Які боби є і як їх розпізнати?

Я шукаю інформацію про поживну цінність квасоля (купувала на вагу, не має мітка) я купив, але не міг знайти, який тип є. Мені потрібно якийсь час, щоб розпізнати їх як Пінто квасолі. Також в різних джерелах відрізняються дуже сильно, так, коли справа доходить до даних по харчуванню, я впевнений, що вони не мають 22 ккал на 100 г, так як деякі джерела стверджують.

Тому мій основний питання:

Скільки основних видів квасолі бувають і як ви їх відрізняєте один від одного? Друге питання: у них багато поживності відрізняються? І нарешті, ви можете заморозити квасоля?

Спасибі за читання.

+416
user109474 30 черв. 2013 р., 22:41:29
40 відповідей

Я знайшов визначень сметана і крем-фреш з книги шеф-кухаря Супутник: Кулінарний словник Елізабет Рейлі.

Крем: вершки продажу, ферментованих молочнокислими культури і, як правило, від 18 до 20 відсотків жиру

Крем-фреш: французька для важких крем з вводять молочнокислі культури; культура виступає в якості консерванту і надає характерний гострий аромат"

Тезаурус Кука рекомендує підстав "в рівних частинах сметану і вершки" і попереджає, що тільки сметана "має низький вміст жирів, а так це швидше за все згорнеться, якщо варити з кислою інгредієнт". Ви можете прочитати всю запис тут.

Я також знайшов в інтернеті джерело, який ви можете знайти цікаві. Це сторінка з Міністерства сільського господарства США Національна сільськогосподарська бібліотека , яка показує саме те, що поживні речовини знаходяться в сметані.

+965
thewatcheruatu 03 февр. '09 в 4:24

Це відео стверджує, що це гриб ароматний темний соєвий соус, який викликає "димний" аромат. Я теж шукав "шлях", китайські ресторани та буфети створити, що димний аромат я не вдома.

https://www.youtube.com/watch?v=4Qtmz1FDww0

+955
Mahmoud Ohadi 29 квіт. 2016 р., 06:50:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Схоже, ближче всього ми можемо отримати на це 'вода соте'. Але є, безумовно, повинен бути більш витончений термін. Чому ніхто не винайшов ніхто, крім мене.

+941
Kaisho 22 груд. 2010 р., 05:23:38

Після того як я спекти печиво я дайте їм охолонути на сковороді протягом 3-5 хвилин, а потім перемістити їх на тарілку.

Однак я помітив на наступний день печиво на дно прилипне до тарілці, потім розбити на дрібні шматочки, якщо я намагаюся видалити їх.

Що я повинен робити різним, тому низ печива не прилипають до плити?

+905
lokoko 31 бер. 2012 р., 23:50:56

Це не рецепт ви використовуєте, це метод.

Помістіть невелику, але широку, але неглибоку тарілку води в нижній частині печі. Ця форма тарілки полегшує воду кипіти і випускати пар в обмежитися лише вашої печі, пар, що дасть вам м'якої тістоподібної текстури, які ви шукаєте.

Також, зробити невеликий пляшці з розпилювачем, як тип розпилювача можна використовувати для того щоб розпорошити кімнатна рослина з залити його водою. Коли хліб майже готовий, щоб вийти з духовки, видалити плоску неглибоку тарілку води з печі, пуск тепла вгору так високо, як ви можете зробити це, тоді, коли в печі жарко, як у пеклі, спрей верхній частині хліба з туманом або два води, це допоможе розвинути тонку скориночку.

Після того, як кора була досягнута, а потім застосувати ваші яєчної, яка дасть вам хороший результат.

+863
user130222 25 груд. 2013 р., 13:34:53

Я успішно використовувала сухі активні дріжджі, які вже більше п'яти років, тримайте його в холодильнику. Коли він зовсім старий, я поклав шматочок цукру в чашку перевірки правопису, щоб дати старої вальників трохи ногу, і просто почекати, поки це дійсно спінювання, а потім використовувати його, як правило, не збільшення кількості. Це ті ж помилки, а він на смак такий же.

+858
BINJU THAKKAR 12 жовт. 2018 р., 13:53:02

Я хотів би зробити знежирений пудинг, як желе знежирений пудинг змішати, але я не хочу використовувати коробці мікс. Чи є спосіб, щоб зробити знежирений пудинг з нуля?

Наприклад, шоколадний пудинг рецепти, як правило, включають в себе як какао-порошок, молоко, тому я не бачу якихось очевидних знежиреного замін.

+839
John Chak 17 лип. 2013 р., 07:06:26

Точний час, коли будь-який (пшеничний) хліб робиться, коли його центру досягає 94℃ (~201℉). Це працює незалежно від його розміру та форми.

Чим довше хліб повинен випікатися в чому залежить від його форми: тісто з Фарер центр з її поверхні буде потрібно більше часу для тепла, щоб піти на таку відстань. Тепло від печі буде потрібно більше часу для нагріву центру до тих 94℃.

Час випічки залежить від розмірів, хоча і менше, ніж на форму. Якщо ви покладете 1 кг тісто в гарячій духовці потрібно більше часу, щоб нагріти його, 1/2 кг один.


Будь ласка, не ображайтеся, якщо я не згоден з вашим твердженням: "хліб-це в основному цегляні розміру і форми". Але є дуже багато різних розмірів і форм для речі, люди розуміють, як хліб. Просто два приклади на французький поширені з них:

 • Були

  enter image description here

  (Джерело: Вікіпедія)

  Буль, що означає, що м'яч по-французьки, традиційний французький хліб круглої форми, і не дивно вага щось між 1/2 та 2 кг.

 • Багет

  enter image description here

  (Джерело: Вікіпедія)

  Багет, що означає шомполом по-французьки, напевно, найвідоміший французький хліб, але на диво не традиційною: його придумали менше 100 років тому, як в сенсі приготування хліба швидко.

1 кг булі повинен щось близько 1 години випічки, в той час як 4 багетів по 250 гр потрібно менше 1/2 год (хоча б тієї ж маси в духовці).

Я вибрала ці два, тому що вони крайні приклади: куля може бути математично доведено його Фарер центр з його поверхні, ніж будь-яке інше тверде тіло того ж обсягу. Образний стрижень або плоский хліб буде мати його центр ближче до поверхні, ніж інші форми. Тому форма важливіша ніж розмір.


Ви можете використовувати обидві змінні, щоб спекти хліб за менший час: малий (І. Е: 100 гр) і не круглі булочки знадобиться мінімум часу, щоб бути готовим. Напевно, менше, ніж 15 хвилин. Але зауважте, вони теж застарівають швидше, як тільки з духовки, так як повітря буде дістатися до центру швидше, і висушити його швидше.

+829
fangfang 10 лют. 2019 р., 03:11:14

Король Артур готується з борошна озимої твердої пшениці в Північній Дакоті, якщо я пам'ятаю точно сайт, який дає більш високий типовий відсоток білка, ніж більшість всіх марок борошна.

Бачите цю велику статтю, яка включає в себе порівняння декількох популярних марок борошна:

http://www.theartisan.net/flour_test.htm

Припускаючи, що ви виміряти за вагою і не за обсягом, його досить просто змішати дві борошна, щоб отримати проміжний рівень білка. Наприклад, про 1 частина Pillbury АП + 1 в 2-х частинах Піллсбері краще для хліба є досить хороше наближення короля Артура всі цілі.

На мій обмежений досвід, я знаходжу сайт ка хліба рецепти досить щадні, і працювати з трохи різними результатами з практично будь борошна. Я зробив успішно їх булочки хліб з Піллсбері АП і Піллсбері краще для хліба.

+721
jgaz 4 трав. 2015 р., 18:16:19

Мій рецепт на грилі свиняча корейка на 25-30 хвилин на середньому вогні при закритій кришці. Як я можу перетворити це в духовці Час приготування?

+685
fivestarblack 13 лют. 2010 р., 12:52:56

Я залишив свою порожній чавунній сковорідці на плиті протягом 2 1/2 години. Моя проблема не іржавий осад, але чорний, що продовжує витирати. Що я можу зробити? Я вимила зі сталевою шерстю, добре промити, але коли я витер з олія, паперовий рушник продовжує витирати чорний.

+676
Dilip 4 серп. 2010 р., 00:42:44

ми були смак-привчити до бальзамічним у багатьох місцях, де солодкість-не норма

цілком можливо, що змішування в достатньо (2 частини продуктовий магазин бальзамічного оцту на 1 частина оцту), щоб пом'якшити солі без його дегустації помітно солодше буде робити трюк, але будьте обережні, тому що солодкий тапенада тапенада не більше

якщо це щось жирної або кислої, просто використовуючи менше тапенада в одній порції може зробити трюк без внесення змін до тапенада

+675
user2953463 1 квіт. 2019 р., 08:26:09

Я можу поставити мою чавунну сковороду з дерев'яною ручкою в духовку? Це, як він виглядає.

+670
iniravpatel 8 бер. 2016 р., 18:44:51

Я намагаюся зробити суші вдома і я купую свіжий лосось із цільних продуктів. Смачні суші, але чогось не вистачає. Лосось почуває себе занадто "тьмяний" і твердим. Якщо ви їсте в хороший ресторан суші, нігірі лосось відчуває, як він тане у роті і я не можу керувати, щоб зробити це.

Поки що я пробував: 1. Порізати лосось на тонкі шматочки - той же результат. 2. Щоб скоротити його паралельно шкірі, а перпендикулярно до неї - той же результат 3. Для переходу від вирощуваних для дикого лосося - той же результат

Я не розумію, як приготувати лосось, щоб зробити його відчуваю, як воно тане, коли ви їсте його. Хто-небудь має досвід з цим і хотів би поділитися зі мною? ІА є особливий спосіб, щоб підготувати його чи це типу лосося?

П. С. Наступний крок-нехай вона нагріється до кімнатної температури, бо досі він був вийнятий з холодильника.

+645
trvv 20 серп. 2014 р., 18:00:18

Існують різні типи соку, що написано на етикетці

 • 100% сік
 • Не з концентрату
 • З концентрату
 • 96% соку (вони зазвичай дешевше).

У чому різниця між ними?

+617
user2030695 20 січ. 2013 р., 04:01:47

Ця стаття містить багато цікавої інформації про масло в печиво, в тому числі загальних помилок, які люди роблять.

Це передбачає:

Кращий спосіб отримати заморожені або охолодженого вершкового масла готовий для вершків нарізати його на шматки. (Ніколи не використовуйте мікрохвильова піч: вона розтопити його, навіть хоча це буде виглядати солідно.) Коли масло ще холодне, але відбиток пальця, коли ніжно тиснули, вона готова бути з вершками.

+518
Irykdelta 6 січ. 2018 р., 14:08:21

По-перше, я боюся, що ви використовували неправильний тип базилік для вашого страви!

У тайській кухні зазвичай використовуються три різних типи:

 1. "Тайський базилік" (або "horapha", โหระพา), яка за смаком дещо нагадує аніс / солодки; він злегка фіолетовий (як показано на малюнку в Jolenealaska відповідь).

 2. "Святий Василій" (або "kaphrao", กะเพรา), який на смак більше як перець/гвоздика; вона також може бути трохи фіолетовий, і (на відміну від тайського базиліка), трохи опушені, а листя має зазубрені краї.

 3. "Базилік лимонний" (або "maenglak", แมงลัก), який (як випливає з назви) на смак трохи нагадує лимон.

Зверніть увагу, що "krapow" - це просто трохи інший пишеться транслітерація для Святого Василія ("kaphrao"). Готується це відоме блюдо з тайським базиліком замість святий Василь, безумовно, для хорошої дегустації блюдо (я сам це зробив кілька разів, коли я не міг отримати святого Василя, а адже я насправді воліють його, так як я дуже обожнюю аніс/солодки смак), але насправді має називатися "Гай Пад Horapha" замість.


Що стосується вашого питання, я, як правило, використовують квітки (будь-якого типу базилік) для прикраси страва - якщо я не з'їв їх, поки чистиш листя від стебел.

Я звичайно відкидають стебла, але за нагоди я порубав їх на шматочки і змішували їх з медом та імбиром (і трохи м'яти, коли він у мене був), щоб використовуватися в якості соусу для спрінг-роли.

+515
andrewgazelka 27 вер. 2019 р., 01:16:15

За даними цього сайту я використовую (https://www.americastestkitchen.com/guides/gluten-free/troubleshooting-gluten-free-baked-goods), якщо ваш торт буде занадто щільним, спробуйте: "зменшити кількість жиру, використовувати додаткові рідини, використовувати додаткові розпушувач, використовувати додаткове яйце." Так що я б спробувати кожне з цих речей окремо і подивитися, що отримує потрібний результат. Я тільки почав експериментувати з безглютенової випічки, сподіваюся, що це допомагає!

+461
tsipoura 14 вер. 2017 р., 16:09:25

Немає абсолютно ніяких проблем в кірках пиріг з маслом замість вершкового масла/вкорочення.

Важливо пам'ятати, що це не 1:1 заміна. В моєму улюбленому пиріг, рецепт кори, який є моїм власним veganization кухаря ілюстрований горілка кірка пирога, заміна 65 грам масла на 100 грам вершкового масла, і одну столову ложку води.

Зазвичай я б використати "жовтий" нафту, один з ріпаку/сої/ріпаку нейтральними маслами для такого роду речі. Оливкова олія має особливий аромат, який я не впевнений, що я захочу в яблучний пиріг. Коефіцієнти будуть однаковими, але оливкова олія має смак, і дорожче, і я намагаюся уникати його, крім несолодкі пироги.

+450
Varad Mahashabde 24 вер. 2010 р., 06:25:14

Ви могли б спробувати зв'язування його в первинну форму, але біда в тому, що у тебе вирізали поверхні, які зазнали впливу бактерій, і який не досягне досить високої температури, щоб вбити їх, якщо ви не збираєтеся готувати її до смерті, тому я не рекомендував би це. Схоже, ви насправді є стейки, так чому б не приготувати їх як таких?

+437
MidnightLightning 15 лип. 2013 р., 07:42:36

Взагалі, я чув тільки у пластиковому пакеті чи харчової процесор.

Я бачив людей, які просто бити пачку печива на кухні зверху. Джеймі Олівер любить робити, що з плитами шоколаду!

В іншому випадку використовувати надпотужний снек-Lock мішок або ж загорнути в поліетиленовий пакет в рушник.

Це допомагає мати невеликий отвір для повітря, щоб втекти.

+432
mikedcan 19 жовт. 2019 р., 14:09:45

Chubbyemu тримає мене на ніч.

Але пам'ятай, коли ти дивишся кейсів і дуже рідкісних історій і ситуацій, вони завжди будуть, як божевільні. Якщо люди хворіють чисті контейнери, вони б використовували це в якості основи для історії, не їсть 5 день старої пасти. Пам'ятайте, що справа як інтернет-посилання-приманка розповіді і chubbyemu історії прийме рідкісних випадках з мільярдів людей, і використовувати його як серйозного смерть проти "доброякісні" він зробив помилку, яка буде більш вираженим, якщо вони могли б знайти цей теоретичний чистий пластиковий контейнер історія хвороби. А якщо 5 день старої пасти і бурчання смішні суми соєвим соусом-це найкраще, що він міг зробити, тоді ти в порядку, поки ти не зробиш що-небудь настільки ж безглузде, і навіть якщо вам не смішно, ви ще, напевно, добре. Він згадав в кінці відео, їли 5 днів старої пасти, як правило, не кінець, як це в переважній більшості випадків, і він згадав тільки жменька досліджень після. І навіть після того, як зазначивши хвороби, вельми поширені інші смішні речі, як таблетки від шлунка (це повинно бути відомо, що для будь-якого типу отруєння, ваша мета блювоту як можна більше. Це на задній частині кожної відбілювач або контейнер аміаку). Я маю на увазі, ніколи не їж 5 днів стара паста, але контейнер обов'язково буде добре.

Відповісти на питання:

Якщо паста суха паста Ви можете прямо там, тому що токсин буде в будь-якому випадку всередині макаронів, а не в будь-який соус, який буде поширюватися за межі контейнера.

Якщо це вологий макаронів, дивіться тут: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/12197882&ved=2ahUKEwjvu-21xJriAhXCmuAKHWuaCdUQFjABegQIBxAK&usg=AOvVaw36q0A0hxu_OK8sVUn_vFtl

Так, ліпофільні, тобто розчиняється в маслі. Мило буде робити тільки штрафом. Або якщо ти дуже боїшся просто заповніть контейнер з маслом і перемішайте, щоб розбавити його, а потім процідити його і мити з милом.

Аналогічно: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC127581/

Вище обговорювали, що Б. Эхиноцереус споживається у великих кількостях регулярно, без хвороби. Штами, які є небезпечними є надзвичайно рідкісними, ми тільки знаємо про них з-за неймовірного обміну інформацією сучасного світу в поєднанні з нісенітно високою 7 мільярдів населення.

Погуглите: "CDC оцінює, що є понад 63000 випадків бацилу эхиноцереус хвороби щороку в цій країні, і що в 100% випадків є наслідком вживання зараженої їжі."

Зверніть увагу на важливий дедукції, 0% зумовлене вживанням в їжу мити контейнери.

На 6 млн автомобільних аварій в рік в США, доручивши сувора заборона-транспортний способу життя буде в сотні разів більш важливо для вашої безпеки, ніж турбота про пластикових контейнерах.

Крім того, в середньому на 0 смертей в рік. См https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.cdfa.ca.gov/ahfss/Animal_Health/PHR250/2007/25007BcerMH__2_.pdf&ved=2ahUKEwiAz-DuwZriAhUQVN8KHesJAcgQFjAGegQICBAB&usg=AOvVaw0FiJ9aLhm4a1t4H2isHES3

Тому, навіть якщо ви захворіли, ви будете в порядку протягом 3 днів. 1 60000 шанси на худий кінець, не включаючи численні контракти, несообщаемого хвороби, що були занадто слабкі, щоб їх бачили. Так погуглити описує захворіти як "легке та минуще", це, напевно, тільки досить серйозним, щоб бути повідомили 1 в 10 разів, так адже ти потрапив у дуже рідкісних випадках захворіти, ти все 1 в 1 млн, щоб померти від неї (1 в 1 млн трохи handwavy як видно, але 1 раз в 100 000-це дуже вірно, як і ймовірність смерті через хворобу).

В мізерних, але все одно але все одно набагато гірше, ніж б Эхиноцереус, всього 50 освітлення страйку смертей в рік в США, у вас є більш нагальні страхи, як зовні в мільйони разів більш потужним вбивці, ніж було мити контейнери, на який я не можу знайти будь-які приклади. Незважаючи на те, що дослідження в США можуть скористатися ситуацій, які зустрічаються в 1 300 млн осіб, де ваш середній astrophysist може тривати протягом декількох днів про те, як велике це число, вони все ще пов'язані грубої необережності наприклад, з'їсти цілу миску макаронів сидять при кімнатній температурі протягом 3 днів, що тоді пахло погано.

+402
svenkapudija 22 черв. 2016 р., 12:44:40

Скільки цибулин є в середньому за фунт за умови, що вони є середній розмір?

Я намагався з'ясувати, за кількістю цибулі в чашку і кількість чашок за фунт, але при підрахунку це з Tally знаки, я просто не можу отримати його, щоб бути вірним.

+392
laurentP13 16 груд. 2019 р., 17:05:15

Для фасованого м'яса, використання по даті, як правило, відноситься до, як довго ви можете тримати його в холодильнику перед використанням, з рекомендацією, щоб отримати його, якщо ви хочете, щоб це тривало довше. Немає гарне уявлення про те, як довго пакет триває поки заморожений, але я розумію, що це значно більше тривалий час у порівнянні з просто встромивши її в холодильнику.

Щоб відповісти на ваше запитання, м'ясо буде тримати без псування протягом пари днів після використання за датою. Це передбачає, що ви зберігали його в холодильнику, а не валяється на прилавку що б зіпсувати набагато швидше при кімнатній температурі.

+392
HerrHerrmann 1 жовт. 2015 р., 06:20:05

Чому я не можу зробити карамель або іриски на мій скляна плита? Я пробував різні каструлі, різні термометри, помішуючи, не помішуючи, різні рецепти, різні температури. Виходить, випаленої, жорсткий рок, або, у разі іриски, вона відокремлює. Я використав, щоб зробити хороший карамелі на моїй старій електричною плитою.

+370
Natasha Clark 12 черв. 2015 р., 07:38:30

Заморожені продукти слід розморожувати в холодильнику, незважаючи ні на що, ось explanatioon :

замороженими харчовими поставити на лічильник розморожує швидше, ніж в холодильнику , але бактерії діяльність буде відбуватися, зараз бактерії діяльності буде відбуватися незважаючи ні на що, але якщо ви тримаєте його в холодильнику кількість бактерій буде менше, ніж якщо б ти залишив його на прилавку.

Це, як кажуть, я хотів би перевірити, яка температура на поверхні, якщо вона від 2 до 5 градусів Цельсія, ніж я припускаю, що він буде безпечним для споживання, якщо ви дозволите закінчити, розморожувати в холодильнику, інакше могли б також викинути, тому що коли Ви дійдете до точки повного відтавання ваші спільні на прилавку, поверхня буде кишіли бактерії і, швидше за все, зробить вас хворим.

Так що в оболонці : температура на поверхні є ключовим фактором.

Сподіваюся, це не занадто пізно !

+350
pocoZ 10 січ. 2020 р., 13:53:14

Я не знаходжу , як сильно впливає на смак .проти. температура, як правило, стверджували, що я пропоную працює свої власні експерименти в цій галузі, перш ніж припускаючи, що все, що написано, абсолютно вірно. Я часто затягують хлібопечення протягом декількох днів, але я не знайти мій "поспішіть, і спекти" батони помітно поступається, хоча вони дещо відрізняються.

Після того, як правильно проводити (або проводити неправильно, так довго, як це не так непристойно, як вбити) сухих дріжджів або мокрий-без різниці. Моя нинішня версія "правильно" базується на МСИО маршрут від Danstar для пивоварних дріжджів, але пекарських дріжджів, здається, не на розум - вода (краще кипяченная і охолоджена) на 85-95F/30-35С посипати сухі дріжджі, не заважати/перемішувати/і т. д. За 15 хвилин, перемішати і почекати 5 хвилин, ввести для продуктів харчування (муки) і намагатися уникати різких перепадів температури. Вони будуть миритися з набагато менш ідеальна процедура, але якщо ви перевищите 120F/48C ви цілком можете їх прикінчити.

Я взагалі надають без цукру для дріжджів, за порадою якійсь книзі, щоб дозволити їм адаптуватися до їжі борошна, якщо це те, що вони повинні робити. Він працює. Я, як правило, затримки з додаванням цукру при приготуванні солодкий хліб з це на увазі. Дріжджі, борошно і вода повинна бути все, що вам потрібно зробити дріжджі зростає. Сіль пригнічує дріжджі - деякі люди думають, що це життєво важливо, що це не так.

Коли мені потрібен хліб в поспіху витягаю всі Чіти у мене все рідини приблизно 100f/38С, я додаю цукор з самого початку я замішувати тісто один раз (досить ретельно) при перемішуванні і форма його прямо в каструлі, я поклала посуд в теплій (95F/35С) місце для підйому. Це робить цілком пристойний хліб - спробуйте як-небудь, ви можете бути здивовані. Це не мій звичайний процес в основному тому, що це більше зусиль, ніж мій звичайний процес і я часто не в поспіху.

На даний момент у мене є партія, де я регидратированные дріжджі в не особливо теплою водою, що WS не кип'яченої і охолодженої (і, таким чином, хлор в цей час міський водопровід), забув зробити будь-яку муку перед виходом з дому на кілька годин, покласти трохи борошна, коли я потрапив додому, що б дріжджі вижили, що вдалося зняти і помножте на ніч, я спекла його частину на наступний ранок, і додав трохи борошна і води, що залишилося. Це було в 68F/20С більш або менш весь час. Пізніше я, ймовірно, додати купу яєць, багато борошна і труїти їх на щось штоллен-як з цукром, маслом і фруктами/горіхами.

По моєму особистому досвіду, дріжджі і дріжджовий хліб пристосовуватися і, як правило, прощає. "Кращих" дійсно залежить від того, що ви хочете - кілька днів у холодильнику повільно, але якщо хліб вам більше подобається, і у вас є час, було б краще. Більшість людей клянуться, що за тісто для піци. Експеримент.

+308
Frank Schmitt 22 квіт. 2013 р., 13:02:04

Дана стаття вказує на те, що підвищена температура може істотно уповільнити черствіння,

Було показано, що зміни в крохмалі становить близько 93, 50 і 20 відсотків від загального пружність м'якушки при 20°C 30°C і 36°С, відповідно, протягом п'яти днів зберігання. Результати означають, що зміни крохмалю в м'якуші приблизно половину і одну четверту як швидко при температурі 30°C і 36°С. Відповідно, ніж при 20°С. Результати припускають, що при підвищених температурах, якогось чинника (зміни в білку або перерозподіл вологи або обидві) на додаток до крохмалю грає важливу роль у зміцнюючий процес зазнав хлібом.

Якщо хтось може запропонувати деяке уявлення про те, як "твердість м'якушки" вимірюється, що може допомогти в розумінні висловлювання вище.

Я попросив автора на джерела і я буду оновлювати цей відповідь, якщо він надходить з цією інформацією.

Оновлення:

Автор статті Ноель Haegens, був достатньо хороший, щоб повернутися до мене. Ось його відповідь у повному обсязі:

Інформація заснована на моєму особистому досвіді. Це відомий факт що швидкість черствіння залежить від температури (Аврами постійна - ретроградация Кінетика). Максимальна швидкість становить близько 0ºС і стає все менше і менше, так як температура піднімається (або опускається нижче -7 градусів).

Коли я працював на великому хлібозаводі, ми зробили тести обліку хліб при 35 C (ми навіть поставити кондиціонер в машину) і вимірюється м'якість хліба після 1, 4 та 7 днів. Результати порівняно з хліба зберігаються при температурі 0ºC. І дійсно хліб зберігається в була висока температура м'якше.

Єдине, що ми "забули" врахувати, що хліб зберігається при високій температурі у погонажні швидше, ніж хліб зберігати при температурі 0ºC

+253
Hem rocka Magar 25 лют. 2010 р., 15:09:29

Я ріжу гарбуз на окремі порційні шматки - розрізати його навпіл, видаліть насіння і вдвічі все, що ви повинні до шматків розміром, хтось, імовірно, є. Змастити маслом, посипати мускатним горіхом, а потім мікрохвильовій печі протягом 3 або 4 хвилин (тикати, щоб побачити, якщо він м'який.) Це має ту перевагу, не конкурують за обмежену простір печі.

+242
Dekken 17 лип. 2013 р., 00:26:36

Цвіль на краут-це нормально і є частиною процесу. Білі, блакитні, зелені і нормальні. Просто в совку його і додати солоний дистильованої води, щоб компенсувати втрати води в Видалення Цвілі. Якщо цвіль чорна або рожева, це звалище. Ці кольори є смертельними. краут не може бути без цвілі. Якщо ви заквасити капусту на пару тижнів і не побачити цвіль ви, напевно, вбили бактерії і ферменти в суміші з допомогою йодованої солі в первинній суміші. Тоді ви повинні почати все спочатку і використовувати тільки план морської солі. Пам'ятайте, синій, зелений або білий в порядку, рожевий або чорний ти мертвий Джек!

+210
cidermonkey 24 квіт. 2018 р., 21:39:13

Не використовувати розпушувач в суміш. Це абсолютний ні-ні, підйом підйом менше і торт типу текстури

+208
user43238 28 лют. 2013 р., 06:26:01

Я серйозно сумніваюся, що це буде погано в 5 днів, якщо ваш холодильник встановлюється на необхідну температуру і він був підготовлений з якоюсь подобою належної санітарії. ПДВ матеріал береться з холодильника для сервірування 4 рази, так. Індивідуальний порцію зберігати в холодильнику весь час, я сумніваюся.

Текстура пасти буде дивно від замерзання/відтавання. Насправді не повинен впливати на смак, якщо його правильно упакувати. Ви можете або не можете знайти зміна текстури прийнятно. Ваша дружина може погодитися або не погодитися з вами.

Як зазвичай, експериментів стане вашим кращим гідом чи ви це прийнятним чи ні, так що замерзнути ніхто і не заморожувати і порівняти два, коли ви їсте їх.

+180
rbrass33 13 вер. 2010 р., 16:32:13

Спробуйте козяче молоко, сире молоко. Я використовую близько 2/3 склянки оцту на галон, і один рятує крем-важка штука для мене. Нагрійте до 180, додати кислоти, згорнеться 10 хвилин, потім процідити, м'яч, прес, і т. д. Я думаю, що кип'ятіння-це помилка - як тільки ви натиснете 180f В, додати кислоту і припинити вогонь. Крім того, коли блок затвора, замочити в холодній воді на 3 години перед відкриттям - це значно покращує текстуру. Використовуючи цей метод, я отримую панір я можу нарізати і додати не проблема палак.

+160
Matthew Field 9 груд. 2018 р., 20:13:33

Введення

Я роблю Нанаймо бари для моїх колег. Деякі з них не люблять шоколад, так що я збираюся зробити другий, моторошно нетрадиційних пакета з різними смаками (я думаю кленовий сироп-це очевидно, сушених яблук і кориці).

Мені потрібна альтернатива шоколадним ганашем для верхнього шару.

Критерії Заміни

Смак

Я думаю, що мої колеги, які не люблять шоколад не подобається його гірчинка і "шоколадний смак. Якщо можливо, я б теж віддав, щоб уникнути ароматами білого шоколаду, або закрити його або через щось інше.

Текстура

Заміна повинна бути щось з трохи більше зубів, ніж обмерзання, оскільки на відміну від середнього шару, але не щось липке, як карамель або жорсткий, як крем-брюле.

Відносна важливість

Найважливіша частина полягає в тому, що заміна не є на смак як шоколад. Я гадаю, що контраст в текстурі важливо досвід поїдання Нанаймо бар, тому, зберігаючи текстуру поруч з ганашем є наступною найбільш важливою частиною.

Оригінальний Рецепт Ганаш

Я планую використовувати цей Нанаймо бар рецепт. У частині рецептів, які мають справу з шаром ганаша вказані нижче:

Ганаш Інгредієнти:

4 (1 унція) квадрати напівсолодке випічки шоколад

2 чайні ложки вершкового масла

Інструкції Ганаш:

...розплаву [4 унцій] напівсолодкого шоколаду і 2 чайні ложки Вершкове масло разом в мікрохвильовій печі або на повільному вогні. Викладають на охолоджені бари.

Додаткові Коментарі

Я також розглядав цей ганаш рецепт від іни Гартен. Однак, я сумніваюся, що це буде досить щільний, так що, ймовірно, в кінцевому підсумку, використовуючи один в Нанаимо рецепт-бар.

Б дульсе де лече працювати? Я не працював з ним раніше, тому я не знаю послідовність.

Спасибі!

+148
user15108 1 черв. 2017 р., 16:15:27

У нас є 3 хороших головки червоної капусти, щоб незабаром забрати. Ми, швидше за все, збирається це все як солодкий і кислий капусту, але перш ніж ми це зробимо, я був цікаво, якщо є інші способи, щоб зберегти його з допомогою методу консервування.

+140
Javed Ahmed 17 лют. 2017 р., 04:43:02

Я розумію, ти питаєш про соду, але не бути щасливим з підйомом на млинці в американському стилі, я купив кілька нових розпушувач і миттєво отримав підвищення, що хороший ol' назад. Я мав попередньої випічки порошок протягом 6 місяців і ще 6 місяців до закінчення терміну. Тепер я зберігаю новий порошок в герметичному контейнері зараз, не картонний циліндр він прийшов.

Я зробив Фізз переговори KatieK тесту (але я думаю, що я використовувала лимонний сік), і новий порошок з легкістю яскраву вдвічі більше.

Це дуже дешево, і дуже багато інших використовує, я б не стала ризикувати.

Я теж в Сіднеї на березі океану.

+115
Rebecca White 14 лип. 2010 р., 19:42:38

У той час як деякі інші відповіді вказують на рідкий дим або фактичного диму, Я б припустив, що запах не виходить від диму, що виділяється при пожежі/плитою, а в воке масло і технікою. Проникнення реального диму-це неминуче повільний процес. Перемішати смаження є надзвичайно швидкий процес. На одній з цих робіт, як на фото у вашому образі, їжа їжі в секундах. Виросли з блюдом, у мене було багато, що було приготовлено добре, але не робити на професійному конфорка WOK. Я також можу гарантувати вам, що нічого з цього не було рідкого диму, паприка або кави. Я думаю, що ти втратиш змінювати смак страви буде гірше, ніж додав "дымностью".

Якщо у вас є хороший казанок і піч, ви хочете отримати його розпечену. Якщо ваша плита не отримує досить гарячою, і ваша сковорода-духовка безпечний, можна спробувати підігрівати його в духовці (шеф-кухар Мінг Тсаи демонстрації рішення).

Якщо ви не можете зробити будь-який з перерахованих вище, я б спробував плоскої сковорідці, як найбільш близький західний еквівалент. Ви хочете зробити це реально гарячої і відновити тепло швидко, поки ви готуєте. Сковорідці буде краще для цього, ніж воке і працює під плитою.

Звідти він просто зводиться до пошуку правильного балансу соусів, приправ.

+78
Pyl0v3r 11 лип. 2017 р., 17:01:12

Я хотів купити деякі вишукані солі, і деякі з них описуються як "вологі солі". Що це означає?

+58
WLS 20 лип. 2011 р., 18:54:18

Ось зацініть. Ця стаття детально пояснила, як зробити ідеальну картоплю фрі.

Як зробити ідеальний Макдональдс стилі фрі

Так що в принципі, у вас є, щоб скоротити ваші картоплю так, щоб вони були товщиною 1/4 дюйма, а потім їх бланшують у киплячій воді оцтом (1 столова ложка на літр води) протягом приблизно 10 хвилин. Це повинно бути зроблено, щоб зберегти баланс між пектин, крохмаль і прості цукру. Картоплі клітини утримуються разом за допомогою пектин (різновид цукру) і містять зерна крохмалю. Коли клітини вступають в контакт з теплом і водою, пектин починає розкладатися на прості цукри, які піддають гранули крохмалю, який в свою чергу відпускає крохмалю, який вони містять. Занадто багато цукру і картоплі стали до коричневого кольору, щоб менше крохмалю і ваш картопля не буде мати пристойну скоринку, і так далі. Тому баланс дуже важливий. Зараз, поклавши картоплю в гарячу воду служить двом цілям: змити надлишок цукру і активації ферменту, який посилює пектин, даючи смажить сильніше і більше здорових тканин. Проблема в тому, що цей фермент працює краще, чим вище температура води, але перестає працювати взагалі вище ~170 градусів за Фаренгейтом. Але тут приходить оцту: кислота сповільнює розпад пектинових речовин.

Крок два глибоко смажачи картоплю в 360 градусів за Фаренгейтом рослинне масло протягом 50 секунд.

Крок третій: заморожування картоплю на ніч або довше. Це допомагає зробити інтер'єр картоплю все більш пухнасті. При заморожуванні, всі надлишки води всередині картоплі перетворюється на кристали льоду, які ушкоджують стінки клітин картоплі і зробити його простіше, щоб потім стати виключено, так як пара в останній смаження крок, який...

Крок четвертий: глибоко смажити картоплю фрі в 360 градусів за Фаренгейтом рослинному маслі протягом 3 1/2 хвилин, процідити, приправити їх і відразу ж подавати до столу.

+31
gozzilli 18 січ. 2010 р., 09:50:22

Якщо ви хочете зробити салат з картоплі, ви безумовно хочете, щоб почати з пюре в холодну воду так, щоб картопля вариться через рівномірно і не розвалиться або розчинити при оформленні салату. Також допомагає вибрати правильний картоплю для того, що ви хочете. Юкон золото є гарним всі навколо кипить картоплю, але і спробувати "синій" - є близько 5000 сортів картоплі. Мені подобається використовувати різні кольорові картоплю в салати.

+14
pAIgn10 1 лют. 2011 р., 16:36:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil