Чому моя помадка рвати?

У мене виникли проблеми з моєї помадкою розривів і розтріскування. Я багато експериментував, але не отримав задовільних результатів? Що може бути не так?

Деякі можливості я подумав:

 • Я використовую занадто багато крем?
 • Я викочую помади занадто тонкий?
 • Я десь читала, застосовувати обжігающе гелю перед нанесенням помади. Це може бути
  проблема?

Будь ласка, керівництво мене через це, будь ласка.

+374
Han Lazarus 23 черв. 2019 р., 19:36:41
29 відповідей

Просто тому, що слово "сіль" в назві не означає, що це призначається, щоб бути їстівними людьми. У хімії цей термін позначає продукт реакції нейтралізації між кислотою і підставою. Вони будуть приймати різні форми і, загалом, неїстівним.
Я б не використовувати невідому суміш тільки тому, що він знаходиться в списку інгредієнтів. Адже двоокис кремнію знаходиться в багатьох продуктах, як "анти-спекти агента", але неспеціалісти зазвичай називають його "пісок".

Відповідь на ваше питання-ні, я не можу знайти приклади його використання в кулінарії і рецепти.

+994
rchl 03 февр. '09 в 4:24

Це неймовірно корисний Гидроколлоид Рецепти Якщо ви зацікавлені в модерністських методів (так званої молекулярної гастрономії).

+940
Paul Cezanne 11 черв. 2016 р., 14:22:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Спасибі всім, хто прокоментував в пості питання. Я написав твіт на виготовлення напою, і вони сказали мені, що список інгредієнтів-це неправильно, тому що вони збільшили кількість лимонного соку, від того, що було спочатку заплановано, але не виправляти мітку, тому цукор повинен бути після лимонного соку і не до цього в список інгредієнтів, завдяки чому поживні цінності сумісні з ним.

Вони також сказали мені, що напис, що містить список інгредієнтів буде виправлено в майбутньому.

+929
SoloPilot 21 жовт. 2018 р., 05:13:25

Якщо це було усього кілька крапель води, помішуючи протягом двох або трьох хвилин, утримуючи теплий шоколад. Вода буде випаровуватися і шоколад ремікс. Якщо більше води, використовувати його як @JustRightMenus запропонував.

+913
nkvp 23 січ. 2013 р., 21:26:40

Я вболіваю кісткових бульйонів, але завжди є проблема з ночівлею варильної частини.

За ніч куховарство у мене є наступні варіанти:

 • Переривання готувати, нехай гарячий горщик на плиті, як і раніше вранці (це те, що я роблю зараз)
 • Готувати на ніч на плиті (це, здається, погана ідея)
 • Готувати в духовці на ніч. Деякі люди кажуть, що це набагато безпечніше, ніж плита, але я не готовий зробити це.
 • Автономна пічка на балконі. Я насправді вірю, що це має бути досить безпечно.
 • Моя остання ідея: покласти в кістковий бульйон горщик у великий контейнер, повний води і нагрівання води з су-вигляді циркулятора.

Оскільки су-вид циркуляторы не може досягати досить високих температур, духовкою і так як вони, врешті-решт, у контейнері, заповненому водою, це з упевненістю припустити, що відразу су-вид-це безпечніше, ніж ночівля в духовці готувати? Я міг би зробити це навіть безпечніше, поставивши все це справа на балкон, проте це, ймовірно, значно збільшити витрату енергії.

+882
Farah Abdelwahab 4 лист. 2018 р., 19:15:47

Рецепт говорить про те, що цукровий сироп повинен досягати 120С, але у мене немає цукрового термометра. Чи можна це зробити без градусника?

Розчинити цукор в каструлі середнього розміру з 120мл окропу. Коли ясно, доведіть до кипіння і помістіть термометр цукру в каструлю.
Тим часом змішати жовтки з електричним міксером до вершковий. Коли цукровий сироп досягне 120 ° С, зняти з вогню відразу. Тримати міксер віночки біг, скропити сиропом жовтки і збити на повній швидкості, на 3-5 хвилин, поки у вас є фірма жовтою піною. Зняти і остудити, зрідка помішуючи. Розділити на 3 порції.

+876
Zum13 21 груд. 2013 р., 00:10:40

Реальний, справжній віденський шніцель телятина. Напевно. Я не можу зв'язатися з веб-джерела, але у мене є кілька німецьких книг готувати вдома, в тому числі один виключно про різного роду шніцель.

rind

З телятини можна використовувати частинами 6, 7 і 11 для будь-якого виду шніцель, 7 бути найкращим і найціннішим вибором. Я не знаю англійських назв, може хтось може поставити їх. Крім того, спробуйте використовувати менш жирне м'ясо. Я думаю, що в США, жир мармурова яловичина вважається більш якісною. Але в Європі, пісна яловичина краще. Хороший яловичий шніцель може бути 3% жиру.

Це говорить, Є багато місць, які приготувати шніцелі з свинини у віденському стилі і назвати їх віденського шніцеля. Це не традиційний, але якщо вам подобається смак, немає нічого проти робити це вдома. Вони приходять з тієї ж частини свині, як телячий шніцель: окіст і нижньої частини спини. Знову ж таки, вони повинні бути дуже худий. І в обох випадках, на відміну від стейка, шніцелі завжди без кісток.

+864
Jo West 18 лист. 2013 р., 22:47:00

Якість бобів в бік, цілком імовірно, що ви замочили квасоля занадто довго і вони почали бродити. Гіпс переважно без смаку, тому вона не повинна впливати на смак.

При замочуванні сої в соєве молоко, ви хочете, щоб ввібрати їх протягом не більше шести годин (чотири літа або приміщень з підвищеною вологістю). Якщо ви мочіть їх занадто довго, вони почнуть бродити (виробляючи при цьому кислий смак), яке може бути причиною кислого смаку. Якщо ви можете хотіти розглянути замочування їх у холодильнику, щоб уникнути бродіння.

Розглянемо дегустації партії соєвого молока ви виробляєте, щоб переконатися, що боби ти раніше не почав бродити.

+860
Manvi bhushan 9 вер. 2018 р., 12:06:14

Коли я змолоти кунжут в поодинці або з насінням льону, я бачу, що багато з кунжуту не є підставою.

Коли я молоти відразу кілька речей, в тому числі кунжут, насіння льону і горіхи, такі як волоські, мигдаль і кешью, порошок стає більш склеїлися, і я не бачу ядриця кунжут.

Другий шлях дійсно розмолоти насіння кунжуту тонше або неподрібнені насіння кунжуту приховані в порошок?

Моя кавомолка Крупс вольтметр ф203 електричний Spice і кавомолка з леза з нержавіючої сталі, 3-унція, чорний:

enter image description here enter image description here

+848
saidotyrba 24 трав. 2012 р., 09:26:57

Ну я згоден з усіма знаннями в інших відповідей, але є один аспект, який абсолютно не береться до уваги: пестициди. Якщо ваш тато не органічних, багато з них містять значну кількість залишків пестицидів. Тим більше, якщо ви навіть не спромоглися вимити їх з милом і водою перед використанням (але навіть такого роду очищення не може видалити їх все). Тому, щоб позбутися від здоров'я шкоди пестицидів, було б гарною ідеєю, щоб очистити. На жаль я не в курсі, як "брудні" імбир взагалі кажучи, коли справа доходить до пестицидів, фунгіцидів і т. д. Ось, власне, причина, по якій я клікнув, щоб прочитати про цю проблему: може бути, хто-то знав.

Я знаю, що імпортує країна третього світу містить багато більше пестицидів, ніж виробляти з більш розвинених країн, і де я живу імбир, як правило, приходить з Китаю. Так що моє припущення було б, що вона насправді містить досить багато "погані речі" про те, що пив. Щось я не хочу їсти.

+846
kslstn 15 квіт. 2013 р., 13:31:24

Я засновані у Великобританії і згодні з тим, що фрукти і овочі несмачні. Однак місце, що я приїхав з Греції є аграрним регіоном та експорту в іншу частину ЄС. Я інженер, що спеціалізується на харчовій промисловості і я знаю людей, які експортують ці фрукти і овочі. Агенти супермаркеті, коли вони приїжджають до Греції, вони обирають найгірший і найменший сортів. Забрати всі ці сорти за кількістю/ козуб, а не якістю/ кг. Вони хочуть, щоб відповідати 5 персиків у кошик, коли зазвичай ви не можете помістити в нього, тому вони не можуть продати кількість замість якості і заробити більше грошей. Крім того, найсмішніше в цій історії те, що вони просять компенсації за будь гнилі фрукти після прибуття до Великобританії і що ускладнює співпрацю з ними. Зазвичай, коли хтось купує 10 тонн фруктів, продавець скаржиться на гнилі співробітники і вони вже відправили пару більше для компенсації. Це нормальна процедура в цілому, а не тільки на цій угоді. З Великобританії вони просять гроші назад або ще гірше великий компенсації втрат прибутку. Ціни на 20кг персиків коштував 5 євро, Черешня 2 євро/кг, кавун 25 центів за кілограм. На жаль, всі ці виробники не можуть збути свій товар і в кінцевому підсумку в східних країнах за набагато більш низькі ціни або Великий Бен!!!

+829
user2859548 24 лист. 2014 р., 07:14:54

Мені потрібен дешевий варіант для повноцінного білка, що включає в себе рис. Але я не люблю квасолю.

Які інші інгредієнти можна комбінувати з рисом, щоб отримати повноцінний білок? Я їм м'ясо, але я шукаю більш дешеві рішення.

+666
larfalitl 3 квіт. 2015 р., 07:12:31

Ви праві в тому, що в США кефір відноситься до кисломолочним і не зіпсувалися залишки від приготування масла. Історично сколотин рідина залишається після приготування масла, які ферментують при накопиченні крем. Це було описано як молочно і кисло - вершкового не подобається сучасна сколотини.

Ваш рецепт, звичайно, маю на увазі культурний сорт. Я ніколи не бачив і не чув реальних пахта продається скрізь і тому я поняття не маю, якщо воно може бути використано в одні і ті ж рецепти.

Молоко не обов'язково повинно бути цілим. Продукт густий, вершковий, терпкий і не на відміну від вільного йогурту.

Я не знаю німецьку, але я можу сказати, що кефір (якщо це такий же продукт, як один з такою ж назвою в Росії) точно не Простоквашино. Він може бути використаний в якості заміни, так як він має схожу структуру, але смак дуже відрізняється.

+665
Paulo 4 черв. 2011 р., 20:21:57

Що я можу зробити, щоб запобігти цьому?

 • Ви можете лінія каструлю з пергаментним, в тому числі і складаючи її в кути, так що фунт торт навіть не торкається до сковороді.

 • Ви можете рясно мастила дна каструлі і/або використовувати пергаментний тільки в нижній частині. Коли ви видалите пиріг з духовки, провести ножем між паном і торт на всі чотири сторони, щоб звільнити його.

 • Перед додаванням в тісто, можна переконатися, що лоток дуже чистий, тобто не спалили на біти, затверділих масел, карамелізований цукор, і т. д. І навпаки, якщо це чавунна сковорода, ви могли б спробувати знову сезон це покриття нейтрально нафту і пек (порожній) при високій температурі протягом години або близько того.

 • Ви можете використовувати різні, можливо, антипригарні каструлі. Буханець каструлі часто подряпатися, коли люди використовують ножі, щоб нарізати на скибочки батона торти прямо на сковорідці, і ці подряпини можуть зробити це важко, щоб вам торті, щоб звільнити. І просто перехід на інший матеріал може зробити різницю для вашого рецепта.

 • Ви можете використовувати інший рецепт. Білки і цукор як би прилипає до поверхні, і вологість теж грає роль; жири повинні сприяти поліпшенню випускати.

 • Ви можете переконатися, що ви випічки при правильній температурі і не під - чи над-випічки торта. Якщо торт не в достатній мірі готовності, це може бути занадто вологим на дні, який може запобігти його від звільнення. Якщо він підгорів, то може почати горіти або, принаймні, дійсно прилипають до сковороди.

 • Ви можете знизити свої стандарти небагато. Торти і швидкого хліба зроблено в буханець каструлі часто мають проблеми випускати з каструлі без допомоги. Якщо ви хочете подарувати торт зовні каструлі, найчастіше простіше всього нарізати їх у каструлю. (Тільки не використовуйте ніж з гострим лезом, щоб не подряпати каструлю. ;-)

+606
Roger Sinasohn 24 квіт. 2011 р., 18:38:51

З мого досвіду, ви отримаєте найкращий бекон, якщо ви починаєте з холодною сковороді. Кинувши його на гарячій сковороді звучить вражаюче (він сичить відразу), але це також зробити бекон термозбіжна/скручуватися набагато більше і швидше.

Я готую бекон половину дивлюся, а половина звуку. Після того, як ви готуєте його пару раз ви будете бачити (чути) те, що я маю на увазі - шипіння змінюється істотно, так як жир горить. Зазвичай я переверніть його, як тільки звук починає змінюватися, і я переверну більш ніж один раз, щоб зменшити завивки (Якщо у вас немає бекону прес, див. нижче).

Якщо ви не маєте один, я рекомендую бекон прес, особливо якщо вам подобається хрусткий бекон. Він також допомагає готувати швидше. В крайньому випадку, можна використовувати меншу каструлю - я готую бекон у 12" сковорода чавун, і використовувати 8" Pan як бекон прес.

Якщо у вас немає бризки гвардії, ти збираєшся хочуть одного...

...якщо ви хочете приготувати сало в духовці. Це дуже зручно для великих партій, скорочення бризки, і без нагляду бекону приготування їжі. Кроки в духовці з беконом:

 1. Розігріти духовку до 400
 2. кришка деко з алюмінієвою фольгою
 3. покладіть бекон на фольгу, залишаючи трохи простір між
 4. варити 12-18 хвилин в залежності від бажаної хрускіт. Я схиляюся до більш хрусткими бекон, тому я зазвичай починаю дивитися на 12, витягнути його на 15.

Одне зауваження, незалежно від того, який метод ви використовуєте, ви збираєтеся хочете взяти бекон з вогню хвилини або близько того, перш ніж він досягне бажаного хрускіт - він буде продовжувати готувати трохи після того, як ви його зняти. Там було кілька разів я добрався до потрібної прожарювання, смак його з каструлі, був дуже задоволений, перенесли його на паперові рушники, щоб висушити, намагався він за хвилину, і це було занадто хрусткими. Так що знати про таку можливість.

+504
michaelnetbiz 23 лист. 2011 р., 05:26:21

Лимонник-це приголомшлива високоврожайні трави, яка росте в достатку і не займає багато місця при сушінні. В принципі Чоп на складі, обернути мотузку і повісити вниз головою в підвалі (якщо там сухо там). Це сушений використовують в основному для бульйонів, якщо ви Землю.

+498
uriDium 30 черв. 2014 р., 13:23:41

Чавун за своєю природою легко іржавіє і не дає гладкою антипригарній поверхнею для приготування їжі. Приправа чавуну забезпечує захисний шар, який захищатиме його від корозії і надати чавун антипригарній поверхні. Це шлях людей, у антипригарній посуду до тефлону і його директиви або винайшов.

Приправи на чавуні утворюється жир полімеризації. Жир полімеризації максимальна з оліфою. Зазвичай це досягається шляхом обробки чавуну з маслом, а потім нагріваючи його.

Preseasoned означає, що чавун не треба лікуватися прямо з "мішка". Однак, зверніть увагу, що приправа не триває вічно. Є 100S сайти приправа чавуну, якщо ви Google "приправа чавуну".

Редагувати:

Щоб додати додатковий питання, що ВП додав, Це, як правило, обробляють рослинна олія, тваринний жир(смалець), або з цього сайту, він рекомендує лляне масло, яке є "оліфи."

Неважливо, яке масло ви використовуєте? Ось деякі поради: яке масло роблять художники змішують з пігментом високої якості масляною фарбою, що сохне жорсткі і склоподібні на полотні? Яке масло зазвичай використовується woodturners віддавати свої скульптури захисним, м'яким блиском закінчити? Це ж масло. Зараз якої їжі еквівалента цієї нафти?

Масла, що використовуються художниками і woodturners є лляне масло. Їжа-клас еквівалентних називається лляне масло. Це масло ідеально підходить для приправи чавуну з тієї ж причини, це ідеальна основа для масляної фарби та дерева. Це "оліфа", що означає, що він може трансформуватися в твердий, жорсткий фільм.

+437
Kenneth L 11 трав. 2016 р., 20:28:46

Дріжджі закінчується, тому що це мікроорганізм (грибок, насправді), що в кінцевому підсумку вмирає. Дріжджі пінисті ще жива і повинна бути тонкою, щоб використовувати; термін придатності гідну оцінку, як довго дріжджі триватиме, але різні умови (де і як зберігаються дріжджі та ін) впливають на те, як довго він буде жити.

+426
Lil Package 4 жовт. 2011 р., 14:39:37

Так це хліб, який ви звикли до випічки, ви знаєте, як тісто треба відчувати. Вам доведеться або змінити кількість рідини або який-небудь інший інгредієнт(и) - напевно, борошно. Я пропоную вам почати з додавання борошна на вівсяну муку і все вологі інгредієнти. Потім продовжуйте додавати борошно, поки тісто не досягне правильної консистенції. Додати борошно послідовно в менших кількостях, замішуючи, як ви йдете.

Я припускаю, що тісто має води в ньому. Деякі пекарі б почати шляхом додавання води до пшеничного і вівсяної муки, і дайте йому сидіти протягом близько півгодини, перш ніж додавати інші інгредієнти. Це дозволяє борошні для зволоження. Якщо в результаті тесту ти після цього, ти золотим! Якщо не продовжувати, розім'яти в борошно в невеликих кількостях, поки ви не досягнете належної консистенції.

Цей пост має гарний опис додавати борошно в рідкі інгредієнти.

+405
IvyMike 28 вер. 2014 р., 08:18:29

Якщо все ви хочете зробити, це готувати італійські страви, і ви хочете використовувати свіжий часник, роздавивши часник з плоского ножа, а потім дрібно семенящей це допоможе вам через ніч без спеціального походу по магазинах.

Майже в будь-якому магазині, який продає кухонні аксесуари повинні мати кілька часник преси , щоб вибрати з. Знаючи країну, в якій ви проживаєте може допомогти, але приклади включають усі наступні варіанти.

Магазини Кухонних Приналежностей

 • Щасливий кухня (фізичної)
 • Прямі Кука (онлайн)

Універсальних Магазинах

 • Амазонки (онлайн)
 • На eBay (онлайн)
 • Мета (фізичні та онлайн)

Продуктові магазини часто мають завищену аксесуари для кухні Для зручності своїх покупців, часник пресів в комплекті.

 • Сэйфвэй (фізичної)
 • Цілісні продукти (фізичної)
+400
Ylia225 30 груд. 2010 р., 03:43:12

Так, це саме те, що ви повинні зробити.

Кількість пекарського порошку була розрахована на первісної суми, якщо тісто автор рецепта (або обчислив, через проб і помилок). Так що якщо ви використовуєте N-раз рецепт, це також означає N-раз розпушувачем.

+391
Just a student 14 квіт. 2013 р., 07:45:09

А мені подобається "димозбірник" підхід, який @rfusca пропозиції ви можете досягти того ж ефекту з низькою/усувний алюмінієвий лоток (як ті пироги приходять в) і кілька дерев'яних трісок, це дійсно не займе багато диму, щоб отримати смак у ваше м'ясо. Просто встановіть деко на решітку на деякому видаленні від м'яса і куріння перед тим, як покласти вас стейки/котлети і закрити кришку.

Іншим варіантом є використання "рідкого диму". Це повинно бути зроблено обережно і в малих дозах, як трохи проходить довгий шлях. Ви отримаєте найкращі результати від змішування рідкого диму з чим-то. Для стейків мені подобається змішувати приблизно по чайній ложці з палицею розм'якшеного вершкового масла (часник, розмарин, орегано, якщо вам подобається...) батогом його, а потім охолодити його. При смаженні на грилі, після того як ви перевернули стейк, додайте приблизно столову ложку вершкового масла. Як він тане, він додасть тонким смокі добра в ваш стейк. (також добре працює з куркою)

Для котлети змішуючи столову ложку суміші вершкового масла в пиріжок, коли ви формуєте це добре працює. Тим не менш, мені подобається змішувати трохи рідкого диму з соусом барбекю і роботи, що сирий м'ясний фарш, а потім форму, у котлети і, як правило, гриль.

По епізоду добре їсть Алтон Браун продемонстрував, як зробити рідкий дим. Те, що кожен серйозний зануда повинен спробувати, один раз. ;)

+312
Stefan Walther 1 жовт. 2017 р., 21:47:20

Це питання про науку випічки. Які фактори сприяють м'якості і зволоження Синнабон® бренд булочок з корицею? Зокрема, мене цікавить:

 1. Типу борошна (наприклад, торт, АП, хліб і т. д.)
 2. Кількість води та інших рідин (тобто ефекти гідратації)
 3. Leaveners
 4. Температура приготування і час
 5. Добавки
 6. Процес/техніка
+294
ladapamada 6 жовт. 2013 р., 04:54:37

Є така річ, як готові рису. Він може бути знайдений в місцевому азіатському ринку (які всюди, але потрібно шукати). Якщо ви знаходитесь в крайньому випадку ці погані хлопчики готуйте протягом 1-2 хвилин. http://www.amazon.com/Unknown-Korean-Instant-White-Rice/dp/B00066DGHC

+247
Artem Kaznatcheev 31 груд. 2010 р., 16:49:41

Моя бабуся використовується, щоб зробити вафельний торт з шоколадно-кремовою начинкою, румунська/угорський/Російський стиль.

Моя мама намагається відтворити його, без успіху. Але вона точно не знає, як зробити крем.

У мене був один рецепт з вершками і шоколадний пудинг, але він не працював добре — було дуже мокро.

У мене був інший рецепт, з додаванням какао і халва, де ви готуєте їх обох з трохи води, вершкового масла і цукру, і це теж не працює — також занадто вологий, і дуже шоколадний.

Як я можу знайти гідний рецепт начинки? Чи є якісь імена я повинен шукати?

+217
KavehRS 7 бер. 2014 р., 21:09:30

Я намагаюся кілька піци рецепти на висоті 4,500' (близько 1500 метрів). Всі рецепти які у мене є, ймовірно, на рівні моря, і результати, як і очікувалося - занадто багато дріжджів на такій висоті викликає бабла за посадкою, а потім крах. Може хто-небудь підкаже, скільки зменшити дріжджі на такій висоті - 30%, 40%, 50%, більше?

+204
sn3p 16 груд. 2012 р., 01:47:25

Я хочу зробити деякі "тортилью де Альгарробо" печиво, як ті, які вони роблять у селі моєї бабусі. Ті, які мені подобаються ніжні , але ті, що я роблю хрусткі. Як я повинен змінити інгредієнти або підготовку, щоб отримати тендер печиво? Немає яєць, будь ласка.

Інгредієнти: борошно Пшеничне, цукор, оливкова олія (24%), анісу, кориці, мигдалю і дріжджів.

Кожне печиво має один мигдаль на вершині.

Факти про харчування. Для кожного 100г:

 • 433 ккал
 • 22.6 г жири
 • 57.1 р carbohidrates
 • 24.1 г цукру
 • 0,65 г солі
 • 4,8 г білка

Ті, що я роблю хрусткі і вони на основі цього рецепту:

 • 60 гр пекарських дріжджів
 • 1 кг пшеничного борошна
 • 500 гр цукру
 • 1/2 л оливкової олії
 • 2 столові ложки анісу
 • 1 склянка міцного алкоголю
 • Вся смаженого мигдалю
 • Мінеральні Води

Режим Підготовки

 1. Надіньте дріжджі в теплій воді і додайте його до борошні разом з цукром.
 2. У сковорідці розігріти трохи олії. Коли він курить, зніміть його з вогню і додати аніс, помішуючи небагато, так що це рівномірно просмажаться. Вилити на борошно.
 3. Йти повільно включати інші інгредієнти, в той час як ви замішуєте, крім мигдалю. Додати трохи води, якщо ви бачите, що тісто дуже компактний.
 4. Залиште принаймні 24 годин у холодильнику і печиво форма близько 100 гр кожен. Надати їм круглу форму і не надто тонкий. Випікати близько десяти хвилин при 180 ° С, переконавшись, що вони не горять. Дайте охолонути на стійці.

Секрет Альгарробо Це приблизний рецепт знаменитого "тортилью де Альгарробо", як оригінальні та не оригінальні формули в секреті, ревно охороняється бабусями та кондитерів міста.

З книги "Косина Де Ла місті axarquía у Фієсти Сус" Пабло Кастро.

+124
MrVirtualT 27 серп. 2017 р., 17:46:23

Заміс робить дві речі. Спочатку він змішує всі інгредієнти рівномірно. Ви повинні зробити це незважаючи ні на що, але ви тільки дійсно потрібно зробити, це досить, щоб змішати інгредієнти.

Якщо ви тримаєте розминання поза стадії змішування, на яку ви претендуєте енергії (що дорівнює тепла) для дріжджів, яка змушує його бродити, утворюючи маленькі бульбашки, які роблять хліб пухнастий.

Дріжджі почнуть бродити по собі, але замішувати тільки прискорює цей процес.

Історично склалося так, що тісто було доведено (зліва в жаркому вологому місці) близько 18 години дозволяючи їй повільно зрости, щоб забезпечити хлібом.

У 1961 році процес був розроблений в Англії називають Чорливуд процес. По суті, ви працюєте чорт з тіста з високошвидкісною мішалки. Зайві кілька хвилин змішування високої енергії нагрівання дріжджів, що значно скорочує необхідний термін бродіння, що дозволяє зробити хліб набагато швидше... на заводі-тип швидкостях. Фабрики можуть зробити хліб у пару годин, замість того, щоб приготувати тісто одного разу, і випікати наступний.

+104
shenyan 25 груд. 2011 р., 02:39:47

Коротка відповідь? Не проклята річ. Термін досить безглуздий у США; у кращому випадку це лише означає, що продукт не додавали барвників, штучних ароматизаторів або синтетичних "матеріалів". З медикаментів:

Що означає "натуральний" на етикетці продуктів харчування?

З точки зору харчової промисловості, важко визначити харчовий продукт, який є "природним", тому що їжа, ймовірно, були оброблені і вже не породження землі. Що сказав, FDA не розробили визначення терміна природний або його похідні. Проте, агентство не заперечує проти використання цього терміну, якщо їжа не містить барвників, штучних ароматизаторів або синтетичних речовин.

+82
Kiyosh 1 серп. 2011 р., 12:24:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil