Яке ім'я для кухарському ковпаку?

Я хотів би знати, що за довгу капелюх, які носять шеф-кухаря називається.

Макакою-це те, що Google/тух Вікіпедії, але це дійсно так?

+172
Anto Robinson 1 серп. 2013 р., 14:07:12
37 відповідей

У якості відправної точки, я знайшов цю статтю, у якій говориться:

Запропонована специфікація температуру для охолодження продуктів харчування були переглянуті час від часу, як знання та передові технології. Спочатку на 7°C (45°F) була розглянута оптимальна температура; однак технологічні удосконалення зробили його економічним для вітчизняних холодильних установок, що працюють при температурі 4-5°С (40-41°С). Для швидкопсувних продуктів ≤4.4°с (40°F) є бажаною температури охолодження. ... Навіть ці заходи не можуть контролювати всіх патогенних бактерій. Наприклад, Л. лістерії, ієрсинії enterocolitica, Аеромоноз hydrophila, Б. эхиноцереус і С. ботулінічний буде помножити на рекомендоване "хорошою" температури охолодження (до 5°C [від 41°F]). Є й інші бактерій (сальмонел., Е. coli і S. aureus), який, хоча і не здатні рости при температурі нижче 5°C (41°F), то скористається зловживання температуру і рости. ...

Якщо ви зацікавлені в додатковій інформації про все, що в статті є бібліографія, але більшість з них недоступні онлайн. Я знайшов цю таблицю діапазонів температур для зростання для декількох поширених бактерій, хоча. Зверніть увагу, що, наприклад, С. botulinum ростуть до 3,3 с/38°F, і виявляються L. monocytogenes (лістерії) зростає вниз до 29,3°Ф (-1.5°с)! Так що навіть 4°С не зупиняється все.

У будь-якому випадку, там напевно є конкретна вигода від 4°С рекомендації: багато харчового походження бактерії, безумовно, багаторазово вище 5°С, що призведе до більш короткі безпечної холодильної рази (або більше хвороб харчового походження, якщо ви не відрегульовані) на 7°C або 8°C температури використовується в Німеччині.

Я не нічого конкретного про те, чому Німеччина вирішила терпіти, проте цей ризик, знаєте. Історичний розвиток в більш низьких температурах, наведених у тому, що Німеччина просто не скорегували свої стандарти нижчі, оскільки технологія покращилася (як згадано в статті), але незрозуміло, чому.

Примітка сторони: за межами продовольчої безпеки, головним чином холодильники можуть мати небажаний ефект на продукти при випадковому заморожуванні його. (Температура залежить від конкретної позиції в холодильник, і за часом.) Тут є баланс між зниженням температури якомога більше для безпеки, і тримати досить далеко вище 0°C, що відхилення зазвичай не заморозити їжу. Враховуючи, що деякі речі ростуть навіть нижче 4°С, Я припускаю, що якби це було можливо, щоб утримати температуру більш постійним, ми б насправді побачити навіть нижче температури рекомендацій, в тому ж ключі, що і попереднє зниження температури рекомендацій.

+965
thomas brain 03 февр. '09 в 4:24

Поки у вас є достатньо льоду, щоб тримати їх холодно весь час, так само, як і просто покласти їх в холодильник на пару днів: вони будуть охолодженими, залишатися охолодженим, тоді вам служив, то зігріли або просто природним чином привів до кімнатної температури.

Так що будьте впевнені, у вас є достатньо льоду, і, як зазвичай, будьте впевнені, щоб не дозволити їм сидіти вічно служити, і ви будете в порядку.

+946
Sina Riyazi 11 лют. 2015 р., 09:30:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Щоб зробити салати "краще":

 • Додати горіхи або смажені насіння гарбуза, щоб додати деякі хрускіт.
 • Використовуйте гірка зелень (рукола, радіккіо, білий ендивій...)
 • Додати деякі коренеплоди (морква, редиска...)
 • Додати деякі фрукти або свіжі або сушені.
 • Зробити різні види декорування (азіатський, близькосхідний...)
 • Використовують різні види білка(ненавиджу це слово) використовувати копчений лосось, курка, стейк з пашини...
 • Додати локшину (рисова локшина, рамен...) або зробити простий салат з макаронами.

Не знаю, якщо ви вже робите це, але тільки поставив тацю перед їжею в салат. Якщо хочуть використовувати фрукти або інші "крихкі" компоненти, постарайтеся упакувати їх окремо і змішувати їх перед вживанням, щоб зберегти все свіже

+866
Igor Zevaka 29 черв. 2016 р., 08:46:02

Вони можуть розраховувати як рецепт книги або путівники, але два В пошуку досконалості книги Хестона Блюменталя як захоплюючого читання. Не впевнений, що я коли-небудь зробити в Чилі, що потрібна ціла пляшка Джека Дэниэлса, але зусилля, які ви можете покласти в створенні смачна їжа вийшла по-справжньому захоплюючою.

+828
JorgeeFG 7 лют. 2012 р., 06:47:45

Я був в незліченних "південно-захід" мексиканських ресторанів, але всі вони, за винятком чіпотле, вони просто не можу здатися, щоб отримати інгредієнти в буріто рівномірно.

Наприклад, одним з буріто, яке я мав весь салат зверху, рис був в середній частині, і м'яса у мене був забитий в самому низу буріто.

Якщо можливо, чи є спосіб, щоб задовольнити навіть суміш інгредієнтів в буріто? Є певне місце, щоб покласти ці інгредієнти?

Я питаю це тому, що одна справа мати погано загорнута буріто, і це інша річ, коли я відкусив величезний шматок чистого guacomole.

+781
Fitz Patrick Onhnyahngoh 15 січ. 2016 р., 09:54:25

Якщо вона на смак і добре пахне, я б все-таки використовувати його. Це не принесе вам ніякої шкоди. Він може просто зменшується/зменшується аромат.

+718
WhatEva 5 черв. 2019 р., 02:05:29

Ось я і намагаюся знайти послідовний шлях отримання хорошої якості, середньої прожарки котлети без стрільби гриль. Котлети завжди готували на вулиці швидше; всередині все одно червоний (не рожевий).

У мене є велика чавунна сковорода на електроплиті і, як правило, використовують яловичину від 80 до 85%. Які-небудь пропозиції?

+704
awill 6 жовт. 2017 р., 04:00:25

Так, це абсолютно безпечно (як довго, як ви продовжувати розморожувати м'ясо у безпечній манері, як у холодильнику).

Маринад не почне мати великого ефекту, поки принаймні зовнішні шари м'яса відтанули, але його не буде в іншому випадку буде мати ніяких побічних ефектів. Це може трохи підвищити віддачу у зв'язку із змінами в текстурі м'яса з кристалів льоду, але ефект повинен бути незначним в кращому випадку.

Насправді, ви можете заморозити м'ясо в маринаді, якщо ви того побажаєте, і знаю, що ви збираєтеся використовувати його при відтаванні. Він буде отримувати благо час маринування до тих пір, поки зовнішні шари заморожуються, а потім знову під час відтавання.

+667
jimmont 13 жовт. 2018 р., 04:15:51

Мені подобається готувати різні страви азіатської кухні і одним з важливих інгредієнтів я використовую рисове вино, на жаль, його стає важко останнім часом отримати, і Шері, яке іноді використовується, ніколи не був напій доступний в моїй країні.

Так, що ще я міг замінити рисове вино?

+661
Yash Tamta 23 лип. 2019 р., 00:23:04

Груди сухою, тому що вони пережарены. Всі різні термометри, які я використовував, щоб слідувати опубліковані керівні принципи, з'єднавши мене з підсмаженою м'ясом. Я думаю, що це із-за того, як я використовувати термометр, а також підвищення температури (як зазначив Satanicpuppy) поки м'ясо відпочиває. Що я зробив замість цього, щоб перевірити ступеня готовності, натиснувши м'яса з мій палець тикав його з градусником. Коли він все зробив, я записую температуру, прибрати з вогню і дайте м'ясу відпочити. Якщо перестаралися, в наступний раз я буду використовувати 5°с більш низьку температуру; якщо не готовий, 5 °F вище температури. Друга спроба зазвичай ідеально.

З плином часу на одержує гарні у спосіб натиснути пальцем, і один тільки потребує використання термометр, якщо це вже давно було зроблено те або інше блюдо.

+622
xorinzor 14 лист. 2017 р., 13:36:50

Підняти голову вгору. На верхній частині стійки, поряд з самим міксером ви побачите маленьке квадратне отвір. Перевірте, якщо ця діра заважає.

Якщо це виглядає зрозуміло, то переконайтеся, що настановний гвинт на правій стороні стояти не вистачає (як запропонував тут)

+523
Quinton Klein 20 жовт. 2019 р., 04:11:02

Використовувати російську, це просто додавши їх. Ваші продукти можуть не точно відповідати Вольфрамс середні продукти, але багато лабораторії використовують середні показники інгредієнт

Як @rumtscho про зміну або втрати заквашувати/процес приготування їжі впливає на остаточні результати. Там були книги, видані з таблиці, що відображають зміни, викликані ферментації і хімічної реакції

Вона виробляє красиві наклейки, все готово!

наприклад http://www.wolframalpha.com/input/?i=100g+борошно+і+100г+Масло+і+50г+цукор

Recipe nutritional label

+506
Julius Alfred 1 лип. 2011 р., 03:03:05

Холодну каву на смак менш гіркий, ніж гарячий кави. Коли я був дитиною, я працював у пекарні. Остання чашка кави завжди залишалося за перші пекарі, хто прийшов в 3 години ночі. До того часу я отримав там в 5 AMthe кави був не менше 12 годин і на пальники, принаймні, пару годин.

Я виявив, що якщо ви покладете трохи кави з льодом на смак ОК. Мій улюблений кавовий напій сьогодні є лід з пари пострілів еспресо. Без цукру потрібно.

+469
MsGeburt 27 трав. 2016 р., 09:23:09

Я б запропонував взяти один, довгий sujihiki стиль ніж з наступними характеристиками:

 • Високим вмістом вуглецю з нержавіючої або вуглецевої сталі - це допоможе зберегти гострий край з хорошим утриманням. Вуглецевої сталі повинен бути дуже сухим, щоб уникнути іржавіння, так що це трохи складніше в обслуговуванні.

 • Зручна ручка - для різання суші включає тривалі, повторні і послідовні зрізи і риба слизька роботи, тому вам знадобляться ручка, яка не ковзає в руках і забезпечує дуже сильну точність не тільки по блату частини розрізу, але і в відвалу.

 • Дрібне висота - сира риба створює велике тертя на лезо, тому ножі для суші мають низький профіль по висоті. Це зменшує площу поверхні в контакт з рибою, яка, в свою чергу, знижує тертя.

 • Помірної товщини - професійні ножі для суші, насправді досить товсті, тому що вони розроблені, щоб дозволити рибі лупити подалі від краю, щоб зменшити тертя. Однак, суші від шеф-кухаря проходять навчання, щоб мати можливість використовувати ці леза без зсуву ножа при різанні...домашнього кухаря рідко вдається оволодіти цим рухом, щоб не отримати ножа, що занадто товста.

 • Жорсткість - хороший ніж Sushi довга, але жорстка. Ви хочете вирізати, щоб бути чистою і прямий, так що ніж не може продемонструвати, що ви різання.

 • Конічні геометрії - якщо ви амбітні, йти вперед і отримати один скіс ніж Sushi. Це буде набагато гостріше, але набагато складніше підтримувати.

Професійні ножі для суші насправді не обов'язково жорсткий. Суші-шеф-кухарі знають, як точити ножі з wetstones і відточує, тому вони часто воліють працювати з трохи м'якше стали, бо його легше підтримувати. Я не рекомендував би цей підхід, тому що вдома важко змусити заточка виконана на відповідні кути, так що зазвичай це кращий вибір, щоб піти з високою продуктивністю, твердий, як сталь ВГ-10, японський блакитна сталь або CPM154, який проведе краю дуже добре і не вимагає частого заточування.

+458
Shela Islam 16 лют. 2014 р., 05:16:27

Як SAJ14SAJ сказано, коли робиш тісто покриття, потрібно провести його в олії протягом секунди, перш ніж дати йому впасти, так що це кори аж до її стосується кошика.

Однак, ви згадали з скибочками цукіні на вершині, я підозрюю, що тісто зійшов повністю.

Паніровка для смаження-це трохи дивно, так як ви повинні переконатися, що ви не покласти щось мокре зверху щось ще мокрій (або сухої по сухому), і не занадто товстим шаром.

Так, у випадку з цукіні, ви повинні переконатися, що шматки дуже сухий, перш ніж покласти їх у тісто ... якщо вони свіжі нарізані, вони будуть виштовхувати рідина, і тому вам може знадобитися, щоб покрити їх у борошні або крохмалі, струснути їх, а потім покласти їх у тісто.

+432
Mike Crutcher 16 лист. 2018 р., 11:26:05

Це звучить як смажений тофу затяжок.

+423
shah Saud 24 трав. 2015 р., 13:15:30

Одна з речей, які я знайшов дані з отримання вакууму за допомогою досить аналогічне підрозділ стиль, щоб переконатися, що повітря є спосіб, щоб вирватися з мішка надійно. Кращі сумки я знайшла ті, які гладкі на одній стороні і штрихування рубчик з іншого боку, я мав обмежений успіх з сумками, гладкі з обох сторін, що, ймовірно, все в порядку з комерційних машин.

Крім цього важливо досить вирізати сумки прямо, якщо не використовувати попередньо сформовані і переконайтеся, що кінець мішка знаходиться в центрі правого каналу шляху. Також я виявив, що це варто спробувати, щоб тримати кінець мішка злегка прочиненими, щоб не спробувати і натисніть на нього, просто дайте йому сидіти там і розраховувати на тиск від кришки, щоб утримувати її під час його роботи. Ви також, здається, щоб отримати кращі результати з хорошим рівномірний тиск на кришку, я використовую мої долоні, а не пальці, щоб натиснути вниз і тримати їх в сторону, але не прямо на кінці кришку.

+403
f1 outsourcing 13 бер. 2018 р., 01:06:14

Я чув, що це дозволить створити більш ніжний кінцевого продукту.

+402
user2565010 29 вер. 2010 р., 11:27:28

Пілінг для них є економія часу .. тому тримати їх у воді-це кращий спосіб і обсушити ( паперовим рушником або як завжди) те, що я повинен зробити, це не те, що ті забирають .. це пілінг їх ... я роблю це раз на тиждень .... Жорсткий варити тримайте їх у воді і щоранку візьміть 2 промивка протягом 3 секунд, потім висушіть їх протягом 3 секунд .. посипати сіллю і перцем на них і їсте .. це всі ціни тільки займає у мене 1 хвилину зазвичай 30 секунд ... так що я можу насправді сказати тримати у воді-це швидкий спосіб, щоб з'їсти яйця і тримає їх дегустація найсвіжіших і у воді я знаю, що вони захищені від висихання мікроби .. все ... все .. сподіваюся, що це допомагає .... Іноді я приходжу на роботу .. я вклав у замок щільно закритому контейнері, які стоять по кілька доларів, і я можу тримати їх у воду і поставити контейнер в сумку з важливими паперами і не турбуватися про контейнері, Відкриття і вода виходить з ... якщо ви не маєте один, використовуйте стрічку або гумки то р с поліетиленовою плівкою або олов'яної фольгою або мішок замку застібки-блискавки ... я люблю замок кришки ... вони повинні мати знімне гумове ущільнення для забезпечення щільного герметичного ущільнення ... Сподіваюся, що це допомагає ... у мене теж був шеф-кухарем протягом 30 з гаком років і побував у багатьох навчальних управління харчової шкіл .. а також сімейних ресторанів, а також вдавалося небагатьом . Тому будь-які питання ви можете знайти мене на FB або

+381
Nikolay Nadorichev 8 серп. 2015 р., 21:33:32

Якщо гроші (і складність) не є об'єктом, лазерна різка створює кращий фініш. Мій друг створив особняк у казкові пряникові", всі деталі якої були вирізані з великих плит пирогів напекла.

Труднощі у вашому випадку буде калібрувати лазер вирізати в потрібному місці на вашому штук.

Очевидно, це не практичне рішення для більшості людей, але тим не менше повинні бути згадані

+360
killer queenzz 9 квіт. 2016 р., 09:52:27

Це полгаллона молока, що вам не потрібно викинути стоїть за харчового отруєння? Якщо б мені довелося обирати між можливими кривавий пронос, блювота, сильні болі, судороги і, можливо, навіть смерть і витративши кілька доларів, я б витратив ще кілька доларів.

Кинути речі. Якщо він закисне, у вас жива колонія бактерій там.

Вони можуть або не можуть бути шкідливі, але я не можу підкреслити, що це просто занадто небезпечно, щоб спробувати.

+358
Munire 17 квіт. 2012 р., 10:29:32

Це буде залежати від духовки.

В більшій ізоляції буде дорівнює менше втрати тепла.

Більш тепловою потужністю більше енергії для обігріву. Більшу частину теплової потужності в металі і склі. Повітря тільки в духовці не займе багато тепла. Додаткова теплоізоляція має дещо більше теплової потужності, але за своїм характером ізоляції є низька теплоємність.

Це було б близько. Замість того щоб намагатися обчислити міру. Поставити лічильник на лінії або просто час. Духовка має на вимикання контролера і деякі ви можете почути клацання. Або ви можете просто спостерігати за елемент. При нагріванні він на все час. Дивитися духовку на годину і час, як довго елемент.

Дешеві печі з тонкого металу і трохи ізоляції буде використовувати більше електроенергії, щоб залишитися на.

Більш високого класу добре утеплений, піч буде небезпечно.

+321
Jeremy Zahner 22 груд. 2010 р., 02:32:41

Я чищу мою, тільки 1-й зовнішній шар, як моя мати зробила. Гриби ростуть у форми або гній, так що я дійсно думаю, що варто очистити і промити їх. Я не можу уявити, що хочу з'їсти цвіль або гній за станом здоров'я

+294
Allen Skysro 22 лип. 2014 р., 22:58:01

Це може бути пов'язано з товщиною соусом. Це ваш свіжий томатний соус тонше, ніж storebought соус? Я припускаю, що storebought соус скоротилася сильніше, ніж ваш домашній соус, і, таким чином, краще прилипає до локшині.

Спробуйте подальшого скорочення ваш соус, киплячий на більш тривалий час.

+293
funlearning 5 лип. 2015 р., 11:44:03

Ймовірно, що у вас є у вашій шафі-це пекарські дріжджі. Пекарські дріжджі-це досить загальний термін, і може звернутися до миттєвого дріжджів або сухих активних дріжджів. Я не впевнений, що ваш рецепт просять.

Тут наводиться короткий опис типів дріжджів тут: краса і дріжджі

Я сподіваюся, що це допомагає.

+254
Ben Lavadia 31 груд. 2013 р., 15:14:39

Який зелений чай ви готуєте? Це з чайних пакетиків або листового зеленого чаю? Як правило, я рекомендую наступні:

 • Зелений чай: зелений чай з пакетика чаю іноді може бути гірким, з додаванням цукру або меду проблем немає взагалі. Там немає точної суми, то власні уподобання, але уникайте занадто багато цукру для здоров'я.
 • Листовий зелений чай: чай для вкладиша, один взагалі не класти цукор і насолоджуйтеся натуральними ароматами. Вільний чай, який складається з зламаного або подрібнене листя ще можуть гірчити. В такому випадку, додати трохи цукру, якщо ви віддаєте перевагу. Повний аркуш або багатий бутон чай повинен мати природний солодкий присмак сам по собі.

Інші примітки: Якщо ви повинні мати підсолоджувачі в чай, то, як правило, не має великого сенсу витрачатися на полуденок клас. З точки зору здоров'я, вони не сильно відрізняються від нижчих класів. Якщо ви чисто любитель чаю, переконайтеся в тому, щоб дослідити вище клас чаю, ви будете любити їх.

+245
Sabir Khan 21 вер. 2018 р., 10:53:52

Я б назвав ці "пироги", а не деруни особисто.

Я мав великого успіху за двома методами.

Я підготував їх у комерційних кухні у великих пакетах по випічці цілісного картоплі в духовці, чистять, шаткують, приправою, потім окремими порціями обсмажити в олії до хрусткої скоринки.

Вдома я віддаю перевагу мікрохвильова піч весь картопля (тикаючи отвори в ньому, щоб він не вибухнув) до готовності, не використовуючи духовку.

Цих двох методів приготування їжі є кращим способом, щоб забезпечити прожарювання в середині, що дозволяє зосередитися на створенні скоринки за бажанням. Фритюру працює просто відмінно, але знову ж таки, я пропоную варити через перший.

Я б порадив кипіння. Додавання вологи для картоплі є контрпродуктивним для вашої мети хрустким післясмаком.

+233
Solutionist 4 трав. 2019 р., 01:18:56

Я помітив, що багато паштет де фруктами рецепти виклику для невеликої кількості глюкози, крім цукру. Мій місцевий магазин не було глюкози, але у мене сироп близько глюкози. Можна використовувати сироп глюкози до глюкози (я припускаю, що вони мають на увазі в сухому вигляді)? Якщо так, то яке співвідношення слід використовувати?

Як приклад, це один рецепт: http://trissalicious.com/2010/02/25/family-gems/

Це питання не конкретно до цього рецепту, хоча. Більшість паштет де фруктові рецепти, здається, називають на глюкозу.

+223
Lolitha Ratnayake 24 груд. 2010 р., 12:07:41

Після того як ви навчилися розпізнавати хорошу консистенцію тесту навпомацки, ви можете вирішити, щоб додати більше борошна. Це тому, що навіть якщо ви важите, ваша текстура може бути під впливом невеликих змін у вміст клейковини в ваш бренд і пакет борошна (це натуральний продукт, в кінці кінців, і різниця між 11 та 11.5% - це вже помітно) і від вологості вашій коморі. Перш ніж ви навчилися розпізнавати ідеальну текстуру на дотик, використовуйте додаткові борошна для запобігання прилипання до посуді, якщо вона відчуває себе жахливо мокра і тече скрізь (але тоді ви, напевно, неправильно заміряв).

+193
Linjie 17 черв. 2011 р., 09:51:34

Це дивний відповідь і не може бути практична, але якщо ви запечатати його в пластикові пакети і помістіть мішок під водою, це може допомогти. Це, звичайно, є принципом, що лежить в сортирах ;)

+179
jtotheh 12 лип. 2019 р., 23:39:32

Я використовую стевії Hermesetas. Я можу приготувати рідкий підсолоджувач зі стевії, порошок для діабетиків десерт - солодкий суп з фруктами і желе? Які-небудь вимоги під час приготування їжі?

+125
DasanD 22 лип. 2015 р., 23:33:10

Коли готую різотто одним з перших кроків є обсмажувати рис в олії протягом декількох хвилин (або поки рис не стане напівпрозорим).

Що відбувається, коли рис обсмажують? Який ефект це має, і що буде, якщо цей крок був пропущений?

+124
Nabeel Ali Khan 6 січ. 2010 р., 05:41:10

Використовувати Viacal: занурте фільтр відразу, ретельно промийте наступний день і вимити з миючим засобом; сполосніть ще раз. Використовувані Viacal потім можна покласти назад в контейнер і знову використовувати. Насправді, Viacal є більш ефективним чистіше, ніж інші власні кухня і ванна кімната прибиральників – правда, слід дотримуватися обережності з точки зору можливої алергії або проблеми з диханням, які можуть вплинути на деяких людей. Але знову ж, це часто варто експериментувати з миючими засобами: наприклад, спрей для миття вікон ідеально підходять для чищення книжкових обкладинок! Розчинники часто можуть видалити плями, що ніякі інші очисники, але оскільки ці легко спалахують, слід проявляти обережність при їх використанні.

+108
Asaf S 29 вер. 2017 р., 04:24:51

Я не хочу вас розчаровувати, але зараз майже все йде від томатного концентрату/пюре. Це, наприклад, вироблені в Китаї, потім перевіз сюди, потім розведеної (і, можливо, змішаний з іншими інгредієнтами, такими як сіль або лимонний сік) і продається як Пасату або соку.

У цьому випадку різниця тільки в розведенні, і вони можуть бути замінені "зверху" (більше розведення). Я зробив це, наприклад, суп з пюре замість Пасату.

Я можу тільки відіслати вас до 2005 голландський випуск програми 'Keuringsdienst Ван Waarde' про томат-пюре.
Вони хотіли знати, як банку томатного пюре може бути проданий всього за €0.08, і йшов по сліду через Італію (де ми в Європі, думаю, що це як правило) в Китай.

О 20:00 в цей епізод вони (знову) поговоріть з італійським продюсером, який імпортує концентрат з Китаю, і це підтверджує (він говорить по-англійськи, до речі).

+94
Esdras Henrique 24 січ. 2011 р., 02:03:49

Зробили два дні тому. Відкрийте, злийте, квасоля занурити в гарячу воду, знову процідити.

+91
Paul Bryan 10 квіт. 2010 р., 11:32:50

Ви навіть можете сформувати булочки з тіста і покласти на деко, в холодильнику. Потім, коли ви встаєте вранці, берете хліб з холодильника, вимикач на печі, і десять хвилин потому засунути хліб там.

Це не ідеал, і ви, можливо, повинні грати навколо трохи з параметрами, так як дріжджі будуть працювати в дуже різною швидкістю в залежності від температури. Інша проблема полягає в тому, що хліб поверхню висихати в холодильнику. У мене жерсть, що я поклав вниз на деко, з невеликим миску з гарячою водою, щоб підтримувати тиск пари на деякий час. Вода, як правило, конденсується на хліб та інші речі, досить швидко.

Ви також можете грати з допомогою трохи більш низькій температурі і більш тривалий час в духовці, якщо тісто дуже холодно.

Єдине, що я іноді роблю, це те, що я залишаю хліб у холодильнику на ніч, і потім, якщо я прокидаюся в середині ночі (близько 4 ранку) перенести лоток в духовку. З За закритими дверима, він перетворюється на досить хороший розстоєчну шафу. (Особливо якщо ви також додати в миску з гарячою водою.)

+29
Sunday Stephen 30 черв. 2018 р., 14:43:48

Крім того, фіксація процесу не нагрівати йогурт, я пропоную чит: додати 2 столові ложки сухого молока на кожен літр молока.

+18
swathi madaram 30 жовт. 2011 р., 20:22:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil