У чому різниця між пектин і пектинові НХ?

Я бачив рецепти, закликають до пектин, інші називають пектин для Нью-Гемпшир, так що є різниця.

Чи міг хто-небудь, будь ласка, поясніть мені в чому різниця між ними і як вони ведуть себе по іншому? Та є правило, коли використовувати яке?

+218
Xclane 29 трав. 2014 р., 23:10:37
40 відповідей

Багато рецептів, які я читав для піци, зателефонуйте на змішувач. Це кращий спосіб? Якщо це так, що змішувач повинен я зробити? Я бачив на кухні допомогу і Електролюкс. Що ще я повинен вважати?

+905
Javier Villa 03 февр. '09 в 4:24

Це може бути евгенол, який викликає відчуття оніміння ви відчуваєте. Евгенол є загальним для кориця, гвоздика, мускатний горіх, базилік лавровий лист і використовується в анестезіологічної & анальгетиків, серед іншого.

+903
user90935 14 лип. 2018 р., 23:28:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бачу декілька відповідей, які здаються навшпиньки навколо проблеми, але не зовсім б'ючи його голову-на...

Якщо у вас є час, погляньте на цей серйозний їсть статті, харчової лабораторії: морозиво без морозива машини. Хоча він Про робити морозиво без машини, багато з цих принципів застосовуються до машин, так як цю проблему ви відчуваєте таке ж, як і ті, з якими стикаються ті, без морозива виробники: утворення крижаних кристалів.

Попри те, що шеф-кухаря відповідь говорить, Ви не повинні тримати морозиво вище-мінусові температури щоб уникнути кристалів. Як Моллі вже правильно зазначили, саме це є метою обгону; в легшим морозиво, тим менше можливості для кристалів льоду у формі. Але це не вся історія. Вам просто потрібно включити кондиціонер, потрібно зберегти її розігнали так, що рідина ніколи не надто густо в одному місці.

Морозиво виробники повинні робити обидві ці речі. Шляхом збивання вершків, в той час як вона замерзає, вона утримує суміш розганяють і вводить більше повітря (перебег).

Мені здається, що відбувається те, що ваш морозивник просто не отримують достатньо холодно. Якщо він насправді довів температуру морозива до нуля або нижче, то послідовність не зміниться після здачі його в морозильник. Так що ви отримуєте не зовсім заморожування морозиво з морозива, який є великим, але потім ви покладете його в морозильник, де, що не зовсім замерзлу рідина, утворюючи великі кристали льоду, як вона замерзає по-справжньому.

Так що ваші варіанти вирішення цієї проблеми є:

 • Інвестувати в більш дорогі морозива, що озноб краще (це може або не може бути практичним).

 • Ввести додатковий перевитрата по попередньо збивати крем, перш ніж покласти його в машину. Збийте до м'яких піків, потім складіть його в суміш (не збовтувати!). Те ж саме можна зробити з яєчними білками так само. Це може дати небажаний об'єм заскок, як 94%, що в Брейера, але зробити це буде майже неможливо для кристалів у формі.

 • Флеш-заморозити сухим льодом або рідким азотом. Це не може бути практичним, але це самий надійний спосіб запобігти кристали льоду від формування, так як головне утворення кристалів вимагає часу.

 • Якщо ви не можете флеш-заморозити, а потім спробувати пакувати місили морозиво у формочки для льоду, як Кендзі (серйозний їсть) не з "сирої" морозиво, потім дати йому шанс в кухонному комбайні, після того як він завис.

 • Нарешті, одна річ, що навіть серйозні жере забула згадати, щоб використовувати стабілізатор. Ксантанова камедь відмінно підходить для морозива і допоможе зберегти його в "збита" консистенція, поки вона в морозилці. Вам не потрібно багато - використовувати близько 0,5% від загальної ваги. Стабілізатори, зокрема, що дозволить вам заморозити морозиво довше, і запобігти це 1-2 дня "термін придатності", який був згаданий раніше відповіді.

Будь-яку або всі з цих речей дозволить поліпшити плавність морозива і допоможіть їй вижити в процесі заморожування.

+878
Ammar Naseer 27 вер. 2010 р., 08:49:38

Це напевно залежить від того, яка почуття вас виникли, але якщо чесно я ніколи не бачив солодкуватості зіпсувалося, навіть після кількох років. Я мав солодкуватості в холодильнику вже більше року і все було чудово.

Я пропоную наступне: слідувати своїй інтуїції. Просто подивитися на нього і перевірити на звичайних знаків. В порядку: вона виглядає нормально (ні форми, ні кольору, нормальної консистенції)? Пахне нормально? Воно на смак нормальний? Тоді це напевно все-таки добре, і ви можете використовувати його для все, що вам подобається. Якщо ви все ще не впевнені, використовуйте її тільки для приготування їжі.

+754
Alroy 21 жовт. 2013 р., 23:01:38

У мене є пакет заморожених халапеньо з 2008 року, що ще є хороший смак і прянощі. Вони тривають так довго, як ви можете стояти, щоб не з'їсти їх, наскільки я можу судити.

+734
user11915 13 черв. 2013 р., 20:51:29

Різниця може бути в умовах Чилі зростала. Це той самий перець, тільки він виріс в іншому місці. У кожному рецепті з соусом з гострого перцю, ви можете обміняти його на будь-який інший гострий перець, оскільки самий гострий перець майже винятково використовується для горячести і не мають особливого смаку. Вам просто потрібно налаштувати кількостях небагато, тому буде так спекотно, як ви хотіли б його бачити.

+670
vinay kanth 30 груд. 2011 р., 11:24:37

Так, відбувається підміна. Це поєднання крем тартар і сіль!

+658
flip ping 20 серп. 2011 р., 12:36:49

Я не впевнений, якщо "скло" у ваш рецепт такий же, як цей, але в книзі Давида Wondrich, що п'ю!" (про старовинні коктейльні рецепти), він вказує, що "чарка" вимірювання в старовинні рецепти дорівнював 2 унцій.

+658
Jagadeep Saragadam 26 січ. 2018 р., 00:43:39

Це, ймовірно, відповісти на запитання неможливо, так як кожен сир партії відрізняється, і як ви порівнюєте 6-річний сир до 12 років сир з тієї ж партії? Заморожування сир, щоб зупинити старіння, робить його дуже змінюється в іншу сторону

Сир у віці зворотного експоненційної, просто лінія вино. Воно приймає поступово все довше і довше смаки міняти

Крім того, сири не змінюються в одному напрямку аромату, і з плином часу вони стають абсолютно різними від того, де вони почали, так що 12-річний сир може мати ніякого відношення до 2-річної сир того ж типу

За довгий час зміни текстури до такої міри не те, що люди думають, що більше сиру, більше пасти

Більшість людей, які шукають витриманого сиру цілком щасливі протягом 18 місяців до 3 років дужку, після чого він стає трохи дивним

Пам'ятаю сир витримується близько 4°С, що для більшості людей потрібно електрична холодильного обладнання, тому дорожче, за кожен рік для не великий дохід. Ви не можете просто засунути сир в погребі і сподіваюся, що виходить добре

+641
Alejandro Giraldo 22 жовт. 2017 р., 12:00:09

Заява "так, що бактерії б що-небудь поїсти" неправильно на кількох рівнях - у тому числі і граматично.

Бактерії вже є багато, щоб поїсти. Є багато цукру в молоці. Коров'яче молоко-4-5% цукру. Крім того, даючи бактеріям більше їжі дозволило б їм створити більш кислоти і зробити продукт більш кислий не менше.

Бактерії використовуються у приготуванні йогурту є лактобактерії і воліють все одно жували лактози.

Що сказав; лактози смак менш солодка, ніж сахароза в цукор. Додавання сахарози буде зробити йогурт солодше, якщо це ваш смак.

Зробити йогурт гущі робиться

 • точно контролювати температуру бродіння,
 • використовуючи більш жирне молоко,
 • додавання протеїну у вигляді порошку сухого молока,
 • чи видалення води після бродіння.

Коли я додавав цукор в йогурт вона не справила помітного впливу на текстуру.

+590
naaz2 mohamed 1 груд. 2014 р., 13:58:10

Привіт Поради бувалого: я не можу знайти відповідь на всі попередні пости, що стосуються роботи про те, що робити, якщо казанок вже заіржавіли. Я знайшов цей казанок в домі мого чоловіка, коли я переїхала - він не має поняття, звідки він узявся і як довго він там був. У мене немає інформації про це воке, крім того, що етикетка блякла виробника вказує, що вона була зроблена в Тайвані, імовірно азійських кулінарії, будинку, пропозиції і китайська (?) символи вище, а потім англійською: "сім---р ко. ЛТД" (далі --- вказує, де мітка бляклі і нерозбірливі) з адресою, міжнародний номер телефону та номер факсу. Вона чорна, має зварні, порожнисті сталеві ручки з отвором для підвішування, і сподівається бути комерційною, або ресторан-клас вок з вуглецевої сталі, добре використовувати. Він був збережений під-лічильника шафи поруч з дірявим раковиною, тому в мене немає жодних сумнівів про те, де спочатку іржа взялася. Є близько 10 невеликих отворів на дні і майже половина всієї верхній правій частині кола WOK-це практично один суцільний тонкої (не ямки) площею іржі.

Раніше, я провів більшу частину дня по черзі: очищення іржі (з крупною сіллю і дрібної солі), протерши рослинним маслом і опалення за високого газового полум'я,- потім повторюючи цей процес 3 або 4 рази, поки я був впевнений, що ніяка іржа або волога, що залишається (хоча це ще ямки в деяких місцях на дні), а потім ще один тонкий шар масла на ущільнення від вологи, знову нагрівають, потім витер. Він працював дуже добре на пару тижнів, але так як я в даний час не готують в азіатському стилі на регулярній основі, через кілька тижнів мовчанки він знову повернувся іржавий, чи не гірше, ніж коли я знайшов його.

Я повинен бути з використанням сталевої вовни, щоб вичистити іржу до голого сталь перший, або просто сіль? Використовуючи різні масла? (ВД-40? Просто Жартую). Духовка проти газового пальника опалення? Як я повинен зберігати це? (У мене обмежений простір-це велика частина мого апаратури висить на стінах або на сталь кухня стелажі для одягу, так що я не думаю, що потік повітря є проблемою.)

Як це схоже на відносно пристойний шматок обладнання, я хочу зробити більш азійському стиль і вміти використовувати його на більш регулярній основі. Цей вок можна врятувати? Я не хотів би, щоб покласти його на узбіччі і витрачати гроші на новий ресторан-якості вок. Заздалегідь дякую за будь-які рекомендації. П. С. У мене є фото, але з-за проблем з програмним забезпеченням з моєю камерою, я не можу в даний момент - постараюся відправити фото, якщо я не отримаю відповідь на це питання.

+574
Triski 6 бер. 2013 р., 22:05:02

Причина тиску-консервуванні некислих продуктів харчування полягає в тому, що спори ботулізму можуть виживати при температурі кипіння, яка буде псувати їжу в той час як в банках.

Якщо це так, чи можна гарячий компрес тиску-приготовлену їжу в стерилізовану банку?

+555
AlwaysANoob 13 трав. 2019 р., 02:38:03

Рецепти, які я бачу в інтернеті дещо відрізняються від ваших, і може допомогти у вирішенні вашої проблеми. На додаток до більшості з ваших інгредієнтів, вони містять соду і яйце. А розпушувач робить велику частину заквашиваем, коли використовується у поєднанні з харчовою содою, що додаток, плюс розпушувачі харчування яйце буде мати істотне значення. До речі, 6 чайної ложки розпушувача забагато для кількості борошна в рецепті. Крім того, перевірте консистенцію тесту. Вона повинна бути десь між в'язкістю блін та вафельні тісто. Нарешті, я хотів бути обережні, щоб не над змішуванням. Як і млинці, ви не хочете будувати структуру клейковини борошна, що б зробити текстуру торта сильніше. Видається, що це хороший ресурс.

+552
nia pham 6 жовт. 2019 р., 12:21:32

Не на всіх. Херес рецепт, який ви могли б спробувати http://norecipes.com/blog/kimchi-jigae-recipe-kimchi-soup/

+519
Nuruddin Ashr 23 квіт. 2011 р., 01:29:25

Коротше:

Камадо на 250-275f
Реберця протягом 4-5 годин

Ребра мають шар м'яса, потім невеликий шар жиру, потім м'ясо на самих ребер. Верхній шар стає досить м'якою і їстівної, але основна шматок яловичини, занадто жувальні ще.

У мене було два йде на це, перший час температура була ближче до 300 ° F, і трохи коротший час приготування.
В обох випадках я встромив зубочистку в обох частинах м'яса, і він пішов, як якщо б м'ясо було м'яке і ніжне.

В основному, що я роблю не так? Не вистачає часу? Не вистачає тепла? Я хвилювався, що я міг би переварити їх і обсушити. Так що я міг би знову спробувати, але загорніть їх у фольгу на півдорозі...

Редагувати: те, що я робив, що працював
По-перше, це ганьба, що я можу позначити обидві відповіді як відповіді, тому що вони обидва допомогли.
Що я зробив, щоб дим ребра на 270-285f за 5,5 годин, і вони були біса ідеально.
Я почав на 270, і відкрив, що вент, що температура повільно піднялася до 280 за 5,5 годин. Дякую всім за допомогу.


Правка: і завдяки користувача, який відредагував моє питання і зробив ще гірше. Принаймні, вивчати граматику по-перше, і, можливо, зв'язатися з людиною, питати, що їх метою є.

+499
Dewondr Cropprue 4 лют. 2016 р., 13:39:32

@Джо дякую за відповідь на моє попереднє запитання! Після епічної не намагається фритюрі пиво клярі кабачки (закінчилося пиво побоїв блін-як клякса з скибочками цукіні зверху) у мене уточнююче питання:

При фритюрі овочі, пиво побоїв, а не просто покрите яйце/молоко і хлібний м'якуш суміші, ви повинні покласти їх у глибокий Fryer з кошиком вже зануреним в масло? Це буде запобігти вищезгадані "пиво побоїв млинець" на дні кошика? Крім того, це спосіб зробити будь-яка значуща відмінність, якщо використовується смаження овочів в яйце/молоко і панірувальні сухарі суміш (дайте мені знати, якщо потрібні роз'яснення - звучить дивно)?

+499
Roman Potapov 29 трав. 2010 р., 12:02:21

Як маленький цибулю кубиками? якщо він занадто великий, він може зупинити м'ясо склеился, так що спробуйте і зробити його як можна менше. вони триматися разом, коли ти створив їх? Ви можете спробувати, щоб натиснути на кулі, як можна разом, а якщо вони не сформовані досить щільно, це може призвести до їх розвалиться.

Будьте обережні, додаючи занадто багато яєць, а також якщо суміш стає дуже недбалий, він не буде тримати разом. Я думаю, 1 яйце багато на 500г м'яса, і, мабуть, дуже багато, особливо, якщо немає будь абсорбуючий матеріал, щоб прив'язати до яйцю.

Ви можете спробувати додати трохи панірувальних сухарів (пару ложок), який у поєднанні з яйцем може допомогти "клей" котлети разом. Штраф тапіока може бути альтернативою сухарях, а також. Я припускаю, що додавання борошна також може допомогти (не пробував), але це може призвести до сирий смак борошна в котлети, так може спробувати спочатку, перш ніж подавати його своїм гостям.

Я теж намагаюся покласти котлети в гаряче масло потім відразу ж дати їм ніжний поперчити зовні все котлети з маслом, як я вважаю, це допомагає зупинити їх прилипання до сковороди, що може призвести до їх розривало на частини, коли я намагаюся включити їх.

+498
arvindh 16 серп. 2014 р., 14:03:59

Картопляні часточки картопляні часточки, ріжете ви їх самі або купуєте їх вже підготували. В залежності від рецепту і особистих уподобань, шкіри є обов'язковим. Рецепти "готові" інгредієнти, коли автор намагається заощадити час. Так, в даному випадку, це, ймовірно, означає, придбаний у магазині, вже підготовлені клини. Насправді, це займає час, щоб очистити і Клин картоплі. Плюс ви зможете отримати більш свіжий продукт, і це буде коштувати вам менше. Звичайно, ви можете змінити час приготування, В залежності від того, чи не підготував предмет вже приготовлена.

+485
Srinivasan N 21 лип. 2014 р., 13:55:39

Це, напевно, один з цих змішане з газованою водою:

 • Простий сироп і штучні аромат персика

 • Концентрований персиковий сік (напевно з додаванням цукру)

+455
ksoderstrom 29 бер. 2015 р., 04:27:27

Найближчий я прийшов, щоб робити це з беконом картопляне пюре лол, але у мене були котлети з шматочками бекону і сиру в суміш (хоча це було можливо, соєвий бекон).

Я б сказав, що готувати його всю дорогу, а потім перетворюється в котлету суміші-ваш кращий вибір. Якщо ви турбуєтеся про Петті разом з насипами смачне сало всередину, можна додати яйце в суміш для яловичини (мій улюблений спосіб). На жаль, я не можу гарантувати, що сало буде залишатися свіжим, в цьому препараті.

Якщо ви любите пиріжки з пар-варене сало, ви пропустите крижень реакції з яловичиною (наприклад, яловичину не чар, а де бекон).

Отже, найкращий спосіб гарантувати самий смак Ваш гамбургер і бекон, щоб приготувати їх окремо. Ось цю ідею я придумав, що я вмираю, щоб спробувати:

Крок 1) Через півтора-смужки бекону, створення Петті, обплітаючи смужки бекону. Готувати свій бекон котлета на плоский верх сковорідці, поки обидві сторони є хрусткі і класні.

Крок 2) Беремо 2 насипу ваш досвідчений місцях яловичини і розбивали їх на плоскій вершині. Ви, можливо, забажає почекати, поки бекон готується, так що ви можете приготувати котлети в свинячий жир. Я не можу нести відповідальність за серцевого нападу/інсульту.

Крок 3) Після того, як дві котлети і бекон, котлети, приготовлені, Збери свій сендвіч! Нижня булочка -> бургер #1 -> беконом пиріжок -> Pepperjack та інші складові -> Бургер #2 -> верхній булочкою.

Крок 4) Ом ном ном

+431
NoLifeIsPower 1 бер. 2014 р., 13:08:10

Можна приготувати чіпси в режимі гриль в мікрохвильовій печі? Я можу що-небудь спекти, наприклад, індійська версія Самоса в мікрохвильовій печі з використанням гриля для одягу? Ось фотографія мікрохвильова піч з грилем стійки:

enter image description here

+423
chrickso 24 трав. 2010 р., 00:27:32

Я б сказав, що це не те, що ми не можемо зробити чавунні сковорідки так добре, як старі. Це те, що для більшості компаній це не гроші. Компанія не робить гроші, роблячи супер висока якість чавуну ("як старий мотлох"), що обходиться в $100-200 в каструлю і продаючи їх у кілька чавун ентузіастів (ті ціни є випадковими, я не знаю, скільки це буде коштувати, якщо вони були зроблені, але було б набагато більше, ніж поточна ціна). Вони роблять гроші, продаючи $15-30 чавунний посуд для навантажень і навантажень споживачів. Назад в день, коли виробництво не автоматизовано і люди були залучені в процес на багато кроків, це не додасть багато додаткових витрат також піскоструминне оброблення та полірування поверхонь, врожайність супер-гладкими поверхнями, які ви звикли бачити. Зараз, коли багато виробничий процес повністю автоматизований, при додаванні в додатковий час значно додає до вартості товару у відсотках.

Отже, ми можемо зробити це? Так, звичайно. Але великі компанії, не буду. Я просто пропоную зробити свій власний :)

Як побічний коментар, нові чавун не так добре, як старі речі по ряду причин, але я використовую новий стиль чавун весь час (моя мама ще не заповідав мені свої старі чавунні сковорідки) і він відмінно працює. Не як non-ручки, важче, і так далі, але все ж відмінно підходить для приготування їжі.

+410
Velma 9 бер. 2010 р., 08:05:02

Я думаю, що буде добре, але майте на увазі, що полоскати буде видалити деякі з той аромат, який ви приготували на них. Це, звичайно, безпечний, так як вода є питною. Я б навіть ризикнув сказати, що немає причин спеціально для використання в солоній воді. Дивлячись на рецепт, здається, ви збираєтеся додати всі приправи(сіль) після цього кроку. Крім того, я завжди прагну готувати трохи менше солі, ніж в рецепті, тому я можу дозволити моїм гостям додавати сіль за бажанням на стіл. Завжди пам'ятайте, що ви не можете видалити сіль з їжі, і креветки не виняток. Що сказав, полоскати креветки в прохолодній/холодної солоної води не може додати значну кількість солі до кінцевого продукту, за умови, що ви витоку та/або висушити їх після цього.

*Це сігвей на мою відповідь, але мені здається, що рецепт трохи вводить в оману, кажу вам, варити їх, поки "більшість соус висихає". Я б сказав, що ви хочете приготувати їх, поки у вас є тільки дуже тонкий шар киплячій підливою залишилося в каструлі. Продовжуємо варити, поки соус починає підсихати-це те, що призведе до різкого збільшення температури(гарячі точки) і обвуглених частинок. Поки у вас є вода, що вистилають дно каструлі соус не повинен перевищувати 212 градусів за Фаренгейтом(100 градусів Цельсія), і ви повинні мати як мінімум що-небудь стає обвуглені. Сама комашка, ймовірно, ще зазнає легкої Майяр реакцій на поверхнях, які безпосередньо контактують деко(який є контрольованим попередником обвуглювання).*

+408
pgSerj 30 січ. 2012 р., 15:58:16

Кращі страви я коли-небудь купував (тобто всі ті особливості, які ви просили) виступили... Пірекс Пірекс, очевидно, відомо, що великі мірні кухлі та інші скляні чаші і речі (і лабораторного обладнання, як мензурки)... але в коледжі я знайшов ці прозорі шланги для плити і вони тривали вічно! Вони не ламаються, і їм потрібно кілька секунд для охолодження після виходу з мікрохвильовки... просто погуглите "Пірекс тарілки", але ось одну знайшов посилання:

http://www.etsy.com/listing/67297041/on-sale-now-pyrex-dinner-plates-with

Редагувати: я просто подивився трохи складніше... плити у мене покласти на скло (але вони Пірекс) і ось eBay пошук з них:

http://shop.ebay.com/sis.html?_nkw=PYREX+скло+Фестива+Весна+зелений+салат+пластини

+404
Kat Morton 19 лист. 2011 р., 03:18:20

Кілька днів тому я робила часниковий хліб. Я роздавлений часник в оливковій олії, додала трохи солі, і забув про неї на добрих півгодини або близько того. Коли я повернувся до нього, я викликав його трохи, і він, здавалося, трохи товщають. Заінтригована, я проїхав ще трохи, і він виявився дуже густий, з ланцюгової піки.

Сьогодні я спробував відтворити це явище, і він дійсно не зробив нічого, щоб говорити. Після важкої збивати близько 45 хвилин, я все ще в основному була купа часнику, сидить в калюжі оливкової олії.

Що я зробив не так вдруге, і що я зробив правильно в перший раз?

+401
spruceb 9 січ. 2014 р., 23:12:53

Моя дочка купила свіжі, органічні, кошерні Туреччини з трейдер Джо минулої ночі (її першої в Туреччині!), 8 днів, перш ніж вона почне готувати його.

 • Представник сервісної компанії з клієнтами, а також менеджер магазину все запевнити нас, що їх індички чудово зберігати в холодильнику в найхолоднішій частині холодильника протягом 10 днів.

 • Продавати-в Туреччині в листопаді. 28 - два дні після Дня Подяки. Інформацію про себе направляти зберігання продуктів харчування, а також деякі інші дані я прочитав сказати, що 1 - 2 дні-це правильне кількість часу для зберігання свіжих Туреччини.

 • Каже ТиДжей, що манера, в якій вони перевозять своїх індичок - на майже, але не зовсім заморожені, держава збільшує цей час.

Поки вона зберігає її в самій холодній, нижньої частини її холодильник (і перетворює температуру в тому числі), буде Туреччина дожити до Дня Подяки? Вона планує розсолу індичку на день або два попереду його приготування також.

+379
raibor 10 груд. 2019 р., 10:15:35

У мене є наступний рецепт для приготування 1 -1/2 фунта хліба:

3/4 склянки теплої води (110 градусів F/45 ° С)
1 склянку квасу стартер
1 1/2 чайні ложки солі
1/4 чайні ложки цукор
2 2/3 чашки хлібної борошна
1 1/2 чайні ложки активних сухих дріжджів

Так що я був цікаво, якщо це мінімальні інгредієнти, щоб спекти хліб або якщо є інші альтернативи, щоб використовувати менше інгредієнтів, щоб добитися хорошого і смачні булки?

+296
Camille0911 16 лют. 2017 р., 12:02:23

На основі пошуку джерел покриття ризиків для здоров'я навколо тефлону (ПТФЕ) посуд, ніхто не знайшов жодних доказів того, що приготування їжі з раніше перегрітої посуду небезпечно для вашого здоров'я. Дихаючи перегаром в ході перегрів це погано для вас, і посуд, який був перегрітий, можливо, перестане бути антипригарній, навіть якщо це виглядає нормально:

Антипригарні покриття Teflon™ не почне псуватися зовнішній вигляд або продуктивність до температури посуду досягає близько 500°F (ВІД 260°С). Покриття не показують значне розкладання якщо температура перевищує близько 660°F (від 349°с).

... іншими словами, антипригарній починається на провал, перш ніж є видимі пошкодження.

+261
Kummo 11 вер. 2016 р., 04:31:25

Є два різних питання: безпека і смак.

З точки зору безпеки, за умови, що ви не перевантажувати мультиварці, і справа доходить до безпечної температури (140 Ф, 60 С) протягом не менше двох годин (краще набагато менше), це абсолютно безпечно, щоб почати готувати в мультиварці з сирим м'ясним фаршем.

З іншого боку, ви не отримаєте розвитку смаку, що Браунінг м'ясо забезпечує. Повільні плити є, по суті, побутовою технікою на тривалий, повільний, вологий спосіб приготування викликаючи гасіння.

Багато звичайні (плита і духовка) рецепти маринування почніть з обсмажування або обсмажування м'яса, до стадії маринування. Це розвиває більш глибокий і насичений смак завдяки Майяра.

Якщо ви пропустите цей крок для мультиварки, ви втратите перевага цього розвитку аромату. У деяких рецептах, це не може бути проблемою, або це може навіть бути традиційними (наприклад, в стилі Цинциннаті Чилі). Для інших рецептів, в тому числі багато рецепти чилі, ви можете вибрати коричневий або обсмажити м'ясо (або інші інгредієнти) перед додаванням його в мультиварці, щоб отримати вигоду з розвитку смаку, в цьому випадку, не варто готувати весь шлях до кінця—що буде відбуватися в мультиварці.

+199
Mufti 19 жовт. 2019 р., 23:46:37

У мене був казус з участю стейк смерзание і мені цікаво, що найкращий спосіб запобігти це від траплятися знову. Я тільки що отримав вакуумний пакувальник і були закуповувати великі партії м'яса і покласти їх в один великий мішок і всмоктують повітря. Це не так добре працював як

 1. зустріч забруднили разом (особливо ковбаси) і завмер разом
 2. відкривши сумку, я не змогла повторного ущільнення вакууму тій же сумці.

Було рекомендую поліетиленовою плівкою м'яса окремо. Це поразка точки з допомогою вакуумного ущільнювача на всіх? Чи можу я також поліетиленовою плівкою все, а потім покласти їх в морозильну камеру просто так? Було також рекомендовано використовувати "морозильна камера папери", я ніколи не чув про це. Я думаю, я міг би спробувати використовувати його, щоб не охоплювати окремі шматки зустрітися, але де вони будуть торкатися до іншим у мішок, який я б вакуумне ущільнення.

Також я можу запечатати мішки ущільнювача вакууму? Якщо ні, можливо, кращим варіантом є використання невеликої сумки і поставити окремі шматки м'яса у них відразу.

+186
F FOR FOOTBALL TEAM 30 груд. 2013 р., 10:32:58

Температура кипіння більшості харчових масел значно вище, ніж їх точки диму. Температура кипіння оливкової олії, наприклад, становить близько 300°с (572°F), який є спекотніше, ніж температура в каструлі на типових житлових діапазон/плита. Що говорить про те, спиртів і ефірів, які складають смак і аромат масла мають більш низькі температури кипіння і, отже, буде випаровуватися. Це не повинно істотно змінити вміст поживних речовин олії. Крім того, більшу частину понесених втрат нафти, швидше за все, обумовлена комбінацією поглинання олії в предмети смажать, а також з-за бризок. Остання не може бути легко кількісно через його зв'язки з посуду і техніку готувати.

+174
Luis Oishi 8 лют. 2018 р., 07:48:19

Одна з речей, які ми забуваємо в США полягає в тому, що продукти є сезонними, якщо у нас не було їжі, який прилетів з південного півкулі, ми б ягоди і більшість інших фруктів, доступних круглий рік.

Вчимося готувати на основі того, що доступно не те, що зазвичай викладається, але я б рекомендував наступні:

 1. Вивчати різні прийоми, і що можна приготувати з даною технікою, так що ви можете легко імпровізувати. Ви могли б розглянути читання Пем Андерсон , Як готувати без книга: рецепти та методи Кожна кухарка повинна знати напам'ять. (на жаль, не доступний для завантаження, на жаль. Та ні, не Памела Андерсон, це один працював для ілюстрований Кука), яке виходить за деякі елементарні речі, які можна легко варіювати, використовуючи те, що під рукою.

 2. Запасіться непортящимися стремена , коли вони доступні. Я не рекомендую очистивши невеликий магазин всі свої муки, але якщо ви знаєте, що вони не завжди є, забрати деякі додаткові, так що ви будете мати деякі під рукою, коли вони не.

 3. Навчитися робити "інгредієнтів". Є багато речей, які ми вважаємо само собою зрозумілим у США як інгредієнт, але оброблені харчові продукти до деякої міри. Ви говорили, що хліб і йогурт, а також пасту або акціями. Якщо ви не завжди можете знайти його, ви могли б все ще бути в змозі знайти необхідні речі, щоб зробити це. (хоча, зізнаюся, деякі з них вимагають готується заздалегідь)

 4. Запитайте у аборигенів. Місцеві рецепти будуть використовувати місцеві інгредієнти, так що якщо ви збираєтеся покладатися на рецепти, використовуйте їх. Ви також можете запитати у місцевих торгашів за порадою, що використовувати і як підготувати його ... є шанс, що там будуть продукти, які не доступні скрізь, де ви звикли жити, так ви не розглядаєте деякі речі при покупці. Там можуть бути деякі хороші місцеві альтернативи моркву. (наприклад, ямс приходять на розум, а не те, що ми отримуємо в США як ямс, але ямс Африканський, який міцніше, ніж солодка картопля)

... як для інтернет-ресурсів ... ну, єдине, що приходить в голову прямо з верхньої частини моєї голови кухаря Тезаурус ака. foodsubs.com, який пропонує заміни, коли ви не можете знайти потрібний інгредієнт, але якщо ви збираєтеся подивитися до покупки, що всі альтернативи, ви збираєтеся потрібен смартфон і дані скрізь, де ви ходите по магазинах ... це може бути легше просто запитати крамар, що вони хотіли використовувати в якості альтернативи, так як вони знають, що вони є, а не намагатися шукати 5 різних альтернатив, яких немає в наявності, або.

+134
opapa 23 груд. 2016 р., 16:17:42

Це саме те, що Мейсон банки для. Вони скляні, тому вони зможуть витримати тривалий період спеки без промивок, і призначені, щоб бути кип'яченою. На відміну від можуть, я пропоную залишити кришку нещільно закріплені, так що він може стравити тиск.

+124
Mohamed Lakhi 31 жовт. 2010 р., 16:55:12

Слина людини-це не тільки ваша турбота. Існують різні збудники, які можуть бути проблематичним, якщо предмети для приготування їжі (руки, посуд, обробні дошки, стільниці, і контейнери всякі) не очищено належним чином. Це включає в себе потенційних патогенів, які вже існують на сироїдіння. Мило не обов'язково, але якийсь тип дезінфікуючого засобу. Мильниця також видаляють жир, і найчастіше зустрічається на домашній кухні.

+117
gabri 10 груд. 2017 р., 17:35:58

"Сміливі" , як видається, аромат термін в цілому, зазвичай мають на увазі тип в зернах; однак, на каву, здається, що вода капає повільніше, що дозволяє більш смак повинні бути вилучені з квасолі. Цей джерело підтверджує, що це представляється щонайменше один міксер модель.

+115
Amato Buononato 19 лист. 2016 р., 01:58:48

Какао-крупка, як правило, може бути замінений з рівною вагою шоколадний лікер, або ще (знову ж таки, рівну вазі) несолодкого шоколаду Бейкера. Далі віддаляються замін, таких як шоколадні чіпси, ви згадали, буде на основі порівняння з Несолодкий шоколад, а також залежать від балансування зайві (або відсутність) цукру в рецепті.

Пір'я буде складніше і хрусткими, звичайно. І вони не тануть, або, будучи фрагменти цілих смажених какао-бобів, упором на зерна, без подальшої обробки, що робить шоколад м'яким. Підміна буде змінити свій рецепт трохи текстуру (в залежності від того, як його використовують), але смакові якості повинні бути майже ідентичні.

Шоколадний лікер - що ви насправді не може знайти, якщо це не шоколад або цукерки, вибачте за жарт - це какао, розмелені до стану пасти, а ще більше рідини (без додавань або вилучень). Так що все той же смак, просто надзвичайно різні текстури.

Несолодкий Шоколад Бейкера зазвичай будуть в першу чергу какао-бобів, можливо, деякі додають стабілізатори, такі як соєвий лецитин, і, можливо, трохи інше співвідношення какао-масло какао (деякі рецепти додати трохи масла какао при обробці). Знову ж таки, смакові якості будуть дуже схожі. Несолодкий шоколад у шматках, ймовірно, буде набагато ближче до текстурі какао-крупка, а також значно легше знайти.

+67
edvard17 24 лип. 2012 р., 13:38:55

Ви сказали, що тісто виросло, але потім не доказ.

Злегка текстурований хліб з цілісної пшениці є складним з двох причин-
1 - там не так багато клейковини.
2 - клейковини, яка є, як правило, порізані гострими осколками пшениці.

В результаті, як і у всіх бідних клейковина розвитку, що батони мають проблеми підтримання їх структури, не піднімаються, і в результаті виходить щільною, твердою, або пухким хлібом, що більшість людей думають з жахом, коли вони думають, що з цільної пшениці.

Є кілька способів боротьби з цією проблемою-
1 - Використання дуже дрібного помелу пшеничне борошно. Якщо ви можете відчувати піщаний осколки, потім він буде мати проблеми зростають.
2 - Додати пшеничної клейковини. Це може розглядатися як шахрайство, і схожий на перехідних рецептів, що ви сказали, що у вас з успіхом. Багато всі рецепти пшеничний вимагають додаткових клейковини.

Якщо ви не будете додавати більше клейковини в тій чи іншій формі ви можете зробити успішну були, але не очікував, що це буде як світло і відкривати як одну з білої муки.
Що ви можете втратити в ніжність тебе буде більше, ніж становлять для смаку і харчування.

+61
yapervaya 18 трав. 2011 р., 17:02:02

По-перше, дозвольте мені сказати, що цей лист не зовсім добре, разом узяті. На додаток до кілька бідних зображень, є кілька помилок. Як у моєму коментарі, петрушка вказано двічі (один повинен був Пастернак) і авокадо не входить до списку відповідей. У списку лише 35 пунктів і є 36 зображень.

Але ж у нас є користувач, який хоче вчитися і потребує допомоги, я буду відповідати. Для відповідей ми будемо називати Пастернак #29, і авокадо #36.

Так ось як відповідь має виглядати:

Рядок 1:

9-артишок, 27-кукурудза в качанах, 29-Пастернак, 2-кабачок, 4-помідор

Рядок 2:

24-порею, 35-брюссельська капуста, 3-перець, 30-кольорова капуста

Рядок 3:

11-брокколі, 8-крес-салат, 6-бруква, 17-зелений/квасоля

Рядок 4:

32-салату, 15-спаржа, 33-картоплі, 1-шпинат

Рядок 5:

36-авокадо, 20-баклажан, 23-Кале, 31-редиска

Ряд 6:

13-селерою 2 (кореневої селера), 28-цибулею, 19-морква, 7-петрушка

Ряд 7:

25-печериці, 34-горох (зелений горошок), 5-гарбуза, 14-капуста

Ряд 8:

22-кабачки, 10-буряків, 16-цикорій, 26-червоного гострого перцю, 12 селери 1, 18-боби, 21-огірки

+22
tspauld 22 вер. 2017 р., 13:00:10

Мої спроби в тісто для піци були вологі справ використовував Фарина 00 борошно бла бла стриматися на воді, що робити! Кожна спроба була з'їдена! Останнє і липке картопляне і витягнув стиль гри тісто на піднос навіть приготував трохи перед начинки, пальчики оближеш! Так що я думаю, якщо б його липким і додаткової борошна не працює, висохнути з 5/6 хвилин і не таке розчарування!

+16
sprinfilgod 23 лип. 2019 р., 06:10:20

Потрапити назад у свій час в кулінарній школі в Університеті Джонсона і Уельсу в Провіденс:

Стиль капелюх виникла у грецькій православній monastaries в Середні століття, коли кухарі (часто прийняття Притулку з іншими утвореними членами суспільства) буде відрізнятися від ченців у білому капелюсі (ченці в чорних). На початку шеф-кухар капелюхи були трохи підвищені, але не так високий, як вони в підсумку стали.

Марі-Антуан Карем (зазвичай називають "кухарем королів і королем кухарів") вважається батьком класичної французької кухні для розвитку матір соуси і стандартна гарнітура і класифікація термінологія, що використовується в кухнях. Йому також приписують багато організації та поділ праці на кухні досі використовується сьогодні. Визначити роль і статус в кухні він варить носити шапки різної висоти. Його найвищі місця йому в якості керівника або шеф-кухар.

Традиційно говорять, що зараз традиційні складки вказують кількість способів, які шеф-кухар в капелюсі може приготувати яєчню (звичайно це передує одноразові паперові капелюхи ми зараз користуємося). 100 плісе вважається "кінцевої" кількість бажати кращого. Однак в якості шеф-кухаря з 25-річним досвідом роботи в комерційних кухнях, я був у скруті, щоб назвати 100 способів (у тому числі без яєць в якості інгредієнта в рецепти) для приготування Яйце.

+11
ltzr urfey 28 лют. 2015 р., 15:07:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil