Як довго триватиме бутерброд з арахісовим маслом?

Тому я зробив бутерброд з арахісовим маслом днями, але забув про це і залишив її (загорнуту в gladwrap) в кімнатній температурі протягом 6 годин. (Булочки булочки як хліб, арахісове масло і вершкове масло) і мені було цікаво, якщо було б ОК, щоб з'їсти, як я з'їв його так чи інакше.

+89
rgug 29 жовт. 2015 р., 02:27:40
39 відповідей

ТЛ;ін: Для печива, використовувати м'якої білої пшениці (або спробувати змішувати в пишеться). І пам'ятайте, що вам може знадобитися, щоб налаштувати певну кількість речей, як масло, розпушувач і цукор, коли ви використовуєте різні види борошна.


Існує кілька видів сучасних пшениці, доступні для фрезерування. Основні підрозділи

 • Червоний або білий
 • М'який або жорсткий
 • Взимку або навесні

Червоний колір означає, що висівки в буквальному сенсі має злегка червоний колір, але це також трохи жорсткіше, трохи сильний аромат, і, як правило, більш помітними в готовому виробі. Якщо ти конкретно хочеш, щоб заміському грубого помелу роду ефект, виберіть білий пшениці.

М'які і тверді позначення як важко ягода, але теж сильно корелюють з тим, скільки клейковина вам — м'яка сенсу там більше крохмалю і менше білка, і важко бути більше білка і менше крохмалю. В принципі, якщо ви займаєтеся випічкою хліба ви вперто хочете; якщо ви випічки печива, кексів, тортів і т. д. ви хочете м'який.

Ярова пшениця (зазвичай) садять навесні і збирають до осені. Озима пшениця (зазвичай) посадили пізніше, так що він не може бути зібраний до зими; воно ніби засинає, і збирають, як тільки він закінчить рости навесні. (У більш теплих місцях, як частини Каліфорнії, яра пшениця виростає під час теплої зими, до відчайдушно спекотне літо приїжджає. Він як і раніше ярої пшениці, хоча, з-за свого генетичного складу.) Озима пшениця , як правило , трохи нижче вміст білка, хоча основним драйвером м'який і жорсткий.

Звичайно, крім сучасних сортів, ви також знайдете старовинних сортів як полба, Эммер, Хорасан (а.до.а. камут), і einkorn. Вони мають трохи інший смак, і, як правило, менше клейковини. Ідея полягає в тому, що люди розводять пшениці протягом тисячоліть, починаючи з einkorn, щоб підвищити клейковину, щоб забезпечити більше структури в їхній хліб. Але вся ця структура, що дуже важливо для хліба-це занадто багато для більш ніжної випічки, як торти, печиво, млинці і т. д. Так що ви хочете використовувати один з нижніх-клейковини сортів для тих, хто. Наприклад, ви можете спробувати фрезерування 50% м'якої білої пшениці та 50% пишеться для тих, печеньки, і я впевнений, ви отримаєте відмінний результат.

Всі ці сорти ще є Бран, який зазвичай відсіюється з борошна, кондитерські вироби борошно, борошно і т. д. При використанні цільнозерновий борошна (або млин він сам і не просіяти її), що висівки, як правило, перериває формування клейковини мережі, даючи вашої випічки трохи менше структура — хоча, можливо, прозаїчніше, і, можливо, жорсткіші і більш жорстоким, якщо ви не зміните свій рецепт.

Це не кажучи вже про жита, ячменю і тритикале (гібрид пшениці та жита), які інші глютен-містять крупи. І тоді там зовсім інші зерна, такі як овес, гречка, просо, сорго, теффі, амарант... (Король Артур борошно має приємний керівництво для цієї групи тут.)

Все це в основному говорять, що навіть просто серед основних сортів пшениці — це широкий світ зерна там, щоб спробувати у випічці. Чи купуєте ви їх, як борошно, і млин їх самостійно, ви будете дійсно поліпшити свої навички, якщо ви починаєте розширюватися за рахунок використання нових зерен у вашій випічки. Але не всі крупи можна замінити на інші. Вам потрібно більше думати, і, можливо, адаптувати рецепти. Регулюючи рівень гідратації-це перша і найочевидніша річ. Але іноді ви знайдете, що це допомагає робити такі речі, як додавання деяких додаткових розпушувача або регулюючи кількість цукру, щоб отримати печиво лише в судовому порядку.

+985
Richard Birkett 03 февр. '09 в 4:24

Це Євангеліє серед серйозних пекарів, що вимірювання ваги є набагато більш точним, ніж вимірювання за обсягом. Однак, я не впевнений, що вимірювання ваги допомагає взагалі, коли у вас є різні рівні вологості. Мені здається, що якщо автор рецепта має набагато більш високий або низький рівень вологості на кухні, ніж ви робите, вимір ваги призводить до того, що відмінності у водному балансі ще гірше.

Наприклад, я недавно зробив те ж тісто для піци рецепт в моїй квартирі (65F, 80% вологість) і в мій свояк (75F, 35% вологості). Отримуючи одну і ту ж структуру тесту була різниця у 2/3 склянки води, або близько 6 унцій ваги. Ця вода вже була явно в борошні, в моїй квартирі, додавши в свою вагу, але додавши кілька менше її обсяг. Це означає, що якщо рецепт був написаний кимось в Тусон і я його зробив в Сан-Франциско, я б вам не відчувати неприємних відчуттів з тіста без борошна достатньо.

На жаль, я не в змозі робити повторні експерименти вимірювання при різних рівнях вологості, щоб побачити, якщо вага або об'єм є більш точним, коли ареометр йде вгору і вниз. - Це хто?

+974
user96392 6 груд. 2015 р., 11:22:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій хлопець не дивився в магазині і взяв "масло жовте" напівфабрикат замість "золотисто-жовтий." Ми повинні зробити його з вершковим маслом або ми можемо просто залишити його і просто використовувати замість масла? Або ж ми повинні піти купити потрібний напівфабрикат. Ми не хочемо залишитися з коробкою торта, який ми не будемо використовувати

+972
Lestat13 29 груд. 2018 р., 02:03:34

Зефір повні цукру і часто кукурудзяний сироп, так вони будуть природно hydrophylic. Якщо покрити їх цукровою пудрою, вони в кінцевому рахунку поглинути його, як ви бачили.

Кращою альтернативою, принаймні, з точки зору їх сухою на дотик-кукурудзяний крохмаль (Васильків у Великобританії), або якщо вони порівнянні зі смаком какао.

Звичайно, жоден з цих смак так добре, прям так вони дають невеликий крохмалисті чи гірке враження, коли відкушуючи цукерку.

+967
Ranvir Kumar 7 серп. 2012 р., 10:19:11

Сьогодні я зробила апельсиновий шифоновий торт з вершковим кремом. Я використав класичний рецепт масляний крем Роуз Леві Beranbaum, в якому 100 г цукру і 90 г води готуються до софтболу-стадія сиропу (114.5 Цельсія), а потім додати в жовтки.

Після приготування торта тісто, у мене було 50 г тільки свіжовичавленого апельсинового соку залишилося. Тому замість того, щоб використовувати 90 г води, я використовувала 50 г апельсинового соку та 40 г води Для сиропу, в надії отримати більш фруктовий аромат в масляний крем.

Незабаром після проходження 100 за Цельсієм, сироп почали піни, кидати дуже великі і стабільні бульбашки. Я був дуже зайнятий, б'ючи їх, використовуючи мої мішалкою і дмухаючи на них, щоб підірвати їх. Але піна все-таки майже вдалося вилізти з горщика, вона утворює купи вище верхнього рівня стіни (фактичний сироп охоплює лише близько 1-2 см в нижній частині невелику каструлю). Я теж боялася, що я отримаю нерівномірного нагріву, як сироп, що утворюють клітинні стінки, при всьому повітрям, був, ймовірно, не до такої ж температури, як в калюжу сиропу на день.

Той момент, коли я взяла сироп з вогню і налив в чашку холодної, піна повністю зникла.

Полягає в тому, що піна дійсно проблема? Може це зруйнував сироп, або мені просто взяти горщик глибше і жити з цим?

Крім того, що викликало піни? Це був апельсиновий сік, або це може статися без неї теж? Якщо це відбувається без, що, швидше за все, спровокувати на це (я зробив сироп раніше, і не пам'ятаю такої сильної піни-будинок).

Незалежно від того, це впливає на кінцевий результат, я знайшов його важко працювати. Є щось можна зробити, щоб запобігти цьому?

+945
Anuvansh 8 жовт. 2014 р., 15:07:36

Я робив це в минулому і він працює добре (подумайте двічі запечена картопля...), але є кілька міркувань. Вам потрібно додати більше масла або крему з печеною картоплею і він працює краще, якщо ви змішуєте його з відвареною картоплею. Я не пам'ятаю, щоб там коли-небудь бути достатньо зліва над пекарями, що нам не потрібно, щоб додати хоч трохи свіжого картоплі.


бонус: потім ви можете використовувати ліву над картопляним пюре зробити картопляні роли на наступну ніч :)

+936
Ram Chhetri 16 бер. 2014 р., 22:59:37

Так, це дійсно джалебі. Кожен, виходити на місцевих індійських забігайлівках і спробувати його!

+924
Akkamiyev 1 січ. 2012 р., 23:43:04

Orbling приносить мене на відмінну думка про складність помелу кориці для гладкої порошок. Існує два основних типів палички кориці: Цейлонський і Кассія. Касія палички товщі і більш жорсткою. Цейлонський або "справжня" кориця більше нагадує згорнутий пергамент і має більш ніжний і солодкий смак до нього.

Одна з причин покупки палиці будуть смажити кориці (це легко зробити в чавунній сковорідці), потім розтерти його. Цейлонський молоти простіше, тому що це тонше палиці.

Я можу купити обидві, тому що кожен служить різним цілям.

+889
Platy 14 квіт. 2015 р., 05:34:47

її рівень цукру..він повинен бути 1 фунт. Ваше здоров'я тільки через 2 чашки. Дотримуйтесь інструкцій, і ви повинні в кінцевому підсумку з лупиться зверху.

+816
apone 29 жовт. 2011 р., 16:59:39

Інструкції в сою кажуть, що спочатку обдайте окропом, а потім кип'ятити на повільному вогні повільно протягом двох годин.

Давайте розглянемо це в масштабах моїй тарілці. Влада-масштаб моїй тарілці становить від 1 до 6. Я поклав його спочатку на 2, потім 3 і потім 4. Він почав варити трохи з 4. Тому, я вважаю, що варити повільно означає відсутність бульбашок у воді, т. е. 3.

Я припускаю, що пасеруємо означає "поставити владу на плиту до 6 і чекати, що все енергійно бульбашки".

+806
Arthur Dent 4 січ. 2020 р., 21:21:00

Я приготувала яблука у воді до готовності. Я взяв яблука, потім додала лимон і цукор в каструлю з водою і варити. Коли я вилив її на яблука він зробив хороший загустілий гель. До ранку це все жиденько. Чому?

+801
AEJ 12 груд. 2017 р., 18:56:31

Раніше прийнятого відповіді міститься хороша посилання, але не інформацію про Поради бувалого, тому я думав, я хотів би написати кілька речей з мого розуміння після розробки незмінний інтерес у Cajun їжі за останні десятиліття.

В основному, креольський - це набагато більш широкий термін з більш довгої історії. Хоча це, мабуть, неправильно стверджувати, Кейджинская є підмножиною області і кулінарний стиль, це більше географічно - і смак-специфічний, ніж просто говорити по-креольські. Історія народу і регіону визначено як креольська (на Американських континентах) всі вже звикли, і каджунской є більш пізнім явищем. Креольський може також ставитися до інших народів і іншим регіонам, ніж у Південній і центральній частинах Північної Америки, хоча таке використання у Сполучених Штатах є далекої пам'яті.

У минулому столітті, "Каджун" термін, безумовно, досяг незалежного статусу самоідентифікації народу, регіону, і смак-останнє, безсумнівно, пов'язано з потенція смак їх пропозицій. Які пропозиції, на мій погляд, коли споживається, майже завжди вишукано приємним прикладів досконалості в досвіді харчовими продуктами.

+794
user120969 19 трав. 2011 р., 04:39:54

Я думаю, що гарне бельгійське пиво воно добре поєднується з тайської їжею. Коріандр і цитрусові в пиво будуть доповнювати блюдо, але хороший не осилити їжі. Легкий смак з розумом допоможе очистити ваш смак і освіжити без заповнення вас.

+791
ivanna 24 черв. 2011 р., 21:51:44

Я також пробував різні стратегії сувид. Я отримати кращі результати з 4 годин в 82celcius. Не забудьте залишити восьминога в теплу воду, щоб охолонути повільно. Восьминіг, схоже, взяти в видобувається влажу в цей процес. Якщо справді подобається створювати тайський ароматний маринад, який у цей процес охолодження створює інтенсивний смак.

+789
Fiichka 18 січ. 2010 р., 06:20:39

Як правило, для себе, - це посуд, який стосується сирого м'яса ніколи не повинні ні до чого торкатися, поки не прибрали. Це запобігає перехресне забруднення. Він просто мене лякає не занадто.

+738
karkaton 20 лист. 2012 р., 22:44:49

Я люблю, щоб покласти лимонний перець і сир Пармезан на моїй свіжої смаженої кукурудзи. (Я залишаю лушпиння на деякий час і кинути його на грилі з усякої лушпиння На ... я вам весь аромат від масла, лимонний перець і пармезан!)

+710
layrelina 17 лют. 2013 р., 08:28:13

Є барбекю на задньому дворі, а потім є майданчик для барбекю. Грилі Вебер барбекю для барбекю на задньому дворі - ви готуєте м'ясо і овочі на відкритому вогні на металевій сітці. Сильному вогні, досить швидко готувати раз - ковбаски відмінно підходять для цього, особливо, якщо вони пару-варена першого. Існує мистецтво і наука до цього, щоб поставити гідний чар на їжу, не спалюючи його або залишаючи в центрі сире. Вам потрібно дізнатися, коли і як повернути предмети, як підготувати їх до полум'я, і як, щоб перемістити їх в район, де вони будуть отримувати тепло побічно, щоб закінчити приготування їжі.

Для цього вам буде потрібно:

 • Чайник гриль
 • Стартовий димар
 • Гідне якість вугілля
 • М'яті газети (для початку вугілля в димоході)
 • Інструменти для барбекю - традиційно великий Фліппер, щипці і вилка для м'яса.
 • Швидке читання термометр

Ями для барбекю приготування м'яса з використанням непрямих тепла та диму, дуже повільно. Це як ви б приготувати тушкована свинина і реберця babyback. Це може бути дуже складною кухні в майстер - ви повинні зрозуміти, як приготувати м'ясо для копчення і як її пару з правильними соусами.

Щоб почати роботу, вам потрібно:

 • Курець (Елтон Браун і інтернету покаже вам, як побудувати свій власний задешево)
 • Якість фішок дерев'яний/тирсу для виробництва диму
 • Великі щипці або вилки м'яса, щоб перевернути м'ясо.
 • Швидке читання термометр
+640
kiymet caliyurt 5 бер. 2019 р., 18:23:28

Ваше пісочне трохи низько на рідини. Ось чому:

 • Цукрову пудру більш гігроскопічний, ніж звичайний цукор. Це взагалі добре, тому що допомагає зробити вода недоступна для формування клейковини, але так як є багато його, він не буде
 • Не багато маргарину
 • Вважаючи свої яйця у 50г - 60г асортименті 240 г яєць, трохи на низькій стороні.

Є також кілька незрозумілі речі:

 • Який точний вага яйця? Ви повинні зважити їх!
 • Ви дозволяєте тісто відпочиває в холодильнику, перш ніж використовувати його? Він повинен відпочити хоча б кілька годин, в ідеалі 12-24 годин.
 • Як ви робите тісто зійшлося? Ви використовуєте міксер стенду, руки, шпатель, кухонний комбайн?
 • В якому порядку можна змішувати інгредієнти?
 • Коли з'являються тріщини? У процесі приготування?

Оскільки ви не можете змінити інгредієнти, я б спробуйте додати ще одне яйце. Це додасть як рідин, так і колір, і тісто має зібратися разом набагато краще.

Кольори можна значно поліпшити, використовуючи тільки жовтки, і, можливо, шляхом переключитися на іншого постачальника яйця з помаранчевим жовтком. Для цього потрібно хоча ребалансування весь рецепт.

З приводу кольору, у мене немає досвіду у використанні тарталетка машина, але 165 °С здається низьким, і 115 °C здається дуже низьким. Я б спробував більш високі температури (не вище 180 °C), зберігаючи в той же час.

У той час як не строго ставляться до питань сили, ви також повинні дійсно переглянути високобілкової борошна: йому немає місця в пісочне, який повинен використовувати низькі протеїну борошно, ви можете знайти.

+582
schiegg 18 січ. 2010 р., 15:48:29

Це правило безпеки. Різні морозильники мають різний час для того, щоб охолодити вниз їжу, вміщені в них, і час залежить, серед іншого, від початкової температури в морозильній камері.

Виробник запевняв, що якщо ви почнете заповнювати продуктами до 6 годин минуло (а в морозилці охолоджується достатньо), їжа є шанс на потепління достатньо, щоб увійти в небезпечну зону, перш ніж морозилка може охолодити його. Незрозуміло, якщо виходити з припущення, що ви збираєтеся розпочати заповнення заморожені або продукти кімнатної температури, так що якщо ви хочете слідувати правилу, ви повинні припустити, що це відноситься до будь-якої їжі.

+566
Ken Davidson 25 трав. 2017 р., 19:11:42

Вода в рослинних випускає як овочі не зваряться. Якщо овоч рисоварка знаходиться в безпосередньому контакті з рисом, то рис розмокне. Є лотки, призначені для використання з распаровщик рису, які сидять на верхній частині рис, але буде містити в собі попуск з овочів, щоб уникнути потрапляння на рис.

+547
FAGq 14 трав. 2013 р., 00:08:14

Старий класичний варіант -"тост стійку":

Підтримуючи повітряні зазори між шматками, тост для одягу дозволяє водяна пара, щоб втекти від гарячих тостів, а не конденсувати на сусідні часточки і робить їх сирими. Однак, цей збільшений потік повітря також може означати, що тост швидко стає холодно.

Toast rack from Amazon

Мої особисті уподобання просто не розігріти тост, поки я насправді хочу їсти... а потім виштовхнути його безпосередньо з мого тостера в рот... з швидкою зупинкою для масла і джему на шляху.

+506
Some Dork 26 лип. 2015 р., 00:58:11

Обидва методи працюють. Якби мені довелося вибрати один, я б вибрав заморожених овочів. Якщо ви можете собі дозволити ходити в магазин кожен день і їж тільки те, що у сезон, купую свіжі будуть отримувати більше поживних речовин. Але всі завмерли, коли вони цілком дозріли зберігають більшість своїх поживних речовин, так що ви дійсно не втратити багато, для зручності. Час-ворог поживних речовин, тому якщо ви можете купити місцеві також означає, що він не сидить в машині за 5 днів, так що чим ближче ви можете отримати речі для вашого будинку, тим краще. Заморожування-це насправді уповільнення часу.

Лимон використовується в основному для зупинки фрукти/овочі від потемніння, особливо для яблук, бананів і avacado. Це дозволить продовжити життя продуктів харчування на декілька днів. Недоліком є лимон може осилити фактичного харчування, але ви можете зберігати його в холодильнику, і фрукти/овочі буде тримати ті ж самі текстури/смак, що дуже важливо для деяких страв. Це лише трохи подовжить термін придатності вашого харчування і наскільки я читав, це більше про те, щоб їжа виглядала добре. Ви також можете зробити цей трюк з оцтом. Це кислотність, що робить трюк.

Заморожування є великим, і ви можете тримати речі на вік(іноді рік або два) без втрати поживних речовин. Недоліком є те, що текстури/смак їжі може змінитися. Але це буде добре для більшості страв. Можна їсти смузі, фруктові соуси, супи, лазаньї, запіканки, обсмажують, і купа інших речей, не помічаючи різниці. Деякі речі навіть дрібні самі по собі. Скибочки заморожених бананів і полуниця є відмінним ласощами і здорова заміна морозиво.

Повітронепроникний важливо, як ти сказав ... Ziploc мішки в порядку, хоча ви також можете зробити герметичній скляній тарі. Це трохи інвестицій, але вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі, не викидати їжу.

+493
timelordoftardis 14 січ. 2014 р., 10:30:02

Spiritus is a Polish vodka that is 96% alcohol by volume. I should think it is as sterile as it is possible to get.Фото: Спірітус-це польська горілка, що становить 98% спирту за об'ємом. Я думаю, що це стерильно як це можна зробити.

Продукти, які мають дуже високу концентрацію хімічних речовин, зазвичай бідних місць проживання для бактерій і грибків. Предмети, які є високий вміст цукру, солі, або з високим вмістом алкоголю, як правило, бути безпечним. Ви, напевно, чистого цукру та солі в будинку, але інших високим вмістом цукру буде включати мед, сиропи, патока і джеми.

Можливо, ці продукти стають вологими і, отже, бактерії або цвіль може рости на вогкість. Банку варення може розвинутися вологу пляму на його поверхні, злегка нудотний, але не дуже нудотні і таким чином багато місця існування для багатьох комах.

Найбезпечніше, що я можу думати, це міцні алкогольні напої, такі як горілка, віскі, ром, бренді і т. д. Всі вони мають достатньо алкоголю, щоб зберегти себе, і нічого іншого вони контактів, стерильний. Навіть вино і пиво досить сильним, щоб зберегти стерильні.

+492
Mortuza Sultana 28 квіт. 2017 р., 23:15:18

Прикладна наука, канал на YouTube, відео про газованих цукерки а-ля Ментос: https://www.youtube.com/watch?v=qsSwvmNEr0Q

Ось в загальних рисах:

 1. Ремесло змішувальну камеру, яка може вмістити 600 МПа (40 бар), має патрубок для co2і роторні ущільнення тиску з змішування/віночок насадка.
 2. Зробити жорсткий цукерки (280 °Ф/137 °С) на плиті
 3. Розігріти камеру, щоб уникнути цукерки занадто швидко тверднути
 4. Залити розплавлений цукерки в камеру
 5. Закрити і тиск до 600 фунтів / кв. дюйм.
 6. Мікс (з дрилем або будь-якої іншої) протягом 3-4 хвилин
 7. Дайте охолонути, поки під тиском
 8. Розгерметизована і відкрити камеру, зняти цукерки з молотком, зубило та/або молоток.
 9. Насолоджуйтесь!
+377
Daniel Gutierrez 22 груд. 2011 р., 21:33:20

Випічка порошок і випічки соди як розпушувача - вони освітлюють тісто, додаючи крихітні бульбашки газу.

Харчова сода-це гідрокарбонат натрію NaHCO3. Коли він реагує з кислотою, як оцтова кислота, оцтова кислота, вона реагує з утворенням води, сіль і СО2. Сіль достатньо хвилини, і СО2 забезпечує ліфт.

Перевага розпушувача є те, що вона не потрібна кислота - при додаванні води в порошок для випічки-це достатньо для того, щоб справити СО2.

+344
saud 10 трав. 2011 р., 16:34:18

У Меггі Gleer за кустарної випічки, є рецепт фокаччі-стиль розмарину хліб (АКМЕ трава сляба).

Тісто збагачена маслом, і витрачає багато часу розстойки. потім рецепт виходить зі свого шляху, щоб тримати хліб плоский. По-перше, тісто пунктирні все за два рази, і найголовніше, через п'ять хвилин після того, як хліб іде в піч, він перекинувся.

Це означає, що він отримує тверду скоринку з обох сторін, що в силу духовка весни не можу вирватися, тримаючи хліб плоский.

Мені от цікаво, як це впливає на м'якуш, як правило, ви робите все можливе, щоб отримати як можна більше висоти. Моя теорія полягає в тому, що надання зустрічного силу в духовку весна, що ти робиш-це підвищення тиску всередині хліба. Я уявляю, що це може викликати пари для нагрівання (або принаймні досягти значно більш високих температурах). Це буде потім нагріти масло в тісто до більш високих температурах, ніж вона досягне, якщо ми дозволимо хліб навесні зазвичай. Це, я думаю, буде мати якийсь вплив на м'якушка, що може бути приємно.

Ця гіпотеза розумного? Ось чому ви хотіли, щоб перевернути хліб? Чи це тільки для форми. І якщо це так, чи можемо ми надати ще більшу протидію, зберігаючи тісто майже такого ж розміру, і майже фритюру м'якушки (і це було б бажано)?

+275
J Track 23 груд. 2014 р., 13:41:25

Коли ви підніміть кришку на щось fryed в гарячому маслі, поки масло ще гаряче, ні води, приготованої з масла і конденсується на кришці є шанс впасти назад в масло. Що може викликати бурхливу розбризкування. Зазвичай істоти ніжні в підйомі достатньо, щоб запобігти проблему.

+209
Ntropia 26 лист. 2014 р., 09:32:46

Немає ніякого способу, щоб зупинити його. Сховище життя відкрито томатної пасти 5-7 днів (ви можете перевірити пам'ять на все життя StillTasty).

Ви повинні купувати в невеликих упаковках пасти.

+204
Lolerino 20 груд. 2010 р., 03:55:07

Я впевнений, що слово "живий" означає, що він сирий і сирий. Я знайшла рецепт сирих грибів і шпинатом лазанью , що дуже схоже на меню ви описуєте. Він використовує кабачки "локшина", кешью "рікотта", разом з маринованими грибами і томатним соусом зробити RAW і борошно "лазанья". Єдиною очевидною відмінністю є те, що в рецепті шпинат песто замість кедрових горіхів песто.

+193
Crow Valclamore 8 квіт. 2010 р., 14:15:32

Мені потрібна допомога в отриманні варених зерен (тобто сорго, ячмінь, фарро) злипаються, але зберігають відносно сухий текстурою. Я готую для мого 18-місячний, і він любить зерно, але забирає одного зерна за раз. Я хочу, щоб вони злипаються, так що він отримує більше за прикус (бажано без підсолоджувача або варіант низький рівень цукру). Я хотів би використовувати яйця по живильній цінності і калорійності, але потрібно готувати більшу частину вологи з нього—і я не можу піти з фріттата-як він не любить яєчню або речі з мокрою/м'якої текстури. Тільки яйця були не в силу.

+176
UngaBunga 14 лип. 2015 р., 02:46:39

Вони можуть посилюватися з плином часу для певного сорту. Інші стають м'якше. Капсаїцин проходить якийсь невивчений трансформації.

+161
kmlkarablt 16 бер. 2019 р., 07:08:44

Кулінарія імбир часникову пасту занадто довго при високій температурі (щоб не спалити, тому що він був приготовленый на пару чашок йогурту/прянощі/м'ясо), схоже, викликало гіркота в порцій їжі, які на дні горщика.

 • У мене є індійський рецепт для курки бір'яні Хайдерабада, яка вимагає 4 столові ложки Імбир часникову пасту змішують дві склянки кефіру, разом з м'ясом і спеціями і верхній шар пар вареного рису. Зазвичай суміш готують на плиті в закритою кришкою каструлі протягом 5 хвилин на максимум, 15 хвилин на середньому і 10 на слабкому. Соки з суміші м'яса з сумішшю йогурту і все виходить добре.
 • Я зробив це кілька разів блюдо з успіхом, тому думав поміняти його, і не маючи кіз на руках я використовувала філе замість курки. Тому я подумала, що треба перейти на скороварки горщик, щоб переконатися, що м'ясо не стане м'яким, замість звичайного горщика, і приготували його протягом 10-15 хвилин при високій температурі, а решта-на середніх.
 • Нижній шар не вицвітає, як якщо б він був спалений, але я скуштував гіркої порціями протягом страву, і тим більше, як я змішав повністю приготоване блюдо. Додавши лимон допомагав, але тепер у мене є горщик, повний ніжною яловичини, випадкові укуси, які хороші, а решту, що дуууже гіркий! Наступного разу я буду використовувати звичайну каструлю підхід, а просто варити вже на слабкому, щоб переконатися, що м'ясо не стане м'яким і імбир часникову пасту не пересмажити, щоб стати гірким.
+160
Shron 18 серп. 2019 р., 03:09:42

На які чинники впливає встановлення температури залежить?

Звичайно, якщо мені доведеться спекти каменю, мені потрібно встановити температуру при 900С можливо :rolleyes: ;), але в нормальних тортів, де у вас є банан або апельсин в якості додаткового інгредієнта, як ви визначаєте температуру?

Приклад: скільки різниця температур може бути звичайний торт і банановий торт?

Якщо ви спекти банановий пиріг на 200С на 180С, що збираюся зробити де різниця? В яку сторону?

+143
ghaschel 21 груд. 2010 р., 01:59:02

"Лимон Мейєра" рекламуються як помісь лимона і мандарина. Смак те, що ви очікуєте від цього хреста.

Розумно використовувати їх в якості прямих замінників? Які важливі відмінності, які необхідно враховувати при заміні одного на інший? Як ці відмінності впливають на рецепт?

+125
TheFloatingMan 9 груд. 2010 р., 05:02:12

Нещодавно в Америці тесту кухня випробувана горщики МОКа. У відео, вони спеціально кажуть, щоб вилити весь кави відразу, коли це робиться приготування. Вони не згадують металевий присмак, але вони стверджують, що не залишивши каву в кавнику-це важливо для смаку, і щоб це було однаково справедливо для всіх моделей, вони перевірили. Так що для ваших цілей, я б рекомендував вам використовувати хороший невеликий термос або подорожі кружка кави, і налити другу чашку в тому, що відразу після заварювання.

Для чого це коштує (так як я дивився на АТК обладнання в будь-якому випадку коментарі), цей виграв їх найкраща рекомендація для подорожей гуртки:

1

+90
Kajal Karim 22 лист. 2019 р., 05:03:24

Я планую вечірку. Я особисто зневажаю швейцарський сир. Я визначаю тут швейцарський сир, як і будь-який сир, який має той же смак, такі як швейцарський, ementhalar, сир і т. д. оскільки всі вони мають подібний профіль аромату.

Редагувати мій оригінальний питання, яке я не ставив як можна; мені потрібен сир, який виконує як швейцарці у фондю. Головною якістю є його здатність плавитися гладко. Знову ж допускаючи, що подібний профіль смак того, що американці називають швейцарським сиром.

Двома сирами я вже знайома з яких буде виконувати аналогічно Фонтіна і чеддер. Будь-які інші пропозиції?

+55
KSX K 12 черв. 2018 р., 03:08:34

Якості, які я б доповнюючи сирий шпинат пиріг, хрусткий і вершковий.

Ви, напевно, бачили перед підсмажених горіхів для хрускоту, і сир або соус для вершковий, але ви запитали про фрукти. Ось деякі ідеї: кисле яблуко, азіатські груші, сушені бананові чіпси, хикама (не технічно, фруктів), диня, аніс, виноград без кісточок, сушена журавлина, родзинки, авокадо.

+28
Tasty Cake 25 січ. 2011 р., 15:35:10

Шахта має тільки 2 розміру, але і має деяку нелінійність. Ви бачите його так само з водою (в твоїх і моїх). Такі речі, як швидкість зміни температури, і, отже, швидкість росту залежатиме від загальної кількості, а також деякі зміни в пропорціях інгредієнтів компенсує це. Дріжджі розмножуються, і псевдо-закваска з дуже невеликою кількістю дріжджів Для початку покладається на повільно, але вірно ростуть дріжджі (якщо ви берете його з крайності в крайність у підсумку ви отримаєте справжній хліб на заквасці з диких дріжджів, з трохи культивовані дріжджі). Так ви, напевно, не помилка, а можете довірити цей рецепт, принаймні для початку.

Не соромтеся експериментувати; ви можете віддати перевагу результат. Я використовую близько 1/3 заявленої солі і 1/2 цукру, наприклад. Підйом і текстура не дуже відрізняється, але я використав, щоб знайти хліб розпробував солоний (то солодкий якщо я не також знизити цукру).

+15
R Losie 9 лист. 2012 р., 10:43:59

Кориця додає інший профіль, ніж спеції червоний перець, червоний або кайєнський перець. Це звичайна чабер спеція в індійській кухні і я вірю, що він також використовується солоних страв у китайській кулінарії. Це дуже універсальна пряність :).

Ми також використовувати порошок какао в Чилі, так як це дає реальну глибину смаку (темний гіркуватий смак, який досить хороший в Чилі).

Обидва ці додати деякою цікавістю і різниця в Чилі без додавання солодощі. Зазвичай вони додаються як досить безпечний спосіб, щоб додати щось "різних" стандартних "Чилі".

+12
kinogolik 19 жовт. 2014 р., 13:48:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil