Інструмент для виготовлення маленьких кульок з липкою їжі

Існує кілька видів клейкою їжі, кульки, які я хотів би зробити, але зазвичай процес полягає в прокатки їх в руці по одному. Цей процес є стомлюючим і трудомістким. Я б дуже хотів, щоб краще шкалою. Така їжа зазвичай смачніше, коли кульки мають менший розмір, але це значить ще більше часу на його підготовку.

Прикладами такого роду їжу, про яку я кажу: рисові кульки, м'ясні кульки, ром кулі, ладду, карамельні кульки, шоколадні трюфелі і т. д.

Що у них спільного (принаймні більшість з них):

 • Цей матеріал є липким, тому що це вимагає втирання масла на руці, або щось подібне, з періодичними повтореннями для того щоб забезпечити non-липкість;

 • Матеріал не дуже жорсткий, що узгоджується з липкості, робить його важко імпровізувати з аналогічними інструменти, такі як ложки: він буде триматися легко, трохи і не деформується;

 • Після того, як м'яч буде зроблено, то часто в якийсь інший матеріал (цукор, шоколад, хлібні крихти і т. д.), який покриває його.

Подивившись на кілька споріднених слів ("їжа Баллер", "м'яч круглий" і т. д.), Мені вдалося знайти кілька інструментів, які можуть бути корисні:

Ice cream scoop Ці морозиво совки мають механізм, щоб допомогти випустити матеріал. Я не зовсім впевнений, що це спрацює, так як їжа я про це зазвичай більш липким і менш міцним, ніж морозиво, але все ж, основна проблема полягає в тому, що найменший, який я знайшов, близько 3,5 см в діаметрі, і мені потрібно, щоб вони були більше схожі на 1,5-2 сантиметри.

Melon baller

Чуваки дині мають відповідний розмір, але вони менш "круглий" (як в половину менше, ніж в сфері) і призначена для твердих, non-липкі нутрощі дині. Крім того, вони не мають механізм звільнення.

Non-ручка, тонкі рукавички можуть допомогти прискорити прокатки, але якщо вони громіздкі кремнію рукавички, вони будуть запобігти мене від того, щоб правильно кулька їжі. Я не знайшов ні тонкий, не-палиця, харчової-рангу рукавички небудь.

Я щось пропустив? В іншому випадку, як професійні кухарі примудряються створювати подібні стислій їжі в масштабі?

+949
Jenius 20 жовт. 2018 р., 15:41:55
35 відповідей

Можна зменшити кількість ложок смак тесту, використовуючи систему з двох ложок; одна ложка йде в страву, а інший скуштували. Таким чином, після обнімашек з першої ложечки, на другий, перший можна знову покласти в тарілку без ризику забруднення. Щоб запобігти смаків змішування, ви можете залишити одну ложку для смаку і потім ще ложку для кожного типу блюдо.

+978
Witold Lewandowski 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете купити натрію розпушувач і харчова сода як сіль йде, я просто залишити його, але я батогом мої жовтки і білки окремо.

+930
yanyandenuonuo 6 груд. 2013 р., 13:23:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Деякі червоні вина виграють від можливості дихати протягом деякого часу перш, ніж бути п'яним. Якщо я використовую таке вино для приготування їжі, а не пити, мені все одно треба дати йому подихати?

+928
Carolina Toscani 7 січ. 2019 р., 02:21:18

Є трохи плутанини тут, тому що є двох сенсах слова "плід": в ботанічному сенсі більш точного визначення (частини рослин з насінням), і буденного кулінарного використання без точного визначення (в основному солодкі речі рослини).


В кулінарному сенсі, тобто мова йде про продукти харчування, серед шеф-кухарів або просто у звичайній мові, немає строгого визначення фруктами, і не зовсім точне розмежування між фруктами і овочами. Солодкість і як це їдять відіграють велику роль у визначенні фруктів, як ви зазначили, і кулінарні фрукти в основному ботанічні фрукти, які відповідають цим критеріям, але це не утворює складу. Побачити rumtscho це відмінний відповідь докладніше про те, як категорій, таких як цей (і немає) визначеними. Овочів, а потім, в основному всі рослини , крім плодів, крім зерна.

У цьому і є сенс "фруктів" ви будете чути. Якщо ви попросите кого-небудь організувати розділ бакалійної продукції в магазині, сходити в магазин і купити фруктів, або покласти фрукти в кожен мішок обіду, вони, як правило, використовувати це почуття фруктів/овочів. Так, яблука, апельсини і банани будуть фрукти, в той час як шпинат, перець, огірки і буряк будуть овочі.

Але інші речі менш ясно. Наприклад, якщо ви варите зелені банани (борошняного, не солодкого, можуть використовуватися так само, як картоплю) і попросіть кого-небудь, якщо вони фрукт або овоч, ви, ймовірно, отримати відповідь у дусі "Ну, вони люблять банани, тому вони повинні бути плоди, але вони не солодкі." І ви могли б почути різні думки про те, чи є свіжа кукурудза це овоч або зерно.


Тобто в ботанічному сенсі, тобто говорити про частинах рослин. У цьому сенсі, є суворе визначення: плід-насіння-несучої конструкції заводу. Інші частини рослини, то є їх власні імена; ви говорили про стебла і листя і коріння, а не овочі.

Ви почуєте в цьому сенсі ботаніки, такі як "плід клена називається Самарас або whirlybirds". Так само використовується в садівництві, як і в "моєму цукіні і помідори приносять багато плоду".

Зверніть увагу, що, хоча він робить багато сенсу говорити про фруктах, в даному контексті, це дійсно не робить багато сенсу, щоб говорити про фрукти проти овочів в цьому контексті. Ви не збираєтеся дивитися на томатний завод і сказати: "у ньому багато фруктів і овочів частини дивитися здоровими теж." Можна говорити про ваших сад як має фруктових і овочевих секцій, але потім ти повертаєшся в кулінарному сенсі.


На жаль, коли ці два почуття об'єднуються, люди можуть іноді досить дикі претензії. Можливо, тому, що ботанічний визначення наукової і точною, в той час як кулінарна ненауково і пухнаста, люди іноді зображують Ботанічного визначення, як "реальна". Це призводить до заяв типу "технічно, фруктами і насінням, так що помідори є фруктами."

Але краще просто враховувати контекст. Як правило, ви будете чітко говорити про їжу, або чітко говорити про анатомію рослин. А якщо ви говорите про їжу, більшість продуктів мають несуперечливі класифікації, навіть якщо пояснювати , чому це складно.

Так що якщо ви хочете бути розумником, всі кошти, коли хтось просить шматочок фрукта сили їх помідор і сказати "технічно...". Але якщо ви хочете просто насолодитися їжею і не влазити в безглузді суперечки, просто використовуйте трохи здорового глузду і не намагатися змусити двох сенсах "фрукти" разом.

+899
27mdmo7sn 16 січ. 2013 р., 13:24:32

Я майже завжди забуваю взяти масло, щоб пом'якшити, і неминуче в кінцевому підсумку розігрівати його, а потім покласти його назад в холодильник на 5 хвилин.

Сьогодні мені подумалося: чому б не змішати цукор, а потім поставити його назад? змішування легше і я ще додавати борошно в твердий, тому вона не розвивається більше клейковини.

Що ви думаєте? що поганого в тому, додаючи цукор, щоб розтанув прикладом, а потім охолоджувати до борошна?

+895
Cepegka 14 квіт. 2019 р., 04:51:58

Я не впевнений, якщо це традиційна техніка, омлет чи ні, але я завжди думав, що ви почнете зі збитими яйцями (може, трохи солі і перцю), у спокої, в каструлю. Як тільки це полукомплектов, потім доповнення перейти на одну половину омлет з сиром, варені або сирі овочі, що завгодно - і те, як ви перемістіть його на тарілку, скласти вдвічі без доповнень на ту сторону, яка робить.

У будь-якому випадку, з меншою кількістю домішок в сирого яйця, там менше ймовірність взаємодії між яйцями і предмети, які можуть змінити смак і зовнішній вигляд базового інгредієнта.

+892
Mike Thrussell 26 груд. 2016 р., 06:07:00

Немає нічого поганого з вашим кокосовим молоком. Я виявив, що кокосове молоко і вершки варіюватися від бренду до бренду. Молоко володіє хорошою порцією кокосового масла в ньому. Кокосове масло є твердим при кімнатній температурі.

У вас є кілька варіантів:

 • Видалити жир
  Це дозволить вирішити ваші проблеми текстури, але буде прикро. Сало-це смачно.
 • Емульгувати жир
  Як зробити майонез, ви можете змішати розтоплений жир і воду з емульгатором і вони залишаться змішаними, навіть коли прохолодно (але не холодно). Вибираючи емульгатор, який буде працювати з солодкий напій може мати певний сенс. Соєвий лецитин не має смаку і буде добре працювати, але це не те, що більшість людей тримати на руках.
 • Використовувати інший продукт
  Кокосового крему (або збитий кокос) товщі і більше жиру. Збитий кокос також підсолоджених і часто є продуктом вибору в напоях.
+841
Adinda N 2 січ. 2014 р., 19:32:58

Можливі Дублікати:
Як зробити ру мій смак менш, як мука?

Я намагаюся зробити базовий сирний соус для перекладки, брокколі і т. д. Типовий рецепт я спробував це:

 • 2 столові ложки вершкового масла
 • 2 столові ложки неотбеленная біла мука
 • 1/4 чайної ложки сухого гірчичного порошку
 • Морська сіль за смаком
 • 1 чашка знежиреного молока
 • 1/2 чашки гострого сиру чеддер, тертого
 • Білий перець за смаком

Розтопити вершкове масло в середній каструлі. Збийте в борошно, гірчичний порошок і сіль за смаком. Поступово додати молоко, збиваючи за мед-повільному вогні до загусання. Додати сир, помішуючи до повного розплавлення. Приправити білим перцем за смаком.

Проблема в тому, що це завжди закінчується з борошном/вставити undertaste. Я просто не готую досить підливи, перш ніж додавати сир чи що?

+835
Can Bal 7 лип. 2015 р., 20:47:25

Злегка натисніть біля стебла. Якщо він дає на дотик, але не дають ніде, це охоронець. Якщо це не дає взагалі біля стебла, для цього потрібно більше часу.

+761
mdeveloper 11 вер. 2010 р., 16:17:49

Я нещодавно підігнав пиріг, який входить глюкоза і рецепт досить багато, тільки сказав розплаву глюкози...нічого про те, як його використовувати, які приводять мене в муках :)

Так ось питання ... є загальне співвідношення глюкоза/вода, що ви повинні використовувати? Я явно не на початку думав, що це має бути просто кинута в каструлю і нагрівається...він злипається у великі блоки :в кінці я додав трохи води, але я припускаю, що було трохи пізно, так як це не розчиняється 100%

+679
Chiranthya Herath 11 лют. 2014 р., 19:14:26

Коротко: Розтягнути і скласти спосіб-це моя улюблена техніка для будівництва великі бульбашки і сильна структура клейковини, щоб підтримати вище буханець хліба. Це вимагає більше часу і не працює з методом міксера стенду.

Довгий: Я виявив, що поширення буханець, а не "скакати" є функцією ряду речей. Це зайняло у мене близько 6 місяців постійної випічки, щоб, нарешті, бути в змозі ідентифікувати фактори і як вони впливають на кінцевий продукт:

 • Розмір буханки. Деякі батони занадто великий і впаде під власною вагою. Я роблю батони розміром з половину рецепта я почав, тому що вони набагато краще.
 • Неправильного формування буханця. Якщо буханець не правильно сформована, щоб розробити вчили шкіри навколо зовні, вона не буде обмежувати тесту при остаточної розстійки. Мені посилання на хороший їсть "не замісити опару" епізод для демонстрації цього.
 • Недостатній розвиток клейковини. Якщо дозволити тісто відпочивати протягом 45 хвилин при кімнатній температурі, а потім забрати його. Скільки разів він буде розтягуватися під власною вагою, потім скласти над собою. Якщо відповідь більш ніж один раз, то це, ймовірно, не дуже правильно весна. Це теж функція занадто багато вологи в тісті.
 • Надлишок вологи. Що-небудь набагато більш 70% гідратації, як правило, закохуються в мене, якщо клейковина дуже добре розвинена.
 • Перевірки розміру посудини. Якщо остаточної розстойки посудину не досить малий, щоб дати структуру зростання бабла, це буде просто розкласти. В розділі "пекарі оригінальні", як французи отримують свої багети для проживання цілий, а не плоский.
 • Забив. Ви можете помітити, що всі великі високий батонів хліба були забиті (шматочки акуратно ножем незадовго до випічки), щоб забезпечити розширення хліб, оскільки це готує.
 • Вологість духовці або парові. Хліб дійсно потрібна вологість у першій фазі випічки, тому що вона дозволяє шкірі сковує хліба, щоб розтягнути вгору, як хліб розширюється під час приготування їжі. Я зазвичай використовую пульверизатор для пальто духовці і рулет безпосередньо перед тим як лопати булки в духовці.
+662
deva 9 жовт. 2013 р., 07:31:41

Так, ви можете курити курка з сарсапарелі.

+647
R9j 30 вер. 2013 р., 18:14:47

Ви можете просто опустити кунжутне масло, і більшість рецептів має нормально працювати. Кунжут смак приємний, але не обов'язковий.

Ви могли б також розглянути можливість заміни горіхового масла, такі як олія волоського горіха для деяких багатий аромат кунжутної олії. Мряка його в кінці приготування, перемішати його.

+614
Matthew Talbert 7 серп. 2011 р., 02:02:04

Недавно я купила собі скороварку і я вивчали різні способи, щоб зробити речі, які я зазвичай повільно готувати швидше в скороварці.

Однак, багато форумів я читав, говорилося, що скороварка не може реально прискорити процес руйнування жиру в свинячий грудинці. Я думаю, що згаданий тепла повинен бути дуже низькими, в той час як скороварка дозволяє готувати при більш високій спеки.

Це точно? Чи є спосіб, щоб приготувати свинини або інших видів м'яса повинен бути дуже ніжним?

+610
user238310 18 лист. 2012 р., 07:52:46

Як рікотта часто замінюють лазаньї з сиром, схоже, ви повинні бути в змозі зробити зворотне в цьому рецепті.

Інші варіанти, згадані в цій схожий питання включати сметану і вершковий сир.

+589
LittleFunny 23 квіт. 2012 р., 06:15:44

Це "правило" поширюється тільки на грилі відміток про їжу, якщо ви не дбаєте про знаки, ви повинні насправді часто перевертати, щоб отримати більш рівномірного приготування усередині м'яса.

+587
MixeL 10 бер. 2015 р., 17:52:26

Ми робимо це часто. Гарячих точках розвиватися і в нашої печі, але ми контролюємо це просто заміна хліба від центру до країв в два рази вздовж процесу.

Я думаю, що додавання "толстой металевою пластиною" буде робити теж, але час обсмажування збільшиться (або, принаймні час, необхідний для попереднього нагрівання печі буде більше).

НТН!

+585
Charlie Harding 26 вер. 2011 р., 06:12:32

Я експериментував з дріжджовому (не соди) хліб пиво вже кілька тижнів. Аромат довго ферментується, дріжджовому пиві хлібом дме все, що ви робите з розпушувачем повністю зі столу. Я експериментую з 30-50% мого контенту гідро пиво і раз fermetantion між 4 і 12 годин. Та ні, дріжджі-це просто відмінно.

Всі дають різні смаки. У вартість солі, пива та борошна і дріжджів на буханець, теж можна експериментувати, поки не знайдете свій найкращий смак.

ЗИ: різні лагер & Пільзнер я пробував досі мають схожий смак. Єдине, що смак кардинально відрізняється ремісничого ІПА. Але тоді це слід було очікувати!

Отримуйте задоволення!

+499
Selvam 9 січ. 2020 р., 16:55:28

Я зробив два дрібних пакетів, кип'ятити 2 склянках води, потім покласти в 8 унцій замороженого ананаса з холодною водою залишок шляху до 2 чашок Марк.

Желе сиділи в холодильник на ніч і сьогодні він не був заданий. Я поклав у великий пакет суміші і склянку окропу. 4 години тому це все ще не встановлено.

Що я можу зробити?

+463
BRIJENDRA MAHESHWARI 15 черв. 2018 р., 02:24:33

При цьому маючи (добре) Бутл вина у друзів на місце, я сказав наступне:

Відкоркував пляшку повільно і безшумно, щоб не зіпсувати свій букет.

Така заява прозвучала як щось зовсім нове для мене, і я не розумію, які фізичні та/або хімічні причини, що виправдовують його. На жаль, соціальні причини перешкодили мені задати безпосередньо носителька цієї тези.

Хто-небудь коли-небудь чули таке заява? Це правильно? Науково підтримали відповіді будуть оцінені (тому я додаю хімія мітку з нею).

Дякуємо за Вашу підтримку!

+422
rmg515 26 серп. 2016 р., 00:09:31

Зелені верхівки часнику називаються схопив часник (або іноді просто 'пейзажі').

Вони їстівні (різновид часнику/суміш луковичка) і є багато рецептів, доступних в інтернеті, які використовують їх.

+384
Roman Yakubovich 8 трав. 2016 р., 00:04:16

Я читав, що можна замінити 1 столовій ложці меленого насіння льону, змішаного з трьома столовими ложками води і вельми успішно на 1 яйце. Тут знаходиться список варіантів, що містять це.

+383
MihailAndr 3 жовт. 2015 р., 09:41:19

Я не бачу, як щось властиве про курчатах змінилося з точки зору безпеки. Ми знаємо, що кури можуть нести бактерії сальмонели і це означає, що є завжди ризик дуже серйозних захворювань при зверненні/їсть сиру курку.

Сказавши, що занадто одержима цих ризиків є те, що, здається, відбувається для підростаючого покоління.

Правильний спосіб дивитися на це так: для уникнення перехресного забруднення. Ось саме. Якщо у вас є ресторан, то ви повинні дійсно уникнути перехресного забруднення.

 • Не давайте сирі курячі вступають в контакт з харчовими продуктами, що не збирається готувати.
 • Не давайте їжу, яка приготована після вступу в контакт з сирої курки сирі залишаються надовго.
 • Ретельно продезінфікувати обробну дошку.

Так, і не зберігайте сиру курку за 5 ° С протягом більше 4 годин.

+378
0x89 10 серп. 2014 р., 04:17:02

Кулінарні термометри не важливо, але вони з біса корисні. Вони просто беруть навмання зі температури, яка зрозуміло, має вирішальне значення для приготування їжі. Навіщо гадати, що коли дорогою стейк робив за своїм уподобанням, коли ви можете вставити цифровий 10 $doohicky і бути впевненим? Навіщо щось неймовірно небезпечне, як крапля води в гаряче масло, коли ви можете використовувати термометр?

+377
user8088 30 лист. 2015 р., 03:52:14

Немає такої суми. Кожен рецепт веде себе по-різному, і багато експериментів необхідна для уточнення співвідношення всіх інгредієнтів, в тому числі і розпушувачем. Змінити інгредієнт, і вам доведеться починати все заново. Формули тут неможливі - ви можете використовувати "середні" для даного типу торт, як 1:1:1:1 фунт торт, але як тільки ви почнете міняти базові інгредієнти або додаючи інші інгредієнти або змінити спосіб змішування, як торт квасить теж змінюється, і ви, ймовірно, опинимося в ситуації, коли різну кількість розпушувача потрібно. І потім є особисті або культурні уподобання - яку внутрішню структуру має мету.

Якщо ви знаходитесь в крайньому випадку, ви можете використовувати деякі правило. Просто знайте, що це не призведе до гарних торта весь час, і майже ніколи не буде оптимальним для конкретного рецепту.

Ви вже бачите цю arbitrarity в цих двох відповідей ви отримали, є 5 г у 240 г борошна, а інший 5 г на 150 г борошна. Для чого це коштує, європейські виробники продають пекарський порошок у пакетиках по 15 гр., і, як правило, надрукувати щось на кшталт "на 500 г борошна" на них, так що 5 г на 167 г борошна. Проте, я особисто ніколи не використовувати це співвідношення, тому що на смак це теж металіка для мене. Але якщо ви хочете почати працювати з одним номером, ви можете вибрати будь-який з трьох, чи інше в цьому діапазоні, це дійсно не має значення.

+362
Peter Silva 30 січ. 2014 р., 10:19:00

Моя пропозиція: спробувати киплячий соус протягом короткого часу, перш ніж прибрати його в холодильник.

Моя відповідь заснований на соусі, який я використовую для мого фахитас (цибуля, різні перці, мелений кмин і кайенский перець, коріандр, часник, сік лимона з медом і маслом для відтінком солодощі). Вона нагрівається через пальто і витягнув курку. Цей соус досить гострий на перший і спека посилюється з кожним днем.

Наші інгредієнти схожі з найбільшими різницю варіння і не готувала... так, приготування соус може зробити все різниця. Якщо ви спробуєте киплячий соус, будь ласка, поділіться результатами.+309
Zanna 16 бер. 2013 р., 20:05:34

При оформленні страв, як курка з пармезаном, смажені кабачки, генерала Цо, і т. д. і приготувати паніровані елемент, я спочатку збовтати кілька яєць, потім опустіть пункт, звідти в борошні або сухарях, потім прямо в сковороду.

Борошно є найгіршим, так як яйця можуть потрапити в борошно і створити цементні суміші, які дуже важко чистити від руки. Панірувальних сухарів не так погано, бардак мудрий, але все ще може бути проблемою, якщо мета-чистий, рівне покриття по всьому периметру.

Так що моє запитання, що є кращим процес для використання при приготуванні смаженої їжі, як це в конвеєрі-як мода, без величезний безлад і покриття плямами, або мої інгредієнти самі винні?

+305
GruntGrunt 16 лист. 2018 р., 02:01:28

Чи розглядали ви використання соєвого молока? Я використовував соєве молоко для приготування Млинці в цьому році вперше, і вони працювали відмінно. Я пішов за цей рецепт від Делії Сміт -http://www.bbc.co.uk/food/recipes/basicpancakeswithsuga_66226

Просто вирішили використовувати соєве молоко і використовувати масло замість вершкового. Мій партнер не помітите ніякої різниці в смаку порівняно з попередніми роками. Хоча я не пробував, не ароматизований з лимоном і коричневим цукром.

Крім того, я виявив, що, як правило, якщо ви залишите млинці на сковороді трохи довше, ніж ви вважаєте за необхідне, перш ніж гортати їх відійти від дна каструлі набагато простіше, особливо якщо ви використовуєте сковороду з антипригарним покриттям.

+200
Angela Morales 4 лют. 2018 р., 08:21:05

Використовувати фольгу в духовці, так простіше, і навіть якщо ви готуєте рибу трохи все одно буде вологою.

Покласти рибу на подвійний аркуш фольги на деко (для зручності транспортування).

Покласти трави, спеції, лимон (або що завгодно), і навколо риби.

Обернути обернути фольгою так, щоб повітря не буде протікати.

Не загорнути рибу щільно або пара може розірвати алюмінієвої фольги.

Готувати в печі з високою температурою, принаймні 400F і, може бути, 20, 30 хвилин, 5 кг риба велика.

+139
Oremun 22 черв. 2010 р., 16:29:23

Вівсянка. Перш ніж ви підете, перемішати овес з як завгодно: коричневий цукор, спеції, трохи солі, горіхи, сушені фрукти, навіть сухе молоко. Закип'ятити воду і змішати його в миску, так що всі ви повинні мити; можна кип'ятити зайву воду і зробити чай або каву одночасно. (Інші швидкого приготування каш, теж буде працювати - я знаю, миттєвого крупи і миттєвий манну кашу, хоча я не можу поручитися за якість.)

Я не впевнений, якщо ви намагаєтеся уникнути льоду, але завжди є йогурт, або молоко і каші (щось тверде, як мюслі). І звичайно, свіжі фрукти теж завжди добре з будь-якою їжею.

Для гарячого блюда, я думаю, що пропозиція бака з готових млинця, ймовірно, наступний кращим. Якщо ви Зроби-сам тип, ви можете зробити суміш самостійно (з використанням яєчного порошку, сухого молока), але storebought, ймовірно, служити вам добре - і знову ж таки, ви можете премікс з додатковими інгредієнтами, такими як горіхи або спеції для пирогів, млинців, якщо ви хочете щось більш захоплююче.

+127
Silver Ringvee 26 січ. 2014 р., 02:21:30

Я тримаю всією долонею імбиру в морозилку, навіть не загорнуті. Я мікросамолет її в те, що я роблю, і це працює відмінно. Чи можна лікувати калган таким же чином?

Якщо я використовую його в рецептах, які закликають до Джинджер, це один в один заміна? Чи є спосіб я повинен ставитися до нього по-різному від імбиру?

+113
rudy santosa 11 лют. 2012 р., 18:34:19

Ви пробували все, що стосується приготування сиру?

У мене таке відчуття, що деякі goatiest (не слово, але воно має бути) козячий сир пом'якшуються трохи тепла. Ви могли б спробувати тонкими скибочками на (частина) піцу, або нагріваючи його, натиснувши його на тост і обробка під грилем або паяльною лампою. Звичайним супроводом для того, що б зелений салат, включаючи деякі сильно ароматизовані (гострий або гіркий) листя, які також будуть конкурувати з ароматом.

+84
bnp0005 20 черв. 2015 р., 20:17:10

Швидке рішення-зробити кашку. Додати 1 ст. л. борошна 1/4 чашки рідини і перемішати до поєднанні, якщо надто густий додати трохи холодної рідини. До речі, якщо ви додати гарячу рідину буде занадто швидко розширюватися. Після його порідшали достатньо, додати в каструлю і збийте. Коли маса загусне, додати рівну кількість вершкового або рослинного масла, щоб збалансувати смак.

+45
gertjan 23 жовт. 2013 р., 16:02:11

У мене є пара 8.5" x 6,5" сковороди (для духовки), що я використовую саме це. Висота приблизно така ж, як стандартна 13" х 9" каструлю. Я спліт тверді страви, такі як морквяний пиріг або іспанська бар Хліб і слабкіше, як шпинат Марі або макарони і успішно сиром. Тільки не забудьте перевірити раніше, ніж зазвичай на блюдо невеликими порціями испекутся швидше.

+25
monchito del rosario 26 черв. 2011 р., 06:23:27

У мене в ресторан. Блюдо називалося "Бейквелл Брюле" (Бэйквэлл це місто неподалік славиться своїми пирогами, які мигдальне, справ вишня).

Блюдо дійшло 3 міні-брюле, один мигдалю, одна вишня і одна змішана. Вони, очевидно, вже поливають готелю armanac або що-то і приступив до світла на стіл. Як тільки полум'я вляглося там була прекрасна скоринка.

тому його, звичайно, можна.

+22
user101727 25 лист. 2011 р., 00:39:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil