї ж рецепт, а ідея випічки було prmpted в дискусії про значення бісквіта англійською мовою.ЮВ.

+985
user3621457 03 февр. '09 в 4:24

Я роблю пудинг з тапіоки з рецептом, який закликає до 2 яєчних білка потрібно збити з 1/2С цукру до м'яких піків. З досить кількох спроб протягом багатьох хвилин, яйця ніколи не отримаєте за густий вершковий стадії (по консистенції йогурт м'який).

Можна дістатися до м'якої стадії піків, що значно цукровий пісок змішати з яйцями? Чи є який-небудь трюк, я повинен спробувати змусити його працювати правильно?

Якщо ні, можливо, його вдасться замінити цукор з відповідною кількістю цукрової пудри? - імовірно, це дасть йому більше структури (кукурудзяний крохмаль) і меншу вагу для підтримки (дрібні гранули цукру).

Рецепт, який я використовую,-це тут: http://www.bobsredmill.com/recipes_detail.php?rid=858

+980
walter white 28 вер. 2017 р., 01:12:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Жорсткий цукерки, якщо залишатися сухим і протягом розумного періоду року повинна залишитися доброю. Я не кажу, що ви повинні повторно дати стару цукерку, в руки-крюки або hershy шоколад. Це може бути груднястій і смак правила, тому, перш ніж давати її дітям і їх батькам говорять, що ви отруїли її, і тебе заарештують за споювання цукерки я купувати нові не зіпсувалися цукерки.

+958
Gian Fritsche 8 серп. 2014 р., 06:55:16

Холодне повітря рухається вниз, а тепле повітря піднімається вгору. Так що я трохи скептично, що найхолодніша частина будь-якого холодильника знаходиться вгорі. Купити термометр холодильника або два, якщо ви не вірите мені. Зробити свої власні тести.

Я знаю, що в моєму холодильнику, нічого я в найнижчій ящик почнуть отримувати кристали льоду.

Не впевнений, що обгортковий папір-це точно, але бактерії люблять кисень. З цієї причини, я пропоную використовувати Ziploc мішки і видавлюючи якомога більше повітря, як ви запечатати сумку. Мої думки папері не перекриють кисень, і, хоча це може уповільнити речі вниз, це не ідеальне рішення.

Якщо ви готуєте багато і часто є нарізка для збереження, вивчення купуючи вакуумний пакувальник.

Соляний розсіл може допомогти, але я не міг сказати тобі правильне співвідношення солі до води. Комерційні виробники використовують нітрити та інші консерванти. Розсіл, який досить сильний, щоб вбити бактерії, може також зробити ваш ростбіф несмачний.

І якщо ви дійсно хочете піти "туди", спробуйте ультрафіолетовим світлом палички. Ультрафіолетове випромінювання руйнує ДНК більшості мікроорганізмів і запобігає їх потомство...ефективно вбиваючи їх.

Ще в 1960-х і 70-х було рух, щоб використовувати випромінювання в основному стерилізувати їжу. Він не прижився через реальних або уявних наслідків радіації. Що сказав, опроміненої їжі буде тривати нескінченно. Я вважаю, що астронавти НАСА з'їсти опромінених харчових продуктів. Є деякі продукти, які призначені для випромінювання у США...таких як спеції.


З загальної точки зору, що інші сказали, має сенс, однак, тепле повітря піднімається вгору, холодне повітря опускається, а якщо ви говорите про botulina, бактерії ростуть в присутності кисню, Botulina є анаеробний. Так зиплок з повітрям вичавлюється краще, ніж папір. Вакуумний пакувальник-це навіть краще.

Так взагалі прийнято як факт, потрібно помістити їжу в самій нижній частині холодильника, припускаючи, що найхолодніша частина бажаного. Холодильник термометри коштують відносно недорого.

Прибравши весь кисень буде повільно бактерій. Ось чому м'ясні делікатеси взагалі продаються у вакуумній упаковці мішки...і вони також, як правило, містять солі та інших консервантів.

Вибір між дати людям захворіти...чи ні. Це краще говорити.

Є повні списки продуктів, які можуть бути опромінені на сайті FDA. Цікаво, що яловичина у цьому списку.

Наскільки УФ паличка, яка діє тільки для все, що приходить у контакт з ультрафіолетовим світлом, за умови, що світло є досить сильним і досить тривалим. Короткий відповідь, УФ не буде ефективним для збереження ростбіф.

Коли в сумніві, викиньте його. Ваш ніс знає. Якщо це погано пахне, це напевно і є.

До цих пір, навіть після всього цього, ваш ростбіф не буде тривати вічно, але ви можете заморозити і зберігати його життєздатним протягом декількох місяців. Foodsafety.gov рекомендує 2 до 6 місяців для заморожування залишки м'яса.

+938
Safado 13 січ. 2012 р., 15:56:51

Обидві палати і простий вакуумний пакувальник виробляє такий же тиск, як тільки процес буде завершений. Що б 15 фунтів на квадратний дюйм. Робоча камера має додатковий крок, і це важливо. Коли витоку в камері, їжа потрапить безпосередньо на вакуум, і повітря всередині їжа вільно дифундувати. Ви можете побачити це "бурління" у відео. Потім, коли друк проводиться і на камеру знімають, їжа стискається. Це набагато ефективніше, тому що рідина може потрапити примусити до тієї частини їжі, яка використовується для зберігання повітря. З простий герметик, пластиковий мішок отримує притисніться їжу відразу, і це запобігає повітря від дифузії з їжі.

+827
Alex Han 5 лист. 2014 р., 22:20:48

Я раніше відповідав на подібне питання. Як працювати з сушеними грибами?

Холодна вода - найкращий спосіб зберегти первинний смак.

Це займе щонайменше кілька годин.

  1. Я б вимочити їх у холодній воді близько 15 хв.

  2. Вилити всю воду. Покласти в прісну воду і тримати її вимочуванні. Я зроблю цей крок кілька разів. Пам'ятайте, що ви можете зберегти воду, як смак, але ви повинні очистити гриби і переконатися, що гіркота пішла. Крім того, я повинен сказати, що імпортні китайські гриби повинні бути ретельно оброблені, так як були повідомлення, що їх процес може містити деякі хімічні речовини.

  3. Через пару годин, переконайтеся, що гриби стануть м'якими і прибрати їх з води і ретельно гнати їх. Ви можете зберегти воду, якщо ви хочете. Гриби добре пропарити і обсмажити.

Гарячої води

Якщо ви знаходитесь в поспіху, ви можете використовувати гарячу або теплу воду. Вам все одно доведеться пройти через процес очищення, але часу буде менше.

+731
user2949019 1 груд. 2016 р., 07:58:41

Якщо я готую дріжджове тісто, заморозити його після 1-го зростання і формування, а потім розморозьте її і дайте йому ще раз піднятися перед випічкою, тоді я можу заморозити приготовлений хліб для подальшого використання? Або він буде мати менше смаку?

+706
Francisco Villalobos 4 лип. 2019 р., 05:52:21

усіма засобами використовуйте волоські горіхи в соусі песто. Як раніше свої пости рекомендовані, вибрати волоські горіхи, які є свіжими, іншими словами, дуже блідого кольору. Темний горіх, гіркий. Якщо ви можете обстрілювати їх, тим краще. Я також використовувати лимонний сік в моєму песто. І використовувати ручний блендер, так що соус зерниста, а не пюре. Волоські горіхи є більшими в будь-якому соусі, спробувати смажених баклажанів, томатна паста, часник і волоські горіхи, Все змішати. Мммм.

+705
danish 26 січ. 2016 р., 21:15:04

Солодкий картопля солодкий (як ви можете здогадатися з назви), і хоча вони можуть прийти в різні кольори, які ви знайдете в продуктовому магазині, як правило, помаранчевий. Правда ямс, як правило, білий і крохмалисті на смак і, як правило, більше, ніж солодка картопля. Двох овочів трохи схожі, але вони з різних сімейств рослин.

Найскладніша частина, і чому я кажу 'вірні ям' замість ям, є те, що в багатьох частинах Північної Америки солодкий картопля під назвою батат. Наприклад, коли люди в США їдять зацукровані солодкий картопля на День подяки, вони насправді їдять солодкий картопля.

Правда ямс широко поширені в африканській кулінарії, де вони часто варять у рагу або приготовлені і подрібнені в пасту або порошок. Деякі азіатські кухні, Особливості пурпурного ямсу, який є солодшим щодо справжнього ям, використовувані в деяких десертах.

+525
Adrian Burgess 4 жовт. 2018 р., 23:16:05

Немає.

Кухонний комбайн-це щось мати, якщо у вас немає палиці блендер, подрібнювач, овочерізку, і т. д. Це sporkish верстат призначений для виконання роботи 5 інших інструментів, погано.

Я тільки недавно позбувся свого кухонного комбайна після придбання будь-який смак їжі точильник. З цим, мандолиной, заглибним блендером, і хороша терка вікно, я знаходжу, що я не використав свій ФП в рік.

Все це, як мовиться, ФПС неймовірно ефективні для кірка пирога, швидкі піци і інші країни з низьким рівнем клейковини тіста. Особисто я віддаю перевагу робити це вручну-змішувати, але якщо у вас багато пирога, я міг бачити, стежити ФП навколо.

+502
M0rph3us 14 серп. 2013 р., 00:48:22

Хінкалі варяться пельмені з грузинської кухні. Вони утворюються покласти приблизно ложку меленого свинина+яловичина з водою і спеціями в центрі в кілька міліметрів товщиною тесту диск, який потім загерметизований чудово з кількома складками, які залежать від здатності кухаря, а потім варили в киплячій воді поки не спливуть. До складу тіста входить вода, борошно, яйце і сіль.

Розкачування тіста дисків трапляється, що борошно потрапляє на нього, особливо якщо диски готуються заздалегідь. Звичайно, таким чином, щоб запобігти їх від прилипання один до одного в котлі буде не готуйте занадто багато за один раз, але як зайву муку на зовнішній поверхні впливають на їх можливості прилипання до нижньої частини горщика?

Наслідки цього будуть звичайно ламати і втрачати сік всередину, що є частиною їх досвід.

+485
alikhantara 30 трав. 2011 р., 16:43:10

Jefromi відповів на це запитання , Скільки коштує чашки крекеру Грема крихти сухарів і вага? з інформацією, що є 7 чи 8 товчених сухарів в чашку. Так, 3 сухарів б про .4 розчавленої чашки.

+397
user26987 20 квіт. 2019 р., 16:26:50

ОК, підсолоджувач хліба, не змінюючи текстуру занадто багато.

Самі натуральні замінники цукру , включаючи мед, кленовий або агави або кукурудзяний сироп або сирі, пальмами, фініковими, або кокосовий цукор, все це буде прагнути змінити текстуру хліба, подібним до (Навіть якщо не ідентичні) білий цукор. Навіть якщо зміни текстури не те ж саме, вони все ще існують. Ви можете використовувати їх як частину підсолоджувальних в ваш хліб, а також чи замість білого цукру, але вони не "не діяти", як цукор у зміні текстури. Ви можете подивитися у попередній посиланням, щоб побачити деякі відмінності текстурних, і, можливо, деякі з них будуть більш привабливими для Вас, ніж інші - але підставляючи натуральні підсолоджувачі, не рекомендується намагатися зберегти текстуру хліб без змін. Я хотів би запропонувати дивлячись на дату цукром особливо, рецепт тіста (Печиво) залишилася фірма, а не згладити або змінювати текстури у випічці точно так само, як і інші підсолоджувачі, але я не знаю, як це вплине на хліб рецепт.

Одна з можливостей-використовувати щось на зразок стевії для підсолоджувача - це не хімічно сильно впливає на рецепт, а також має низьку насипну на суму підсолоджувальних він додає. З тієї ж причини, випічки суміші зі стевією використовувати відсоток реальний цукор, тому що він не дасть той же ефект на своїх власних. Я не можу сказати вам, скільки додати - це, серед іншого, залежать від марки ви використовуєте, але ви можете спробувати якийсь порошок стевії або гранули для додавання солодощі на свій хліб. Ви також можете знайти інші рослинні підсолоджувачі, такі як корінь солодки, Azetec солодкою травою або Katemfe, диво-фрукт або маю на увазі випадки, ягід, та інших. Я також чув від ченця фруктовий підсолоджувач будуть доступні останнім часом, ви могли б мати деякі удачі. Очевидно, деякі з цих підсолоджувачів буде легше, ніж іншим, в залежності від місця розташування і популярності - але ви могли б знайти інтернет-джерела, якщо один з них дійсно захоплює вашу уяву і ваші місцеві магазини не носити його.

Інші штучні підсолоджувачі можуть робити так само, поки ви не захопіть брендів, спеціально розроблена для роботи як цукор рецепти (випічка суміші) - але у мене менше досвіду з цим, і це буде залежати від вашого допуски підсолоджувачі в питання - деякі можуть мати різні присмаки або ефекти для деяких людей, будучи гірким або нудотно, і іншим не тримати дуже добре для термічної обробки.

Як остаточне Примітка - Якщо ви використовуєте рослинні або штучні підсолоджувачі, я б порекомендував насправді підсолоджувальних ваш десерт хліб з натуральними підсолоджувачами, наскільки ваш хліб може принести (тобто до зміни текстури занадто багато), потім додати штучні для додаткової солодощі ви хочете, щоб уникнути від смаків і текстур в ваш хліб. Маючи всю солодкість забезпечується штучний або рослинний підсолоджувач проходить великий ризик, не маючи текстурні зміни, які ви не хочете (бути трохи м'якше і ніжніше), або мають від смаків з'являються з різною допуски і досвід у людей є конкретні підсолоджувач.

Ви також можете спробувати щось на зразок фруктово - додавання родзинок-це класичний спосіб зробити десерт, хліб, або варіації на сухофрукти, свіжі фрукти або фруктовий соус, пюре та пасти. Чим більше фруктів, тим більше шансів, що ви будете міняти текстури з притаманною цукру буде більше змішаним у більш доступними для тісто - так фруктовий сік, а не сушені плоди буде давати дуже різні результати. Але, загалом, солодкість може бути більш замкнені у вашій плодів, чим заважають утворенню клейковини в тісті, і випустити солодкість, поки їв.

Інша можливість полягає в тому, щоб якось відокремити свої підсолоджувачі. Вихором хліб-це один з прикладів, де цукру (і спеції) опинилися в пастці між шарами тіста, а не змішані. Інший спосіб-мати кишені або грудки смаку (з допомогою цукрових перлиною, або шоколадні чіпси, або що-небудь подібне). Цукор заважає у формуванні клейковини, коли він працює безкоштовно в тісто, коли клейковина розвивається - якщо це якось замкнули в грудки, або якщо він доданий після клейковина вже сформований, він не може втручатися у розвиток. Ви хочете, щоб думати про текстури на даному етапі, хоча, щось хрустить (як Перл цукру), в цілому ефект від щось на зразок шоколадної стружки, які варіюються від холодного і твердого в рідкий при нагріванні і відрізняється від солодкий вир, який буде тягнути один від одного більше і, як правило, м'якше на зуб, тому що текстура відмінності більше, не злипаються.

Інша можливість полягає підсолоджувальних хліб після того, як він охолоне. Я припускаю, що ви думали про глазурі або глазурі, або щіткою з сиропом або пилення цукровою пудрою або навіть порцію з варенням або щось. Однак, ви могли також думати про пірсинг буханець і дати сироп вбрався в хліб після випічки (про техніку я пилка для тортів, але слід зволожити і підсолодити хліб, точно так само). Або впорскувати якоюсь солодкою начинкою в моделі - знову ж, торт техніку, але я не бачу причин, чому це не спрацює для солодкого хліба.

+386
mon904 28 бер. 2014 р., 09:02:27

Я використовувати вакуумний пакувальник для зберігання всіляких продуктів харчування. Якщо це не альтернативи, ви можете покласти їх в холодильник у вологий поліетиленовий пакет. Або ви можете мати їх у миску води в день або близько того.

+321
Grandi 10 жовт. 2015 р., 01:09:56

Майкл Ruhlman це співвідношення є чудовою книзі докладно описані не тільки рецепти, але навіщо рецепти те, що вони (і в тому кількості вони роблять). Я знайшов це здорово, щоб допомогти звільнити свій розум від наступних сліпо рецептами і рухатися, щоб зробити свій власний (або імпровізувати більше).

Плюс, деякі рецепти в книзі, досить добре самостійно. Вони також мають тенденцію бути досить простими, щоб легко змінювати або мати спрощений детальна співвідношення, так що ви знаєте, що це необов'язково і що обов'язково.

Його блог теж непогано виділення певних співвідношеннях і заохочуючи мене, щоб спробувати нові страви.

+308
Geo Drawkcab 10 бер. 2011 р., 06:49:55

кава не росте цвіль досить довго.. спробувати його самостійно; просочити кави в зернах і деякі підстави і нехай відсиджуються.. зазвичай 4-5 днів, поки цвіль зростає на ґрунті.. 3 в жарку погоду, а також після її розбавляють всі водою.. перші ознаки цвілі насправді я бачив близько 7 днів в горщику.

+287
Geoffrey Absalom 3 бер. 2014 р., 18:17:13

Я врятував желеподібного матеріалу від запікання індички. Доречно використовувати це при прийнятті суп з індички?

+287
shakir clarke 20 лют. 2017 р., 20:02:22

Я теж відчув те ж саме! Як ніби хтось кинув ложку солі в роті. Один чоловік за столом була така ж проблема, але кілька інших. Я ніколи не був "солоний мову" ефект минулого.

+241
Vladimir Kadnikov 14 жовт. 2014 р., 20:30:22

Якщо ти проста людина, а не профі/шеф-кухар, який необхідний об'єм розчину, просто покладіть його в морозилку.

Як ви можете побачити на моєму відео, я цибулю/, часник порошок в моєму морозильнику протягом принаймні 6 місяців. Я живу в спекотному і вологому середовищі, тому для зберігання навіть у суху шафи прагне бути проблемою. Я також знайти ті рис/квасоля все дещо складніше.

+226
Hiero De Paula 17 січ. 2010 р., 12:49:47

Жир надає (що більшість людей вважають хорошим) смаком і високої температури. Тому він відмінно підходить для приготування (смаження).

Навіть якщо ви берете аромат з рівняння немає замінника жиру для смаження (що я знаю). Було б здорово, якщо б був синтетичний жир, що організм не розглядати в якості жиру. Це одна річ, щоб отримати ваше тіло, щоб не зламати його вниз, як калорій. Інша справа, щоб не було закупорюють вени і артерії.

З технікою ви можете зменшити кількість жиру, використовуваного для смаження.

Ви можете обсмажити овочі з просто вино (або іншої рідини) в хорошому сковороду з антипригарним покриттям. Мені подобається знежирений гіркий апельсиновий маринад. Не той же смак, але ваші смакові рецептори з плином часу змінюються.

Не в ваше питання, але для салату бальзамічний оцет і видавити з лайма.

Є багато страв, де є просто хороші не смажені альтернативи. Вам потрібно скорегувати свій раціон.

+221
edinor 16 вер. 2018 р., 20:30:25

Один з моїх улюблених стилів піца красиву густу, в'язку кору навколо зовні - але, звичайно, досить тонке тісто під начинку, щоб приготувати належним чином. Як працювати тісто у форму?

+187
DarKnight 21 трав. 2017 р., 05:04:47

Країна Кука, сестра шоу america's тест кухня має дуже цікавий рецепт з цього сезону на шоколадний торт з безе скоринка.

Весь рецепт і відео-це тут: шоколадний пиріг Ангела рецепт безкоштовно прямо зараз (у січні 2015), тому що це в цьому сезоні. Він буде йти за платного доступу в наступний сезон. Сайт пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, яка включає всі свої сайти, які я дуже рекомендую для всіх кухарів, щоб перевірити. Вам потрібна карта, щоб зареєструватися, але вони не беруть їх, якщо ви скасуєте, що протягом 14 днів.

Для скоринки:

  • 1 столова ложка кукурудзяного крохмалю, плюс додатковий для пирога пластина
  • Чашка 1/2 (3 1/2 унції) цукор-пісок
  • 3 великих яєчних білка
  • Щіпка винного каменю
  • 1/2 чайної ложки ванільного екстракту

Для безе корж: відрегулюйте стійку духовки в нижній-середнє положення і розігрійте духовку до 275 градусів. Змастіть 9-дюймовий пластину пирога і пилу з додатковою кукурудзяного крохмалю, використовуючи щітку печива, щоб рівномірно розподілити. Змішайте цукор і 1 столову ложку кукурудзяного крохмалю в миску. Використання міксера стенду оснащений віночком, збити яєчні білки і винний камінь на середній-низькій швидкості до піни, близько 1 хвилини. Збільшити швидкість до середньо-високої і збити білки до м'яких, хвилясті пагорби, 1 до 3 хвилин. Поступово додати цукрову суміш і збивати до глянцевої, жорсткої форми піків, від 3 до 5 хвилин. Додати ванілін безе і збивати поки не включено.

Викладати безе у підготовлену пластину пирога, слідуючи контуру плити для покриття дна, бортів і ребер. Випікати протягом 1½ години. Поверніть пластину пирога, зменшити температуру в духовці до 200 градусів, і випікати до повного висихання, приблизно на 1 годину довше. (Снаряд буде підніматися вище краю пирога пластина; деякі тріскати добре.) Дайте повністю охолонути, близько 30 хвилин.

Що б бути клейковини кори, дуже цікаві. Я хочу спробувати його.

+120
Ida Sheera 21 жовт. 2012 р., 15:48:11

Відповідь була насправді в питанні. Ви використовуєте Chakoh молоком і він робить те, що він повинен робити....спліт. Це відбувається тому, що в ньому немає емульгаторів. Маса (поступається) брендів з емульгаторами, які є менш імовірно, щоб розділити. Є хороший explanaion тут приготування їжі з кокосовим молоком

+118
Audioglass 1 жовт. 2016 р., 16:28:35

@натяжних надав канонічний відповідь на який я згоден.

Інші пропоновані альтернативні відповіді на вплив ви пробували це джерело, наприклад, Амазон.

Амазонки Канада: Ангостура ароматик Биттерс, 100 мілілітрів.

+72
user64545 1 серп. 2014 р., 12:53:03

Підсумок: Так, ти зійшов з розуму.

Ботулізм виникає, коли у вас є речовина, яка переносить botulinum клостридія і тримати його на деякий час (строки від днів, а не годин або хвилин) в анаеробному середовищі (наприклад, пляшку олії).

Бактерії не зможуть заритися в пляшці ззовні, не може вона плисти проти сили тяжіння з овочів у маслі. Проблема виникає тільки якщо ви в кінцевому підсумку з деякими з рослинної речовини всередині пляшки.

Якщо ви як і раніше стурбовані цим, ви можете зцідити трохи олії в мірну склянку і залити звідти.

+60
Linda Hooser 29 трав. 2018 р., 11:44:09

@Blrfl я думав те ж саме (ну, я не дивився на потужностей на мою мікрохвильовку або перетвореної речі на мою газову плиту. Але, той факт, що ви майже напевно буде опалення менше води, щоб помити блендер, ніж інші страви, зовсім фактор на стороні енергоефективності речі. В якості точки продажу, це теж всього лише спосіб усунення додаткові дії. Моя дружина і я тільки що отримав один з цих висококласних блендер (блендер) і я часто підігріти чашку або два води, а потім в блендер нагрівається залишилися інгредієнти залишок шляху. Я б стверджувати, що в цілому ви не по-справжньому кулінарія більшість продуктів. Швидше за все, ви не розпорошуючи їх і гріти їх на невеликому вогні протягом декількох хвилин (значно менше, ніж у сталого кипіння великі нормального супу знадобиться). З іншого боку, подрібнення збільшує площу поверхні продуктів значно, тому вони нагріваються дуже швидко. В цілому, ці блендери в основному рекламують "їду в блендері за 10 хвилин" і за такі речі, як супи, що схоже на правду. Для чищення, я вважаю, для більшості речей я ще трохи про миття рук, але не настільки ж....YMMV.

+33
Dave Brooks 10 бер. 2018 р., 00:51:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil