Приготування при низькій температурі на індукційної варильної панелі

Я почав приготування на індукційній варильної панелі ,мінімальна температура на ньому становить 120 C, але я хочу приготувати моє блюдо при 50 С протягом 15 хвилин, але температура швидко зростає.Як мені підтримувати її температуру?

+726
A Hale 3 груд. 2014 р., 08:24:44
40 відповідей

Будь ласка, дивіться цю гілку для спільного зберігання питання (редагування: і в цій темі на питання, пов'язані з не залишайте їжу при кімнатній температурі).

Оскільки риби було сидіти у відкритій, нагревшиеся після охолодження поглинача, що звучить як кілька годин, я б взагалі розглядати його як небезпечна на даний момент. Покласти його назад в холодильник, не буде достатньою мірою пригнічують ріст будь-яких бактерій, які зробили свій шлях в рибу в цей час. Але немає ніякого способу, щоб знати з абсолютною достовірністю.

Я візьму приклад з rumtscho відповідь на інший безпека-питання і зверніть увагу, що ми не можемо сказати вам ось про те, що ви повинні робити. Професіонали кухня, як правило, помилятися в бік обережності, але ви повинні зробити свої власні рішення щодо ступеня ризику, і будь, що переважує будь-які побоювання у вас про відходи.

+954
Percival 03 февр. '09 в 4:24

Гаразд, я знаю, назва трохи безглузде, але, присягаюся, я не вигадую. Коли я був дитиною, мої батьки купили багато рису і багато бананів (серед іншого). Вони б зробити великий 25# мішки з рисом, які, здається, бути виконана з декількох шарів крафт-паперу, і поклав їх у шафу.

Коли вони купили банани, які були занадто зелені, щоб поїсти, вони цілими гронами в мішок рису на день або два. Робить ніякої різниці для дозрівання? Якщо це так, то це з-за рису? Паперовий мішок? У прохолодному, сухому, темному приміщенні в кабінеті? Щось зовсім інше?

Це питання пов'язане, але я не знаю, якщо додаткові умови я зазначив різниці крім того, що було зазначено у відповіді є: чому коричневий паперовий мішок швидкість дозрівання?

+926
Chevy Leigh 24 серп. 2011 р., 11:46:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вони роблять це через ліберальне використання цукру, в основному, а також цілий ряд промислових методів, які просто неможливі у домашній кухні. Майте на увазі, що такі хліба виробляються за вислугу років, а не смак.

Якщо ваш хліб буде жорсткий, що через годину після випічки, ви можете бути пережарь його.

+924
zaxen 4 груд. 2016 р., 21:21:49

Якщо ви дивитися відео ресторан кухня ви завжди бачите, рано чи пізно, струмінь полум'я з однієї з каструль на плиті. Такого не буває, коли я готую вдома, і в тих рідкісних випадках, коли я їм в ресторані з відкритою кухнею я не бачу його там. Так що відбувається? Я думаю, що кухарі використовують коньяк або щось, але це, здається, трапляється занадто часто для цього пояснення. Це якась оптична ілюзія, як і коли автомобілі по ТБ дивитися, як їх колеса крутяться назад?

+888
Akka Demic 15 лист. 2014 р., 00:50:17

Для реально крутих речей в тефлоновій підкладкою масла і томатного соусу-каструлі я використовую бікарбонату натрію (харчової соди) каструлю і довести до кипіння. З-за високої температури, ви можете перенасичувати розчин, додавши багато соди, що робить його дуже лужний.

Тому що це виглядає як посудину, в якій міститься обвуглені рис не повинен бути поставлений на прямих джерел тепла, ви, можливо, захочете, щоб закип'ятити воду, додати соди, і нехай сидять.

Я також використовую пилосос SimpleGreen, який є ефективним вбратися протягом багатьох їдальнях, особливо згірклого жиру.

+882
aberson 4 жовт. 2017 р., 06:47:46

Хоча я завжди просто спробуй сам, один із способів сказати, що це відмінний привід, щоб взяти шматок тіста і розрізати його ножем. Тоді подивіться на обрізаними кінцями-якщо всередині виглядає більш або менш прозорими, ніж зовні, вона ще не закінчена. Ви не обов'язково хочете, щоб він те все шляхом, але коли це все-таки частково сухий всередині він буде виглядати по-різному.

Це важко зробити з дуже тонкою пасти (волосся ангела, наприклад), тому що це важко, щоб ясно бачити центр. Але для більш товстих він працює досить добре. Як і всі ці речі, практика є способом--почати перевірку і різання макаронів рано, і ви побачите, як усередині зміни, як ви йдете вперед. З плином часу ви будете знати, що ви хочете, щоб вона виглядала, як всередині для підсмажування ви віддаєте перевагу.

+835
user66922 22 лист. 2017 р., 07:33:47

Вона повинна бути тонкою. Такого роду продукти зазвичай продаються заморожені в США та інших країнах і легко reheatable в духовці або фритюрниці. Вони повинні тримати протягом деякого часу запечатані в пластиковий контейнер або мішок для заморожених

Заморозити, помістивши в один добре рознесені шар на піднос, після перенесення заморожених у більш зручну тару. Щоб розігріти/приготувати, нагрійте фритюрницю до потрібної температури і смажити протягом приблизно 5 хвилин. Піч буде довше готувати.

+815
Alexan 14 груд. 2019 р., 22:55:07

Пиво afficionados і подібні, схоже, дотримуються якийсь спосіб наливання пива. Зазначені причини почувати себе ненауково, і я цікаво, якщо є якась правда?

Про що я кажу-це спосіб пояснити, наприклад тут: https://www.beeradvocate.com/beer/101/pour/

Кроків до ідеальної пінти

Використовувати чисте скло. Брудне скло, не містить масел, бруду та залишків від попереднього пива, може перешкоджати створенню голови і ароматизатори.

Тримайте келих під кутом 45°. Залити пивом, орієнтованих на середині схилу скла. Не бійтеся залити жорсткий або додати повітря між пляшкою і склянкою.

На півдорозі привезти скло під кутом 90° і продовжують вливати в середину скла. Це викличе відмінний піни голову. І пам'ятайте, що маючи голову на пиво-хороша річ. Це випускає пиво ароматичних [...]

(виділено мною)

Іншим поширеним поясненням є те, що голова піна фактично працює як "кришка" і, таким чином, зберігає пиво газованим краще.

Чи є правда в який-небудь з цих?

+798
Bevan Ellis 11 січ. 2011 р., 06:17:14

Отже, "розумний Алек ХХХ" у мене хотіла розпочати зі слів: "французька піч більш нахабні і менш корисні." Але я утримався, поки я не дізнався, що я був правий.

Дивлячись на ці дві схожі товари жаровні і французький піч я помічаю, що немає особливої різниці за винятком того, що "французька піч" становить 4 рази на ціну і тільки хороше до 350 градусів у духовці, де жаровня розрахована на 400 градусів (Ф).

Так що я думаю, я повинен стояти на моїй оригінальної думки.

+761
Ananda Dey 12 вер. 2017 р., 05:20:51

Технічно, ви можете зробити РУ з будь-якого крохмалю та жиру, на Гарольд Макгі.

Так що використовуйте кукурудзяний крохмаль або маранта або що там у вас. Просто уникнути чогось з сильним ароматом, такі як кукурудзяне борошно.

Звичайно, аромату і властивостей згущення будуть ті з крохмалю можна використовувати... і ви, ймовірно, не хочете зробити коричневий соус з борошном із-за різниці смаку.

+760
Amidues 3 груд. 2019 р., 03:20:42

З мого досвіду, більшість пунктів у вашому списку дуже мало впливає на отриманий самогон. Тільки я б хвилювалася є:

 • Кількість кави
 • Грубості підстави
 • Температура води

Навіть температура води не дуже важливо, поки вода кипить гаряча.

Кількість кави і грубого/точного молотарки-це почасти справа смаку. Ручний крапельного-це досить швидкий спосіб заварювання, тому, як правило, використовувати дрібний помел. Одна річ мені подобається заварювати цей спосіб полягає в тому, що я можу використовувати дешеві кружляння точильник леза (вони не дуже добре працюють на грубій скрегоче).

Я люблю міцну каву, тому я використовую приблизно 2-3 столові ложки зерен на чашку. Це найпростіша річ, щоб пограти с.

Ви не згадали молоти свій кави із зерен, то перше, що потрібно зробити, щоб отримати хороший кави - не купуйте меленої кави, купити зернах, зберігати їх прохолодному місці (не в холодильнику або морозильній камері, або вони псуються від води, конденсату на них), та молоти їх по мірі необхідності.

+749
user2040554 6 жовт. 2015 р., 02:15:51

Я не буду вдаватися в фізику, тому що це не дуже цікаво. В основному, на відкритому грилі, ти загострюється з одного боку, що це ти готуєш, що дозволяє розсіювати тепло з іншого боку. Саме полум'я теж спекотніше, з-за кращого охолодження.

Коли ви закриваєте гриль, вогонь на себе прохолодніше (все-таки досить хоча палити вас), але спека раніше замкнені в грилі. Таким чином, ви отримаєте більш рівномірне приготування їжі, і це насправді трохи швидше, тому що навколишнє середовище, їжа набагато спекотніше, ніж на відкритому повітрі.

Існує також вторинний ефект, закриття гриль пастки деякі з диму, і дає димний аромат їжі.

+714
Bharathi Devarasu 23 жовт. 2013 р., 18:21:02

Так: я вважаю, що вони працюють дуже добре легкий пілінг овочі, наприклад прямо на моркву або Пастернак, Я можу обрізати дуже тонка шкірка легко і послідовно.

Немає: але на більш складних овочів, вони не дуже добре справляються з жорсткою чи грубої шкіри. Наприклад, топінамбур або вузлуватий картопля, який потрібно очей видаляти, вони проваляться з тріском.

Для хорошої кругової ніж, я використовую або Ланкашир (з фіксованим лезом) або Джонас-стиль (вбудований поворотний лезо):

Lancashire peeler Swivel-blade peeler

+597
spky 7 квіт. 2016 р., 12:49:50

Я працюю на пивному клярі рецепт цибульні кільця, і я думаю, у мене є рецепт, але цибулю кільцями, виглядають тьмяними, як вони круто. Я помітив, в ресторанах і т. д...що вони зазвичай блискучі.

Це інгредієнт мені не вистачає (я продовжую думати, що яєчний білок-який я не використовую)? або це може бути масло? Я не використовував арахісове масло і я не думаю, що моя домашня фритюрниця тримають тепло дуже добре.

Зараз цей рецепт-це просто борошна, пива та приправ (з цибулею, обваленный в борошні, перш ніж вони занурюються). Це благодійний захід, тому я дійсно хочу здивувати відвідувачів, якщо це можливо.

+592
Jon Taylor 11 січ. 2014 р., 15:32:22

Цукор буде пов'язувати з ефірним маслом, що дозволяє виробляти ароматний сироп, який можна використовувати, щоб підсолодити напій, замість цукру. Це часто використовувана практика в напої-починаючи з сиропу значно швидше інтегрувати, ніж сухого.

Для типової простий сироп рецепт, ви об'єднаєте рівні частини води і цукор і нагрівати, поки цукор не розчиниться. З ароматом екстракт, я зазвичай додати екстракт цукрового перші, нехай цукор вбере екстракт, потім додати води і продовжити роботу в звичайному режимі. Вам потрібно поекспериментувати з кількістю витримки для досягнення бажаного рівня смаку.

Збережіть отриманий сироп в герметичному контейнері в холодильнику; він буде тримати як мінімум кілька тижнів. Якщо ви збільшуєте на дві частини цукру на одну частину води (іноді званих "багатих простого сиропу") або додати невелику кількість алкоголю, ви отримаєте більш тривалий термін зберігання.

Іншим варіантом є, щоб зв'язати масло з іншим эмульсором; яєчний білок широко використовується в коктейлях для його здатність утворювати стабільний, густої піни (що є просто емульгування повітря в рідині). Недоліки за допомогою яєчного білка, що це важко виміряти в невеликих порціях, він буде змінювати текстуру і аромат вашого напою кілька, і вам необхідно агітувати (тобто тремтіння) напій для емульгування протеїнів в яйці.

+529
koshechkavokoshechke 6 черв. 2015 р., 12:39:44

Я думав, що при замочуванні плодів у віскі буде смачно, так вчора ввечері, я заповнив банку з грушею шматки і наповнили її Джек Деніелс.

 1. Яка оптимальна кількість часу це має бути замочування?
 2. Краще витримайте його в холодильнику або при кімнатній температурі?
 3. Деякі типи напоїв краще, ніж інші? Зрозуміло (горілка) або кольоровий (віскі)? Я повинен використовувати більш високу доказ лікеру (наприклад, 90-100 доказ віскі).
+523
Rajulal 19 лип. 2015 р., 17:25:37

Це нерозумно робити це, так як це може нести сальмонели або інших захворювань від сирого курчати. Хоча зачистці деякі в останні хвилини приготування їжі буде ОК більшу частину часу, завжди є можливість, у деяких не буде приготовано.

Найпростіша відповідь на це для вас, щоб приготувати маринад для трохи, перш ніж використовувати його в якості приметайте. Все, що вам потрібно зробити, це нагріти його до 160F (70С) протягом хвилини, і він буде бути безпечним. Це вплине на смак трохи, але я б взяв компроміс у будь-який день.

+517
Tanek Liang 18 жовт. 2013 р., 00:54:25

Кип'ятіння води призводить до випаровування, що призводить до концентрації чого-небудь розчинений у воді (а там, якщо ваша вода дистильована, завжди буде щось розчинені в ній); ця концентрація може призвести воду, щоб бути перенасичена і мікроелементи випадають в осад з розчину. Якщо ви отримуєте воду з міської мережі, є шанс, що це абсолютно безпечно в будь-якому випадку.

Появою каламутності, однак, здається дуже дивним для мене. Вода може стати каламутною по собі; до 'брудної' означає 'хмарно'?

+512
Mafizul Islam 3 черв. 2016 р., 13:01:34

Як довго і при якій температурі я повинен попередньо розігріти запечені запіканка або макарони блюдо на 8 осіб (9х12), що я беру на обід?

+501
doctorheavy 27 груд. 2017 р., 00:22:11

Більшість аерозольні засоби для чищення духовка містити гідроксиду натрію в суспензії піни. При використанні за призначенням вони цілком безпечні. Піна ефективно повільне вивільнення агента гідроксиду натрію, так що будь-який незначний розлив або аерозолю не повинні бути пошкодження

Сама по собі гідроксид натрію-дуже небезпечне лужний, і призведе до значної втрати шкіри й ушкодження очей. Не дозволяйте дітям використовувати його, або зробити біля нього

Гідроксид натрію широко застосовується для виготовлення мила, кренделі, коржі і т. д. Так що ви, ймовірно, вже є у вашому будинку

З точки зору шкідливих випаровувань, я підозрюю, перець опалення більш токсичні:-)

+448
x1a0 27 квіт. 2019 р., 08:41:37

Я можу охолонути маникотти локшина повністю до їх вкидання?

+409
abigperson 7 січ. 2012 р., 07:03:51

Будь-які ідеї, як включити більше жиру в сейтана? З метою прив'язати смак насиченішим і складнішим смак, схожий на яловичину.

+386
claymore1977 24 лют. 2014 р., 09:14:07

Якщо це можливо, зробити невелику грілку якийсь, або навіть пляшку з гарячою водою, і спробувати збільшити температуру навколишнього середовища для вашого стартера. 16*С (60*F) - це трохи занадто холодно, спробуйте нагріти його до 10-15*, а потім оберніть рушник навколо неї. Я мікрохвильовки, рушники, щоб нагріти їх небагато, і лікарні будуть робити також.

Хоча зольність борошна-це не те, що зазвичай частина обговорення в будь-якому будинку, постарайтеся дізнатися з онлайн кількість золи в борошно ви використовуєте. Це дійсно вам кажу (в основному), скільки корисних копалин на борошно. Коли вони тест на калорії../за порцію..., вони спалюють певну кількість цього продукту. Наприклад, вони можуть спалити 1 гр. борошна, і ви можете подивитися результати випробувань борошна. Король Артур Борошно хліба цитати 0.48% золи, і інший протеїн суми:

Король Артур Невибіленого Хлібної Борошна 12.7% білка • .48% золи

 • Фрезеровані з твердої червоної ярої пшениці з північних Великих Рівнин.
 • 12.7% білка – більше, ніж звичайний хліб борошна.
 • Ніколи Не Отбеливала. Ніколи Не Бромовані.®
 • Не містить abscorbic кислоти (дріжджовий стимулятор), дозволяючи Бейкера вибрати, чи слід додати ....це (необов'язковий компонент).

Я був дуже розчарований мого стартера, по-перше, і частина того, що здавалося занадто тонкий, і дуже солодкий. Я вирішив поекспериментувати з ним, оскільки він повністю кинув на мене, коли я почав це, і я повністю змінив коефіцієнти сказала. Замість того, щоб в принципі рівні частини борошна на воді, я подвоїв кількість борошна і води за вагою. Я змінила звички в їжі! Суми вийшли приблизно 1 гр. борошна на 1/4 склянки. вода, яку я не дуже міру, дуже акуратно, я просто знала, що повинна годувати його, згущують його!

Якщо б я могла описати тобі, що я додав, Я б сказав...він був настільки густим, що вона не буде падати з моїх дерев'яною ложкою сама по собі, мені довелося зіштовхнути її з моїми пальцями! Він був настільки густим, я дізнався, що це було краще, якщо змішати в окремій мисці спочатку, і відразу всі муки була повністю змочена, потім я хотів би додати його до стартеру і змішати його, що. Це було навіть трохи важко, щоб змішати його!

Я теж не зменшує суму мого стартера протягом 2 днів, і годували двічі на день в обидва дні...без зменшення стартера. Тоді я зменшив він якийсь, але, напевно, тільки... 1/2 від загального стартового накопичення. Мені не повернутися в ...1 гр. стартер для... нормальних мір і ваг. Я хотів багато дій там, і хотів, щоб вона почала пахнути кисло, що він і зробив! У мене зараз великий стартер, (для мене) оптимальна кількість кислинкою у буханці. Досить кисло! Досить того, що це смачно, якщо змішати з 4 гр. борошна в буханці хліба.

Цей відповідь стає тривалим, але хотілося б додати ще одну річ: більше закваски додати трохи кислинки до вашої мети, будь то хліб, тісто для піци, і т. д. Тепер, якщо б я міг тільки навчитися робити справжній 'артисан' буханець стиль і навчитися обробляти м'яке, липке тісто!

+310
Karthik Raj Palanichamy 17 черв. 2010 р., 04:38:26

Я виріс (у Техасі), насолоджуючись швець на регулярній основі. Глибоку сковороду, шар бісквітного тіста, зверху трохи бабла за Тим, я думаю, ти б сказала шарів. Нічого подібного,смачний, теплий з духовки. Він був бісквітного тіста. Це не кірка пирога, воно не густе тісто, і це, звичайно, не тісто наливають на дно, щоб піднятися через плід. (Це зовсім інший рецепт, а не швець.)

+285
Justin Lloyd 27 січ. 2013 р., 15:37:01

Так, я знаю протилежне звичайний питання. Я роблю цукерки, так як я був маленьким дитиною. Мої карамельки завжди гладкою і вершковий. Батько мій напарник думає, що вони гарні на смак, але текстура все неправильно. Він сподобався піщаний/зернисті ті його мами. Все, що я коли-небудь бачив, перерахованих в якості способу виправити зернисті карамельки я пробував назад.

Я пробував багато речей, в тому числі:

 • додаючи цукор в кінці процесу
 • не використовуючи кукурудзяний сироп або інші інвертний цукор
 • готувати їх на високі темпи
 • приготування їжі для них занадто короткий час
 • ворушити або не ворушити зовсім не ті часи
 • рецепти комутації
 • зміни вмісту жиру

Я думаю, що робить карамельки виходять зернистими. Це не так далеко, як я можу судити, повністю відносяться до розчиняти цукор/плавлення. Якщо він був додавши трохи цукрового піску, так як він охолоджує повинно викликати більше кристалів у формі.

Це пов'язано з рідким вмістом? Тому що іноді після місяця в шафі навіть зазвичай гладка карамельки, будуть розроблені деякі зернистості.

+262
Steven Sheeley 6 черв. 2019 р., 08:53:50

Я б сказав, що в мікрохвильовій печі не.

Опалення з звичайними методами роботи з допомогою тепла, що надходить ззовні харчування. Кондукція і радіація тепла прикорм занурений в газ або рідина. "Вологе тепло" означає, що рідина-це вода, "сухе тепло", яке ви використовуєте інший рідини для передачі тепла. Відмінність корисно, тому що з водою, ви 1) не може піднятися вище 100 градусів (навіть в пароварці, пар просто конденсується на їжу), 2) Ви можете зволожити крохмалю і камеді, і 3) смак-несучі компоненти "вимивається" у воду при розчиненні. Ви не отримуєте їх з повітря або масла.

Але мікрохвильова піч не використовувати рідини для передачі тепла. Він використовує чисте випромінювання, але не непроникна інфрачервоному діапазоні як вогонь, але в мікрохвильовому діапазоні. Так що це технічно не працює, як ні волога, ні як сухе тепло. І на практиці, наслідки ні сухий, ні вологої спеки приготування їжі присутній, коли ви щось готувала в мікрохвильовці.

Це як намагатися вирішити, якщо м'ясо-це фрукт або овоч. Це ні, і мікрохвильова піч кулінарія не є ні сухий, ні вологою. Якщо у вас є джерело, який стверджує, що "сухий" проти "вологих" є вичерпної класифікації методів приготування їжі, це, ймовірно, старше, ніж мікрохвильові печі або занадто элитарен, щоб вважати їх гідними використання кухні.

Додав ваші дуже корисні коментарі до вашої відповіді
"Мене чомусь є відчуття, що ви даєте відмінність сухої та вологої спеки більшого значення, ніж він заслуговує. Це зручно для метання кілька поширених методів приготування їжі разом, але не дуже точним. Якщо вам потрібна точність у висловлюванні, ви повинні використовувати інші терміни, і, напевно, не методи комплектації на всіх. Але щоб відповісти на ваш коментар, це не зміст їжі, яку розраховує (тому жиру і води всередині курка не в рахунок). Якщо ви нагреете курка на гарячій тефлоновій сковороді без масла, то сковорідку, яка передає тепло до курки, щоб вона висохла".

і

"Повітря в підсмажування пристрою як і раніше актуальний. Але я сказав, що в сухе тепло, вам тепло від зовні з обох конвекція і інфрачервоне випромінювання, і в підсмажування духовка, у тебе просто вище, ІК-до-конвекція співвідношення джерел тепла. Це ще сухе тепло так само, як будь-який інший печі. І все-таки різні з мікрохвильовою піччю, де радіація проникає глибоко в їжу, перш ніж почати, щоб нагріти його."

+204
Dyte 27 лип. 2015 р., 10:18:09

Як вище. Я шукаю міцний чайник з водою (бажано з нержавіючої сталі 304), що є супер-ефективною у проведенні тепла, коли на плитае індукції. Як мені сказати, який бренд/модель буде диригувати спеку швидко без реального випробування?

+162
bruhed 6 вер. 2017 р., 10:05:09

Якщо у нього інший смак, він випаровується, і ви отримуєте більш сильний аромат тієї ж води, яку ви п'єте.

Інша справа, що він може вловлювати аромат з чайника.

+151
Abacus 21 жовт. 2017 р., 04:20:43

Коли я готую смажену курку, мої друзі іноді стверджують, що це на смак як арахісове масло, особливо після того, як він сидить на деякий час після приготування. Чому?

Я знаю, що я не єдиний, хто зіткнувся з цим явищем, тому що цей Бургер Кінг з людиною, який був цитує кажучи БК курячий сендвіч на смак як арахісове масло після того, як він закип'ятив його.

+136
VakratundaSystem 10 лип. 2018 р., 23:30:27

просто, як ви я перебуваю у Великобританії, і я купив всі інгредієнти від Amazon Великобританії сподіваюся, що це допомагає, моя бабуся використовувати, щоб зробити це імбирне вино, коли я був дитиною, тому я спробую зробити його на Різдво, як я не дозволила спиртне, удачі,

+107
Jmweb 2 черв. 2018 р., 08:00:08

Я виріс в Ірландії, і ми пили це як діти. Це було зроблено з Санька. Це було легко зробити, просто налити молоко в каструлю, а потім подивитися його, щоб переконатися, що він не перекіпал. Потім ми хотіли б кинути розчинну каву і цукор у каструлю, розмішати його вгору, налити його в гуртки і пити його. Потім ми хотіли б зробити ще одну партію 'lol', тому що навіть для дитини палет це штука лазер відмінно

+95
acripps 17 квіт. 2017 р., 07:45:59

Сушка овочів, перш ніж покласти їх в каструлю може зайняти багато часу і зусиль, залежно від типу. Я взагалі не заморочуюсь, у мене є кришка або бризки зручний екран, і я вдарив його відразу після того, як я кидаю в овочі. Це економить купу часу на підготовку до вартості додатковій хвилині очищення.

+95
MANPREET 15 лют. 2017 р., 13:06:36

Це мій перший раз, роблячи що-небудь з допомогою дріжджів, але я вирішив спробувати зробити Домінік Ансель по-домашньому рецепту Кронат. Все йшло добре, але я зрозумів, що я купив швидке зростання дріжджів замість швидкорозчинних дріжджів. Я спробував підхваті швидкого зростання в будь-якому випадку, використовуючи той же об'єм, який був призначений для швидкорозчинних дріжджів. Я додала теплу воду та інші рідкі інгредієнти щоб активувати дріжджі, але замість того, щоб покласти його у тепле вологе місце, щоб рости я просто залишив його на кухонному столі при кімнатній температурі. Тепер тісто сидить в холодильнику з минулої ночі. Я б хотів закінчити цей вечір, але тісто не дуже підніметься з причин, які зараз для мене очевидні. Що є кращим підходом для порятунку цієї ситуації? Я дійсно не хочу починати, так як мені потрібні ці пончиків на завтра, але я готовий піти купити більше дріжджів, якщо доведеться.

Хотів би отримати відповідь як можна швидше, так що я можу рухатися на завершенні.

Думки? Спасибі!

+87
user3753144 1 груд. 2016 р., 21:51:14

Якщо циліндр зовні, це може бути занадто холодно для liquidified газ випаровується досить швидко. Пропан бутан це добре, але марно це холодно. Поєднання двох часто продається як пропан дорожче. Суміш може стати багатшими в Бутан при використанні для тривалих холодних періодів, що знижує ефективність його роботи.

Якщо це так, піднімаючи циліндр в приміщенні за кілька годин до приготування повинні допомогти прийняти його безпосередньо перед використанням і він повинен залишатися досить теплим, щоб справи йшли трохи краще. Не забувайте, що саме випаровування викликає охолодження, тому він може отримати холодніше, ніж навколишній.

Це загальна проблема в кемпінг, пошук кемпінг Пальник на морозі дасть вам більш детальну інформацію.

+79
Irfan Hossain 6 трав. 2011 р., 08:06:32

Всі поради вище гарні, але дозвольте мені додати ще один момент: якщо у вас немає конфорка для сковороди WOK з силою реактивного винищувача, можна не варити все разом на всіх. Це часто краще, щоб приготувати один або два інгредієнта одночасно, в тонкому шарі на високому вогні, поки вони не 20 секунд вистачає зробити, а потім прибрати їх у миску тимчасово. Коли останній інгредієнт-це просто звариться, додати все інше і потім додати соус, перемішати пару раз, щоб повернути все до температури і подавайте.

+78
Khalydor 14 жовт. 2018 р., 17:06:08

Різні сорти стручкового перцю, смак зовсім інший. Деякі не так добре.

Я купив деякі межі кайенский перець від Amazon. Мені було цікаво, як жарко було насправді, так що я поклав ложку і спробував. Напевно жарко (як, Я не рекомендую повторювати цей експеримент). Також мав хороший аромат перцю.

Спробував те ж саме з моєї фірмовий магазин, що я мав раніше. Було жарко (принаймні, не в порівнянні з прикордонних речі!), і смак досить погано. Більше схоже на бруд. Випльовувати, а на рахунок інше сміття.

+46
tumkir 24 вер. 2016 р., 07:18:55

Я скоро буду робити паелью на відкритому повітрі, в 15" з нержавіючої сталі паелья. У мене є два варіанти, як тепло цього пана:

 1. Вебер буття II 3-пальник газовий гриль
 2. Иватани 35FW портативна бутанова плита

Що буде кращим вибором, і чому?

(Це буде тріска, креветки, зелена квасоля і Валенсії паелью, використовуючи бомба рису і гібрид двох паелья рецепти з SpainOnAFork.com)

+32
Oleksandr Papchenko 24 лист. 2016 р., 09:24:59

Меренга повинна бути глянцевою і утворюють м'які піки. Коли ви берете свій віночок з безе, як це має виглядати:

meringue

meringue

Французи кажуть, що коли ви берете віночок з безе, воно має виглядати трохи схожий на пташиний дзьоб, отже шлях безе утворює м'яку вершини трохи вниз.

Але, чесно кажучи, я не вірю, що це твоя проблема. Я думаю, ви просто undermix тісто. Люди часто говорять, що він повинен впасти як стрічки або як магма, але я завжди думав, що це важко уявити. Ви можете взяти ніж і розрізати тісто. Якщо вона тече відразу ж назад, воно готове. Але дозвольте мені сказати вам: один або два удари занадто багато з лопаткою і тісто стає непридатним для використання.

І одна порада я можу вам дати: процес передачі тісто в кондитерський мішок і 'суміші' тісто, так що може не зайти занадто далеко, якщо ви не впевнені.

І як вже сказав, Важливо, щоб натиснути на лоток знизу після монтажу трубопроводів, як він допомагає видалити бульбашки повітря всередині. Крім того, завжди прямої труби зверху (кут 90°). Це також допомагає тісто, щоб згладити.

Я не рекомендував би вам отримати можливість кількість цукрової пудри, як французи консультант залити консультант (ТПТ) для макаронів, значить добре мигдалеву борошно і цукрову пудру змішують пропорційні один одному.

При змішуванні чудово, це виглядає так:

http://1.bp.blogspot.com/_WhPHUKwckUw/S4WP1eBE7pI/AAAAAAAAB00/gYqFjGOvEiU/s1600-h/5.jpg

Коли зайшло занадто далеко, це виглядає так:

http://3.bp.blogspot.com/_WhPHUKwckUw/S4WP-q8RrdI/AAAAAAAAB08/7R6uO1uGfBQ/s1600-h/6.jpg

Може, спробувати вважати свої штрихи при перемішуванні, деякі люди кажуть, що їм це допомогло.

+25
Marjo Portin 30 жовт. 2019 р., 12:16:25

Як я вже зазначив, сіль покращує смак і зменшує сприймається гірчинкою. Це також збільшує сприймаються тіла/смак пива.

Мій дід завжди солив його канталупи і медової дині. Я спробував його, і був приємно здивований тим, наскільки вона посилилася з ароматом дині.

Також слід зазначити Госе, стиль пива, звареного в Лейпцигу, Німеччина. Вона включає в себе коріандр і сіль.

+23
levani qituashvili 18 серп. 2015 р., 01:37:58

Я роблю стегна, крила і гомілки до 180f в (82C) і груди 170f в (77C).

+20
ELW 13 черв. 2012 р., 12:43:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil