Як я можу зберегти фруктовий салат залишалися свіжими довше

Я їм щоранку свіжі фрукти, тому щоранку я пив і виріжте його. Що я можу зробити, щоб підготувати велику миску і фрукти залишаються свіжими протягом декількох днів і які фрукти краще тримати.

+934
theheadofabroom 6 лип. 2013 р., 18:09:27
38 відповідей

Я отримав за круглим дном вок з плитою в подарунок. У мене smoothtop електричній плиті. При відкритті упаковки, включений аркуш паперу деяка додаткова інформація, включаючи замітку про не використання круглодонной коновки з електричними конфорками, так як "тепло відбивається назад може пошкодити елемент."

Я повинен повернутися в воке? Які у мене варіанти?

+984
iwishitwouldwork 03 февр. '09 в 4:24

Є кілька різних видів ванілі, використовувані для харчових ароматизаторів, найбільш поширеними з яких є ваніль, Ваніль tahitiensis і Vanilla pompona (у такому порядку).

Ваніль плосколістного зазвичай продаються як "Бурбонська Ваніль", більшість з яких вирощується в Індонезії і на Мадагаскарі. Той же вид також вирощують в Мексиці, але вони вирішили назвати це "мексиканська ваніль", який є суто маркетингове позначення. Принаймні, мексиканці стверджують, що їх ванілі, щоб бути вищої якості, а екстракти ванілі продається в Мексиці часто розтягується з боби тонка екстракт, який має аналогічний смак і аромат ванілі, але містить кумарин, який заборонений як харчова добавка в США продуктів харчування і медикаментів. Інші країни мають менш суворі правила, найчастіше регулює максимальний вміст Кумарину.

+956
Aparupa Saha 16 лист. 2011 р., 07:40:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є багато прекрасних пояснення тут (і в інших місцях), що клейковина "робить".

Що я не бачив ніде-це пояснення того, що робить клейковину такого особливого. Де ж його чудові властивості пружності взялися і чому не будь-яке інше білків зерна (або будь-яких інших білків, де б то не було), схоже у них?

+890
maikl4691 21 січ. 2010 р., 00:43:56

Кілька причин, або ви тримали його на дуже високій температурі, або двері з ВІДГ був відкритий неодноразово під час випічки або випічки порошок був прострочений. Все, що вище, якщо це правда, торт буде тонути.

+790
Dodong Dangan Gamefowl 21 черв. 2015 р., 12:03:08

Приготування не рівні кипіння, розум. Наприклад, су-вид готувати щось варить при дуже низькій температурі.

Бер власну соус, емульгованого олії, які залишаться емульгують до 80-85ºC температура (більше або менше). Якщо температура піде вгору, ваш соус буде відокремлювати в жир (~80%) і води (трохи менше 20%), втратить текстуру і ви могли б у кінцевому підсумку з прогірклим смаком, якщо температура піднімається занадто багато і жирних кислот в олії hydrolize (як і в розщеплюють з допомогою води)

+782
tram 1 трав. 2012 р., 07:17:37

Шкіра лосося теж дуже смачно гриміли і перемішати в суші-ролів, якщо ви в такого роду речі в будинку. Я зазвичай просто покласти у Шкіра лосося, рис, і трохи авокадо.

+745
Hard type 31 груд. 2011 р., 12:45:30

Я звик використовувати мелені спеції (куплені ринку) для всіх моїх овочів. Останнім часом я почав молоти спеції насіння собі в овочах.
Я помітив чудовий "смак" різниця.

Я хочу знати причини.
P. S. Я не маю на увазі запах, але на смак.

+732
Nagma Fan 23 трав. 2012 р., 13:05:16

Це трохи дратує, щоб купити брокколі і платити за вагу, коли є такий величезний і важкий ствол, так що я був Цікаво, що я міг робити з ним?

Я знаю, що його можна різати і париться/вариться як і всі інші паростки, але є якісь фірмові страви для нього?

+663
Ben Qu 2 лют. 2019 р., 23:30:06

Питання ви задаєте практично неможливо відповісти, тому що це сильно залежить від роду їжі та того, як він був підготовлений. Ніс часто є хорошим індикатором: якщо він пахне погано, є хороший шанс, що це погано (хоча зворотне не завжди однаково діє)

Я також хотів би зазначити, що бактерії не єдине, що може викликати харчове стати небезпечними для вживання в їжу. Їжа може бути небезпечним, щоб поїсти, тому що: - бактерії - віруси - дармоїди - токсини

Особливо останнім цікаво, на мій погляд, тому що в той час як інші можуть в принципі бути убитий досить опалення їжу, токсини можуть залишитися навіть після того, як ви опалюєте свій їжа.

+662
Rahul BTW 9 серп. 2010 р., 12:50:45

Пара вийти скидання тиску на стороні? Якщо так, можливо, ви Землю свою каву занадто дрібний або упаковані занадто багато його. Інші, ніж прокладка, а у відповідь Уолтер, це єдине, що я можу думати.

+654
user2215640 8 лют. 2018 р., 09:04:40

Чесно кажучи, використовувати будь-який розмір сковороди, який у вас є і просто контролювати процес випічки. Отримати творчу.

+648
lyman 23 квіт. 2019 р., 07:22:17

Мій досвід роботи з металевими зондами пішов у м'ясо для приготування їжі періоду, якщо це не короткий час приготування, може дати більше, ніж точні свідчення, якщо предмет досить великий, щоб поховати високий відсоток зонд і все-таки вдарив, що оптимальний середині самій товстій частині, не зачепивши кістку. Якщо занадто дрібно, то метал може передавати тепло в точці виміру, оскільки дають більше, ніж істинна температура. Це має тенденцію відбуватися більш часто з менш щільним м'ясом. Коли це занепокоєння, я б порадив спочатку через зонд, щоб дістатися до температури, потім переміщаючи його на нове місце, коли він читає, що ви досягли температури. Це термотрансферний через метал, що відбувається для вас, то нових позицій повинен швидко впасти до істинної температури і ви зрозумієте необхідність того часу. 2-й пункт зазвичай використовується для менше часу, тому не прагнуть мати такі ж брехливі зростання.

Все це ґрунтується на використанні откалиброванного пристрої типу зонда розроблена, щоб дозволити залишаючи як вже згадувалося у відповідях і коментарях, тобто не пластик, не миттєве читання і т. д. Ці конструйовані для того щоб остать часто з гнучкими шнурами До бази духовка для читання і деякі бездротові моделі. Є ті, що вимірювана величина не є віддаленим, але ті мають недолік необхідності відкривати духовку.

+618
DyslexicHobo 20 бер. 2016 р., 08:48:06

Що ви називаєте яйцями, приготованими з розбитим жовтком, на сковорідці, без чар? Я розбиваю 2 яйця в соте сковороді і розірвати обох жовтки, накриваємо кришкою і почекайте пару хвилин середньому вогні, потім перевернути їх і відключаємо вогні 1 хвилину. Я хочу швидко легко опис, тому я можу легко замовити в ресторанах

+614
Access enthusiast 7 вер. 2013 р., 22:55:22

Чоп до лівої за сиру рибу на дрібні шматочки і перемішати з дрібно нарізану зелену цибулю, трохи соєвого соусу і кунжутної олії. Зверху рис і насолоджуйтеся!

+600
Johnny Begood 11 лют. 2016 р., 06:21:43

Там стаття від MSNBC, який цитує Тодді компанії. Пунш компанія робить пристрої, легко заварювати холодний кави. Мабуть, в паралельною перевіркою Тодді холодний заварений з гарячою зіркою бак заварений, вміст кофеїну становило ~30% менше, ніж у холодний заварений в гарячій... я піду з, що. http://today.msnbc.msn.com/id/5728227

+588
Odysseus Ithaca 22 лист. 2019 р., 02:37:35

Хоча ти сказав, що ти використовував тефлонову сковороду у вас зазвичай проблеми з Пан в цілому? Якщо так може, варто купити новий. Тримаючи каструлю на слабкому вогні впродовж може допомогти з запобіганням прилипання (хоча за загальним визнанням це робить яйце довше готувати). Крім того, якщо ви будете чекати до тих пір, поки яйця не просмажаться трохи, перш ніж намагатиметься перемістити його на все це повинні зробити його трохи легше і менше шансів зламати. Якщо ви будете чекати до тих пір, поки яйце не менше почав трохи міхур, це має бути легше для вас. Удачі!

+586
jondro 17 лист. 2011 р., 05:36:18

Так, тривале випічки (або навіть не давши хлібу охолонути у вимкненій духовці, а не приймаючи його) буде висихати хліб. Я можу підтвердити це з власного досвіду.

Я сумніваюся, що думка про те, що внутрішня температура буде тримати на 212 F. Це стосується води в миску, але волога в хлібі-це не калюжа води. Вона може перетворитися в пар (який можна легко отримати гаряче), в теорії він може перегрів (хоча я не уявляю, що відбувається в хліба) і т. д. І навіть якщо сама вода залишається в 212 Ф, це не привід для твердих продуктів і тримати при такій температурі, вода охолоджує їх небагато, але не до точки повного рівноваги.

І навіть якщо температура буде тримати в 212 Ф, це не привід вважати, що це запобіжить хліб від висихання. Крохмаль клейстеризація-це складний процес, який йде з різною швидкістю при різних температурах, і сама вода, якщо тримати в рівновазі в 212 Ф, буде повільно перетворюються в пару, і ця пара буде потихеньку випаровуватися з хліба.

Хліб з дуже темною скоринкою не тривалої випічки, професійно вона виконана в високій температурі печі, і з деякими доповненнями в тісто (пивоварний ферментів). Якщо ви спробуєте використовувати замість тривалої випічки, ви можете отримати більш темною кіркою, але ви не можете уникнути сухий хліб тоді. Я не читав ніяких джерел ви посилаєтеся, і, як правило, печуть хліб у олдскул книги, це означає, видаленням його, коли внутрішня температура досягає десь між 96 і 98 С.

Я ніколи не підключений блискучий інтер'єр до повної желатинізації, для мене це буває, коли у мене є більш високий вміст клейковини. Може бути, є якийсь зв'язок, але якщо так, я не в курсі.

+581
user116017 1 трав. 2012 р., 02:40:50

Основи

Я вважаю, що є два ключа до отримання стейк зроблено ідеально:

  1. Зробити її сухою.
  2. Отримати температуру точно.

Багато люди рекомендують краще ріже якість. Вони мають рацію. Чим краще ограновування, тим смачніше. Але це не визначальний фактор.

Я зробив деякі дивовижні стейки щодня, з найдешевші стейки, найдешевші приправ, і в 20 $сковорода. За дивним, я маю на увазі стейки, що перевершують за якістю віддані м'ясних страв з використанням дорогих скорочень і тисяч грилі долар (але я не живу в країні, стейк так стейк-хаусів тут не так добре).

Якщо стейк мокрий, ви будете в кінцевому підсумку пропарювання замість того, щоб палити його. Менше хрусткі зовні.

Приготування їжі включає в себе багато хімії. Я впевнений, що ви знайомі з тим, як вода кипить при 100 ° С і замерзає при 0 С. М'ясо теж. Білків у зміні м'ясні формі після досягнення певної температури, але і залишиться незалежно від того, скільки тепла ви вклали в нього. Так що навіть якщо ви залишите стейк в духовці при 65 С протягом 24 годин, він не буде горіти. Ось як су-вид готувати роботи. Якщо ви хочете, щоб вся наука, дивовижні ребер має дуже лаконічну, але інформативну статтю на цю.

Останні 70 С він стає жорстким. Нижче 63 с, паразити все-таки можуть жити. (Так, це включає в себе все, що нижче середнього). Ось керівництво до температур на все прекрасне.

Середній же складає близько 68 С. Особисто я віддаю перевагу середній, приблизно 60-63 С. Судячи з усього, американський середній-рідкісні-в 57 C. Ці дуже вузькі градації температури - ви можете буквально пересмажити стейк в хвилину. Ось чому ви отримуєте термометр. Я зроблю це з допомогою дуже дешевий аналоговий термометр латте. Вони дешевше, ніж решітки і набагато більш ефективним.

Як приготувати ідеальний стейк

  1. Отримати деякі паперові серветки і дуже сухий, поки немає вологи.
  2. Сухий розсіл стейк близько години перед приготуванням. Написав це , щоб пояснити суху засолювання. В основному просто додати сіль і перець і поставити в холодильник.
  3. Візьміть його з холодильника. Не змити вашу приправу, але тримати її сухою.
  4. Покласти жир на всьому протязі стейк. Я рекомендую виноградне масло, тому що ви можете відчути "справжній" смак стейка отак. Дхі є занадто великим. Не використовуйте масло, тому що він спалює занадто легко. Більшість рослинних масел роботу, експериментуйте!
  5. Встановіть гриль/плита до середньо-високої.
  6. Приготувати на одній стороні. Отримати температуру до 55 С.
  7. Перевернути його. Якщо це можливо, перевернути його тільки один раз. Чекати температуру до 68 С. залучити до плити.
  8. Їдять його. Додати соус барбекю або будь приправи, але якщо ви виконаєте ці дії правильно, стейк б так смачно, що ви не хочете що-небудь додати на нього.

Додаткові поради

Навчитися підсмажують стейк правильно. Право шепотіла повинна бути коричневого кольору з обох сторін (не решітка Марк чорний!). Це займає зовсім небагато майстерності і часу, і, можливо, більш дороге обладнання. Більшість людей можуть тільки шепотіла одного боку добре, але це нормально.

Не заморачивайтесь з грилем або опіків. Вони виглядають добре, але я ніколи не відчував великий стейк з гриля марок.

Ніколи не розрізати стейк, щоб побачити, якщо це робиться. Кольори будуть змінюватися при контакті з повітрям і часто погане освітлення закоптити на грилі або сковороді. І ви втратите багато соку при спробі розрізати його досить, щоб побачити, як він виглядає всередині.

Сунути свій термометр на товстий шматок стейка. Або найдалі від спеки, якщо ви використовуєте дешеву сковорідку/гриль.

Ви можете печі приготувати стейк, але я вважаю, що це набагато більше зусиль, якщо ви годуєте багато людей. Шепотіла вона, перш ніж покласти його в піч, як багато рекомендували.

+545
Esin 9 серп. 2018 р., 13:04:18

Я виявив, що вони тривають довше, якщо зроблені з киплячою замість води кімнатної температури. Що не дивно, так як ви отримаєте набагато менше, довгий-мілину формування клейковини в цю сторону (а так як це не квасний з дріжджами, вам не потрібно що-небудь). Здається, що деякі (але не більшість) чапаті/роті рецепти, знайдені в інтернеті також вказати окропу.

+529
NashVio 8 черв. 2015 р., 09:31:30

Декоративна капуста часто насправді Кале.

Дивіться за цим посиланням з фотографії дуже схожі на ваші: http://www.arhomeandgarden.org/plantoftheweek/articles/ornamental_kale.htm

Капуста їстівна і живильна, але він є жорстким і дуже сильним смаком порівняно з капустою.

Капуста рецепти зазвичай потребує тривалого braises в ароматної рідини, щоб зламати міцність. Капуста рецепти, які вимагають менше готувати, щоб не випустити страшний сірки демонів, майже напевно не вистачить.

+489
Theodor Vararu 8 груд. 2011 р., 06:39:16

Те, що я зробити, це включити смажитися сидів на своїй печі, Перш ніж я поклав яйця в сковорідку. Я смажу яйця на плиті на повільному/середньому вогні протягом декількох хвилин, поки тільки верхній шар білий сирої. Тоді я просто прослизнути в полум'я підсмажування ящик, може бути, дві хвилини, і він добиває інших білих, залишивши, що "фільм" Біле ти говориш За рідкого жовтка. Я знайшов цю техніку, щоб бути в принципі зрозумілий.

+465
smp 22 квіт. 2011 р., 04:30:54

Будь-яку кухню я працював в–, що робить трохи обробленні– один (будь-м'ясник теж). Це для розпилювання кісток.

У той час ви б нічого не викидати тварина, а багато людей хотіли зробити їх запас або покласти шматок кістки в рагу або суп на смак. Але, наскільки я знаю, вони зазвичай виглядають як ножівка не як той, кого ти показуєш.

Може бути, ілюстратор не знав, що в кухні побачили, як виглядав. Він попросив намалювати один і ручною ножівкою помилково.

Цей тип пилки може бути також використаний в кондитерський магазин. На якомусь етапі (і до цих пір, мабуть за даними @ДиВи) весільні та інші торти монументальних будівель Національній алеї, а також більш дрібні, були консолідовані з шматочками деревини або інших не їстівного матеріалу.

+420
Smkdout75 5 лист. 2015 р., 18:33:29

Я навіть не впевнений, що різниця між сквош і гарбуз - ботаніків, здається, не визнають взагалі, і варити джерел в Інтернеті суперечливі. Я намагаюся не звертати увагу і використовувати все, що доступно для будь-рецепт, який закликає до гарбуза (я не думаю, що я коли-небудь пробував рецепти, які задають сквош). Але нещодавно у мене була розмова в чаті, де derobert припустив, що сквош може не працювати у всіх ситуаціях.

Коли я можу продовжувати використовувати кабачки замість гарбуза, і коли мені слід очікувати різницю? І що б різниця була лише зміни в смаку, і страва не повністю?

+419
Beans III 10 груд. 2011 р., 18:20:44

конюшина Сонома не відповідала мені:"наш Баттерс не додали культур. Додавання молочної кислоти (яка сама є продуктом бродіння) імітує зброджених смаків, що робить культивування. Так це вже ближче до кисло-вершкове масло за смаком (На відміну від солодких вершків, вершкового масла), але не є справжнім 'кисло-вершкове масло." хоча вони не вирішувати "культура дистилят" інгредієнт, який знаходиться на етикетці, щоб просто припустити, що це не робить його культурніше.
не дивно, що мені сподобалося kerrygold несолодкого вершкового масла, загорнуті в золоту фольгу! єдиний його інгредієнт-це "культурний пастеризованих вершків".

+402
Ditti 20 лист. 2017 р., 04:57:00

Це все правда про продукт ви починаєте. Сухе Витримане Сухе Витримане Сухе Віці. Я не можу підкреслити це достатньо. Якщо у вас немає м'ясник у вашому місті, я вважаю, ви можете замовити яловичину онлайн в США/Канаді, ймовірно, в інших місцях. Це дорого, але воно того варте, якщо ви хочете повторити, що дуже дорогі стейки.

Це може бути перебір, але у мене є стейки, приготовані на такий, і я вважаю, це навіть краще, ніж багато стейк-хауси, якщо ви починаєте з дивовижний продукт.

http://www.youtube.com/watch?v=vgF3gKBNKbM

Альтернативний варіант для невеликих стейка, для сухої стейк і нехай воно прийде до кімнатної температури. Нехай Пан вам диміти, в буквальному сенсі. Посолити стейк, без перцю, він буде горіти. Покладіть стейк вниз, протягом 30 секунд, перевернути, 30 секунд, перевернути, 30 секунд, перевернути, 30 секунд, перевернути. Повторюйте, поки ви варили протягом 2,5 хвилин з кожного боку (мінлива, як товстий ваш стейк). Це дозволить сформувати дійсно великий скоринкою, зберігаючи усередині красиве і рідкісне, а зовні зберігає тепло, але всередину не проникли на стільки ж.

ДАЙТЕ ЙОМУ ВІДПОЧИТИ! Про це неодноразово говорив, і це правда. Найбільша помилка кулінарам зробити вгризається в тому, що поганий хлопчик занадто рано. Це краще мати теплу стейка, відпочивали, стейки нарізати занадто рано. Відпочиваючи дозволяє соків вбратися назад в м'язи. Спробуйте поставити її на стійку, так що вона не плавала в соку, зменшення сварливості ефект від нього.

Спробуйте ароматизувати вершкове масло, блакитний сир (cambazola хороший стартер синій), додати перець. Нарізати з косою і насолоджуйтеся!

+395
Daddy 3 січ. 2010 р., 02:44:30

Я не розумію проблеми. У мене є електричний водяний курець, ніколи не було ніяких проблем з/ курка. Я завжди дозволяю курця зігрітися і закип'ятити чайник води Для каструлю воду, а решта руки. Я вважаю, що вона займає менше половини часу, запропонованих в інструкції для приготування їжі, цілу курку(я завжди готую як мінімум 2 або 3) готувати в 45-60 хвилин. Олія, сіль, перець за зовнішньої курка, спеції в порожнині, половину лимона в порожнину, щоб зберегти вологу.

+382
LOK 5 серп. 2012 р., 02:20:09

Мені нещодавно "паелья набір" на день народження. Вона складається з каструлі, трохи рису, трохи спецій, і деякі інструкції.

Rice packet

На жаль, після огляду пакету рису я бачу, що його термін придатності-червень 2015 (тобто близько 8 місяців тому).

Best before date

Рис не особливо дорого, так що я повинен просто замінити його? (А не можливо вмирає жахливою смертю?).

Рис "іспанський рис спеціальний для паельї".

Якщо це не ОК, щоб з'їсти, який рис слід замінити на "паелья рису"?

+374
Saif KhAn 12 груд. 2017 р., 15:09:01

Якщо ти про американський"китайської" кухні, там можуть бути різні відмінності: в'єтнамські спрінг роли завжди загорнутий в рисовий папір, і зазвичай продається як просто "спрінг-роли", а "млинець" більш характерно для китайського стилю рулет з яйцем на основі тісто (на фото в Сетек відповідь).

В той час як це не було б неправильно називати яйце-тісто на основі рол "спрінг-рол" як такої, це було б неправильно називати цих видів ролів "роли", оскільки вони не містять яйця. Ці рулони також мають тенденцію бути вегетаріанський або з креветками, тільки замість свинини або курки.

В'єтнамський Gỏi cuốn ("млинець"):

enter image description here

В'єтнамські нэмы мережа РАН ("смажений спрінг-рол") (зверніть увагу, що це використовує такий же фантик як і вище, але смажені):

enter image description here

+324
user38346 29 лист. 2010 р., 02:08:49

Як хто-то був підрахунок калорій і намагається звести до мінімуму споживання калорій і жирів протягом декількох місяців я повинен поставити це питання.

Чому це напої, а не їжа може бути 0 калорій?

+298
Peter Schlops 24 січ. 2017 р., 01:24:12

Може бути, це ультрапастеризованого молока або нежирного молока. У США, молоко, яке ми отримуємо в нормальних продуктових магазинів не сир для панір. Можна використовувати молоко з цільних продуктів.

+294
hkjamil 2 лют. 2019 р., 19:50:40

Один мій друг розповів мені, як відмінне пиво-стикового курка. Мабуть ви берете курку і смаків пива це добре, приклад. Як можна приготувати курку як то при збереженні пиво в курку?

+288
James Haworth 21 вер. 2018 р., 12:09:15

Схоже, ви по суті шукаєте співвідношення Майкл Ruhlman. У нього є багато того, що ви називаєте Майстер рецептів - співвідношення інгредієнтів для різних рецептів. Це не просто випічка - теж колотить, акції, м'яса, соусів і заварних кремів. І він не зупиниться коефіцієнти; є багато додаткового обговорення актуальних рецептів, щоб зробити поверх звичайної бази, а також обговорення того, як різні співвідношення вплине на результат.

Є, звичайно, багато відгуків на Amazon та інших інтернет-ресурсів, але якщо вам подобається перспектива від членів цій сторінці, Йоссариан також розглянув його в своєму блозі деякий час назад. Я то і думаю, що це досить великий.

Є також додаток, на основі книги для Андроїд і іос (читати далі). Я не пробував це, але схоже, що рецензії змішані позитивні - не сама блискуча програми, але вона містить багато базової інформації.

+271
Hedgepig 7 серп. 2010 р., 11:45:36

Мої торти дійсно запліснілий/липким протягом декількох днів, якщо я не заморожуємо в сезон дощів або коли дуже жарко. Мої торти пройти тест шампур до виходу з печі. Це сталося для більшості з рецептів, які я пробував.

Я намагаюся, щоб мої пироги з меншим цукром і булочку підлозі замість білого підлоги. Мій регулятор температури розбитими займає вдвічі більше часу, щоб спекти. І все це якось пов'язано з моїм тортом гниє рано?

Які думки?

+232
Komaruddin Yusuf 3 лют. 2010 р., 22:47:28

Рішення:

Ваше питання рівносильний питати "як зробити ру неймовірно добре"?

Білий винний соус-це просто ру, і ви кинути в деяких біле вино.

Це дуже, дуже важко зробити ру. Я пропоную почати з деяких класичних текстів з цього питання.

Крім усього іншого, це неможливо, якщо у вас немає кращих інгредієнтів (мідний котел, борошно, олія)...

+143
turber 2 жовт. 2012 р., 20:31:01

Як новий любитель кави, я нещодавно отримав в середині лінії точильник Берр, який мав дуже чітку лінію скаржників про "статичними" майже всі коментарі. Я не розчарувалася, тому що багато людей знайшли обхідні шляхи.

Я побиття мого обличчя на стійку, намагаючись знайти свою власну роботу, і просто в одного шльопнули, я думаю. Я робив наступне на тиждень тепер...

Кава мелена ємність пластикова і не дуже високий, близько 4 дюймів. Я витягую стрічку з алюмінієвої фольги приблизно на .5 дюйма коротше, ніж Бен і по всій довжині рулону. Я котушки в спіраль, з великою кількістю місця під майданчики падають в бункер. Бум, статичні пішов! Я тримаю маленьку спіраль там протягом декількох днів за один раз, замінюючи його, перш ніж я помітив ніяких проблем зі статикою.

І цей маленький придурок (Capresso задирок кофемолка) хотіли підірвати кавову гущу на мій лічильник, якщо я в поспіху і не звертаючи уваги на годину.

+84
Kmaschta 21 черв. 2011 р., 11:34:30

Я використовувала овочевий сік для додаткових рідких інгредієнтів в молоці хліб, і вона не піднімалася. Я думаю, що є щось в овочевий сік, який убив бродіння тіста.

Це дослідження, експеримент з харчовими продуктами. Я редька, гірчиця зелений, імбир, цибуля, часник, квасоля, помідори, кабачки, баклажани, крилата квасоля, воскова гарбуз, гірка диня, мексиканська ріпа, губка гарбуза і соку. Перший крок, який ми зробили, ми спершу змішати дріжджі, молоко і сік. Після змішування всіх інгредієнтів тісто стає липким, і вона не піднімалася.

В нашому першому випробуванні, ми все правильно зробили за допомогою екстракту з овочів. І в нашій 2-й судовий процес, ми використовували в процесі приготування соку, ми насправді використовувати соковижималку, щоб отримати всі соки. і зрештою, сік подіяв на наше тісто.

+80
Cale Collins 30 жовт. 2017 р., 11:11:50

Моя смажена курка Блед, поки він відпочивав під фольгу. У мене в холодильнику на ніч. Я можу спекти його сьогодні, щоб закінчити його, не висушуючи його?

+25
kirill33130 29 трав. 2017 р., 22:53:48

Я новачок в процесі приготування тортильї з кукурудзи, я розумію, що процес nixtamalization і використовуючи реліквія кукурудзи мають важливе значення для приготування традиційних коржів. Я не хочу використовувати попередньо nixtamalized і меленої кукурудзи, і намагається зробити її з нуля. Живучи в Канаді робить цей процес складно, так як більшість компаній буде поставляти в США, а не в Канаду. Я знайшов місцевого виробника рідного кукурудзи, які будуть доречні для даного продукту, але хліб свіжий. Так, може бути свіжа кукурудза nixtamalized для тортильї, або необхідно висушити, а потім обробити відповідним чином?

+20
Dinis 24 лип. 2014 р., 16:13:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil