Як запобігти баклажани, мають жорстку або гумовою текстурою

Я планую готувати в азіатському стилі, баклажани з часниковим соусом тільки. Однак, я стурбований (можливо, навіть параноїк) про отримання текстуру. Моя мета-для баклажанів повинна бути дуже м'якою ("тануть у роті"). В минулому у мене були баклажани чергу жорстким і жувальні, коли приготовлено. Як я можу переконатися, що виходить, як я хочу?

Я зазвичай не солі мої баклажани перед приготуванням, тому що я не знаходжу смак неприємно гіркий. Це допомогло б?

+784
dmkc1207 5 лют. 2013 р., 09:08:37
39 відповідей

Кожен раз, коли у мене є порошок часнику навколо, вона завжди закінчується формуючи в липкий грудку. Чи є спосіб, щоб відтворити це в зручній формі? Помістивши його в теплу воду, здається, бере назавжди, і вона ніколи не розчиняється.

+985
James Erin 03 февр. '09 в 4:24

Я волію не вводити пластмасу в моїй випічки, де це можливо. Я витрачаю час і гроші і любов на деко, використовуючи хороший органічний борошна і всі природні інгредієнти, і пластикова шапочка для душу, хоча і дуже ефективний, змушує мене думати, що є нездорові вуглеводнів капає на симпатичних тісто. Я голосую за чистий білий мішок борошна чаю рушники без ворсу, змоченою і навіть повторно, змоченою у разі необхідності. Мені подобається тарілка над технікою миску теж.

+953
jfeng10 4 трав. 2015 р., 20:49:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я іноді купую марки мульти-зерна безсольовий хліб *. Через 2-3 дні він набуває дуже виразний запах ацетону, як розчинник для фарби або лаку. Якщо я їм хліб, запах йде.

Хліб в межах свого терміну придатності, тому я зазвичай не покласти його в холодильник. Це не одноразова річ - я помітив, що багато разів для даного виду хліба.

Мене бентежить, де ацетон прийде в типовому зерно/опару на хліб. Що може бути причиною цього? Це хліб ще безпечно вживати в їжу?

* приклад: трейдер Джо пророщені мульти-зерна безсольовий хліб

+949
TheCireMC 9 серп. 2012 р., 05:03:39

В описах на сайтах Йоркшира (наводиться нижче) досить розпливчасте. Є посилання на "Детальніше", але це просто направляє вас до Бетті.до.Великобританії, де та ж інформація передрукована.

Золото коштує дорожче. Зараз на Бетті.до.Великобританія, в мішках 160 (500г), Йоркширський золота становить $ 5.29 і йоркширський чай становить $ 4.29 (без урахування доставки і все таке). На Amazon.com (США), ціни (з 5% у S&знижка з) 19.09 $до 13.00 $відповідно.

Мої питання:

 • Зробити чайне листя для Йоркширський чай (червона смуга) і Йоркшир золото з різних джерел?
 • Є об'єктивний сенс у тому, що йоркширський золото краще (отже, виправдовуючи високу ціну)?
 • За смаком тестів, можна сказати різниця між двома? (Зараз я п'ю чашку йоркширського чаю і начебто трохи слабкіше, ніж золото, яке я в останній раз була пару тижнів тому, але я міг бути просто ввижається. Недовго погугливши, я бачу, що деякі дискусії на різних форумах. Багато хто стверджує, що золото краще. Але деякі стверджують, що це не так добре.)

Описи з Йоркшира сайт

Йоркширський чай (червона смуга):

Правильний самогон. Чистий і простий. Щоб дати нашим змішайте його освіжаючий смак, сила і колір ми використовуємо високоякісні Ассам і африканських чаїв. У чайної торгівлі-ми славимося платити більше, щоб отримати добірні плоди. Наші експерти подорожують по світу, щоб знайти людей, які вирощують найкращий чай, який ми потім зливаються через наш секретний рецепт, щоб створити традиційне, ситне страву.

Йоркширський Золото:

Тут, в Йоркшир чай, ми знаємо, що найкращий чай-найкраще поєднання листя. Кращим вибором, який ми робимо, Йоркширський золото. Ми вибираємо чай з трьох наших улюблених походження і купіть їх від десяти чайних садів у світі. Повернувшись додому в Йоркшир, наші майстри привезуть ці розкішні листки разом, щоб сформувати багатий, гладкий і неймовірно ситне страву.

+926
rafaperez 29 трав. 2019 р., 10:28:35

Іншим варіантом є, щоб зробити свій власний сир пармезан... не негайного вирішення, але це цікаво робити хоча б один раз. Це не зовсім складно, але це займе деякий час, щоб дозріти.

+916
Greg Layman 8 лип. 2018 р., 00:27:38

Коли ти овоч, ти тримаєш овочевий у лівій руці, а ніж у правій руці. Якої руки наблизитися до іншої? Коли ви тримаєте ножа з наконечником відпочиваючи на дошку і ріж, рухаючись вліво, ви будете в кінцевому підсумку з нижнього ножа нахилена вліво, а не прямо. Як повинно бути зроблено правильно?

Ось відео, які допоможуть вам краще зрозуміти проблему:

http://sebastian.honsa.eu/files/downloads/cutting.mp4

 • стиль 1 - я перемістіть моркву ніж (це не може бути зроблено з будь-вегетаріанський)
 • стиль 2 - це коли моя проблема виникає,
 • стиль 3 - я намагався нарізати його права і підтримувати ножі, але це було досить незручно
+905
Shane 13 серп. 2019 р., 18:37:19

Це не тільки в американських супермаркетах, які рідко переносять баранину, ця ситуація схожа по всій Англосферы, і я підозрюю, що більшість західних країн (або, принаймні, без сильного баранини культури). Причина в основному економічна. Мутон-це дорого і не так смачно, як баранина.

 • По-перше, головна причина в тому, що ніхто не їсть баранину більше. Так, є певні мов, культур і рухів ще їсть баранину або намагаємося повернути його, але сьогодні, сукупний попит на баранину майже до нуля. За даними МСГ:

  Американський ринок для баранини послабив протягом десятиліть. З 1960-х років споживання на душу населення скоротилося з майже 5 фунтів до 1 фунта. Це падіння частково із-за скорочення прийому баранину з зростаючий сегмент населення, а також конкуренції з іншими видами м'яса, таких як птиці, свинини та яловичини. Більшість м'ясо не продавалося як баранина і походить від тварин у віці до 14 місяців.

  Тут на душу населення графік споживання:

  per capita consumption

  Якщо ніхто не купує баранину, супермаркетах не продають їх. Ланцюжка поставок для м'яса-досить складний, це не те, що менеджер магазину може просто вирішили, що одного дня для замовлення пакета і полицею, щоб побачити, якщо він продає. М'ясо повинно бути зарізано і обвалювання на бойні, розчленили в магазині бійнями, або в центрах (якщо ви захочете купити цілий, 50кг вирізати), і відображається у рефрижераторних секціях. Якщо є достатній попит на баранину, то, може бути, окремі супермаркети можуть нести їх, просто як м'ясо, заєць, качка або кенгуру іноді продається в декількох супермаркетах.

 • Але чому люди не їдять баранину? Люди просто не люблять його. Це поступається хорошим.

  Баранина поставляється з старих тварин і часто дешевше, але менш бажані для споживачів. (ДСХ)

  .

  Як видно, середній показник еластичності доходу за дослідження 0.77 для яловичина, 0.24 для баранини, -0.65 для баранини, 0.47 0.48 для курки і для свинини.

  (Мінус нееластичність доходів = поступається хорошим) тобто, оскільки доходи зростають, а у них за цей час, люди хочуть купувати менше.

 • Баранина є чудовим замінником баранини. Цікаво, порівняно з бараниною, баранину gamier, жорсткіше і важче готувати. Економічно, баранина і баранина володіють високою перехресної цінової еластичності - якщо ціна зростає, попит переключається на інші, вказуючи, що вони є замінниками. А справжній вбивця...

 • Ціни на баранину зросли швидше, ніж баранина.

  meat prices

  Баранина-це все одно дешевше, ніж баранина, але у відносному вираженні вона стала більш економічно вигідно вирощувати і продавати баранину. Існує кілька ринкових сил: вартість підйому на останніх овець ягня вік, ефективність підвищення ягнят (тобто збільшення ягняти вага), зростання молочних призвело до зростання поставок яловичини, відносне зниження в шерсті баранини скорочення поставок і так далі. Спитай у фермера.

Джерело: зміна структури споживання м'яса в Австралії Люсіль Вонг, е Selvanathan і saroja всього Selvanathan

Оновлення: не помітив, що граф був індексів цін, а не фактичних цін

+884
GANIBAL2014 16 січ. 2017 р., 21:43:11

Праска в медуз гема і негемовое залізо? Я хотів би з'їсти медуз в якості альтернативи червоного м'яса і знати, що я отримую хороший джерело заліза в моїй дієті.

+883
Riccardo Barioglio 10 лип. 2017 р., 15:23:57

Моє печиво тісто розвалюється. Що я повинен робити? Я пробував все! В тому числі більше борошна, більше молока, найбільше, але її точно так само!

+874
Ashish Adhikari 28 груд. 2014 р., 08:30:46

#2 паста дуже великі макарони noodled з отвором в центрі по всій довжині локшини. Це як спагетті, тільки набагато товщі навколо. Часто використовується в грецькій кухні і ESP з mizythra сир і підрум'яниться рецепт вершкове масло. Це дуже важко знайти.

+847
schwarz1603 5 січ. 2020 р., 14:27:58

Я спробував зробити арахісове масло з 500Вт міксер, але арахіс-це не secreating масла, чи є спосіб, щоб зробити арахісове масло?

+737
fedormorugin 22 лип. 2016 р., 16:39:14

Я хотів би зберегти вагу Майо такий же, як вага нафти з використанням цієї конверсії сайту: http://www.onlineconversion.com/weight_volume_cooking.htm

Інший відмінний трюк, щоб жувальні липкий вологий брауні-це заздалегідь приготувати чверті до третини сухої суміші з усім кількістю води. Остудити трохи і додати в решті частини сухий плюс майонез. Це також зменшує час випічки кілька, якщо бабла йде в тепло.

+694
Crazyyjohnn1809 16 вер. 2013 р., 07:05:26

Вся їжа іноді продає розтину. Вони розбивають отвір на верхній частині корпусу, але залишити тонкий шар м'яса зменшується. Вони також обернути підлозі-розкриття з поліетиленової повністю фольгою і помістити його в неглибокій крижаній воді. В принципі можна порушити тонкий шар м'яса з соломою/ложкою/пальцем і насолоджуватися водою. Там на упаковці написано добре-через день-7 днів в холодильнику, так що швидше за все, ви зможете зберігати його протягом 3-4 днів без холодильника.

Іноді я наливаю воду з кокосу у пластикову пляшку і закрутити кришку. Він триватиме не менше доби.

+687
mailgpa 20 лют. 2015 р., 02:00:30

Мультиварка може зробити будь-яке м'ясо дуже м'яке.

+684
yazanpro 13 лист. 2012 р., 14:40:11

Основних умов, які впливають (капсаїцину виробництво), генетичних і екологічних. Підкреслив, рослини, як правило, виробляють більше капсаїцину, ніж ненапружуваною рослини, при всіх інших рівних умовах. Саме тому кілька тижнів ви підете в продуктовий і вам халапеньо, який досить м'який, і в інші тижні деякі перці, які виглядають однаково, вирву твоє обличчя. Різниця напевно в тому, що вони були вирощені в різних регіонах країни і в різних умовах.

Що я зазвичай роблю, це купити більше перець, ніж мені потрібно. Потім, якщо вони не особливо гострий, я можу додати більше, і якщо вони будуть "хорошими", тоді я буду знати приблизно як гарячий залишилися перці, а можна зробити інші страви з ними.

+559
ironmouse 2 вер. 2011 р., 16:38:16

Немає короткого і простої відповіді на це. Я провів близько 15 років навчання, щоб опанувати цим. Коротше кажучи, основними факторами є:

 • Право борошном і баланс між водою і борошном - багато в чому залежить від якості борошна.
 • Правильний заміс - достатньо, щоб зробити клейковини в еластичну структуру з довгими нитками, але не занадто багато, оскільки це порушить структуру.
 • Право обробки вологого тесту - уникнути обвальної структуру клейковини.
 • Правильний випічки - 25-30 хвилин при 225-250 градусів на деко.

Ви можете прочитати докладний опис мої зусилля тут (включаючи фотографії та відео): http://www.rkursem.com/food/bread/fluffy-bread/

+492
SylvainC 18 бер. 2013 р., 15:52:09

Я іноді поїсти азіатської кухні, маючи кубики тофу. Тофу виглядає трохи смаженим, це трохи хрусткі зовні, але дуже м'який і пухнастий всередині. Я люблю цей комбінований текстура, я б з'їв цілий казанок цього! На жаль, я не знаю, як цей вид приготування тофу називається, ні як вона зроблена. Як називається цей стиль підготовки, так що я можу навчитися робити це сам?

+490
Mt Chiliboy 8 жовт. 2016 р., 11:12:16
Питання конкретно про очікуваний термін придатності елемента живлення.
+488
randall 21 черв. 2011 р., 10:07:08

Я б хотів запропонувати Bocconcini сир, свіжий м'який сир, який не применшує смак рецепт.

+451
user89547 26 серп. 2011 р., 13:42:44

Використовувати голландської печі.

Хоча це, очевидно, передбачає, що ви володієте жаровні або мати доступ до одного, є ще дві додаткові речі, які вам знадобляться, якщо ви сподіваєтеся досягти успіху з буріто. Перший-це хороший термометр печі. Інший-маса алюмінієвої фольги.

Ви хочете підняти температуру в салоні голландської печі все, що потрібно від інструкції. І тоді вам буде потрібно відрегулювати полум'я таким чином, щоб підтримувати температуру прямо в цьому діапазоні. Там дійсно немає способу зробити це без термометра духовка (адже хто володіє цифровий лазерний вид?).

Фольга грає дві ролі. Для м'яла, інша для упаковки. Останнє не є обов'язковим. Колишнього не буде. По слабо жмакаючи достатню кількість фольги і потім нашаровувати в нижній частині жаровні, ви будете успішно підняти буріто(з) від нижньої поверхні і довести форму конвекції належним чином у гру. В іншому випадку ви будете приносити тільки променисте тепло в гру і ризик надмірно підрум'янення з одного боку їжа. Ви також зробить їжу більш важко видалити, якщо він не підвищений. Нарешті, якщо кришка пом'ята шар з кілька листків фольги, це послужить мініатюрний піднос.

Оскільки цей вид приготування не вимагає йдуть у тісній, але дуже гарячий корпус, пройдіть з відповідним ступенем обережності.

+444
ashey4321 4 груд. 2015 р., 03:11:24

Чому мій Йоркширський пудинг завжди згладитися в протягом декількох хвилин після того, як я видалити його з духовки? Я завжди використовую дуже гарячу духовку і переконайтеся, що тісто при кімнатній температурі, перш ніж я поклав його в духовці. Він прекрасно піднімається в духовці, але падає, як тільки я беру його.

+434
Pista Sany 4 вер. 2011 р., 23:37:38

Рокфор на макарони. Навіть краще, ви можете зробити рокфор соус шляхом плавлення його з деякими вершками і чорним перцем.

Горгонзола добре, як добре...

+400
PabloN 1 трав. 2017 р., 20:53:34

Я влаштовую обід у мене в два вихідних часу (вперше для мене!) і вже помітив, Де моя основна може не так смачно, як я сподівався.

Я шукаю, щоб запекти рулет зі свинячої грудинки близько 17 0С/газу 3, який не відповідну температуру для досягнення приємного, хрусткого смаженої картоплі. Це означає, що мені доведеться готувати їм окремо. У кого-небудь є хороший рада про те, як зберегти свиняча грудинка з хрусткою тріск, поки я смажену картоплю? Я думала поставити назад в духовку, але хвилювався, що це може висохнути, перш ніж це станеться. Було б краще, а не розігрівати картоплю?

Я вже і не знаю чому вірити!

+394
Adam Fakes 5 серп. 2014 р., 17:24:42

Чи є суттєва різниця у використанні свіжих проти замороженої броколі при прийнятті броколі Сирний суп? І якщо я зроблю заміну, я повинен розморозити її спочатку або покласти його в замороженому?

+356
Alexendoo 11 серп. 2017 р., 07:15:24

Я збираюся пост дуже загальний відповідь, так як питання досить розпливчасто про програму.

Так як це було спочатку з мітками здається розумним припустити, що це пов'язане з використанням деяких гидроколлоида для піни або гелю. На жаль, не уточнюють, що один, і це важлива інформація, адже всі вони мають різні діапазони рН для гідратації і застудневания.

В наступній таблиці найбільш поширених діапазонах рН береться з Гидроколлоида рецепти:

Речовина | діапазон рН 
-----------------------+-----------
Агар | 2.5-10
Карагенан | 4-10
Желатин | 4-10
Геллан (Низька Ацил) | 4-10
Геллан (Високий Ацил) | 3-10
Гуарова Камедь | 4-10
Метилцелюлоза | 2-13
Пектин (Низький Methoxyl) | 2.5-5.5
Пектин (Висока Methoxyl) | 2.5-4
Натрію Альгінат | 2.8-10
Ксантанова Камедь | 1-13

Дивився купу різних результатів для портвейну, рН, здається, зазвичай десь між 3.2, 3.8, хоча кожне вино відрізняється і точне значення рН залежить від точного вина (а не тільки джерела, але окремі пляшки). Єдиний спосіб дізнатися напевно, є використання рН-метра або який-небудь інший тип pH тестер.

Якщо рідина знаходиться поза діапазону для будь-якого агента ви використовуєте, то ви повинні використовувати буфер. Якщо це всередині діапазону, ви не. Майте на увазі, що якщо ти в крайній точці будь-якого з діапазонів, то ви, можливо, буде потрібно використовувати більше колоїдів, ніж зазвичай. Це не обов'язково повинна бути в точній центрі, але я вважаю, що краще бути 1 одиниця рН або більше вище мінімального (або нижче максимальної у разі лужний розчин) для досягнення найкращих результатів. В іншому випадку вам доведеться експериментувати з точним кількостей. (Зверніть увагу, що цілком можливо, що РПЛ діапазони вище вже включають в безпеці; я не зробив поглиблених експериментів, тому я не можу бути впевнений.)

Взагалі кажучи, для багатьох гідроколоїдів відповідь так, ви будете потрібен буфер для чого така кисла, як вино, вважаючи, що ти не розбавляючи її ні з чим іншим. Але не оцінити, коли ви можете виміряти; при виготовленні піни або рідини, гелі, ви повинні бути досить точними.

+340
somesayinice 1 лип. 2019 р., 12:49:34

По-перше, одну очевидну думку, щоб використовувати жир, який не твердне, як і більшість рослинних масел. Масло лісового горіха дуже смачні в шоколадному соусі і, ймовірно, є правильний ефект. Якщо ви не хочете, що аромат ви могли б спробувати арахісове або мигдальне масло. Я припускаю, що вам може знадобитися емульгатор, хоча, щоб запобігти його поділу. Трохи кукурудзяного борошна може зробити це (це здорово по-іспанськи гарячий шоколад, так чому б і ні?).

По-друге, глюкоза (порошок або сироп, це не має значення) призводить до більш низьку температуру замерзання, ніж звичайний цукор (Сахароза). Тобто, принаймні частково, тому що, оскільки він набагато менш солодка, ніж сахароза, вам потрібно використовувати більше для тієї ж солодощі, що веде до підвищеного вмісту цукрів, яка буде нижче точки замерзання. Я використовую суміш глюкози і сахарози, щоб зробити софт-совок морозиво в домашніх умовах.

+313
cyberalex 30 жовт. 2011 р., 19:27:53

Мені подобається їжа з Тісто філо і я люблю готує таку їжу. Однак, тісто філо не легко доступні там, де я живу. Тільки пакети можна знайти досить великі. Я зазвичай використовую скільки мені потрібно, потім покрити його як можна краще і зберігати її герметично в морозилці для подальшого використання. Якщо я розморозити і заморозити і rethaw деякі листи, вони, як правило, стає сухою.

Навіть просто працюючи з non-замороженого тіста філо, можна зробити ваші простирадла висохнуть, якщо ви не працюєте швидко та/або з мокрим рушником.

Мені було цікаво, якщо ви могли б зробити нічого, щоб звернути назад цей процес. Чи є спосіб, щоб зволожити листи філо?

+290
Chaitra g m 15 вер. 2017 р., 09:33:26

Фон

Керівництво по техніці дриппинга (АКА "filtercone заварювання") і автоматична крапельного кава-машини дуже схожі; обоє припускають, що лити воду через конічний фільтр в посудину. Різниця в тому, що автоматична крапельного Пивовар підтримує постійний і, сподіваюся, ідеальні умови, так що, коли ви капати самогон вручну, ви, по суті, намагається відтворити умови всередині автоматичного крапельного-Пивовар.

Багато чого з перерахованого походить від sweetmarias.com - мій постійний джерело інформації для кави.

Налаштування кави

Найбільш важливими показниками з точки зору того, наскільки вони впливають на кінцевий результат також легко ізолювати змінні, якими ви можете управляти просто з інструментами. Вони є:

 1. Температуру води

  Краща температура це коли воду до кипіння близько 200° F або 93.3° С. автоматичний крапельний-Пивовар, як правило, в змозі підтримувати температуру від 195° C до 205° С.

  Вода, яка занадто холодно не витягти не мало масел і подарує вам плоский, позбавлений смаку кави. Вода, яка занадто жарко буде отримати багато білків і дати вам дуже гіркий кави.

  Це простий в управління; просто використовуйте термометр, або навчитися розпізнавати, коли вода ось-ось закипить.

 2. Зерна кави

  Молоти (очевидно, свіжі розтерти особливо) тут важливо, як з будь-яким методом дистиляції. Що ви повинні пам'ятати, що ви відповідність тиску і температури екстракції.

  Для отримання високого тиску (еспрессо), рівномірно дрібний помел кращий для того, щоб вода не стріляє повз шайба занадто швидко. Для методів більш низького тиску (тобто автоматична краплинне), вам потрібен середній помел, щоб переконатися, що вода проходить легко, але не дуже швидко.

  Знову ж таки, це просто для контролювати, просто використовуйте хороший, надійний кавомолка.

 3. Співвідношення води до кави

  Це в основному питання особистих уподобань. З'ясувати, що вам подобається, але переконайтеся, що це остаточна змінної ізоляції. Використовуйте мірну ложку, почала на 8 грамів (біля 1 чайної ложки) на 5 унцій води, і почати експериментувати звідти.

Поліпшення вашої послідовності

Як тільки ви розібралися з очевидним перерахованих вище факторів, правильна техніка стає необхідним для поліпшення узгодженості процесу пивоваріння. Ви хочете, щоб стежити за:

 1. Променисте тепло під час заливають

  В залежності від матеріалу вашого конуса фільтр зроблено, це може зайняти деякий час, щоб нагрітися, який означає, що спочатку вода буде втрачати тепло до конуса і стало дуже холодно, перш ніж він проходить через каву.

  Ви можете компенсувати це шляхом попереднього нагрівання конуса. Використовуйте гарячу воду для цього; не використовувати мікрохвильову піч, особливо якщо це пластиковий конус.

  Керамічні конуси є більш термостабільність, ніж пластик, але буде довше нагріватися, тому важливо, щоб їх підігріти. Ви, напевно, не потрібна така стабільність, тому що вода не повинна бути в конус занадто довго - якщо ти не заварювати повний горщик. Більшість вилити залишки повинні бути тільки близько 20 унцій кави.

 2. Налийте Часу

  Кращі автоматичні кавоварки повинні посипати голову і вилити над навмисно тривалого періоду часу, на відміну від пихания кави в поспіху. Це тому, що ви намагаєтеся отримати аромат як можна більш ретельно, і швидко це не ретельний.

  Зберігати повільний і стабільний залити. Крапельний є менш ефективним, так як це викличе нерівномірне вимивання з скрегоче, так що будьте обережні про це. Занурення ще менш ефективним, тому що ви будете втрачати тепло з води, як вона сидить. Це, мабуть, найважливіша частина хорошою технікою пивоваріння.

  Це повинно зайняти 4-5 хвилин, поливаючи рівномірно всі подрібнює, щоб отримати повний 10 горщик чашки. Сподіваюся, рука твоя сильна чи ти тільки робиш 1 склянку.

  Більш практично, Ви хочете, щоб звернутися до цієї таблиці на конкретних настій разів: наприклад, для #4 фільтра, і 20 унцій кави, ви хочете, щоб витратити 2 хвилини і 30 секунд на вливання (вони рекомендують 32г або ~4 столові ложки кави).

 3. Змочування фільтра

  Це стосується ситуацій, коли фільтр опускається вниз (як зволоження він тримає його вгору) - не велика проблема з конічними фільтрами. Тим не менш, в деяких випадках полоскати фільтра є кращим у тому разі, якщо ваш фільтр дає присмаку. Я особисто ніколи не стикався з фільтрами невибіленої.

 4. Змочування підстави

  Є дві школи думки з цього приводу. Одні кажуть робити, інші говорять не робити цього, тому що він замикає масла або сталес кави, коли зробив занадто далеко вперед.

  У випадку прямої обдати фільтр, не вакуум, sweetmarias.com рекомендує "квітучий кави 15-30 секунд", посипавши його попередньо залити. (Я вважаю, що змочування заснування означало. З мого досвіду, передчасне вологи менше проблем для бобів із цукром, тобто світліше спекотне.)

  Що стосується часу між увлажнениями фільтр/підстави, необхідно мінімізувати вологість кави в інтересах свіжість щодо збереження теплової, або утриматися від кроку.

 5. Висота залити

  Це важливо головним чином тому, що ви не хочете, щоб бризнути водою або шліфує скрізь, але що більш важливо, ви не хочете воду, щоб втрачати тепло по шляху вниз занадто далеко.

 6. Обертання залити

  Вибрати один, зробити це рівномірно по всій шліфує. Найголовніше тут - послідовність.

Різне поради та хитрості

 • За даними sweetmarias на кількість кави:

  Просто використовуючи більш кавова гуща не може виправити іншого заваріть проблеми: Якщо ви використовуєте 20 грам кави і 350 мл води і 4 хвилини крутого часу, щоб досягти 20% видобутку (і повинно), через 40 грамів кави з час контакту 1 хвилина, щоб компенсувати не кращу чашку.

 • Розгляньте можливість видалення крапельного до остаточної краплі пройти. За даними Voilley і співавт., Ивал., 287:

  Сприймається кавовою гірчинкою нижче, коли кава вариться гарячим, ніж при використанні охолоджувача води. Це припущення пов'язане з підвищеною ароматикою випущений в гарячий кави, який нейтралізує гіркоту.

  Так що слідкуйте за останні кілька крапель, тому що вони, як правило, втратили деяку кількість тепла і таким чином будуть виділяти більше твердих речовин з меншою кількістю ароматичних речовин, що призводить до більш гірчинкою.


Тепер іди, насолоджуйся деякі сили провернули постійно кави.

+261
joew 25 лист. 2014 р., 18:50:12

Я займаюся традиційної йогуртовій все життя, як моя мати навчила мене. Різниця тільки в тому, що я купив основний творець опалення, тому що моя система гарячого водопостачання тут зовні, який є проблемою в зимовий період.

І вона, і я завжди купив невеликий контейнер горщик набір натуральний йогурт (переважно органічних) з супермаркету в якості стартера. Єдиний раз, коли це необхідно замінити, коли ми слабину, надягаючи чергову партію і, в момент слабкості, їдять стартер. У мене вже пару років і поки йогурт був "набір" добре, коли зроблено, ніколи не втратили свою здатність. Також добре, щоб знати, що використовуючи RAW або ООН-дитячого або пастеризованого молока працює швидше і дає більш сильний фермент бази для йогурту, і тому стартер.

Додам, що якщо у вас є гаряча вода в замкнутому просторі розміщення йогурт змішати зверху з великої ємності якийсь догори ногами зверху і раніше мій улюблений спосіб, щоб зробити це, і воно зберігає силу необхідності запускати додатковий прилад.

+255
Hassan Askary 4 бер. 2012 р., 17:32:20

зробити концентрований настій (така ж кількість чаю менше (киплячої води). Коли закінчите залийте холодною водою.

+244
atthapol 16 груд. 2012 р., 17:39:31

Я зробив весь процес варіння консервування огірків і протягом ночі деякі не тюлень але як тільки я поклав їх в холодильник, вони запечатані. Вони повинні залишитися в холодильнику або я можу покласти їх у підвалі з іншими?

+203
saintviktor 16 груд. 2012 р., 22:25:51

У мене купа Чилі, що залишилися від літа, так що я роблю деякі настояні масла для різдвяних подарунків. Очевидне масло для використання оливкової олії (дуже дорого для хорошої якості), але я також знайшов дуже недорогий холодного віджиму преміум екстра вірджин рапсове масло (це навіть нагороди!).

Отже, моє питання: чи є причини не використовувати холодного віджиму рапсове масло проти оливкова олія для інфузій, наприклад

 • Ніякої різниці в поглинанні смак?
 • Будь-які ефекти від різних жирів (моно-/Полі - і т. д.)?
 • Які проблеми зі зберіганням?
 • Що я пропустив?
+179
mamontenok9191 24 черв. 2011 р., 15:10:03

Нічого не припускаючи, безпосередньо примикає до пункту, ви повинні розглянути, що станеться, коли ви покладете нагріту масу в холодильнику. Тепло буде передавати в повітря, а потім тверда речовина. Перш ніж більше тепла може бути передано в інші продукти харчування у вашому холодильнику, термостат спрацьовує і охолоджує повітря. Тоді повітря буде більше тепла від гарячої їжі, поки стат знову спрацьовує. Цикл буде тривати до тих пір, поки система не досягне рівноваги. Так що я не думаю, що ви виконаєте набагато ризик істотний нагрівання навколишнього їжі.

Ви повинні мати на увазі, що в ідеальному світі, в гіршому випадку ви виграємо пару годин в холодильник життя деякі з ваших швидкопсувних продуктів, але наш світ далекий від ідеалу. Ти думаєш, що їжа там була вже на межі безпеки, коли ви кладете його в холодильник, в цьому випадку невелике потепління може бути достатньо, щоб покласти його зверху. Це здається малоймовірним, але ви повинні вирішити, якщо це коштує ризику.

+150
Student Y 7 січ. 2017 р., 01:52:42

Моя бабуся завжди знімають кільця, тому що вона сказала, що якщо там був який-небудь сік або волога всередині кільця, це може викликати іржу, що могли зламати печатку.

+128
Mueller9183 11 лют. 2017 р., 12:34:31

Я вибрав пару "синтетичного дерева" ложки з місцевої партії кілька років тому, і вони відмінні. У них є "відчуття" дерева - кілька грубою текстурою і зразкову жорсткість, що робить їх зручно тримати і дає на них "кусаються" при шабрении фонд від дна каструлі, але так тихо, що не зашкодять емаль або тефлон. Вони виготовлені зі скловолокна та нейлону, а також мити в посудомийній машині і майже невразлива, і поки ви не будете дотримуватися їх у духовці при 500º або залишити їх у порожню каструлю на вогонь встановлено високий, термостійкий. (Не робіть це за допомогою дерев'яних ложок, або.)

Однак вони не бруднять, - куркуму і томатну пасту, зокрема, залишили свій слід. В іншому випадку, вони тривають вічно без особливого догляду або обслуговування, барвисті і радість у використанні.

+123
Claudia McN 16 лют. 2016 р., 21:13:28
Мед-це солодкий сироп, приготований з квіткового нектару бджолами. Використовуйте цей тег для питань про вибір, ідентифікації, зберігання, приготування, заміни або кулінарія з медом в якості інгредієнта. Питання з приводу страв, які включають в себе мед, але не орієнтовані на мед, не варто використовувати цей тег.
+70
user72994 7 бер. 2017 р., 01:08:24

Нещодавно я натрапив на рецепт для PATA (філіппінський свинячої ноги), що вимагає тонн затоки замінюючи курячі стегна на свинячі ніжки зробив неймовірне блюдо (можна замінити на сушений квітка лілії на банановому аркуші. Лілія квітка продається на азіатських ринках.) вам може знадобитися потрійний рецепт. Відвідайте http://www.marketmanila.com/archives/paksiw-na-pata-a-la-marketman.

+28
Globales Klima 29 лист. 2016 р., 05:49:20

Ну це не зовсім методи для запобігання крапання жиру із загорянням, наскільки я знаю, що не легко досягти, це скоріше обхідні шляхи, щоб мінімізувати збитки.

 1. Використовуйте яку-небудь систему поливу води, як бризки пляшки, спринклерна пляшка або випаровуючи або бутель у вогонь. Якщо використовувати помірно, безпосередньо спрямовані на зоні полум'я, вона дозволить знизити полум'я, не вбиваючи вогонь.
 2. Тримати коробку з попелом від попередніх пожеж, коли полум'я спалахнути побризкати над зоною полум'я. Якщо використовується належним чином, буде мати той же ефект, як і над водою. Це може бути трохи менш практичні за рахунок того важче уникнути ненавмисного виливання попіл над їжею, але його менш імовірно, щоб охолодити вогонь.
 3. Ловіть жир, перш ніж він впаде на вугілля. Якщо ви смажите може ефективно бути приготований з непрямим нагрівом, то місце лоток, коробка чи будь широкий ловлячи контейнер для збору жиру, Перш ніж вона потрапляє у вогонь. Можливо, наповнили водою, щоб легше потім чистити. Це те, що більшість електричних і закритий гриль використовувати.
+13
Yershok 12 черв. 2016 р., 18:44:27

Я знаю, що я запізнилася на вечірку тут, але я просто думав, я хотів би представити записку про моєму минулому досвіді. Коли я вперше використав мій KitchenAid льоду крем прихильність, я також помітив, що осад маслянистий формувалася після 10 хвилин збивання (на повільна настройка). Я використовував досить багато потовщеною Крем в цьому рецепті. Вирубка крем, і використовуючи незбиране молоко в своєму місці дуже допомогли!

Під час процесу збивання, я тепер встановити таймер на 10-хвилинні інтервали і періодично перевіряйте по ній. Якщо воно виглядає як м'який служити суміш, я знаю, що це зробив.

+10
mazhar chand 24 жовт. 2010 р., 01:11:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil