Чому трав'яний чай заварюють при температурі кипіння?

Я часто бачу графіки, які рекомендують заварювати зелений та білий чай у Нижньому (140-180 F) температурах, чорний і улун і пуер чаї при більш високих температурах (170-200) і трав'яні чаї в повному кипіння (208+).

Я завжди просто сприйняв це як Євангеліє, і один раз випадково заварив зелений чай при дуже високій температурі і смак у нього був жахливий, так що підтвердили мою віру.

Але я робив останнім часом трав'яний чай і використовують температуру для зеленого чаю, а смак просто відмінно. Здорово, насправді. І це змусило мене задатися питанням, чому трав'яний чай рекомендується при такій високій температурі? Це принесе більше аромату?

+911
Ahsan Aliyev 18 серп. 2011 р., 12:03:48
28 відповідей

Замість ножа для тих, у період між завданнями, я просто використовувати ніж. Він прекрасно скибочки помідорів, бутербродів і картоплі. Вони працюють на просування кухонного комбайна ніж в нашому супермаркеті і я дістав ножа і 2 обстрагывая ножі і я пропустив так званий ніж.

+945
pavelk 03 февр. '09 в 4:24

Мені здається, що сік втратить частину свого смаку.

Замість того, щоб заморозити всю пляшку, спробувати заморожування невеликими порціями-так ви тільки розморожувати порціями по мірі необхідності.

Ви можете використовувати "зиплок" тип пакети для заморожування або невеликі пластикові чи скляні контейнери, щоб частина соку в невеликих кількостях.

+862
user92217 14 лют. 2018 р., 18:10:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це старий, але досить багато, якщо ви шукаєте реальні Тан Н ножі будь-якого магазину, але руку фальшивим, та великий коли-небудь у мене є один ніж/розумний, тому що він робить, як же це краще, ніж всі коментує ножі/розумний, тому що він важкий, але легкий відбивні з яловичини на кістці, але і шматочки овочів

+848
Pradeep Rajkumar 14 січ. 2012 р., 12:31:30

Я купую імбир багато і час від часу буде отримати той, який має зеленуватий кільце навколо всередині. Я б її споживати і нічого не трапилося зі мною :) хоча я помітила, що імбир з ця забарвлення має тенденцію бути менш соковитою і більше волокнистої, ніж великий жовтий.

+815
Kyle White 15 квіт. 2013 р., 03:18:26

Я придумав один метод Подяки, які я використовував для комплексного харчування до цих пір.

У мене є три цифровий приготування термометр/таймер і маркерна дошка на холодильник.

На моїй маркерної дошки Я малюю таблицю щось на зразок цього (я не використовую фактичні заголовки, вони тут для ясності):

Завдання 1 | Завдання 2 | Завдання 3
Приметайте Туреччина (60) | викл зелені боби (30) | викл пиріг (15)
Приметайте Туреччина (60) | викл картопля (20) | зменшити духовку до 350 (20)
Приметайте Туреччина (60) | приготувати зелену квасолю (10) | приготувати картоплю (20)

Цифри в дужках-час у хвилинах. Я кожен таймер на потрібний час, і викреслюйте кожен пункт, як я йду. Термометри встановлюються безпосередньо над кожним стовпцем.

(Ви можете використовувати дійсно будь таймер, я просто як у мене служать двом цілям)

Це досить гнучкий, що ви можете зробити, просто ні про що в цю сторону. Ви не повинні відчувати себе зобов'язаними використовувати один стовпець для певного елемента, це зайве. Зверніть увагу, що картопля проліт колон 2 і 3.

Зрозуміло, це вимагає ретельного планування, але ваше запитання свідчить, що це передбачається.

Я пробувала інші методи, де я планував все ретельно через стіну часу (наприклад, 4:30 розпочнеться картопля, 4:45 старт квасолі, 4:50 приметайте Туреччина, 4:55 відновити квасоля), але це був хаос, і ви неминуче відставати де-то значить тобі доводиться регулювати раз в голову на льоту. Не весело.

Оновлення

Я не зробити це ясно, але ви не повинні встановити таймер на час точно, як довго кожна задача займе. Ви можете (і повинні) містити будь-який відповідний буфер часу до наступного завдання треба починати. наприклад, в моєму прикладі вище "викл зелена квасоля" ніколи не взяв би 30 хвилин, швидше всього 10, але за час моєї трапези я не хочу, щоб запустити мій картоплю до 30 хвилин пізніше, звідси і 30м за квасоля.

Іноді я буду мати таймер для "простий" завдання. (наприклад, якщо мені не потрібно три таймера для приготування вашої їжі, але мені потрібно три до кінця (десерт), тоді я можу встановити таймер на 3, 60м "простий" завдання, дайте мені знати, коли починати десерт) я спочатку зловживати завдання, час простою при запуску (наприклад, Завдання 2: Підготуйте Гб (10), простою(20), підготуйте картопля (10), холостого ходу(10), кук Гб (10), ...), але це збентежило мене до чортиків і я повинен був таймери йдуть, що мені довелося дертися, щоб побачити, що наступна річ, щоб зробити... нічого. Ось чому я почав пов'язувати час простою в попередній задачі.

+809
Salman Fikri 6 трав. 2014 р., 18:39:05

а) висушити
Чебрець / м'ята перцева: повинна бути висушена (якщо не вже) і повісити в купу де-то він не отримує ніякого вологість (точно не навколо кухонною зоною) або перетерті вручну і покласти в банку з щільною верхній, яка ізолює повітря добре.

Мудрець: висушують і палять, як зазначено вище. Шліфування не рекомендується.

Процедури сушіння: промийте свіжу зелень (окремі гілки, якщо в купу) і покласти на паперовий рушник, щоб ввібрати всю воду першим. Потім покласти траву на великому ватмані зі всіх гілок відокремлюються і дайте висохнути добре (це може зайняти кілька днів!) Папір не повинна бути розміщена ніде вологим.

Тестування: Якщо рослина отримує розбився між пальцями легко, потім вона висохла добре – можна зробити купу і повісити або подрібнити/аварії на руки і покласти в банку з герметичною верхній.

б) вирощувати їх як "Пол л" рекомендується

Більшість з трави/рослини гинуть тільки тому, що вони не знаходяться в правильному горщику (переважно дуже малий) з правильною грунтової суміші.

Купити горщик розмарину/Лорел Бей/петрушка/м'ята, etc. А потім міняти горщик більшого розміру один (досить великий, щоб дозволити траві рости) і зміна ґрунту, як зазначено нижче.

Грунтова суміш: 2 одиниці садової землі (з саду/парку і т. д.) + 1 блок з дернової (з магазину) блок + ½ несолоного пісок (якщо є така можливість, але не дуже критично).

Змішайте їх всі. Спочатку поставити кілька маленьких каменів (supllied з саду/парку і т. д.) В каструлю (переконайтеся, що горщик має дренажні отвори під води). І потім залити приблизно ¾ горщика з домішкою землі. Потім помістіть ваші рослини/трави в грунт.

Потім покласти решту суміш грунту навколо рослини (переконайтеся, що коріння не вийшли з ґрунту або рослин, не знаходиться дуже глибоко в грунті, яка покриває листя), а потім води.

Поставте каструлю, де він отримує світло (але не безпосередньо) і повітря (але не холодного).

Полив період: перевіряти грунт пальцем; грунт повинен бути завжди вологим (не сухим і не мутять - передозування полив також шкодить рослині).

Ви можете мати таке ж rosbery і Laurel Bay протягом багатьох років і років поруч з вікном невелика кухня. Якщо ви навчитеся підрізати їх, вони будуть жити ще довше.

+807
bdiamante 30 лип. 2016 р., 02:15:45

Я знайшов якісь дивні струни в порошкоподібних продуктів в моїй кухні. Перший раз я помітив його в моєму кави фляги і подумав, що це може бути, якийсь хробак, тому я відмовився від фляги.

Сьогодні я був дуже здивований, щоб знайти той ж тип тонкі струни в моїй дуже невеликий паприки баночка (порошку паприки).

Що може викликати це? Я так розумію, її глисти? Що ще може бути? Що мені робити в подібній ситуації?

Зображення того, що я маю на увазі: enter image description here

+732
Vivekk 18 бер. 2012 р., 23:58:47

Так, млинцеве тісто буде погано і бактерій розвивається. Без цвілі-це добре. У ресторані середовищі іноді мені хотілося тримати його на ніч в холодильнику, але не більше. З точки зору безпеки харчових продуктів, Продукти харчування не слід залишати довше, ніж за 4 години до того, щоб бути відкинутим. Просто тому, що воно не має запаху, не означає, що це добре. Здобне тісто-це дешево, тому викидати його не втрачає. Якщо ви задаєте своє питання з точки зору хімічної реакції, мені шкода, що я не можу допомогти. Але я не думаю, що ви хочете піти в ресторан і скуштувати млинці з сірими плямами.

+602
Tuk Villie 2 вер. 2018 р., 11:31:39

Це майже напевно "зайві м'ясисту" частина, яка у вас: так само, як великий Туреччина вимагає більше часу для обжарювання, ці ребра могли б використовувати більше часу в духовці.

Випічки недоїдки деякі більше не правоподобны для того щоб отримати хороші результати. Осінь-поза-кістки частково виходить з тривалим терміном приготування, при відповідній температурі; коли ви дозволяєте ребер круто, всі роздовбані-колаген фірми знову, але не те, що вона почалася, як. Він втратив багато вологи, наприклад. Знову ж випічки він, ймовірно, просто висохнути.

Можливо, якийсь мокрий спосіб приготування їжі може допомогти, але тоді ти втратиш смак до варильної рідини.

+575
Robby Beechner 8 жовт. 2012 р., 06:31:47

Бабуля на допомогу:

В залежності від рецепту це, як моя бабуся позбулася зайвої солі у суп (так що якщо накипіло, це буде великою підмогою)

Додати картоплю розрізати на 4 поздовжні до води: так як вони мають велику поверхню-до обсягу, вони будуть вбирати багато солі.

Ви можете подавати їх з їжею, або ви можете тримати їх у холодильнику, щоб зробити картопляний салат на наступний день.

+521
SIMasha 19 вер. 2013 р., 00:12:47

Викинути всю палку відразу - цвіль на харчування означає живлення коріння цвіль, яка отруює їжу. З МСХ "формочки на продукти харчування: вони небезпечні?":

...ви бачите тільки частину цвілі на поверхні продуктів харчування — сірим хутром забув Болонья, нечіткі зелені точки на хліб, білий пил на Чеддер, розміром з монету бархатисті кола на овочах і пухнасті зростання на поверхні желе.

У той час як стаття управління не згадується, що це для "важких" цвілі, важко визначити, наскільки глибоко цвілі з поверхні. І в ньому також йдеться:

У деяких випадках токсини можуть поширюватися по всьому харчовими продуктами.

Кидати його є самим безпечним ставку.

+514
user79535 29 лют. 2016 р., 20:20:11

Ніж не ніж шеф-кухаря, але не так добре, і призначена в поєднанні з різними шеф-кухаря, ніж те, що 99% з кулінарам використовувати. Це може здатися зайвим, але я думаю про це так: ніж-це, як правило, дешевше, менше, легше, простіше у використанні/точити/чистити, і менш лякаючим для тих, хто не в кухні.

Ножі шеф-кухаря вийшов професійній установці, і потрібна практика і, може бути, деяка тренування, щоб використовувати безпечно і ефективно. 50 років тому, не тільки сімей немає грошей на хороший професійний ніж, він би глянув на як внутрішнього інтересу, непотрібні, надто багато для жінки і т. д. Не тільки в тому, що багато кулінари-любителі не надали будь-якого впливу кулінарної індустрії, як ми робимо зараз з журналами і ТБ-шоу, так вони б, напевно, просто купив найдешевший ніж-перегляд доступних інструментів.

Ми живемо в іншу епоху, де ми всі маємо доступ до всього устаткування та інформації будь-якого професійного поля" ми хочемо. Я думаю, що 8-дюймовий шеф-кухаря ніж-це аномалія історії, а не ніж. 8-дюймовий шеф-кухаря ножі в ніж в реальності, якщо ви запитаєте мене. Занадто малий, щоб полегшить роботу більшу частину білка, і занадто стомлюючою для купи овочів. Я думаю, що 10-дюймовий шеф-кухаря ніж і 8 дюймів утиліта є правильна настройка кухнею. Коли у вас є ті, і почати їх використовувати, то стає зрозуміло, що стиль позашляховика ножі вдома не вистачає, і чому вони не звикнуть.

+514
jSpeciale 9 жовт. 2019 р., 07:24:45

Я поклала борошна в мікрохвильовці.... 4 чашки, 1 хвилин, відмінно!

+508
balaNE 14 черв. 2016 р., 00:58:02

Вони продають овочечистки, які спеціально для м'яких фруктів та овочів - персики, помідори, ківі, як правило, мається на упаковці. Мій шеф-дочка одного і звіти вони роблять хорошу роботу. Серед іншого вони злі і гострі, якщо ви використовуєте один на картоплі ви, ймовірно, порізався.

Що сказав, я обрізати кінці так що мій звичайний ніж може "почати" під шкіру ківі і немає проблем лущення їх таким чином. Я не великий уні-Таскер вентилятор.

+505
nzw 30 вер. 2010 р., 12:29:40

Зокрема медом і гірчицею курку я готую часто, на пару раз, вийшли дегустація надзвичайно солона, солоність відчувається смак курки і соус. Я намагаюся з'ясувати, що тут сталося, тому я можу уникнути цього в майбутньому.

Соус простий мед, гірчицю, порошок каррі і трохи перцю. Нічого солоного в ньому. Я покрити курку і запікати 1,5-2 години, зазвичай відкриваючи його для останній біт.

Це трапилося зі мною двічі, я зробив рецепт багато разів. Це в минулий раз, одну курку я вийшов солоний, ще не (або значно менше) - той же соус, але різні каструлі і час приготування.

Один товариш припустив, що це може бути тому, що я використовую кошерних курей, яких kashered з сіллю. Але я їм кошерну курку все моє життя, і я не пам'ятаю, отримувати пересоленную курку коли-небудь раніше.

У кого-небудь є ідеї, що могло викликати це? Чи може це бути наслідком надмірної випічки, або кашрут імовірний винуватець? Що ще?

Спасибі muchly :)

+499
Sai Bhargav 20 квіт. 2017 р., 10:09:52

Я ніколи не готував Тамале раніше, але коли шукаю що-то, що потрібно, щоб отримати гарячу (гриль, вафельниця, пароварка)

  • Зробити щось зроблене з металу. Пластик не буде так спекотно і буде деформуватися з плином часу.
  • Уникайте низький/Med/високі циферблати, зробити щось, що скаже вам реальну температуру.
  • Рівномірний розподіл тепла-це ключ. Переконайтеся, що елемент/пара не однобоко.

Деякі речі, які я хотів би піти на стане скло, цифровий циферблат, і безпеки шнур живлення від'єднується від блок, якщо висмикнув.

+490
Kamil Firyn 19 груд. 2010 р., 21:54:05

Якщо духовка досить велика, можна випікати стільки плит, як буде вміщатися на один піднос або деко духовки без будь-яких коригувань.

Якщо вам потрібно серйозно скоротити загальний час випічки, можна використовувати навіть два лотка одночасно, але в цьому випадку, ви повинні переконатися, що ребра достатньо прогрілося з усіх сторін, що означає, заміни лотків і повороту ребра періодично і, ймовірно, випічки трохи довше - думаю, п'ятнадцяти до тридцяти хвилин, щоб компенсувати менш-ніж-ідеальної теплової експозиції. Я б залишив задану температуру незмінною, якщо ви помітили зайві або надто мало Браунінг на півдорозі до parbaking.


Не частину вашого питання, але, напевно, варто згадати, як я думаю, ви будете служити ребрами для багатьох людей:

Який би метод Ви, нарешті, вибрали, зверніть увагу, що така велика кількість ребер, які будуть готові для подальшої обробки знадобиться деякі додаткові дії, щоб переконатися, що все м'ясо залишається безпечним і не в небезпечній зоні більше двох годин. Так що ви могли б хотіти думати про те, як тримати своє м'ясо гарячої (вище 140Ф/60С) або охолоджуючи його вниз швидко (нижче 40Ф / 4С). Знайти більш детальну інформацію та корисні посилання нашому канонічний пост.

+451
staufk 22 лют. 2014 р., 00:44:20

Сіль не нижче температури кипіння води, вона підносить його. Навіть так, кількість солі ви додаєте в пасту, воду (10 г/л є хорошим орієнтиром) навряд чи змінить. Вам потрібно додати майже в 6 разів, що кількість солі на літр води, щоб підняти свою точку кипіння на 0,5°С.

Як кидати речі в киплячу воду може призвести до бризок, я пропоную додати його в воду, перш ніж довести його до кипіння.

+422
nnyante 25 лют. 2015 р., 02:20:58

Я використовувала хаггіс, і він працював задоволення! Овес вбирав соки і тримали тісто сухе, і вона чудово доповнює яловичину. Єдине, що я б сказав, переконайтеся, що ви тільки зробіть тонкий шар, як Хаггіс може мати досить сильний смак.

+396
Molloch 7 бер. 2013 р., 04:59:09

Я переїжджаю в нову квартиру сьогодні вночі, але вантажники не отримаєте тут до завтра, і я просто зрозумів, що я забув взяти будь моїй кухні все зі мною.

У мене є набір посуду вдома, тому я не хочу купувати щось нове, що буде просто займати більше місця в моїй шафі. Хочу зробити сюрприз моїй дівчині з прекрасним вечерею, коли вона з'явиться тут - будь-які ідеї за те, що я міг би використовувати в крайньому випадку і потім не переживати викидаючи потім?

+342
Lyn Johnson 13 лист. 2016 р., 06:46:12

Мій вже виходить товщі і пухнасті, але без реальної кишеню. Відмінності були, використовуючи половину пшеничного борошна, половину борошна, і готувати на грилі на середньому вогні з кришкою.

2 склянки борошна 1/2 склянки теплої води 1 столова ложка меду 1 ст. л. дріжджів 1/2 чайної ложки борошна

+329
MikeScott8 4 січ. 2015 р., 16:35:10

У мене були деякі органічні ягняти в холодильнику. Я забула заморозити їх на "Використовувати або заморозити" дату. Це 5 днів після дати. Вони все ще хороші?

+315
jdrefahl 6 черв. 2012 р., 18:23:36

На теоретичному рівні, я дуже схильний погодитися, коли йдеться про рецепт для суміші спецій: краще знати, що відбувається у вашій суміші спецій і використовувати складу гарам массала безпосередньо...або, принаймні, якщо його передачі іншим особам, а також передавати свої гарам массала рецепт, щоб вони могли отримати приблизно той же результат (якщо їх спецом того ж сорту і однакової якості).

На практичному рівні це може бути тому, що індійські кухарі знають, що (їх суміш) гарам массала додає до страви, а так якщо, спробувавши результат, вони хочуть більше гарам массала смак, простіше додати гарам массала, ніж додати трохи коріандру насіння, якісь частки кардамон стручка, і т. д.

З іншого боку, я не здивуюся, якщо рецепт "порошку каррі" (західний імітація індійських спецій, яка працює приблизно так само, як один-розмір-підходить-всім взуття) просто звалює в купу всі спеції, які будуть додані в індійське блюдо, без урахування того, коли вони повинні бути додані.

В індійській кулінарії, його дуже часто використовують як гарам массала і багато хто з його компонентів безпосередньо, тому що спеції додавати різні ноти, коли вони приходять в якості гарніру в кінці варіння (у гарам массала), ніж вони додають при приготуванні в блюдо.

Таким чином, ви могли б розглянути "розвінчування" рецепт порошку каррі, який вам подобається, і рухатися спеції назад в їх правильне місце.

Здебільшого, це означало б додавання всі, крім гарам массала разом з основними інгредієнтами, і економія на гарам массала, поки страва буде закінчено, так що його прекрасні ароматичні ноти не втратили в запалі готування.

Ви також можете розглянути питання про прийняття кмину з порошку каррі, і злегка підсмажування насіння кмину з невеликою кількістю масла або дхі на початку ваш рецепт замість.

+308
Salil Das 16 лют. 2015 р., 17:49:37

Це поширена помилка, що термін придатності приготовленої їжі (= суміш інгредієнтів) такий же, як і термін придатності короткий-жив інгредієнт. Я не можу підкреслити досить, наскільки неправильно це припущення.

Як з будь вареною їжею, термін придатності гарячого шоколаду повинна бути близько 3 до 5 днів в холодильнику, з наростаючим перебування в небезпечній зоні не більше ніж на 2 години.

Пояснення, чому припущення невірно: їжа псується, коли бактерії (або іноді інших організмів, таких як цвіль) створити колонії в ньому. Для цього їжа повинна запропонувати всі умови організм потребує для виживання. Більшість приготовлених продуктів досить поживним, щоб забезпечити виживання простих організмів.

Є окремі інгредієнти, які тримають довше. Бар шоколад є гарним прикладом. Причина в тому, що вони не повної середньої. Шоколаду не вистачає вологи для бактерій, щоб рости. Але як тільки ви змішати всі інгредієнт чимось іншим, ви не можете знати, якщо інші інгредієнти не були додані фактора бактерії пропали без вісті. Так, якщо змішати, наприклад, води (практично безстроковий термін зберігання, оскільки в ній немає калорій) і борошна (майже невизначений термін придатності, тому що в ньому немає вологи), ви отримаєте тісто, яке буде мати великі бактеріальні колонії протягом 3 днів.

Виключення в іншу сторону (їжу, яка псується швидше, ніж за 3 дні) продукти, які розкладаються самостійно. Наприклад риба - вона псується швидко навіть при температурі холодильника, але причина власної риби ферменти, бактерії. Ось чому вона зазвичай проходить на льоду, якщо не замерзла відразу.

Як Примітка боку, ви не можете в будь-якому випадку розраховувати на термін придатності молока. Це нормально, традиційно для пастеризованого молока. Але термін придатності ESL і UHT молока діє тільки поки упаковка не була порушена. Як тільки ви відкриваєте його, це знову-таки добре для близько 5 днів.

Висновок: для потрави, до 5 днів в холодильнику-це гарне припущення. Зробити його менш для їжі, який відомий високим ризиком зараження (наприклад, їжу, що містить сирі яйця), але більше ніколи, навіть якщо термін придатності продуктів більше, ніж.

+293
Kage 5 січ. 2014 р., 02:20:19

Знайти друга, який має дерев'яний магазин, і у них літак його вниз. Якщо ви любите правління, це єдиний спосіб я особисто можу думати, щоб знову її ідеально рівною.

+285
user49739 27 бер. 2019 р., 19:40:34

У мене весь часник, де майже всі гвоздики, трохи коричневого, трохи прозорий і м'який. Це фото одного із зубчиків: enter image description here

Гвоздику і трохи липким, коли обидва. Це нагадує мені трохи про те, як маринований часник виглядає як: enter image description here

Це не коричневі плями, значить це не забив. Tastewise часник здається менш сильний, ніж звичайні, світло-жовтий часник.

Хто-небудь знає, як ці гвоздики закінчилося?

+267
darumderum 12 вер. 2019 р., 14:14:32

Жир виходить із-за танення

Основним способом жир буде залишити м'ясо на грилі через плавки. Тваринний жир не є чистою або рафінованої субстанцією, так це не набір, а точну температуру плавлення, так що вода робить. З мого досвіду, плавлення жиру відбувається в 55 - діапазон 70 С (130 - 160 Ф). Ви побачите трохи жиру пішло на внутрішню температуру 55 C, але важкі плавлення при внутрішній температурі вище 70 С.

Наприклад, стейк з кров'ю на 52 ц/125 Ф раніше буде мати більшість свого жиру, хоча це буде пом'якшилися (і смачні!). Приклад свинина прожарена до 90 ц / 195 F буде майже весь жир топлений; навіть якщо ви виїхали з густого жиру-назад на ньому. Таким чином, утримання ваги є певною мірою незалежні від способу запікання, все про внутрішню температуру м'яса. Варити м'ясо до "готово", виключає, таким чином, залишаючи жир в деяких випадках. Ви не хочете обслуговувати ваших гостей курка або свинина, приготовані тільки до 55 С.

Як зберегти сало

Якщо ви хочете, щоб тримати сало в м'ясо, навіть коли готували до високої температури, існує два рішення. По-перше, ви можете залишити багато жиру на м'ясо в першу чергу. Друге рішення-не дати м'ясу сидіти занадто довго при високій температурі; адже тільки тому, що жир плавиться не означає, що вона негайно завершує свій стейк, гравітації тягнути його вниз і назовні.

Прикладом першого методу є вищезгаданий свиняча лопатка. Товстому-назад можна залишити до приготування їжі і, навіть за 12 годин часу готувати, там буде багато жиру залишається в кінці. Прикладом другого методу є мармуровий стейк. Жир почне танути, але короткий час приготування їжі при високих температурах гарантує, що велика частина жиру залишається там, де це

З іншого боку...

...може не намагатися утримувати жир? Жир не додають багато ароматизаторів, але для таких товарів, як курка і деякі шматки свинини, занадто багато жиру може бути погано. Крім того, необрізні стейк часто може включати багато сполучної тканини в жир (в залежності від огранки) і що може зробити ваш стейк жилавий і несмачний.

Загалом, я ніколи не робив ніяких спроб, щоб зберігати більше жиру в смажене м'ясо, будь-який відрізок. Набагато частіше, я буду обрізати, щоб зберігати менше жиру. Вам потрібно достатня кількість жиру для аромату і соковитою-Несс, але дуже часто просто закінчується, як і жирної їжі.

+235
StanislavL 20 січ. 2017 р., 11:51:15

Сир потрібен контейнер, такий як тунець може, тому вона не просто сочиться скрізь, але бургер не. Можна розпарити бургер, просто помістивши його в свій паровий лоток. Так як це твердий, він нікуди не піде!

+158
Kallol Baral 3 груд. 2013 р., 08:36:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil