пропустили винний камінь в шифон рецепт

Забув додати винний камінь в мій яєчні білки був роблячи бісквіт. що станеться, якщо ви пропустили додавання винного каменю в яєчний білок для вашого шифоновий торт рецепт. він змінює смак, texturre або пухнастість ofvthe торт?

+690
Jonas Kello 9 бер. 2012 р., 07:20:41
35 відповідей

Повісив сир + кетчупу + щіпка солі, цукру і вінгер. І ви вдома. Я спробував будинку і його найближчих.

+982
dougmarcey 03 февр. '09 в 4:24

Я не думаю, що я коли-небудь бачив арахісове масло рости цвіль, натуральний або комерційний, у холодильнику чи ні. Що буде з натуральним горіховим маслом, що жир (якого там достатньо) буде йти прогірклим з плином часу.

Процес окислення, що призводить до згіркнення, вимагає тепла, світла, кисню і, як правило, зберігайте його в холодильнику, тому буде повільний процес, істотно знижується.

Виробники, ймовірно, не потрібні поставити "зберігати в холодильнику" попередження про горіхове масло, тому що їдять прогірклі продукти харчування технічно не вбити вас або зробити вас серйозно хворий. Коли продукт говорить зберігати в холодильнику, іноді це для безпеки, іноді просто по якості - у разі арахісове масло зазвичай останнього.

Комерційних арахісове масло має масу цукор та інші консерванти, тому зберігати в холодильнику не треба, навіть для використання в якості.

+888
michelegera 2 жовт. 2011 р., 06:49:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

'TIS сезон для журавлини апельсин смачно, але який жах!

Джерело витоку: де ручка відповідає стовбур болгаркою. Там прокладка є, що можна замінити?

+812
user70790 23 груд. 2017 р., 22:25:33

Ви можете використовувати будь-лук, які ви хочете; це залежить від вашого смаку й наявності). Цибуля біла має формувач, більш гострий смак, в той час як жовтий Луки мають хороший баланс гострого та солодкого (і стати солодше, чим довше вони там готують). Солодкий цибуля (Видалия, штат Техас, Мауї, Волла-Волла) не як в'яжучий і м'якше і, добре, солодкий смак. Як для червоних, вони схожі на жовтий смак-мудрий, але трохи м'якше.

+797
Varun Sridharan 3 бер. 2012 р., 15:44:29

Джеймі Олівер раніше, рекомендують використовувати прості гранітні плити як камінь для приготування піци, так що при відсутності покриття і т. д. цілком можливо.

Ви повинні бути обережні, щоб почати хоч. Граніт може руйнуватися при термічних напруг або через потрапила води і коли він робить це, він міг би зробити так вибуховим способом пошкодити вашу плиту. Ви повинні бути впевнені, що правління граніт, інших каменів не може бути достатньо сильним при тепловий стрес. Ви повинні бути обережні відновленого каменю, а тому, що це не necesserily виконують так само, як натуральний камінь. Переконайтеся, що немає ніяких ознак слабкості в дошку, таких як тріщини або природні слабкості. Переконайтеся, що камінь є досить товстим, щоб уникнути проблем зі стресом зміни, так як камінь нагрівається.

Якщо ви збираєтеся піти на це, я б рекомендував спочатку робити це повільно, почати з більш холодною і нагріти його до lowish температурі залишити його на деякий час, потім увімкніть більш вимкніть і дайте йому охолонути. Огляньте камінь, перевірити його на наявність тріщин або інших ознак неблагополуччя і дати йому декілька легких натиснень. Вона повинна "кільце". Сумні звуки indiciative тріщин. Потім перейти на більш високі температури.

+787
gyst 19 серп. 2016 р., 22:39:15

Мені потрібно 70% темного шоколаду на торт рецепт (насправді 72%, але рецепт відзначає, що дещо нижче зміст буде в порядку), також, за рецептом, якісний шоколад не повинен.

В моєму місцевому супермаркеті, 70% темного шоколаду був оцінений дуже високо, і 100 грам 60% і 100 грамів 81% цукерок (різних виробників) коштує вдвічі дешевше 200 г 72% шоколаду.

Буде змішування 60% і 81% темний шоколад (за рецептом треба плавити шоколад) дайте мені аналогічний результат на 70% темного шоколаду?

+784
Oldmonk1 13 серп. 2019 р., 19:30:21

Як ру і згадав stephenmcdonald, а кондитерський мішок це шлях, як ви припускали, але ви часто потрібно заповнювати з кожної сторони, а не тільки з одного боку. (це залежить від вашого наповнення ... крім того, це дасть вам симпатичніше канелоні)

... але для маникотти, багато місця не використовувати труби. Вони використовують млинці, так що ви не мають проблем із заповненням їх. Я бачив рецепти, які вимагають використання не спекти лазанью, локшину, розм'якшуючи їх, по-перше, і їх використання.

Моя тільки інша ідея для боротьби з пробками буде використовувати якийсь вузький шприц без кінця, де досить міцна, щоб упакувати добре, то можете використовувати це, щоб впорснути заповнення. Ви, можливо, буде потрібно тримати руку за протилежний кінець і навмисно упакувати його, щоб заповнити будь-додатковий повітряний простір між діаметром шприца і діаметр труби.

+761
Carsten H 27 бер. 2015 р., 22:14:40

Ответы @JoshCaswell є право на гроші, ви побачите масла, так як вода випарувалася. Що насправді не має нічого спільного зі спеціями бути "зроблено". Спецій не готую, тому вони не можуть бути зроблено або не зроблено, питання, Є чи не вони випустили свої смаки, і чи є вода в піддоні або немає жодних ознак будь-якому випадку.

Воду з цибулі змішати те, що тримає все від горіння, так що, коли вода випарувалася, необхідно перейти на наступний крок, буде спецом випустили всі свої аромати чи ні, інакше суміш буде горіти і дотримуватися в каструлю. Я використовував подібний метод для більшості моїх Каррі і якщо я не готовий до наступного кроку в цей момент я додати невелику кількість води, щоб тримати суміш вологою.

Карі спеції все насправді масла в пастці у кора, стручки, насіння, коріння тощо. Тому що вони є олії, вони змішуються, і буде випущений на нафту, тому ви отримуєте набагато кращі результати смаження сухі спеції на початку, і додавати більше спецій в соус пізніше не дасть вам такий же ефект.

+747
Mohammed Fawzi 9 жовт. 2010 р., 22:09:08

Я зробила соєве молоко кілька разів, використовуючи сушені боби. Я зробив це, використовуючи каструлю з киплячою водою, щоб зварити попередньо замочену квасолю, змішуючи в блендері, і напрягів. У мене теж є SoyaJoy соєве молоко і кава. Що б я не пробував, в мене завжди заводитися з "бобовий" смак, звичайно, як ніщо ви отримуєте в продуктовий магазин, який завжди на смак так смачно. Я чесно не знаю, як вони роблять смак соєвого молока, так що на відміну від сої! Я пробував змішувати з вівсом, додавши підсолоджувач (які я не люблю робити) і т. д. Хто-небудь знає, якщо це можливо, щоб зробити домашній смак соєве молоко, як в магазині?

+737
maria Fuentes 15 лют. 2015 р., 04:17:23

Я сумую за індійської їжі і особливо добре naan хліб. Я не пробував це, але я хотів перевірити, чи можна це зробити naan без тандира? Хто-небудь пробував це, у вас є деякі хороші поради і вам вдається зробити це так само добре, як НААН потрапити в Індію?

+735
Luo Lei 6 січ. 2013 р., 02:27:16

Мені подобається омлет і смажені яйця, але масло або масло швидше за все додавати зайвих калорій. Як я можу посмажити яєчню без масла? Я пробувала на тефлоновій сковороді, але це був безлад.

+676
Isaac Archambault 15 черв. 2017 р., 13:15:38

Я завжди маслом з обох сторін кожен шматок хліба і намагаюся не використовувати тертий сир, так як він випадає. Переконайтеся, що каструля гаряча, не палиця, і не змастити його, масло на хліб так все буде добре.

+622
user97939 16 серп. 2015 р., 04:50:41

Я не можу сказати, що ви зробили неправильно, або якщо це було дріжджів у вині, як вважають, як ми можемо йти тільки за вашими результатами. Я не впевнена, що дріжджі буде несправний, так що він два рази в перший зростання.

Вони виглядають, як вони ніби виріс, але більше боком, так як вони зливалися один з одним. Або ти його поклав, торкаючись один одного для початку? Запечені булочки в посиланні є між ними велика відстань, так що якщо ви розставленими на них таким чином, дійсно зросли, але не правильно.

Якщо ви залишили прогалини між ними, і вони розсипалися при підйомі, але не тримають свою форму, як було м'яке тісто? М'яке тісто з більш високою гідратації не піднімаються високо і тримають форму, а також зниженням гідратації тесту.

Якщо це не підходить під ваше тісто, можливо, що температура в перший зростання було дуже теплий? Пару раз, коли я намагався прискорити процес (хоча я знаю, що краще), я піддав бабла занадто багато тепла. Він швидко піднявся і в два рази навалом, але більшість з дріжджів був убитий. Друге пришестя не пішов з більшістю з дріжджів мертвих. Можливо ви зробили щось подібне?

Вибачте, що задаю питання замість того, щоб дати конкретну відповідь але все, що ми можемо зробити з нашого боку, це думаю і сподіваюся, що що-то підходить. Уважно дивлячись на ваші фото, є кишені повітря, як хліб має є, але з собою суміш малих і великих приміщеннях, таких як бабла з високою гідратації має. Поверхня булки занадто нерівні. Коли ви сформували булочки для другого пришестя, то вони округлі і гладкі, як невыпеченный плюшки у засланні?

Сподіваюся, якщо ви надасте більше інформації, інші можуть побачити інших можливих причин.

+601
Demthick 16 серп. 2012 р., 14:53:25

Я думаю, що риба заражена. Я просто тріска, який був гіркий, як пекло і я приготувала його звичайний. Його не повинно бути на смак таким чином. Може бути, вони додають ще один консервант. Більшість людей, які думають, що у них алергія на креветки немає. У них алергія на сульфіти, які вони поклали на креветки, коли вони ловлять його, щоб зберегти його. Великий відсоток населення страждає алергією на сульфіти.

+570
MegaDoujin 25 вер. 2017 р., 09:31:21

Коли я планую готувати купу котлети на великих родинних урочистостях (і у мене є час, щоб зробити котлети собі) у мене було удачі з наступним.

За кожен фунт яловичого фаршу я замочити 1/2 шматка хліба (без скоринки) в молоці, поки воно не насичений (я думаю це називається panade). Я потім вийняти хліб з молока і включити його з яловичим фаршем. (Я думаю, я отримав це від одного Елтон Браун епізод прозорливість). Це не змінює смак, і може тримати навіть злегка переварені гамбургери хороший і вологий.

Я знаю, що це філлер, не треба і т. д. але це схоже на роботу, як страхування.

+549
Siegfried Gevatter 30 лип. 2015 р., 23:22:00

У випічці, термін "скорочення" тільки використовується для позначення будь-якого жиру; "рослинна олія"- це жир, приготований з рослинної олії, щоб бути твердими при кімнатній температурі.

Більшість рослинних олій, таких як кукурудзяна олія, арахісова олія, соєва олія і так далі є рідкими при кімнатній температурі, тому що вони є ненасиченими жирами: їх жирні кислоти не мають водню, пов'язаних з ними.

Рослинна олія перетворюється в рослинне масло, гідрогенізації, змушуючи водню прив'язати до кінців жирних кислот. Це зроблено, змушуючи водню в міхур через масло під тиском, тепла і в присутності каталізатора.

enter image description here

Порівняно з рослинною олією, рослинної олії є твердим при кімнатній температурі, білого кольору, і набагато менше схильні до згіркнення, так як це насичені жири. Це, по суті, необмежений термін придатності.


Це теж дуже нейтральний смак, тому часто використовується для змащування сковорідки. Однак, будь-який жир буде робити для цієї мети.

У випічці, він виконує дуже добре в північноамериканському стилі кірок пирога, де він сприяє лускатою кіркою, але це не має ніякого аромату. Він також виконує дуже добре у фритюрі.

У якості твердих жирів, як вершкове масло, воно також може бути збитий із цукром, щоб допомогти закваски випічці, хоча це не дає переваги аромат вершкового масла.

Зверніть увагу, що маргарин-це по суті емульсія з рослинної олії (близько 80%) і води (близько 20%), а також квітів і ароматизаторів, призначених для імітації вершкового масла.


См. також:

Чи є які-небудь замінники для укорочення?

+547
Miles Feng 8 лют. 2012 р., 14:59:25

Чи є якась молочно-безкоштовні сметаною доступний, щоб використовувати в якості заміни із-за алергії?

+544
Eli Wrathall 27 квіт. 2014 р., 10:33:38

Якщо ви можете знайти його, найкращий засіб-це промисловий знежирювачах вікінг або духовка чистіше, нерозведеному вигляді. Це те, що ми використовуємо в ресторанах, тому що невелика кількість буде розчинятися навіть в самих складних змастити мінімальний драїти. Це токсичні і корозійні (він зробить шкіру, що вона робить з жиром), тому використовувати його обережно і дуже добре змивається, але штука чарівна.

Позитивно диво-спрею трохи, а потім використовувати розпилювач горщик і тавот і бруд просто змивається. Клянуся, вони висмоктують душі від немовлят до влади чорної магії, які містяться в цих пляшках.

Якщо це неможливо, тривалий замочити в киплячу воду з тонни концентрованого мильниця послабити жиру. "Чарівна гумка" очищення блоків творити чудеса занадто відтерти жир, і займає менше жиру ліктя, ніж інші чистячі речі.

Примітка: знежирювачах-це не для нормального використання на каструлі і сковорідки, тільки для міцно для того щоб очистити жирні скупчення, таких як ви бачите на печі, плита та friers.

+526
T0PT 25 жовт. 2019 р., 05:36:38

ЧОП вершини кілька цибулин і покласти сіль перець оливкова олія і balslamic оцту. Випікати при 450 F протягом 30 хвилин, очистити і з'їсти!

+494
Lock Lamora 24 черв. 2018 р., 12:45:53

Я роблю півкіло макаронів в неділю і їдять на обід на роботі протягом тижня, де у нас є мікрохвильова піч.

У перший раз я зробив це, я приготував банку з соусом для пасти і в поєднанні обидва соус і пасту у великому контейнері. Перед роботою я хотів передати якусь частину, менша Tupperware та мікрохвильова піч його на роботі. Макарони я їла в неділю був чудовий, але те, що я на роботі був страшний.

Другий раз я зробив це, я не приготувала соус для макаронів (крім тих, що я їв в той вечір), тільки макарони. Я принесла макарони і банку соусу пасти до роботи. На обід я об'єднав їх і закип'ятив його, який був трохи краще, ніж раніше. На наступний день я розігрівала макарони на 2/3 часу, а потім додала соус паста для остаточної 1/3 часу. Однак це було набагато краще..., все одно нікуди не порівнянна з макарони я їм в неділю ввечері, коли вона приходить прямо з печі.

Враховуючи, у мене немає газової плити, яку я міг переварити пасту на кілька хвилин або готувати соус для пасти, як я повинен споживати мої залишки макаронів, щоб максимізувати свій смак?

+436
jishnu 16 лют. 2013 р., 01:46:34

В додаток до того, що ру пропонує, я вважаю, це допомагає тримати тісто дуже холодно, в той час як ви змішувати і використовувати його. Я, як правило, тримати миску з тестом в миску з крижаною водою, в той час як я використовую його.

+432
LLCoolWas 2 січ. 2011 р., 05:25:21

Так. Мені було цікаво те ж саме. Я просто відвідала сайт компанії і вони описали "дно" їх різати лист силікону як текстуровані (були сумніви), з тим щоб забезпечити нековзну поверхню.

Я міг би додати, що рівна поверхня (ріжучий стороні) забезпечує меншу середовища для бактерій. (Тим не менш, пластика-це, безумовно, не кращий ріжучої поверхні, як відрізати собі створює місце для розвитку бактерій). Трохи відбілювача в ємність з водою завжди мудрий. В цілому, зручність і гнучкість для заливки робить ці листи популярний і я використовую їх щодня.

Сподіваюся, що це допомагає.

+424
Amit Matani 11 січ. 2011 р., 19:35:42

Ложка Спеції-це безперечно марна трата спецій, оскільки є так мало спецій у великій кількості води. Якщо ви хочете додати аромат, коли ви готуєте сосиски, ви б як мінімум потроїти кількість спецій чи можна потерти сосиски в спеції і замість того, щоб засмажити їх, ви привласнювати їх, а потім обсмажити ? або ти просто переманити їх ?

+374
Mirian Siqueira 16 серп. 2013 р., 00:53:35

Я думаю зробити хліб і в той час як у більшості рецептів на 2-3 години бродіння, деякі кажуть, Залиште його на 12-24 години в холодильник для поліпшення смаку, додаючи менше дріжджів Для початку.

Я розумію, що в умовах повільного зростання і невеликої кількості дріжджів дає більш повільне зростання, але чому це впливає на смак, для розробки припустимо, що дві рецепти A і B

Використовується в 3 рази кількість дріжджів, що використовуються Б

Б вимагає більше часу, ніж але в підсумку не вихід із двох кількість дріжджів бути рівним в деякий момент часу, якщо ми зберігаємо Б вистоювання при видаленні

Я думаю, я питаю, Що ще відбувається з хлібом поруч з виходом з дріжджів ?

+370
user791575 17 черв. 2018 р., 22:24:09

У мене є яблучний і фіг з деревини дерев, що були вчора підрізали. Шматки діапазоні від палиць діаметр пальця близько 3" в діаметрі.

Як я можу використовувати це? Чи повинні вони сухі? Як довго? Чи потрібно знімати кору?

+263
androiduser7486 10 черв. 2018 р., 22:37:20

Як Фабби ноти у відповідь, алкоголь є чудовим консервантом. Поки ваші перці були повністю занурені, це вкрай малоймовірно, що вони могли згнити або розсипатися в будь-якому випадку. (Якщо це не так, є ризик, що цвіль або те, що може рости на відкритих ділянках, але навіть це досить низько, якщо всі поверхні були, принаймні, тимчасово контакт з горілки.)

Що може бути набагато більшою проблемою є те, що капсаїцин, хімічна речовина, яка робить перець чилі за смаком гарячої, розчинний у спирті. Після замочування перець на горілці протягом місяця, цілком ймовірно, що значна частина пекучості та аромату має відбите від перець в рідину, залишаючи вас з банкою Чилі-пройняті горілку і деякі помітно менш гаряче, ніж до перцю.

Не те щоб це обов'язково погано, зауваж. Є багато смачних речей, які ви можете зробити з Чилі-ароматизована горілка, і перець самі по собі може бути тільки річ для чогось, що вимагає чогось трохи більш м'який і менш гострий, ніж, коли вони свіжі. Але те, що ви повинні мати на увазі, вирішуючи, що використовувати їх для.

+258
smmlife504 13 серп. 2012 р., 05:31:26

Використовуючи інформацію з однією ви надали інформацію, знайдену на плантатора горіхів сайт (ваш пробіг буде змінюватись в залежності від марки...) і трохи математики (для Пинат натрію на 100г) ми дізнаємося, що в 100 г кожного інгредієнта на вміст натрію становить:

  • Nutralite: 786mg/100г
  • Амуль: 836mg/100г
  • Солоний арахіс: 430 мг/100г

Якщо рецепт закликає до (використовуючи Амуль):

  • 4 чашки солоного арахісу(@150г/чашку => 600 г арахіс => 2500 мг натрію) і
  • 2 столові ложки вершкового масла (@14г/ложка => 28 г вершкового масла => 234mg натрію)

Так, втратити 2500 мг натрію від арахісу і тільки відігравши 234mg натрію потрібно додати 2266 мг натрію...зараз, натрію становить лише близько 40% солі,...це означає, що нам необхідно 5-6 грам солі...в 6.375 р/чайну ложку означає, що ми повинні додати близько чайної ложки солі.

Математично цей 'зміст', однак враховуючи, що арахіс, ймовірно, буде додана в кінці я хотів би запропонувати засолювання арахіс безпосередньо і потім змішуючи арахіс(з додаванням солі) за призначенням. Процес збивання вершків у масло може розподілити сіль трохи інакше в міксі. Я б запропонував починаючи з 3/4 чайної ложки солі потім регулюючи смак.

+255
CDM 3 квіт. 2013 р., 22:22:58

Я от дивлюся на деякі рецепти для піца в стилі Чикаго, і консенсус, здається, щоб використовувати 6 в 1 наземний помідори Для соусу.

Зазвичай, коли я роблю соус, я використовую помідори Сан-Марцано. Як це вплине на смак соусу?

+222
Jayashree 23 трав. 2012 р., 10:10:28

Просто хотів з'ясувати відмінності між бісквіт бісквіт і бісквіт. Зокрема, мені було цікаво дізнатися, хто виходить м'якше.

Ось 2 рецепта для порівняння.

Бісквіт бісквіт - http://eugeniekitchen.com/chocolate-swiss-roll/

Вікторія губка - http://utry.it/2013/11/decorated-coffee-swiss-roll-with-step.html

Вікторія рецепт губка змішати яєчний білок (альбумін), суміш окремо від жовтка суміш і потім складіть їх, в той час як бісквіт бісквітний вас збити яйця цілком. У мене склалося враження, що Вікторія опарним способом вийде набагато м'якше губка, тому що, скільки повітря працював на білих. Це правда?

+186
user35567 3 вер. 2015 р., 11:50:13

Пройшли роки з тих пір я готувала сочевицю, і я не робила це дуже часто, але я думаю, що питання полягає в тому, що, як і інші бобові і зернові, ви можете в кінцевому підсумку з липким зовні, тому, промивши його в холодній воді, то як зупинити процес приготування і змийте залишки крохмалю, які, можливо, вже перетворений в желе.

Якщо ви цього не зробили, то швидше за все різниця була б більш товстий суп, і, можливо, переварені Муші сочевиці. (Я не знаю, як сочевиця вести себе, коли охолоджуються; крохмалі буде вести себе інакше, якби тоді вам круто розігрівати і якщо ви тримаєте його в теплі все це час він може зробити кашоподібну)

+136
Ravishankar Joshi 7 лют. 2014 р., 07:54:30

Для новачка, який бажає дати чіткі інструкції, я не думаю, що ви можете зробити краще, ніж 14-денну безкоштовну пробну версію кухня випробування Америки сайт. Вони ламають всі туди, де це практично захист від дурня (який насправді може бути трохи негативним для досвідчених кулінарів); здорово, якщо ви вийдете зі своєї зони комфорту.

Ви можете вчитися багато з цього сайту на 14 днів. Отмена в цьому вікні і ви не будете платити. Якщо ви хочете ще один місяць або просто заплатити за один місяць за один раз, а не 1 рік одноразової оплати, поговоріть з обслуговуванням клієнтів, вони будуть проживати.

Відразу після безкоштовної реєстрації ви отримаєте доступ до 14 або 15 сезонів варто відео, з супутніми рецептів, дегустацій і лекцій з шоу "Кухня випробування Америки" і "Кука країна", поряд зі статтями з журналу "ілюстрований Кука".

Вони дуже високо цінується, і орієнтована в першу чергу на допомогу недосвідчених кулінарів не наплутали.

Це може звучати трохи як реклама, але запевняю вас, що це не так. Моя підписка оплачена через календарний рік. Я може або не може повторно підписати, але я дійсно отримав мої гроші досі.

Редагувати я подивився ваш приклад. Є 2 рецепта для базової плитою полента на сайті. Один каже так:

... залити кукурудзяного борошна у воду в дуже повільному потоці з мірний стаканчик, весь час помішуючи круговими рухами, щоб запобігти грудок.

і включає 3-хвилинне відео прямо з серіалу, що демонструє цей рецепт поленти від початку до кінця. У відео вони охоплюють hows і whys кукурудзяне борошно насипати в повільно, в той час як швидко збивати круговими рухами, і ви бачите її насправді робити це.

В іншому рецепті вони використовувати дерев'яну ложку.

дуже повільно всипати поленту в киплячу рідину, постійно помішуючи круговими рухами дерев'яною ложкою (див. малюнок нижче).

1

Вони люблять це все. Якщо є спосіб, щоб звести рецепт, вони будуть тримати вас від цього. Вони також скаже вам, які бренди завоювали свої смакові тести і їх рекомендації. Я не думаю, що вони готові продати свого впливу. Для поленти, вони рекомендують:

2

+108
James Brandon 13 трав. 2014 р., 14:40:53

У новому дослідженні , як видається, припускають, що характеристики, помідор найбільш привабливим при виборі в магазині і зробити його найменш привабливим при накусывании на нього. Мабуть, це той же ген, який може зробити томатний рівномірне або смачне, в залежності від того, включається чи ні.

Це звучить багатообіцяюче, якщо промисловість підбирає пропозиції дослідження. Але не тому, що я, споживач, має цієї інформації, є все, що я можу зробити, щоб отримати якісний продукт? Я просто дивлюся на помідори уродливее?

+50
12356790 5 бер. 2016 р., 00:47:42

Теоретично, якщо розпилювач містить масло і він заблокований, то потрібно розпустити заблокували масло з чим-то, в якому масло не розчиниться. Як більшість людей знають, масла зовсім не розчиняються у воді. Мило працює, будучи як гідрофільної ("що любить воду", тобто водорозчинні) і гідрофобні ("не любить воду", тобто розчиняється в маслі) і тому може допомогти розчинити масла у воді.

Якщо вода і мило не допомогло, спробуйте щось більш радикальне, наприклад, спиртом, ацетоном або навіть парафіном (що потребує ретельного очищення згодом!). Потепління насос під час чищення повинні також трохи допомогти, як це повинно підвищити розчинність олії.

+47
dkc 27 лют. 2018 р., 22:44:01

У мене двоє маленьких дітей (3 і 4,5), хто як любить Крафт макарони і сир, або схожі варіанти. В дитинстві, я теж любив її, і між двома я зробив кілька сотень партій, принаймні.

Однак, я не знаю, що я знайшов оптимальний спосіб для приготування соусу в кінці, не дивлячись на все це практика. Я в різний час думав, що кожна наступна була правильною:

  1. Додати молоко, потім в порошок, змішати, потім додайте розм'якшене вершкове масло
  2. Додати вершкове масло, ретельно перемішати до повного розчинення, потім poweder, об'єднати, потім молоко
  3. Додати трохи молока, потім в порошок, потім молоко, потім молоко, потім розм'якшене або розтоплене вершкове масло
  4. Видалити макарони, просто додайте масло в теплу сковороду (але не на пальнику) поки не розтане, додати порошок, ретельно змішайте, потім молоко, потім макарони (це "Енні" метод)

Тим не менше, я не думаю, що в остаточному підсумку це коли-небудь дійсно суттєва різниця. Ви завжди в кінцевому підсумку з соусом ось так спочатку трохи зернистим і рідким, і тільки після того, як він сидів якийсь час (10-15 хвилин) все це чудово, що на 3 або 4 роки-це вічність, коли стикаються з їх улюбленою стравою.

Є оптимальний спосіб зробити макарони і сир змішати коробці? Інгредієнти повинні бути трохи змінені, я в порядку з цим, хоча він повинен залишатися близько до оригіналу - без додавання значних кількостей сиру або сир Філадельфія.

+31
Mike Tung 1 бер. 2016 р., 12:18:02

Ось стаття, яка передбачає використання морепродуктів/білий м'якоттю риби. http://www.nytimes.com/2009/08/19/dining/19cori.html

+23
UrGuardian4ngel 16 бер. 2010 р., 04:55:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil