Замінити селера в супі

Я роблю це вершковий курячий суп з грибами рецепт і я хотів би знати, що я можу використовувати в якості заміни селери, тому що це буде важко, щоб отримати його до вечора.

+290
Godwin Peter 17 квіт. 2016 р., 00:15:37
39 відповідей

Якщо вони хрустке печиво з жировою глазур'ю, можна, напевно, розбити їх (до крихти), жировий компонент і все, і зробити скоринку їх для якоїсь крем-пиріг або чізкейк. Начебто шоколадний "крекер" скоринки. Не зрозуміло на точний склад свого печива, але це працює відмінно з "Орео"-типу печива. Якщо ви робите крихти з цілого печива, вам не потрібно додавати будь-які інші інгредієнти в пиріг кори. Якщо ваші печеньки менш солодким або більш солодким або менш жирні і т. д. можливо, буде потрібно підправити "рецепт" небагато, але я думаю, що ви могли що-небудь придумати.

З іншого боку, якщо ваша сім'я не любить печиво, вони можуть не турбуватися про речі, зроблені з них. Може бути, ви повинні віддати сусідові, або місцевої харчової банку.

+974
user6963 03 февр. '09 в 4:24

У мене є пакет активних дріжджів призначені для комерційного використання, що "сплив" у 2009 році (зараз 2014) і вона досі працює, як я очікую. У мене воно зберігається в морозилці все це час. Я отримав родовище в розумні і більш ніж 5 років тому.

+954
DillonW 6 бер. 2017 р., 14:49:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я з'їв кращий смажений рис з мого життя у В'єтнамі. Справа в тому, що зробив його так добре було ці хрусткі маленькі шматочки. Вони були розміром з звичайні зерна або рису, але вони були дуже хрусткі (більш хрустким рисом). Я цікаво, якщо це може бути сирий рис обсмажується в маслі. Я пробував пошук в Google і не можу знайти нічого точного.

+835
shunevich65 23 серп. 2015 р., 03:22:59

Я печу хліб вже близько 15 років. За весь цей час, я можу сказати без сумніву, що я ніколи не чув ні про що називається "тісто лопаткою".

Якщо ви вкажіть напрямки, які обговорюють його використання, можливо, я зможу з'ясувати це. Я підозрюю, що це просто чаша скребок.

Тісто скребок:

Dough scraper

Тісто віночком:

Dough whisk

Але тісто лопаткою? Що на землі?

+796
FrOyxx 28 вер. 2013 р., 20:22:35

Для курячого бульйону, ви, ймовірно, хочете, щоб смажити кістки, і додати трохи томатної пасти, а також. Я кажу це, припускаючи, що ви хочете використовувати курячий бульйон, так як загальні складі у вашій кухні, що може зменшити деякі з його демі-глас держави і т. д.

Якщо ви знаєте, що ви хочете, деякі дуже легкі наявності, скажімо, на суп, який абсолютно необхідний світлий прозорий бульйон, або ... я глуха з інших причин ... тоді не смажити курячі кістки.

Якщо, з іншого боку, ви вже робите телятини складі для кухні (яка, до речі, приємно, обсмажених і необсмажених), то я б порадив вам піти в світ, а там немає ситуації, що я можу придумати в якому темного бульйону з телятини-це гірше, ніж темний курячий бульйон.

+783
fasial 28 серп. 2011 р., 14:54:48

Свій перший набір ножів має бути сталевий ніж. Причина досить проста, все, що керамічний ніж може різати, сталевий ніж може різати. Якщо я були ви, як ви переїжджаєте вперше, бюджет, імовірно, ваш основний пріоритет, я б купити недорогий набір ножів з обіцянкою купити справжній, коли у мене бюджету на це пізніше в моєму житті.

Тепер, вам цікаво, якщо є причини для вас, щоб купити керамічний ніж. Я б сказала, що керамічний ніж є відмінним придбанням. Щоправда, він трохи більш крихкий, ніж сталевий ніж, але якщо ви обережні і використовуйте її з розумом, вона буде тривати довго. Що я особисто роблю, я вирізати все, що я можу вирізати з керамічний ніж, овочі, фрукти, м'ясо без кісток... все інше я різати сталевим ножем, заморожене м'ясо, кістки... причиною цього є те, що керамічний ніж залишається гострим набагато довше, ніж сталевий ніж. Я знаю, що коли я хочу використовувати мій керамічний ніж буде гострим, це не проблема. Таким чином використовувати менш мій сталевий ніж і він залишається різким довше, а також. Якщо вам подобаються ваші ножі завжди сверхострые (чому не ви) керамічний ніж-це обов'язково!

Якщо вам необхідна додаткова інформація про керамічні проти Стали ви можете прочитати цей пост: http://bigbangretail.com/index.php/blog/ceramic-knives-vs-steel/

+735
Atsuki 22 груд. 2018 р., 22:21:02

У СУ дивись приготування їжі, це не рідкість, щоб помістити їжу в мішок і залишити верхню роздрукований і висить над краєм (щоб вода не потрапити в) судна, яке ви готуєте на. Він легко може бути обтяжений деякі прилади, як ви пропонуєте. Немає необхідності смоктати вакууму і ущільнення, в більшості випадків. Крім того, ви можете використовувати спосіб переміщення для видалення повітря і ущільнення на блискавці. Однак, ваша температура викликає занепокоєння. Багато овочі можна готувати су-вид або близько 90С, але я не думаю, що це мудрий, щоб піти набагато далі, як мішки замку застібки-блискавки може не...і там дійсно нічого ви все одно хочете приготувати що висока. Якщо ви хочете зварити щось, просто помістіть її в каструлю з водою і закип'ятіть її.

+720
sanke 30 бер. 2011 р., 18:53:04

Я можу рекомендувати жир качка рецепти від Хестона Блюменталя. Він пояснює кожен рецепт докладно і переходить в хімії за нею, а також. Там теж про їжу та її приготуванні Гарольд Макгі, який я думаю, це довідник для.

Книга Макгі є своя стаття у Вікіпедії:
http://en.wikipedia.org/wiki/On_Food_and_Cooking

+668
ashinsucitta7 23 лют. 2014 р., 05:13:35

Хочу приготувати курячі крильця більш хрусткі без використання мікро-печі. Може хто-небудь підкаже, як підготувати його?

+662
Viorel Irimia 2 січ. 2015 р., 14:41:48

Я згоден з коментарем Річарда тен Брінке: ви не можете дійсно зробити це в домашній морозильна камера і очікуємо хороших результатів. Навіть найбільший домашній морозильна камера, він буде вважати шляху занадто довго цілу тушку заморозити всі шляхом. Заморожування вимагає набагато більше енергії, ніж підтримувати те, що вже заморожені, а процес тушу свині, ймовірно, займе кілька днів (в залежності від розміру порося). Ви, швидше за все, вам істотного погіршення якості при заморожуванні процесу: повільне заморожування означає більш пошкодження клітин, що впливає на якість м'яса, коли відтане, не кажучи вже, що це може зайняти багато днів для інтер'єру в вимерзати (яка також може вплинути на якість).

І "морозилки", до речі, не обов'язково викликана тривалого зберігання: це результат поганої упаковки, як правило, у поєднанні з циклічних змін температури в морозильній камері, що дозволяє повітря біля поверхні їжі призведе до окислення і дегідратації. Так, погано упакованих продуктів харчування буде погіршуватися з плином часу, але правильно запаковані продукти будуть останні роки в холодильнику без морозилки. (На всю котушку, вам знадобиться велика морозильна камера будинку, бажано без автоматичного циклу розморожування.)

У всякому разі, моя особиста рекомендація буде шукати місцевого м'ясокомбінату з м'яса або процесор з доступом до комерційної морозильна камера. (Можливо, дехто люди беруть дичину для обробки чи що?) Запитайте їх, якщо вони були б готові заморозити тушку після забою і вакуумне ущільнення його для вас. Вакуумні ущільнення буде значно допомогти, щоб запобігти опіку заморажівателя. Я не знаю, чи є вакуум упаковка можливо в залежності від того, наскільки великий свиня (багато процесори тільки з маленькими поросятами), але це буде ваш кращий вибір.

Вони б також бути в змозі проконсультувати вас про доцільність заморожування велику свиню так довго, якщо вони не можуть вакуум запечатати його. Але я думаю, що все повинно бути в порядку протягом кількох місяців, якщо ви можете тримати його стабільно нижче 0С і від температурного циклування.

+656
Jellena 29 серп. 2019 р., 17:41:45

За даними Альтон Браун (серйозних жере слави) можна спокійно розсолу індичку протягом декількох днів. Однак, вам потрібно відрегулювати розсолу в залежності від тривалості. Вчора я посмажила курку, що була у розсолі близько 36 годин, і результати були чудові.

Вентилятор АБ: я можу розсолу в 18-фунтову індичку на ніч, чи це занадто довго?

Алтон Браун: ні, це не надто довго. Технічно, ви могли розсолу в Туреччину на кілька днів. Хитрість полягає в двох речах-концентрацію розсолу проти маси. Можна замочити птах протягом тривалого часу в слабкий розсіл, або протягом короткого часу в більш сильний. Ти краще з більш слабким розсолом і витримайте довше, тому візьміть стандартний розсіл, який ми використовуємо в "добре їсть", і ви можете легко зробити це відразу. Якщо ви боїтеся, що воно занадто солоне, можна скоротити до 3/4 склянки сіль замість повної чаші, але залишити кількість цукру те ж саме. Я повернувся туди, де мені дуже подобається, щоб розтопити моє індички в розсолі, тому що я можу зробити мій розсіл, тримайте його в холодильнику, кидаєш у моє замерзлу птицю, і залишити його на кілька днів, якщо я хочу, не турбуючись про температурі стає занадто високою. Він буде залишатися дуже холодно, але, в той же час, вода допоможе розморозити птах. Тому, коли вона відтане, вона вже в розсолі. Але це неточна наука, так що ви повинні працювати з ним. Якщо я відчуваю, що розсолу буде занадто тепло, я додам трохи льоду. Поки цього не сталося. Він залишається близько 40 градусів.

Процитував пост з форуму.

+641
zsyedali 4 бер. 2015 р., 04:01:15

Техніка, що ДД згадує (влити олію, а потім використовувати, що в рисі), є метод, що використовується в Sinangag (філіппінський часник смажений рис), а рис приготований по-перше, обсмажити злегка в олії часник.

Тому що у вас ще є часник в рис, і він ще не пройшов довгий, повільний приготування їжі, як ви б з приготуванням рису (навіть більше Вт/ коричневий рис), часник біти, як і раніше, зберігають велику частину часник свіжий аромат, хоча аромат раніше проникає через рису.

Швидкий огляд рецептів дає наступні коефіцієнти (пропускаючи ті, що не дають яких-небудь вимірів для рис або часник взагалі):

 • головку часнику протягом 5-6 чашок вареного рису
 • 3 зубчики часнику на 1 велику сервірувальну миску вареного рису'
 • 12 зубчики часнику 4 чашки приготованого рису
 • 9 зубчики часнику 4 чашки вареного рису (плюс 4 зелена цибуля)
 • 5 зубчиків часнику 3 чашки вареного рису
 • 2 зубчики часнику 750 г вареного рису,4 склянки?)
 • 6 зубчиків часнику 3 чашки вареного рису
 • 14 зубчики часнику 4 чашки вареного рису (плюс один цибуля-шалот, оцет і пластівці чилі)
 • 3 ТБ подрібненого часнику 5 чашок вареного рису
 • 3 ТБ подрібненого часнику 6 чашок вареного рису
 • 1,5 ТБ подрібненого часнику 4 чашки приготованого рису
 • 3 зубчики часнику 3 чашки вареного рису
 • 6 зубчиків часнику 3 чашки вареного рису

Ви, ймовірно, потрібно експериментувати, щоб знайти, де вам це подобається -- але будьте обережні деякі рецепти для Sinangag дуже garlicy. (як я припускаю з 3+ гвоздики на склянку рису ... цілком можливо, що оцет може стримати його, Хоча). Мені теж подобається свіжість, яку ви отримуєте від змішування зеленого лука в кінці, але я не знаю, що ти робиш з цим так, якщо це буде доречним.

+634
Henrilin28 26 вер. 2012 р., 06:09:56

Досить забавно, я до недавнього часу працював під сертифікованим піццайоло. Ви дозволяєте йому нормально відпочити? Як довго ви будете замішувати його? Який ваш спосіб для формування вашого бабла?

Відредаговані, щоб додати з пізніших коментарів (я дійсно не бачу сенсу, вона там все-таки):

Тісто для піци, особливо, якщо ви використовуєте правильну 00 борошном, потрібна міцна десять хвилин замісу, перш ніж він тримається. Час відпочинку буде змінюватись в залежності від температури і так далі, але 2 години забагато для мене. Ніколи не використовуйте качалку, щоб сформувати тісто для піци; ти витратив весь цей час повітря в тісто, навіщо видавлювати все це? Форму вручну, потягнувши її на себе лівою рукою, одночасно відштовхуючи в склоочисник рухи правої і обертаючи тісто трохи на кожному проході.

+627
Khan Toru 26 серп. 2017 р., 22:07:46

Якщо ви знаходитесь в зоні з досить великою ефіопського населення, розпитати, куди вони ходять по магазинах. Є ефіопські страви, такі як kitfo і забодают забодают , що характеристика сирої яловичини, і вони дуже серйозно ставимося до підготовки. Якщо у вас є спеціально ефіопських м'ясник у вашому районі, це хороша ставка.

Крім цього, я б пішов з напруженим м'ясник зайнятий їм, це не тільки ознака того, що люди не отримують poisioning їжі, але вони також звертають свій продукт більш швидше, так що, швидше за все, буде свіжіше.

Ви можете також побачити, якщо є якісь місця, які будуть продавати вам абсолютно неприборканого в плівки cryovac упаковки (навіть деякі продуктові магазини) - це буде означати, що вона була запечатана на бойні, і я сподіваюся, що це було менше шансів для зараження.

+614
Buckaroo 13 січ. 2018 р., 13:22:30

Для вегетаріанців, Марка биттмана Як приготувати все вегетаріанська є відмінним все навколо книги, я завжди повертаюся до

+540
Nuts67 8 черв. 2013 р., 20:30:57

Перцю не втрачають свій аромат, коли вони сухі. Що відбувається з чилі, що висохне: вона зменшується в розмірах. Якщо у вас є той же обсяг аромату, в меншу площу, смак перцю чилі є більш концентрованим, а значить, смак буде сильніше. Ви можете покласти сушені чилі в миску з гарячою водою перед їх використанням. Однак, я б рекомендував використовувати менш сушеного чилі.
Це може бути навіть приємно використовувати цей ефект, шляхом запікання перцю в духовці, щоб отримати дуже насичений запашний перець.

Ви можете отримати більш детальну інформацію про це на сайті: http://www.worldofchillies.com/dried_chillies/driedchillies.html

+532
NullBy7e 9 жовт. 2018 р., 15:43:38

я взяла заморожену рибу з морозилки в ніч на вівторок і сидів він у раковину води, як колись мої батьки вирішили зробити піцу, а я-то думав поставити його, але він сидів у раковині на ніч і на наступний день (середа) він сидів в холодильнику до наступного дня. я відчуваю себе погано для витрачати за так мені цікаво, це ще добре запікати або смажити на грилі або просто викинути, вже я його почистив і 10 хв. тому? мені потрібна допомога в цьому.

+529
user927728 28 лют. 2019 р., 00:24:38

Я зробив ту ж саму річ, і я вважаю, що червонувато-коричневий порошок іржі. Він застряг на мої пальці, як іржа буде. Коли я стертий на порошок, дно було вже не пляма, так що я думаю, що я спалив приправи від.

Не було пластівців як такої, а навколо іржа була легкою жовтизною кільце, яке передбачається приправа починає відшаровуватися від металу.

Я використовував наждачний папір на ньому, промити його, і reseasoned його.

+411
Frantret 14 січ. 2011 р., 09:18:22

Спробуйте приготувати тушковані свинячі відбивні з цибулею. Сіль і перець, потім коричневі відбивні з обох сторін у важкій сковороді або сотейнику. Видалити відбивні, додати трохи масла, якщо це необхідно, і додати нарізану цибулю, періодично помішуючи, поки цибуля не підрум'яниться. Додати воду або курячий бульйон або поєднання з цибулею, щоб гасимо на сковорідці, потім Нестле відбивні назад в цибулю, накрити кришкою і зменшити вогонь до дуже слабкого кипіння. Готувати таким чином близько півгодини до 45 хвилин (перевірити виделкою-ніжність). Час від часу перевіряйте, щоб додати більше рідини по мірі необхідності і перевернути котлети.

+379
adrianvlupu 3 груд. 2014 р., 17:40:30

Я б зберігати приготовані інгредієнти в окремі коробки і 3 або 4 кулі з тесту в холодильнику. Тоді якраз перед обідом я дозволив би друзям було весело, підготувавши свою власну піцу, вибравши саме те, що вони хочуть.

+367
plx28 21 лип. 2019 р., 06:48:17

Проведений у відповідь як і просили:

Бульбашки свідчать бродіння відбувається. Кислий запах припустити, що це аеробна ферментація. Я думаю, ви прямуєте в бік оцту, а не медовуха. Накипіле скоротити вміст води, яка блокує бактеріальний і грибковий зростання. Галон вагою 10-12 фунтів, на 8 $до 10 $за фунт, нижче 10 фунтів варто, намагаючись врятувати. Я б кип'ятити близько 10-15% від обсягу. Повинно бути достатньо, щоб знизити активність води нижче, де все буде рости, і позбутися від будь-якого оцту. Дивитися на речі. Він все ще може бути занадто водянистою. Я зробив припущення тут.

+344
Hlogeon 16 бер. 2012 р., 10:18:07

Якщо вашою метою є термін придатності, заморожування є способом піти. Зробити ваші пиріжки, використовувати вощений папір (або альтернативні) між ними так, щоб вони легко відділяються, щільно пакет і видалити якомога більше повітря. Заморозити. Їм буде добре в протягом декількох місяців. Відлига в холодильник, а потім варити.

+312
Hazel Browne 16 груд. 2015 р., 10:01:37

Взимку мій торт Тісто перетворюється на жорсткий м'яч, а не в теплу пору року. Я завжди додаю більше молока і спробувати довести його до правильної консистенції для випічки. Але я думаю, що це впливає на смак. Якщо так, то які інші хитрощі, щоб вирішити цю проблему? Рецепт:

 • 225г вершкового масла
 • 225г цукрова пудра
 • 4 яйця
 • 2 чайні ложки ванілі
 • 200г пшеничного борошна
 • 25г какао-порошку
 • 2 чайні ложки розпушувача
 • 2 столові ложки молока (я зазвичай потрібно більше)
 • 1/2 чайної ложки соди
+269
Justin Toman 18 січ. 2010 р., 20:08:50

Не знаючи, скільки ксантанова камедь ви додали неможливо здогадатися, якщо ви повинні почати все спочатку, чи ні. Рецепт простий часник, бальзамічний соус для салату використовують 4 унції оливкової олії, 2 унції бальзамічного оцту і 1/8 чайної ложки ксантанової камеді. Так що ті, здавалося б, розумні пропорції. Якщо ти не можеш використовувати хоча б половину вашої вихідної партії (так сказати, ви в кінцевому підсумку з 1,5 пачками) здавалося б, краще просто почати заново.

+258
CupOfCoffee 4 трав. 2014 р., 16:37:15

Припускаючи, що ви купуєте з полиці супермаркету,(а не, скажімо, з оливковою барів, що деякі супермаркети) є якісна різниця між тривалого зберігання консерви і коробило оливки і маслини в оливково-бари, як цілісні продукти або в Середземноморському продуктовий магазин. Вони приходять маслом вилікувати або занурений у воду, і не можуть бути збережені протягом тривалого терміну, і вони на смак набагато краще.

+247
Franc 31 жовт. 2015 р., 06:36:45

Я зробила печиво близько чотирьох днів тому - модифікація досить стандартний рецепт шоколадного печива з доповненою какао-порошок в сухі інгредієнти і зефір в центр. Вони вологі в центрі і хрусткий зовні. Запікати при 350 F протягом приблизно 15 хвилин.

Вони залишилися в моїй машині, при температурі, напевно, близько 90 Ф (зовні температура була крутіше, і я був припаркований в тіні, але було дуже жарко), приблизно на дві години пізніше в той же день. Вони були в моєму холодильнику з тих пір.

Зараз, у звичайній ситуації я б не вагаючись, щоб залишити їх на прилавок (у нормальному 70 F або так) або в холодильнику, і з'їсти їх, поки вони не пішли, або стали черствими. Зізнаюся, я не думав двічі про їжу ввечері, або, поки я не прочитав про безпеку харчових продуктів Про тут і побачив спеціальні правила про 90 F і більш високих температурах.

Моє питання: продукти, які зазвичай вважаються безпечними для кілька днів/тижнів на 70 Ф небезпечних через короткий час 90-ті? Якщо так, то є стандартні "однієї години при 90 Ф" правила застосовуються, або це якийсь тривалий період часу? Це додатковий ризик досить значна, щоб бути определимыми?

Редагувати: в подяку за докладні відповіді, просто хочеться оновити всі: після більш ніж день, ніяких побічних ефектів. Я продовжувала поїдати їх. Повірте, вони дивовижні печиво. Якщо ще що-небудь трапиться, я знову оновлення, а в іншому, дякую за відповіді і, схоже, ніхто не постраждає! (Звісно, це лише анекдотичний, але, принаймні, це хороша точка даних.

+208
gumirus 19 черв. 2012 р., 03:49:04

Солодові сиропи та порошки бувають двох видів, Diastatic і non-Diastatic. Нон-non-Diastatic вид-це просто цукор, і це тільки корисно для додавання трохи солодкість і аромат.

Diastatic солоду, сиропів і порошків, зроблених приймаючи зерно (зазвичай ячмінь, але інші можуть бути використані, наприклад, жито), дозволяючи йому пустити паростки, то п'ємо його злегка, щоб зупинити процес проростання. Маленькі коріння і все інше стер, а зерно подрібнюють в порошок, або вимочують в сиропі. Цей дуже схожий на процес, що використовується для перетворення зерна для виготовлення пива.

Сироп багатий ферментами, які створюються з проростаючим зерном, з метою конвертації запаси зерна крохмалю в цукор для молодих рослин. Нон-non-Diastatic версії цих ферментів відключити від тепла, залишаючи сироп "Инерт".

Ферменти і цукру зробити три важливі речі

 1. Забезпечують поживні речовини для дріжджів.
 2. Сприяють перетворення крохмалю в цукор, що робить хліб більш ароматним.
 3. Маленький постріл з цукру дріжджів також дає первинний поштовх.

Ось стаття про солодових сиропів і порошків і як зробити їх самі: http://artisanbreadbaking.com/flour/malts/

І Король Артур борошно продається в варіанті порошку, разом з якою-небудь рецепт приклади: http://www.kingarthurflour.com/shop/items/diastatic-malt-powder-16-oz

+194
complextea 5 вер. 2010 р., 19:53:33

Я з Ямайки, які живуть за кордоном, і це не легко отримати Callaloo, так що так, я використовую шпинат у якості заміни. Різниця в тому, що вам дійсно потрібно готувати Callaloo, були, як ви можете їсти шпинат в сирому вигляді, але обидва можуть бути приготовані в одні і ті ж рецепти.

+189
naiJenn 31 бер. 2018 р., 15:52:36

Сіль працює так само добре, як і дрібкою сушеного гірчиці. Я абсолютно не знаю, чому.

+188
Gaurav Wankhede 14 лип. 2010 р., 22:21:53

Я поклав мої овочі на дно. На півдорозі, я навпаки м'ясо і овочі або просто змішати всі. Я не хочу, щоб мої кореневі овочі занадто м'який. Я завжди готую на високотемпературному 6 годин (печеня/рагу) м'ясо після обсмажування і розігріву овочів і рідин.

+170
zacmwa 8 квіт. 2017 р., 01:36:41

Загалом, стабілізатор буде використовуватися в .1-.5% (загальний обсяг 3000 грам х .005= 15 г) і, як правило, використовуються в поєднанні Для причин, таких як: вартість, наявність, синергетичний ефект, та інші.

+131
Simone Campagnolo 29 вер. 2014 р., 23:16:08

В кінці дня, регулюючим фактором є вміст жиру в м'ясі, та його розподіл. Загальний відсоток жиру-це хороший індикатор того, що різати будуть висихати чи ні, і його поширення засіб, щоб визначити, якщо частина відрізка буде висихати, якщо, наприклад, жир концентрується в частинах м'яса.

Всі три ваших запитів, тобто молодці, без кори й без сухості залежить від температури приготування і тривалість на додаток до шматок м'яса за останні вимога - ніякої сухості.

Щоб відповісти на ваші запитання:

 • Так, куряча грудка-це скоріше сухий, ніж, скажімо ноги і стегна, завдяки низькому вмісту жиру.

 • Відруби з яловичини/баранини, які приєднані або мають вбудований Кістка, ну або під мармур з жиром завжди швидше за все, буде більш соковитим і вологим, навіть коли добре зроблено.

 • В залежності від його жирності, стейк, ймовірно, буде менш сухий, ніж інші, але, наприклад, ребра, буде залишатися вологою довше, із-за товщини м'яса, таких, як кістки і жиру.

+124
krazedkrish 1 лист. 2018 р., 14:50:01

Пластилін модельний магія не є токсичним (з великою кількістю сайтів стверджує, що це безпечна їжа).

Якщо у вас є доступ до тієї чи подібний клей, ви можете зробити свій власний кришку, незалежно від розміру.

(але я не пропоную рейдерство харчування ваших дітей ... отримувати свіжий контейнер, використовуйте те, що вам потрібно, а потім нехай діти отримують свої руки)

+107
ezdine44 25 трав. 2012 р., 17:19:45

єдиний маленький "трюк" крім контролю температури, з мого досвіду, щоб тримати тісто трохи більш рідким, адже можна посмажити яйце на змащену рослинним маслом сковороду, що палички-це мука, так що я менше його і він працював. І мені було дуже товстої чавунній сковороді, що робить його легше з температурою, я думаю, якщо ви використовуєте тонкі алюмінієві каструлю на газ, я думаю, це було б реальною проблемою.

+96
echdee 7 черв. 2019 р., 04:25:53

Це цілком прийнятно, щоб служити обидва або лише один, чи інший. Як правило, закуски вважаються закускою, але, коли подають закуски, салат не завжди потрібні. Я б засновувати своє рішення на тому, що типу це збір і все меню.

З Вегетаріанський Стіл:

Закуски-це французький термін, який відноситься до непереработанными овочами, щоб страва закуски зазвичай складається з одного або кількох видів овочів, подається з одним або кількома соусами. Вони прекрасно підходять для вечірок і може бути поданий у якості закуски, на стіл, на місце салату – небо це межа.

Оновлення - на основі інформації, представленої в коментарях, я згоден з @Макс - я б як закуски і салат.

+84
johnm46 30 квіт. 2014 р., 20:51:27

Я з'їв деякі домашні торти, які ніколи не було ніяких криги, вони все-таки вкусили блискучу.
Які ті пироги, які називаються яка не потрібна зледеніння на них? Я чув, що вони називають "бісквіт". Це правильно?

+44
Sdathu 9 трав. 2011 р., 22:57:30

Я можу назвати чотири можливі виправлення. Просто використовуйте менше води - менше отримати більш насичений напій також може бути кращим для більшої кількості водянистий напій. Інший-навпаки, використовують більш суміші, яка використовує дві пачки (якщо не всі, то другої необхідності, можна поділитися з кимось, хто хоче зайві, залиш на наступний раз, або просто викинути).

Третій варіант можна було б додати щіпку солі. Це може допомогти збалансувати аромати (щіпка недостатньо, щоб зробити його не солодким), і це зазвичай описано, що менше солі може зробити що-то смак "рідкуватим", і додаючи в неї сіль робить смак більш збалансованим. Це змінить смак трохи, але не обов'язково погано.

Четвертий варіант полягає в додаванні матеріалів. Цукор, порошок вершків, спецій (можливо принесені з дому), все, що вам заманеться, і деякі з них можуть вже бути присутнім на лікування кави. Будь-який з цих варіантів має додати якусь родзинку, змінює смак, але, можливо, не погано. Я не рекомендував би молоко, оскільки (як ви помітили, він має достатньо рідини може розбавити смак, але порошкоподібні ароматизатори можуть допомогти (і не розвести). Або ви могли б навіть спробувати тримати під рукою цукерки розвести в ваше питво (м'ята кругла, загорнута карамель) тепло і вода повинні дозволити цьому розчинитися вибух аромату в напій. Знову ж таки, ароматний, але не обов'язково погано.

+43
izus 31 трав. 2016 р., 21:04:11

Пам'ятайте, що ви повинні бути в змозі отримати все, що вам речі. Варто тягнути скороварку на півдорозі по всьому світу, щоб заощадити 10$. Я б взяла будь-які місцеві приправи, які ви використовуєте. Ваш буде в певний культурний шок, коли ви туди добратися.

+32
Thatguy 20 вер. 2019 р., 18:06:22

Ну, добре те, що ви запах-це все, що залишив вашу тушонку для того, щоб плавати навколо кухні. Мої спроби, без гарантії на успіх, можна було б серйозно зменшити соус до ЮС/підливи, а потім знову заповнити його водою. Потім використовуйте крем для пом'якшення будь-яких залишилися смак.

+11
user49988 12 черв. 2018 р., 18:23:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil