Заморожування Яйцем І Сиром Омлет

Готель Super 8 ми просто зупинилися в яйце і сир, омлети на сніданок. Вони сказали, що вони їх заморозили з братів-фермерів. Вони розморожують на сніданок і розігріли в мікрохвильовці. Вони були смачні, як свіжі, зроблені. Хто-небудь коли-небудь чув про них?

Я подивився в інтернеті, але вони оптом наряд для ресторанів і т. д. Однак, я бачила рецепти, перераховані для заморожування свій власний омлет. Я хотів би, щоб спробувати зробити деякі.

Вона буде працювати, щоб зробити омлети, заморозити їх на деко, загортаємо їх, і з'їсти їх пізніше? Я думаю, що це буде відмінно підходить для швидкого сніданку вранці, походи і т. д.

+364
swaraj 20 серп. 2015 р., 14:43:06
40 відповідей

Чому мій лимонний пиріг кори мочити? Я не знаю, що робити. Я пробував багато речей, але нічого не допомагало.

Я охолодила весь пиріг, то в холодильнику він. Коли я взяв його на наступний день, начинка лимон був великий, але кора була вологою і м'якою. Вона зіпсувала весь пиріг.

+1000
Kathy Gross 03 февр. '09 в 4:24

Я десь читав на цьому сайті, що квасоля містить токсини, тому необхідно, щоб ввібрати їх. Я теж замочіть їх на ніч, але тоді я використовувати ту ж воду для їх приготування. Вода в питання стає червоним після того, як боби вимочують. Я не викидаю, що вода, оскільки він містить смак, білки, вітаміни і т. д. з квасолі. Не варені боби, ще з прісною водою, це впливає на смак, коли приготовлена свіжою водою. Я роблю не так?

+990
Nancy Demers 30 вер. 2011 р., 10:00:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вагю це не щось особливе у порівнянні з іншими трави корм худобі, це просто більш товстий мармур. Так що якщо вам подобається, то це здорово

Підвищена мармуровість в основному у верхній ріже, і не стільки в самому низу ріже, як грудинка, так Вагю крос порода великої рогатої худоби не збираюся зробити, що великої різниці для цього

Ваш метод здається дуже складним! Просто приготувати, накрити, доки зроблено шляхом вимірювання внутрішньої температури

+989
Jellena 15 вер. 2014 р., 18:04:35

Примітка для себе : обов'язково прочитайте відповідь уважно, і слідуйте по посиланню. (можливо, я бачив згадка дріжджів питання, і не бачив, він сказав, що знає, як боротися з дріжджами).

...

Хімічних реакцій сповільнюється при температурах холодніше, але я поняття не маю на скільки, або навіть якщо вона застосована в даному випадку. Хімічної реакції не відбулося б швидко, якщо пекарського порошку змішують в добре, і я підозрюю, що тобі потрібні гроші для відпочинку якийсь ... який буде перешкоджати холодильнику, але якщо це так, то тобі доведеться дати тісту у теплі знову (який може бути 30 хв або близько того, перемігши багато сенсу в цьому)

Хоча вони закликають покласти тісто в холодильник на кілька хвилин, якщо це занадто липким, що значно відрізняється від даючи вам всі холодним шляхом.

Я не буду намагатися залишити його, щоб відпочити з холодильника, бо повітря повільно бігти, викачуючи бабла. Це не стільки проблема з подвійної дії порошку випічки, так як воно випустить більше газу, коли він нагрівається.

Якщо ситуація така, що у вас є зараз якийсь час, але не достатньо, і ви будете мати більше часу, тоді я б перемішуємо сухі інгредієнти зараз. Також можна приготувати мастило/змішати цукор, але ви хочете, щоб покласти його назад в холодильник і підігріти його пізніше (може, низький мікрохвильовці?). Коли все готово, змішайте яйця в сухі речі і додати вершкове масло/суміш цукор.

(і в прочитавши рецепт, я не знаю, якщо "пропонує 1 - 50 печиво" означає, що одна людина з'їдять всі 50 печеньок, або що ви могли б зробити одну велику печеньку або 50 маленьких)

Оригінал (БАД) відповіді наступним чином:


Я часто залишаю речі піднімаються в холодильник на ніч або поки я на роботі (або обидва), коли за рецептом потрібно залишити його до тих пір, поки два рази'.

Я зазвичай покласти його в контейнер близько 3 до 4 разів більше, ніж обсяг тесту, нещільно кришкою, чим-небудь важким зверху (у разі, якщо він намагається піднятися так сильно, що виходить з контейнера).

Коли ви берете його з холодильника, можливо, буде потрібно, щоб це тепло назад трохи вгору, так як це може призвести до речі, щоб бути трохи жорсткіше, ніж це було б при кімнатній температурі.

Я б не залишити його при кімнатній температурі, так як він буде бродити набагато більше, ніж передбачено в рецепті.

+988
emilagaev 26 січ. 2010 р., 21:50:39

Я розумію, що це м'яке безе, а не сушений.

Ці не замерзають також формування кристалів льоду порушать піну, і вони будуть ридати і здується.

Цей вид безе дійсно повинні бути зроблені в момент обслуговування.

+944
justin 8 лип. 2014 р., 05:30:18

Я думаю, що картопля Дофинуа може бути те, що ви шукаєте. Тонко нарізану картоплю, приправлений сіллю, перцем і часником, покрита кремом (найчастіше з сиром), потім запікаються в гратен блюдо.

+916
Pavel Urubcik 14 жовт. 2014 р., 13:47:14

У мене невеликий суперечка почалася через коментарі на цей відповідь. Плакат пропонується використовувати солі, щоб зробити кисле ківі-соус солодше таким же чином можна використовувати сіль, щоб зробити що-то смак менш гірким.

Мені було цікаво побачити, якщо це буде реально працювати, тому я зробив простий експеримент. Я повторю інформацію з коментаря,

Сіль тільки зробить плід солодший, якщо він вже солодкий. Ось експеримент я пробував з двох склянок розведеного лимонного соку. Я додав достатньо цукру, щоб суміш була просто трохи занадто кислим. Я додав дуже невелика кількість солі, один стакан води, перемішують до розчиненого і пробував. Скло, що містить солі помітно кисліше. [...]

І відповідь на це автора

Ківі, як правило, має більше вміст цукру, ніж грейпфрут, який як правило, зроблені солодше з відтінком солі. Це, звичайно, сильно солодше, ніж сік лайма, ківі середні, понад 8 грам цукру де таку ж кількість лимонного соку (як у вашому прикладі) в середньому всього понад 1,5 грам.

Моє припущення полягає в тому, що сіль виступає в якості підсилювача смаку і так підкреслить будь-який смак переважає (якщо смак буде гіркий). Мій маленький експеримент несе мене, але один експеримент навряд чи переконливі, як будь-яку кількість речей може піти не так. У будь-якому випадку, я готовий повірити, що все складніше, ніж я припускав.

Сіль допоможе кислий фрукт солодше?

+897
ATOzTOA 13 вер. 2018 р., 12:12:04

Помістіть продукти на стільницю або на тарілку, а потім використовувати вгору-вниз "сітка-типу" друшляк як кришка для того, щоб тримати продуктів.

Мухи не зможете зробити, але там буде достатньо вентиляції.

Залежно від продукту, очевидно, також можна зберігати в холодильнику (не помідори).

+888
MohdSaif 21 вер. 2010 р., 18:15:26

Я завжди відчуваю смаку їжі, весь час, на протязі всього процесу приготування їжі. Це єдиний спосіб дізнатися, якщо ви служите те, що добре чи ні.

Те, що я роблю, - це "чистий, як ви йдете". Як ви готуєте їжу, ви не повинні в кінцевому підсумку з горою брудного посуду після цього. Все це повинно бути очищене, як ти готуєш. Тому, якщо ви дотримуєтеся цього, то, коли ви хочете смак ви вже помили свою ложку, що вам до смаку.

Всі ці кулінарні шоу, там, швидше за все, однієї з кількох причин, що з'явиться людина, яка готує не мила їх дегустації начиння між дегустацією.

  1. Немає раковина в наявності.

  2. Вони ж помити її, однак, вони редагували цю частину, або переключився на іншу камеру. Я був би готовий посперечатися, ці шефи, які по телевізору не смак їжі з ложкою щось нечисто. Ложка була, напевно, промили, коли камеру не дивився... тому, ви не шукали, оскільки ваша точка зору базується на уявленні камери.

+876
kojo justine 25 трав. 2015 р., 19:47:42

Якщо текстура товстий і пухкий, це може бути тому, що ви overmixed тісто. Спробувати ділити борошно на кілька частин і просіювання тих порціями на тісто, потім рази (після чергової порції, потім скласти і т. д.). На відміну від звалюючи всю борошно (2 склянки-це багато!) і складаючи, як божевільний - що текст у ваше питання, здається, має на увазі, що ти робиш/рецепт тексту, здається, має на увазі.

+838
Mahtab ahmad 27 лют. 2012 р., 03:30:17

Деякі люди вважають, що викликає смак намистинки. Для мене це додає аромат. Я навіть використовую замочування водою при заточуванні. А це зайве для соєвого молока і тофу, це необхідно для темпі, як і неушкоджена шкіра перешкодою для бродіння. Сподіваюся, що це допомагає :-)

+812
Neil McKeown 13 лип. 2014 р., 05:30:43

Я роблю шпинат в суп гороховий і хотіла б знати, якщо додати трохи тертої моркви, щоб добре було?

+795
chrisjlebron 2 вер. 2013 р., 20:44:19

Я купив стару каструлю на eBay і я хотів би знати, якщо це емальований або сирі. Всередині сковорода має чорний шар і плями патч 6 на 3 см різних layernature. Як мені дізнатися, якщо пан сирої чавун. Тонкий чорний шар важко визначити. Продавець каже, що каструля не емальована. Але я сумніваюся в цьому.

+759
deepdebugging 29 серп. 2011 р., 19:42:00

Мої діти люблять подібний рецепт, але вони також м'якше. Що я зробити, це зменшити Другий час випічки вдвічі.

Пам'ятайте, що термін придатності біскотті теж зменшується! ... Не проблема в моєму випадку, так як вони не протриматися більше двох днів ...

Редагувати

Трохи історії:

Хоча сучасні біскотті пов'язані з тосканської області Італії, популярного італійського печива йде корінням в римські часи. Слово походить від biscotto "біс" з латинського двічі, і "coctum" або запечений (який став "Котто", або приготовані). Римська біскотті були більше про меблі для відпочинку, а не приємне ласощі для неквапливих гостей. Прісний, пальцеподібні пластини обпаленої спочатку їх зварити, потім другий раз, щоб повністю висушити їх, що робить їх довговічними на проїзд та харчування для довгих подорожей—Пліній хвалився, що вони будуть їстівними протягом багатьох століть. Біскотті були невід'ємною частиною раціону римських легіонів.

Після падіння Римської Імперії в 455 С. Е, в країні був неодноразово розграбований вестготами, вандали та інші. Люди робили все, щоб вижити; немає кулінарного розвитку. Але з епохи Відродження, кухні теж квіточку. Біскотті знову з'явився в Тоскані, зарахованих на тосканському пекар, який служив їм з місцевим солодким вином. Їхні сухі, хрусткі вважається ідеальним середовищем для того, щоб поніжитися на вино (і скільки смачніший, ніж вмочуючи пончик в каві!). Століття потому, багато хто до цих пір згодні, що вмочати біскотті у Вин Санто є ідеальним способом покінчити з їжею, або скоротати годинку в кафе.

+741
Looft 15 серп. 2015 р., 16:20:22

Я не можу купити каймак в Новій Зеландії, тому мені хотілося б дізнатися, як це зробити. У мене є друг, який може забезпечити сирого молока.

Яка техніка?

+741
Cantello 25 груд. 2015 р., 03:41:17

Я хочу зробити попкорн панна котта. У мене була пара ідей для цього, або вимочувати молоко в підсмажену кукурудзу, або (мій улюблений варіант) плавлення вершкового масла попкорн живіт желе бобів у молоко і потім зробити панна котта з цього.

Це були подавати як десерт з карамелізованою попкорном шматок на вершині, і тому я збираюся зробити їх підноси кубики льоду, щоб у кожного був укус розмір.

Однак я не зміг зробити текстуру. Я пробував плавити різні суми желе живота боби в молоко, але вони ніколи не здавалося, зміцнював просто такий собі густої кремоподібної консистенції з вершини іноді дію на шкіру, в більш концентрованій версії. Тоді якщо я додала желатин, а я б для приготування панна котта потім вони вийшли твердим і еластичним.

Так що крім продовжуючи спробувати різну кількість желатину в моєму розчиненого желе суміш живіт, у кого-небудь є які ідеї, що я міг би зробити, щоб отримати цю роботу?

(Я збираюся спробувати з допомогою багатої молоко/реальний попкорн версію знову, але це було не так поплурный і скуштував трохи олії, що кукурудзи було заскочив. Він як мінімум повинен бути легше, щоб отримати консистенцію прав)

+733
ryanhensler 3 жовт. 2012 р., 14:05:16

У середньому чотири різні рецепти, які використовують яблука або груші, щоб зробити чатні пропоную співвідношення

1,3 кг фруктів : 1 склянки Цукор : склянки 0.9 оцту

або у одиницях, пов'язаних з метричною системою

300г фруктів : 100 г Цукор : 100 мл оцту

Плоди вагою для очищених від шкірки і видалити серцевину яблук або груш, 0.9 чашки така ж, як заповнюючи чашку і потім беручи 2 столові ложки.

При додаванні кайенского перцю в рецепті можна збільшити цукор трохи. Якщо додати родзинки, зменшити цукор.

Якщо ви в кінцевому підсумку з 6кг яблук кубиками, а потім використовувати 2 кг цукру і 2 оцту.

+678
Omkar Sheral 19 січ. 2019 р., 11:44:17

Я спробував трохи меду, у мене на фермерському ринку і помітив, що він був дуже товстий порівняно із звичайними мед ви купите в будь-якому супермаркеті.

+659
Harrison Tabs 29 трав. 2013 р., 04:12:00

Я зазвичай залишаю заквашувати овочі протягом приблизно тижня. Деякі змінні в кінцевому продукті хрусткость і свіжість, що, я вважаю, залежить від часу, температури і кількості солі. Треба спробувати ваш Фріц кілька разів протягом перших декількох днів, щоб побачити, як вам це подобається, і коли ви думаєте, це зроблено потім накрити кришкою і поставити в холодильник, щоб зупинити бродіння.

До речі, ви хочете, щоб ваші овочі повністю зануреною у воду, щоб отримати анаеробний ефект, і ви можете побачити деякі піниста накип на поверхні води, яка є нешкідливою. Ви можете швидко і викинути, якщо вам подобається, або просто перемішати його в суміші.

+638
user39670 16 лист. 2017 р., 21:46:28

Якщо охолоджується і зберігається правильно (мінімізувати повітряний простір в контейнері), більшість супів повинен тривати в холодильнику до 5 днів. Ви дійсно хочете той же суп, що довго? Я б запропонував розділити супи в невеликих контейнерах і заморожування, тому у Вас доступний широкий вибір на будь-який момент часу.

Залежно від інгредієнти більшість супів можна успішно заморожений для тривалого зберігання.

Вироби на основі молока, швидше за все згорнеться/окремо після відтавання, так що ви б краще додати вершки/молоко, коли ти будеш догрівати її.

Шматки картоплі або макаронів, швидше за все, щоб розбити трохи і борошнистою консистенцією, так що було б краще залишити картоплю і додати до нього і варити при підігріві.

+631
Quynh Trang Dao 29 лист. 2012 р., 04:35:13

Додавши ще одне яйце дасть вам більше "торт" Брауні.

Якщо у вас є соду можна використовувати як закваски. Якщо це було мені, я хотів би додати 1/4 чайної ложки. випічки соди в суху суміш і перемішати, щоб об'єднати. Я хотів би додати додаткову рідину у вигляді 1/4 склянки кисле молоко або скисле молоко для активації соди і використовувати додаткове яйце. Це повинно дати вам те, що більше торт подобається, ніж брауні, як.

+599
Brad D 13 черв. 2013 р., 06:30:08

Можна використовувати горіхове масло, карамелізований цукор, зефірки або желатин, щоб зв'язати речі разом, але це дійсно залежить від того, що в порошку ви намагаєтеся укріпити.

+530
Gjallar 9 серп. 2014 р., 16:56:15

Я читала в журналі, готувати що шпинату повинні бути сирими, тому що якщо це призводить до склизкой текстури. Регулярні шпинат може бути соте/зів'ялими, без будь-яких проблем.

Багато кулінарні сайти ж? Я дивлюся на spanakopita а також тосканські курку і деякі інші.

+517
user24501 23 вер. 2014 р., 19:26:24

Я помітив, що комерційні цукерки не тануть, навіть якщо їх залишити на сонці, в той час як домашній мармелад тане навіть при кімнатній температурі іноді.

Якийсь секретний інгредієнт? Цукор?

+515
ashrles 12 лют. 2013 р., 09:35:23

Я зробив рецепт для великоднього хліба. Він повинен був піднятися на 12 годин. В цей ранок він був липкий безлад. Я додала більше борошна і знову вимішуємо. Я дозволяю, щоб знову піднятися. Я зіпсувала мій хліб, роблячи це?

+504
ratkok 8 вер. 2018 р., 02:40:06

Я тільки що купив глобального ніж (ГФ-33) і літератури, яка разом з нею пропонується використовувати керамічний хонинговальный "сталь", а не стали. Мабуть, сталь може бути занадто абразивного типу металу Global використовує. Насамперед, це твердження має які-небудь переваги? Якщо так, я дивився на жезл, що Global пропонує і це сто доларів плюс! Я помітив, що інші бренди працювати набагато набагато дешевше. Чому така велика різниця? Всі керамічні стрижні створені однаково? Я просто хочу купити за тридцять один долар, якщо це все ж. Що інші люди зробили для своєї глобальної ножі?

+446
kldavis4 5 бер. 2012 р., 16:52:17

Я просто приєднався інший день після того, як багато ховається. Зрозумів, я міг би допомогти з цим питанням. Коли я працювала в тайському ресторані, у мене було кілька основних стир-фрай соуси на руках. Основним я мав наступне:

  • 1 частина тонкий (білий) соєвий
  • 2 частини темного (чорного) соєвий
  • 1 частина Золотої гори Тавра сої (як це додає трохи інший смак, ніж у інших тонких soys ІМО, але насправді це просто тонкий сої, в кінцевому рахунку)
  • 1 частина рибного соусу
  • 5 частин устричному соусі
  • 1 частина кукурудзяного крохмалю

Соус буде тривати вічно, закрита в коморі або холодильнику. Вам просто потрібно розмішати його перед використанням, і, крім того, щоб бути настільки універсальні (за винятком кокосових супів, я міг прибрати це в будь-якому тайському страві ми служили), саме чудове, що ваші страви будуть послідовними. Я б просто зробити це в 5 галон відра і заповнити мій маленький глечик, який я тримав у воці стороні від ходьби-у відро. Від цього основного соусу, я хотів би додати цукор, оцет, і пристрасть до нього, щоб зробити п'яна локшина стир-фрай соус, або загусники для його, щоб зробити соус для інших страв з локшини. Моя тітка любить додати Маггі в її обсмажують бази, але мені не подобається, як пахне соус Маггі. Один з моїх співробітників буде кидати в купку смаженого часнику і рослинне масло для її соусом, і це було відмінне додаток, що заощадив пару кроків в процесі приготування. Ви зможете приготувати цей соус самостійно.

Основний стир-фрай соус (кілька столових ложок) додається в овочевий бульйон (хороший біт, принаймні 1/2 склянки) в воке рецепти та якщо б я хотів страву, щоб було більше соусу, як я завжди роблю в Гай Пад Кінг, Я хотів додати більше акцій і обсмажують бази, дегустація, як я йду вперед і, як правило, додаючи кілька чайних ложок цукру, на мій смак, дозволяючи йому скоротити трохи на сковороді, після закінчення його з тонну білого перцю, знову ж таки, мої смаки. І я звичайно не використовувати загусник в це блюдо, тому що мій батько не використовувати загусник, коли він зробив це для мене, виріс.

І риба пахне соус не піти, коли вона приготовлена. Я б не став додавати більше однієї столової ложки до будь-якої страви.

Сподіваюся, що допомагає!

Джерело: я тайський, готувала тайську їжу на 20plus років.

+354
Mervin Hemaraju 20 лип. 2018 р., 11:33:39

Піти на це. Яйця у шкаралупі досить міцна. Технічно, дуже невелика кількість води буде поглинена яйця, але якщо ви не зважували, ви, ймовірно, не помітите.

Правда, є маленький нюанс, хоча: яйця чутливі до запахів, вапняна оболонка досить проникною. Так що якщо ваша водопровідна вода містить багато хлору або інших сильних дегустації речі, це, напевно, не мудра ідея, аби яйця вбирають. Те ж саме вірно, якщо ви живете в районі світу, де водопровідна вода може бути забруднена бактеріями. В такому разі, потрібно закип'ятити спочатку воду перед додаванням яєць.

Коротше: якщо вода хороша, ніяких проблем.

+353
TKrugg 16 вер. 2011 р., 09:22:33

Я можу замінити мед на цукор у випічці.Якщо так, то скільки меду буде дорівнює однієї чашки з цукру?

+350
Shanu Shanid 1 бер. 2010 р., 05:33:18

Кілька речей не зовсім праві тут.

1 - кулер з водою на 3 дні.
У Туреччині займе 3-4 днів, щоб розморозити в холодильнику - між 35-40Ф. Швидкий виклик методів для занурення в проточній воді протягом декількох годин. Зануривши Туреччини в стоячій воді, навіть якщо вона почалася, як крижаною водою - дозволить Туреччині значно вище 40Ф протягом 3 днів. Вам потрібно буде додати лід або в Туреччині де-то холодніше, ніж 40Ф для цього, щоб бути безпечним.

2 - засолювання занадто довго, перетворюючи Туреччину в Муш.
Сіль в розсолі денатурації деяких білків і нагнітачі птицю із води. Це зробить м'ясо ніжним і здається більш ніжним відповідно. Що сказав - небезпека не в тому, що м'ясо буде м'яким. Якщо ви додаєте який-небудь інший інгредієнт, щоб розсіл, який насправді протеїнази, такі як папаїн ризик не mushiness, але надто солона.

3 - 1-2 дні засолювання.
Я ніколи не бачив рецепт, який закликає до приведення цього довго. Розсіл рецепти, які я бачив, близько 4-10 годин. Якщо ваш рецепт розсолу дзвінки на протязі цього часу, то це, ймовірно, більш розбавлених, ніж ті, якими я користуюся. В такому разі, напевно, було б добре, щоб розтопити його в розсолі, якщо ви вирішенню проблеми безпеки.

У Туреччині були заморожені запобіжить розсіл від проникнення, але як птах відтає зовні зовні птах буде мати більше часу наодинці з розсолом, чим глибше м'ясом. Я не можу сказати, чи є це стане проблемою - тим більше, що Гарольд Макгі стверджує, що сіль з ропних не в змозі отримати дуже далеко в будь-якому випадку проникають у м'ясо.

Якщо це досить холодно на вулиці (або у вас є достатньо простору холодильника), що ви могли б замаринувати індичку в <40Ф протягом 2 днів, поки він відтане, я б рекомендував, принаймні, в основному відтавання до введення його в свій розсіл.

+307
Lei Zhang 16 лист. 2010 р., 12:59:32

Протягом майбутніх літніх місяців, я на цей раз хочу мати пару домашнє вершкове морозиво з правильної сферичної совки типу можна купити в салоні лід або ресторан. Проблема в тому, що я не можу отримати мою совків буду наближатися до сферичної. Я, як правило, щоб отримати великі локони, іноді тороидов якщо мені пощастить, плоскі шматки морозива, якщо мені не щастить, плюс морозиво, яке залишається в контейнері, отримує всілякі тріщини і важче зачерпувати час після. Тому що я не можу отримати достатньо совки кулясті, я, як правило, їдять більше морозива, ніж я хотів, начинки важче додати і загальне враження від їжі-це не так весело.

Я не знаю, якщо це пов'язано з брендом морозива я купую, розмір контейнера, черпаючи спосіб, типу ложки або ще як зберігати лід контейнер в морозилку. У чому трюк, щоб отримати правильної кулястої порцій морозива?

+290
Daemon of Chaos 29 черв. 2011 р., 04:51:33

Нещодавно купив собі пляжні Хемілтон 2 фунта хліба-мейкера. Сьогодні я їх надав рецепт короваю 2кг французького хліба. Я слідувала рецептом, але мій хліб, як виявилося, шукали приготовану на верхній частині батона і всередині. Я зробив у минулі вихідні італійський пармезан хліб і не мав ніяких проблем з ним. На цей раз, хліб, здавалося, залишитися рідина після змішування на багато більше, ніж це було з італійським пармезаном хліб. Будучи перший раз хліб-enter image description hereмейкера я не впевнений, якщо це просто як французький хліб, коли він пече чи що. Будь-які поради або пропозиції про те, де я пішло не так, та/або як я можу виправити це буде прийнята з вдячністю. Я відчуваю, що я, напевно, наплутав на вимірюванні інгредієнтів.

+265
robzolkos 12 січ. 2014 р., 13:56:48

Я дивилася новини і бачила, як ціла сім'я з малими дітьми, по дорозі вмирали від харчового отруєння після того, як вони зупинилися, щоб перекусити в невеликій забігайлівці. Вони могли знати, що це відбудеться протягом перших декількох укусів?

+240
74LS00 8 лип. 2014 р., 16:26:20

Цукор / карамель тане набагато вище точки кипіння води. Так що яблука можуть готувати і буде м'яким швидше, ніж карамель може розтанути. Єдине, що я можу запропонувати, це зробити карамельний соус або влийте рідку карамель на (соте або якось інакше оброблені) яблука. (Іншим варіантом може бути використання саламандра або навіть пальник як зробити крем-брюле, але я не думаю, що у вас є така піч або пальник.) Робить карамель більш кислою може бути рішення. Я не знаю, якщо це знижує температуру плавлення карамелі.
Я пробував кілька місяців тому-то схожі з соте з персиків. Я думав, що деякі хрусткі, caramelly речі. Така ж проблема: персики солодкуватий, карамельний раніше твердим.

+229
dodexahedron 9 січ. 2012 р., 18:22:52

Схеми не можете просто повернути на себе; машина управляється перемикачем.

Якщо ключ не здав, схема не є повним, а автомат не буде працювати.

Наш вимикач на стіні, під шафу. Немає жодних шансів щось зачепити, що перемикач випадково, так що я просто колись потрапить в каналізацію.

Якби був хоч один шанс, що розпорядження може змінитися, я ніколи б не дістався туди.

+210
swamplord 14 серп. 2014 р., 19:14:12

Я готую восьминогів час від часу, і я завжди ставлю на винну пробку в воду закип'ятити разом з восьминогом, тому що моя мати в законі сказав мені, що високий вміст таніну з пробки (червоного вина) робить восьминіг тендеру.

+187
Joakin Schiavo 4 черв. 2019 р., 18:25:16

Якщо ви не розігрівати суп, це призведе до зниження capsaicine-надзвичайно швидко, так як він нагрівається швидше, ніж інші органічні речовини в мікрохвильовці і дуже леткий і випаровується.

+116
Moditya Jadhav 9 лист. 2014 р., 23:37:31

Немає. Незалежно від того, який пластик ви використовуєте, не використовуйте його для використання в духовці. Він буде танути зсередини або він може повністю розчинитися. Для більш безпечного використання, не використовувати пластик, тому що ваша піч може загорітися.

+77
user5166488 6 січ. 2015 р., 10:30:13

Проблема в тому, що багато банок 'їжі' покриті, і не солідно. Як такий, очищаючи їх може в кінцевому підсумку відлущується покриття, яке було застосовано, роблячи їх активними.

Якщо ви маєте справу з антикварними матеріалів, я підозрюю, що більшість 'банків' буде або сталь покрынная, або нержавіюча сталь.

Хоча я згадував шукаю інструментальні сліди, і якщо він матовий або блискучий, простий тест може бути використання магніту-якщо магніт прилипає, вони швидше за все почали, а значить, піддається корозії. Навіть якщо вони покриті, якщо ви поклали щось вологе, він може просочуватися в будь-які щілини знаходить, ліч на метал, а потім зруйнувати вашу їжу. Я мав, це відбувається з деяким пекан віскі торти, які я виставив, як вони повинні вбратися протягом пару місяців ... тепер я розумію, чому моя тітка загортає її в (алкоголь, змоченою) тканиною, потім поліетиленовим пакетом, тоді те, що вона збирається зберігати це в собі.

Ви могли, ймовірно, зробити те ж саме, що ви маєте справу тільки з кілька днів, загорніть його в пластик, а потім покласти їх у банку.

Цілком можливо, що деякі (не нержавіючої) сталі контейнери можуть мати більш міцне покриття ... але якщо це спеціально продається як багаторазовий (або як wombar говорилося, для промислового/інституціональний ринок), ймовірно, зроблено, щоб скоротити витрати і не призначений для повторного використання.

Вам також слід уникати вживання кислих або солоних товарів, так як вони відомі в яму нержавіючих сталей, особливо при наявності вологи і/або поганої вентиляції.

+46
Sebastian Probst Eide 3 лип. 2012 р., 01:55:59

Спліт huskless боби мунг можуть бути використані.

+42
Claudia Scholz 22 трав. 2016 р., 23:32:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil